» Wracamy do gry!

dodał: nnaderowy dnia: 2020-09-13 15:23:56 komentarzy: 72

Już dziś o godzinie 17.30 Tottenham rozpocznie batalię ligową w sezonie 2019/2020. Przeciwnikiem Everton.

 

Drużyna Kogutów z trzema znaczącymi wzmocnieniami względem poprzedniego sezonu, wydaje się być nieznacznym faworytem.

 

Drużyna Carlo Ancelottiego ma jednak wszelkie argumenty, żeby zepsuć weekend kibicom Londyńczyków.

 

Transmisja meczu od 17.25 na Canal Plus Sport.

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: KRIS Wysłano: 17 września 2020; 14:45

Lamela out ASAP

Winks na wypożyczenie.

Allemu powiedzieć - albo bierzesz się do roboty albo w styczniu out. Od 1,5 roku gra jak emeryt, rusza się jak wóz z węglem bez konia pod górkę.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 września 2020; 14:29

Bale to tylko roczne wypożyczenie ale za rok kończy mu się kontrakt :p

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 17 września 2020; 13:28

Pewnie Sessegnon pójdzie na wypożyczenie, ja bym sprzedał Lamelę i Allego. Bale to tylko roczne wypożyczenie

W przyszłym tygodniu praca nad napastnikiem

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 17 września 2020; 13:07

A przepraszam 13 licząc Gedsona i Sessegnona i 14 Skipp na wypożyczeniu.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 17 września 2020; 13:02

Więc na obecną chwilę mamy 11 pomocników. Trzeba by kogoś sprzedać moim zdaniem. Lucasa, Lamele?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 września 2020; 08:26

@FabrizioRomano

Gareth Bale is coming back to Tottenham. The agreement is getting closer - last details then the deal will be done. Bale already told to his teammates that he’s going to #THFC.

“This is the closest Gareth has been to leave, talks on-going”, also said his agent Barnett to BBC

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 września 2020; 08:25

@FabrizioRomano

Reguilon is 100% a new Tottenham player as said yesterday morning. Also paperworks have been signed and Sergio tomorrow will be in London, it was an ‘here we go’ and it’s confirmed, also about the clauses
Same ‘here we go’ is coming for Bale. Last details and ;)


">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 września 2020; 07:59

O kurła, nie ma mnie 2 dni a tu powrót Bale'a i lewy obrońca dogadany xd

Czy to wciąż Tottenham?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 17 września 2020; 07:57

Ryzyko jest tylko w dysproporcji tygodniowki, ale Łysy to rozegra dobrze

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 17 września 2020; 07:55

Mówi się o wypożyczeniu na jeden sezon więc spokojna rozczochrana, ryzyko niewielkie

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 17 września 2020; 07:52

Mam mieszane uczucia co do bale'a

odpowiedz
Autor: lucvs Wysłano: 17 września 2020; 00:10

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1306342214746898441

Można powiedzieć, że na 90% dojdzie do skutku. Pozostało czekać na 'here we go' od Fabrizio.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 16 września 2020; 22:24

Z Bale'm jest ten problem, że cholera wie, czy jak on do nas przyjdzie to zacznie na piłce się skupiać, czy w golfa dalej będzie rżnąć. Na pewno z początku zadziała samą swoją obecnością na chłopaków, ale jak będzie w uja rżnąć u Jose to się może zrobić meksykańska telenowela z tego.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 16 września 2020; 22:03

>>Rusek napisał:
>>Skoro z Bale'm tak niby ostro dziś, a wieczór jest i Bale'a nie ma, to Bale'a już nie będzie.

będzie, będzie, warto rozciagnąć w czasie, bo to dobra medialna robota, teraz na tapecie jest tylko Bale:)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 16 września 2020; 21:24

