» Zmiany zmiany.

dodał: nnaderowy dnia: 2019-03-03 16:47:25 komentarzy: 19

Cześć, jak niektórym z Was pewnie wiadomo, innym niekoniecznie, strona Tottenham24.pl zmieniła "właściciela". Od teraz ja będę się stroną zajmował, pilnował porządku i przejrzystości.

Nie jestem tutaj po to, żeby odmieniać oblicze strony, bo ani nie mam ku temu warunków, ani umiejętności, ani czasu, bo na pierwszym miejscu wolny czas w moim życiu kieruję w stronę rodziny, co raczej logiczne.

Ja za cel wziąłem sobie trzy podstawowe sprawy, które moim zdaniem trzeba doprowadzić do ładu w pierwszej kolejności. Chciałbym pilnować, żeby strona ciągle była aktywna, z czym ostatnio bywało w kratkę.

Po drugie porządek w komentarzach (bany). Wiadomo, że jest to strona piłkarska, a nie prokościelna, dlatego nie można oczekiwać, że nikomu nie wymknie się przekleństwo po bramce straconej w 94 minucie. Z drugiej strony nie dopuszczę do takiego "chlewu" jaki się tu czasami dział bez reakcji.

Po trzecie newsy meczowe, nie może być tak, że drużyna gra danego dnia mecz, a ze strony nie można się o tym dowiedzieć. Dlatego zawsze będę wstawiał news meczowy  - może to być artykuł, mogą to być trzy zdania, ale będzie miejsce do dyskusji.

Wszystko co uda się zrobić ponad te trzy punkty, to będzie ogromny sukces, ale ja się będę przed sobą rozliczał z realizacji właśnie tych najbardziej podstawowych spraw.

Co się tyczy adminów, ja nie będę nic zmieniał, ci którzy mają uprawnienia te uprawnienia utrzymują, jeżeli ktoś chce dołączyć proszę o mail lub PW. Kto chce wrzucać newsy dalej z obecnych adminów, super im nas więcej tym lepiej.

Oby razem udało nam się zrobić z tej strony przyjemne miejsce do kibicowania Kogutom. COYS!

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: MalocchioZD Wysłano: 8 marca 2019; 11:07

Skoro idzie nowe to może i ja się nawrócę z moimi młodzieżowymi i nie tylko wstawkami :)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 5 marca 2019; 21:02

Oo, strona działa. COYS!

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 5 marca 2019; 13:42

Świetna informacja! Poprowadźmy te stronę na właściwe tory.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 4 marca 2019; 19:09

No jurgen jurgenem ale poch też nie lepszymi więc że byliśmy lepsi od kondonierow.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 4 marca 2019; 17:21

O, jak miło, że pojawiają się nowi użytkownicy!

Ubolewam nad tym, co od jakiegoś czasu robi Jurgen, trochę imo rozmienia się na drobne. Myślę, że nie wytrzymał presji i troszkę się pogubił.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 4 marca 2019; 15:52

Tak to i ja może wrócę. Powodzenia nowemu właścicielowi

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 4 marca 2019; 12:46

Oby zmiany były na lepsze, strona dobrze że odpaliła bo nudni trochę, a co do ostatnich wyników to jednostka słowa się nasuwa: to jest ***** DRAMAT. Mam nadzieję że jutro pójdzie gładko i tego nie spierdolimy.

odpowiedz
Autor: SissokoKrol Wysłano: 4 marca 2019; 11:48

Dobrze, że stronka działa. Co do tabeli ligowej jak to się wszystko zmienia, nastroje pewnie też

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 4 marca 2019; 09:55

Tymczasem Jurgen Klopp narzeka po remisie na wiatr. Kiedyś go szanowałem, ale chyba chłop nie wytrzymał ciśnienia w LFC, bo jego wymówki są śmieszne. I tak cały sezon.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 3 marca 2019; 22:43

Tak jak napisałem im nas więcej tym lepiej, ja się skupiam na dniach meczowych i pilnowaniu porządku, jak się coś uda w międzyczasie napisać to super, ale to nie będzie na pewno reguła. Pisz ile tylko chcesz :)

">odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 3 marca 2019; 22:20

Pora wrócić na stronę <3
Powodzenia :D Kiedyś co nieco pisałem, nie wiem czy u Ciebie wchodzi w grę możliwość okazjonalnych newsów nie będąc w redakcji, ale jak coś to mogę czasem coś podrzucać ;)

Kiedyś co nieco pisałem, nie wiem czy u Ciebie wchodzi w grę możliwość okazjonalnych newsów nie będąc w redakcji, ale jak coś to mogę czasem coś podrzucać ;)">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 marca 2019; 21:34

Ew na grupkę Koguty, to może też troszkę ludzi ściągnie ^^

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 marca 2019; 21:33

nnaderowy protip - Wrzuć info na fp tottenham24.pl na fb jeżeli dostałeś do niego też dostęp, że strona z powrotem chodzi i zmienił się właściciel. Bo mimo wszystko tam jest 1k followujących, a większość ludzi pewnie nawet nie ma pojęcia, że strona znowu chodzi po tygodniu bycia martwą.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 marca 2019; 20:02

dobry!

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 3 marca 2019; 19:57

Heja, jestem też z Wami, troszkę smutny po ostatnich spotkaniach. No cóż, czasami tak bywa! Cieszę, że ta strona istnieje i są takie postanowienia jak wyżej:)

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 marca 2019; 19:44

Hej ho!

Jestem i ja.

Nowy właściciel to powiew normalności, wyraźnie to wyczuwam.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 marca 2019; 19:14

Wiedząc, że nie będzie tutaj już tego oszołoma aż chce się tu wchodzić ;)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 3 marca 2019; 17:24

Damy radę :-)

">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 marca 2019; 16:57

Łohohoho miło wrócić :)

">odpowiedz