» Wraca Premier League.

dodał: nnaderowy dnia: 2019-03-29 14:11:55 komentarzy: 15

Po przerwie na piłkę reprezentacyjną, wracają rozgrywki Premier League.

W niedzielę o godzinie 17.30 walcząca o mistrzostwo kraju drużyna Liverpool'u podejmie na Anfield walcząca o Top4 drużynę Tottenhamu. Biorąc pod uwagę sytuację w tabeli mecz ten urasta do rangi jednego z najważniejszych pozostałej części sezonu.

Gospodarze znajdujący się w dobrej dyspozycji, choć potrafiący skomplikować sobie życie na własne życzenie na pewno wyjdą na to spotkanie z planem dopisania 3 oczek do swojego konta. Manchester City z którym rywalizują "The Reds" nie zwalnia tempa i podopieczni Jurgena Klopp'a nie mogą pozwolić sobie na stratę jakichkolwiek punktów, jeżeli chcą utrzymać kontakt z drużyną z niebieskiej części Manchester'u.

Tottenham ma inne priorytety, choć punktów potrzebuje w równym stopniu jak ich niedzielny rywal. Po dużej obniżce formy w ostatnich kolejkach ligowych Koguty bardzo skomplikowały swoją sytuację. Z bezpiecznej przewagi nad kolejnymi drużynami w tabeli nie pozostało już prawie nic przez co nawet tak trudny mecz jak wyjazd na Anfield należy traktować jak obowiązek zdobycia 3 punktów. Znając ofensywny styl gry obu zespołów oraz ich sytuację zapowiada się bardzo dobre widowisko.

Ostatnie 5 meczów między tymi zespołami, to 3 zwycięstwa Liverpool'u, 1 remis i 1 wygrana Tottenhamu.

Prawdopodobnie nieobecni:

Liverpool: Keita, Alexander-Arnold, Gomez, Oxlade-Chamberlain;

Tottenham: Dier, Winks, Aurier.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Jablona Wysłano: 31 marca 2019; 16:45

Jasne, że trzeba rotować. Być może Lucas wrócił do formy z początku sezonu po pobycie w Barcelonie.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 31 marca 2019; 16:43

Wg. mnie ta rotacja z Lucasem jest b. dobra.

Najwyżej, Sonny wejdzie w drugiej połowie gasić pożar :D

COYS! <3



COYS! <3">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 31 marca 2019; 16:40

#THFC: Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Rose, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane.

Lucas podstawa, Son ławka.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 31 marca 2019; 16:38

Arsenal ma tak prosty kalendarz (nikogo z top6) do końca, że moim zdaniem walka o 4 miejsce będzie się toczyć do końca między nami a United. My na rozkładzie Liverpool i City oni Chelsea i City. Margines błędu i głupie tracenie punktów już dawno przekroczyło nasz limit. Teraz 1 głupia porażka i może być po wszystkim. No chyba, że Arsenal będzie w top 4 i wygra Ligę Europy hehe.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 31 marca 2019; 16:33

Chelsea pomaga nam utrzymać top 4 jak może, pora w końcu dołożyć coś od siebie w tym kierunku. Przeciwnik nie ma znaczenia jak nie punktowali z Burnley i Southampton to niech teraz biegają do upadłego. Żadnego człapania po boisku i machania rękami bo faul, bo spalony, bo miałeś podać tutaj...

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 31 marca 2019; 16:24

O rany, wracam do żywych! :D

@nnaderowy - odpisałam na PW, wybacz, że tak późno!

Trudny mecz wyczuwam dziś, raz, że po zgrupowaniu Reprezentacji, a dwa - LFC wciąż walczy o Mistrzostwo, będą gryźli trawę.

Wynik Smerfów z Cardiff zachęca do zdobycia 3 ważnych punktów!



@nnaderowy - odpisałam na PW, wybacz, że tak późno!

Trudny mecz wyczuwam dziś, raz, że po zgrupowaniu Reprezentacji, a dwa - LFC wciąż walczy o Mistrzostwo, będą gryźli trawę.

Wynik Smerfów z Cardiff zachęca do zdobycia 3 ważnych punktów!">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 30 marca 2019; 13:39

Trudno mi zająć stanowisko, bo tego sportu na "e" nie kojarzę.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 30 marca 2019; 10:57

Ekstraklasa i Premier League mają ze sobą tyle samo wspólnego co piłka nożna z piłką ręczną.

Niby chodzi o to samo bo jest piłka, jest boisko, są zawodnicy, trzeba strzelić o jednego gola więcej niż przeciwnik, żeby wygrać. Ale jednak to dwie inne dyscypliny sportu. Tak samo jest tutaj.

W PL większość zespołów gra w piłkę. W ekstraklasie większość drużyn ma za zadanie oddać piłkę rywalom, niech oni się martwią, a my będziemy przeszkadzać.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 30 marca 2019; 10:48

>>Lolo napisał:
>>Trochę lipa, że mecz nakłada się na Wisła - Legia.


ja rozumiem, że "hit", ale proszę nie piszmy tu o eklapie:)


">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 30 marca 2019; 09:27

Lolo to faktycznie trudny wybór:D

Bardzo trudny mecz i to jeszcze po przerwie która nie zawsze nam wychodzi na dobre, ale pora wygrać na anfield więc takie 1:2 będę szczęśliwy!
remis nam za dużo nie daje więc tylko wygrana się liczy w tym meczu!
COYS!



Bardzo trudny mecz i to jeszcze po przerwie która nie zawsze nam wychodzi na dobre, ale pora wygrać na anfield więc takie 1:2 będę szczęśliwy!
remis nam za dużo nie daje więc tylko wygrana się liczy w tym meczu!
COYS!">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 29 marca 2019; 20:38

Trochę lipa, że mecz nakłada się na Wisła - Legia.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 29 marca 2019; 20:12

Rzekłem przecie, że wygramy!

A co do meczu legend, to o której godzinie to to jest? Wie ktoś, czy jakaś transmisja będzie? Chętnie by człowiek zobaczył Rafke po latach

odpowiedz
Autor: nnaderowy (Online) Wysłano: 29 marca 2019; 18:26

Jak myślicie? Szybka wj*bka czy przerwa nam wyszła na dobre? Bo jak zagramy tak jak ostatnie kolejki to nie widzę tego.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 29 marca 2019; 14:50

Ten tytuł, aż się uśmiechnąłem i przypomniałem o istnieniu tego filmiku ^^

https://www.youtube.com/watch?v=zYAo5c9MrTg

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 29 marca 2019; 14:20

Czas na zwycięstwo na Anfield. Gryźć trawę i wygrać!! COYS!!

odpowiedz