Skoro z Bale'm tak niby ostro dziś, a wieczór jest i Bale'a nie ma, to Bale'a już nie będzie.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 16 września 2020; 14:09

grać mniej od Lameli się nie da

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 16 września 2020; 13:53

Toć ten Bale grałby jeszcze mniej od Lameli przez kontuzje

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 16 września 2020; 12:53

Widać po porażce z Evertonem działo się w kabinetach. Takiego wysypu plotek na nasz temat dawno nie było, a kilka jest potwierdzonych(Bale, Requilon), że trwają rozmowy. Podejrzewam, że jeśli się uda tą dwójkę pozyskać pozbędziemy się kilku zawodników, pozyskamy oszczędną opcję napastnika(Dost? Deeney?), mam nadzieję, że dołączy jakiś środkowy i może jakoś z tym pociągniemy ten sezon.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 16 września 2020; 12:11

nie ma potrzeby ofensywnego pomocnika na razie, niech Ndombele i LoCelso wezmą się za grę, toż to prawie 100 mln funtów! nie jesteśmy klubem, który co 1,5 roku zmienia sobie pomocników i dobrze, niech udowodnią grą, że są coś warci.a jak nie to temat niech wraca zimą

Jesli poza Requilonem przyjdzie Bale to widzę to tak:
Rose out,
Lamela out
Alli (out?)
Sessegnon (wypożyczenie?)
trzeba jakoś załatać dziury i pozbyć się tych, których trzeba

Widzę większą potrzebę w tanim napastniku (czyli nie Milik za 25 mln euro) i ewentualnie w środkowym obrońcy i będzie gitara

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 16 września 2020; 12:08

Mefisto: strasznie grali w defensywie...

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 16 września 2020; 11:37

To się dzieje naprawdę, Romano potwierdza

odpowiedz
Autor: Mahalik96 Wysłano: 16 września 2020; 11:32

Jeżeli Romano pisze here we go soon to znaczy, że już jest praktycznie dogadane i tylko kwestia czasu. Z Bale'em póki co tylko negocjacje, ale już oficjalnie potwierdzone przez jego menadżera.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 16 września 2020; 10:16

Jakoś nie nie bardzo wierze w transfer Requilona, za mniejsza kasę Alex Telles z Porto jest dostepny

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 16 września 2020; 10:02

Reguilon? Bale? Brzmi super, ale gdzie kreatywny pomocnik? Jeśli Ndombele i Lo Celso nie zaczną grać razem w 1 składzie wyżej ustawieni, nie widzę tego. Mecz z Evertonem pokazał gdzie leży główny problem - środek pola i pupilek Mourinho - Dier...Szkoda, że nie sprzedali Winksa. Strasznie przeceniany zawodnik razem z Dierem

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 16 września 2020; 09:44

@FabrizioRomano
Just in: Sergio Reguilon to Tottenham, here we go soon! The agreement has been reached on last few hours with Real Madrid for €30m as final fee. Reguilon agreed personal terms with Spurs and accepted to join also after talks with #MUFC. Only paperworks to be signed. ⚪️

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 15 września 2020; 22:17

PAOK Saloniki 2:1 Benfica
Samobójczy gol Verthongena. Oj wtopa niezła w Lidze Mistrzów.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 15 września 2020; 22:01

Dosta nie będzie bo pozbyli się jednego napastnika (Eintracht). Teraz plotują o wymianie wypożyczeniowej Bale <-> Alli. Dziennikarze mają używanie w ostatnich dniach xD

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 września 2020; 20:51

Reguilon blisko i praca nad Balem , w co nie wierzę.
Były też ploty o Bellotim.
Jak przyjdzie Bale to może być i Dost;)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 września 2020; 12:55

Wcześniej były plotki że chcą ściągnąć równie drewnianego Sorlotha.

Jezu, dokąd my zmierzamy ...

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 15 września 2020; 12:30

Tottenham ma złożyć ofertę 5,5 mln funtów za Dosta. No tak drewno na napad, 196 cm i można grać na niego swoją lagę do przodu...

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 14 września 2020; 14:19

Przez ostatnie kilka lat, zawsze z optymizmem patrzylem wraz z początkiem sezonu, w tym roku jest inaczej - licze się z tym, że to może być jeden z najgorszych okresów w naszym wykonaniu. Szczerze powiedziawszy chyba każdy ma za uszami - prezes, trener i piłkarze, zaliczamy niesamowity zjazd w dół pod względem sportowym, ten marazm trwa już ponad rok i kresu nie widać. Jak zobaczyłem jak wygląda nasz środek pola....szkoda gadać, módlcie się by Lo Celso zaliczył sezon życia, choć mam wrażenie, że podzieli los Lameli. Na ten moment brakuje nam środkowego obrońcy, kreatywnego pomocnika, zmiennika/wsparcia dla Kane`a, może jakiś ogarnięty skrzydłowy by się przydał. No cóż, gramy szajs od długiego czasu. Winienie Mourinho za całe zło jest głupotą....mam nadzieje, że się mylę, że coś zaklika, że ktoś wniesie swieży powiew, że Dele się ocknie, że Son zacznie czasami myśleć(ja pierdziele, wykonanie rzutu wolnego wczoraj pod koniec pierwszej połowy...), że Toby wreszcie będzie Tobym i tak dalej i tak dalej......

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 14 września 2020; 11:44

Son: two goals in 10;
- Lucas: 0 in 16 (and none in 21 PL games);
- Bergwijn: 0 in nine;
- Alli: one (a penalty) in 14

#THFC's forwards, bar Kane, are all struggling to score. Individuals not pulling their weight or are issues more structural?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 14 września 2020; 07:11

Właśnie, poza wydaniem pieniędzy na tranafery ,to nie widzę żadnej myśli Mou

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 września 2020; 23:43

Siwy out

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 września 2020; 22:15

If anyone thinks that alternative striker is going to be sufficient enough for Tottenham Hotspur that couldn’t be further from the truth.

Spurs need another striker, a proven central attacking midfielder and left-back if it is to have any chance this season.

#THFC #COYS #TOTEVE

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 13 września 2020; 21:41

Mam wrazenie, ze jedynym pomyslem Mourinho od samego poczatku jest oskubanie nas na kase. Ja w tym wszystkim nie widze zadnej wizji, ani pomyslu na naszych starych pilkarzy, ani na nasze nowe nabytki z ostatnich 3 okienek. Kreatywnosc u JM nie istnieje. Ma byc laga i kontra. Dlatego tez w jego planach nigdy nie bylo i nie bedzie Ndombele. Lo Celso cofniety z 10 do pozycji DM, to zaden pomysl na tego zawodnika tylko dostosowywanie tego czym dysponuje do swojej archaicznej wizji futbolu. Nie ma zawodnika, ktory poczynilby jakis progres. Jest za to duzy regres u wielu zawodnikow.

Niby to tylko pierwszy mecz sezonu i nie powinnismy na jego podstawie oceniac pochopnie naszych mozliwosci, ale trudno w tym wszystkim o optymizm. Pamietam mecze za Pochettino w ktorych przegrywalismy chociazby 0:1 u siebie z Newcastle, ale tam bylo gryzienie trawy, tam bylo milion strzalow na bramke Krula, z mila checia ogladalo sie te akcje. Mimo wpadek byly emocje. U Mourinho tego nie ma, dla postronnego kibica gramy gowno na ktore nie da sie patrzec. Ten mecz to troche tak jakbysmy cofneli sie w kapsule czasu do zeszlego sezonu. Z taka gra sukcesem bedzie ugranie 6 pozycji. O LE nie wspominam, bo po wyjsciu z grupy zaczna sie schody. Wystarczy, ze trafimy na kogos z Niemiec lub Hiszpanii i lanie murowane. Skonczyly sie czasy w ktorych stawialo sie autobus we wlasnym polu karnym, rzucalo lage do przodu i heja. Dzisiaj najlepsze zespoly graja ofensywnie, maja kreatywnych pomocnikow, duza wymiennosc skutecznych podan, duze posiadanie pilki. Wystarczy spojrzec jak gra Bayern czy Liverpool na przestrzeni ostatnich lat. Wiara w to, ze w takim stylu w koncu cos ugramy zakrawa o smiesznosc. 2020 to nie 2010.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 września 2020; 20:56

Bez przesady, ludzi do grania z kontry nam nie brakuje jeśli chodzi o przód, Son, Lucas, Lamela, Bergwijn. Gaz i drybling mamy, tylko żeby oni ten gaz i drybling mogli włączyć to ta kontra musi mieć ręce i nogi od momentu przejęcia piłki. A my piłkę przejmujemy i środek pola nie ma możliwości/wytycznych/umiejętności, żeby uruchomić ludzi z przodu. I spowalniamy grę, a jak już spowolnimy to nie ma żadnego planu B na skuteczną akcję.
Tylko jak na moje to problem sięga głębiej, dosłownie i w przenośni. Bo żeby skutecznie grać kontratakiem, to defensywa musi być poukładana, solidna, niezawodna. A my w obronie nie mamy żadnego gościa na poziomie. Toby, Dier, Sanchez, Aurier, Davies żaden z nich nie jest w tym momencie gwarantem jakości.

odpowiedz
Autor: yid Wysłano: 13 września 2020; 20:50

Kryzys trwa

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 13 września 2020; 20:43

Jak już wspomniałem w innym wątku w tym roku nie mamy co liczyć na top4 a dzisiejszy mecz potwierdził ze o 6 miejsce nawet będzie bardzo trudno. Oprócz Wilków Arsenalu to i Everton ma apetyt na 6 miejsce.

A my z tymi umiejętnościami, tym brakiem pomysłu na grę i zaangażowaniem będziemy drużyna środka tabeli.

Ktos mi moze wyjaśnić jaki pomysł na grę ma Mou? Bo ja oglądam ich każdy mecz prawie i dalej nie wiem/widzę/rozumie. Gramy u siebie z 12(?) drużyna poprzedniego sezonu i gramy z kontry.. i oddajemy inicjatywę przez prawie cały mecz, o co tu chodzi? Jeszcze jakbyśmy byli mistrzami kontry - ale kim on chce te kontry robić? drewnianym środkiem pola? Jedynie Son się nadaje na grę z kontry ale bywa tak nieskuteczny i niefrasobliwy ostatnio ze jak to ma być nasza największa bron to strach się bać.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 września 2020; 19:27

Jak to się mówi, stara bida dobrze, że nowej nie ma. Dalej nie wiemy co chcemy grać, dalej popełniamy błędy w defensywie jak amatorzy, dalej gramy z gracją kija od szczotki. Nowi nic specjalnego nie wnieśli, chociaż Doherty chociaż biegał. Hojbjerg przeciętnie do bólu, zmiany nic nie dały.

Okropne pseudowidowisko.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 września 2020; 19:25

http://okonski.blog.tygodnikpowszechny.pl/2020/09/12/syzyfowe-kibicowanie/

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 września 2020; 19:24

co za żenada...

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 13 września 2020; 19:22

Kto mi zwróci te 2 godziny z życia wyjęte?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 19:22

*Czwartkową

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 19:21

Z taką grą przygotujcie się na czwartą wtopę na bułgarskim pastwisku

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 19:11

Tanguy wygląda jakby dopiero co wrócił z konkursu na zjedzenie największej ilości pączków

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 13 września 2020; 19:02

Jak wszedł Sissoko za Dele, to mamy mega kreatywną pomoc... Winks, Sissoko, Hojbjerg.

Oczy krwawią.

I nie wiem, czy tylko ja to widzę ale stałe fragmenty u nas to dramat. Nawet nie chodzi o wolne. Ale my nawet autów nie umiemy wykonywać. Co ktoś wrzuca piłkę to jest strata. Albo celebrujemy wyrzut po kilkadziesiąt sekund, bo nie wiadomo do kogo grać.

Nie chce się tego oglądać. Gramy jak kołki.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 19:00

Patrzcie jakie piłki rzuca Rodriguez jaki przegląd pola każde jego zagranie stwarza sytuację dla kolegów. Pan piłkarz

A my co, laga z pominięciem drugiej linii do przodu i strata. Żal patrzeć

Zaraz nam wstawiał drugą

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 18:54

Ale orka

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 września 2020; 18:52

W drugiej połowie nie istnieją

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 13 września 2020; 18:50

Największym błędem tego klubu było zatrudnienie Mourinho. Nie skład. Do tego stadion i koronawirus i teraz będziemy pokutować.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 13 września 2020; 18:43

Standard jak dzieci we mgle i mecz z każdym rywalem z ligi to loteria.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 18:41

Tak się rozgrywa wolne a nie jak k.rwa Son w ostatniej minucie pierwszej połowy

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 18:29

Mamy dziś trzech hamulcowych w środku pola (Winks, Alli, Hojbjerg), niepewnego (lekko powiedziane) defensora Daviesa oraz pogubionego kreatora (Lucas). Jedynie Doherty na plus, poza jednym błędem dobry, ma ciąg na bramę i widać że coś umie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 13 września 2020; 18:16

hahaha, ten ostatni wolny to mistrzostwo

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 13 września 2020; 18:09

Gdzie mogę podpisać petycję o zabranie Sonowi możliwości dośrodkowań ze stałych fragmentów gry?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 18:00

Winks to jest hamulcowy level expert

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 września 2020; 17:57

Jakieś dziwne decyzje podejmujemy z przodu, prosi się o prostopadłą, to my gramy do boku, prosi się o strzał, to podajemy w ciemno

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 13 września 2020; 17:55

Jednak lewa obrona to jest transfer na już do rotacji. Nawet brak napastnika bym przebolał. Nie można sezonu na 4 frontach Daviesem i półśrodkami zagrać.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 września 2020; 17:48

ALE wszystkich pozycji w jednym oknie nie można wzmocnić, a na pewno nie w Tottenhamie

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 września 2020; 17:47

Ja już nikogo nie chwalę :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 września 2020; 17:47

Davies zawsze będzie tylko Benkiem...

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 września 2020; 17:47

Napisz, że ktoś jest solidny to Davies robi to

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 13 września 2020; 17:46

Brawo Davies. Na szczęście Richarlison okazał się jeszcze większym przychlastem.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 września 2020; 17:46

Alli jak emeryt. I tak od 1,5 roku

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 13 września 2020; 17:06

A kto ma grać za Daviesa? Jak Rose'a nie ma a Tanganga kontuzja. W defensywie pod wodzą Mou nie można mu wiele zarzucić a od ofensywy jest wielu innych zawodników. Dier na obronie też cieszy bo Eric na środku defensywy a w środku pola to dwóch różnych zawodników. Jedynie Winks mnie zawsze razi w oczy. Gość jest tak asekuracyjny, że aż oczy bolą. Poda do najbliższego byle nie wziąć na siebie odpowiedzialności za rozegranie i nie zepsuć swoich statystyk. Jednak czasami zagra przyzwoity mecz. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mamy jeszcze Ndombele, Lo Celso i Sissoko, także może z czasem przestanę narzekać na środek pola.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 września 2020; 17:02

Lo Celso nie do końca zdrowy, do końca nie było wiadomo czy będzie w kadrze na mecz

odpowiedz
Autor: mat9234 Wysłano: 13 września 2020; 16:59

Mnie trochę martwi brak lo celso, a poza tym to skład okej chociaż bym bardziej wolał zamiast Lucasa postawić na berwijna.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 września 2020; 16:49

Dla mnie Davies pod Jose zdecydowanie poprawił grę. Jeśli mamy grać defensywnie to potrzebujemy solidnej obrony, a jeśli chodzi o solidność to w zeszłym sezonie Davies był najlepszy z graczy defensywnych

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 września 2020; 16:46

W tym sezonie po złoto, a co :)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 września 2020; 16:45

Mówiłem że Davis będzie grał. COYS

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 września 2020; 16:43

Tottenham: Lloris - Doherty Alderweireld Dier Davies - Hojbjerg Winks Lucas Alli Son - Kane

Everton: Pickford - Coleman Keane Mina Digne - Doucure Allan Richarlison Gomes Rodriguez - Calvert-Lewin

odpowiedz