» Wolverhampton - Tottenham

dodał: Jablona dnia: 2019-12-15 07:58:50 komentarzy: 64

W tej kolejce czeka Nas wyjazdowy mecz z Wolverhampton Wanderers FC. Drużyna Nuno Espirinto Santo jest jednym z Naszych głównych rywali do kwalifikacji w europejskich pucharach. Nadarza się szansa na odrobienie strat do czołówki, ponieważ Chelsea przegrała kolejny mecz i po wygranej nad Wilkami możemy dogonić ich na odległość 3pkt i być w bezpośrednim kontakcie z 4 miejscem. Jose Mourinho zdaje sobie sprawę, jak ważny czeka Nas mecz i w środowym meczu z Bayernem dał odpocząć głównym zawodnikom. Co prawda przegraliśmy ten mecz, ale było to bez znaczenia, bo awans z grupy mieliśmy zapewniony.

Patrząc na ostatnie mecze czeka Nas ciekawe spotkanie, w którym może paść wiele bramek. Tottenham odkąd jest pod wodzą Jose strzela dużo bramek, ale i sporo traci. Wolves też grają ofensywną, otwartą grę. Ważne, aby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika!

Początek meczu o 15.00. Co ciekawe nie ma transmisji.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lollercoaster Wysłano: 16 grudnia 2019; 12:22

Idealne losowanie. :)

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 16 grudnia 2019; 12:21

Jest Lipsk, jest dobrze!

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 16 grudnia 2019; 12:20

RB Lipsk!!!!

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 16 grudnia 2019; 12:05

No to zaczynamy losowanie :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 16 grudnia 2019; 00:20

Mieliśmy fuksa, ale też pecha. Gdyby Dier nie skiksował, to by się mogło odtworzyć. A tak granie pod presją i defensywnie, to kiedy my dowieźliśmy wynik?? Chyba z MC u siebie w LM ostatnio. Po stracie gola znowu przewagę optyczną mieliśmy. Bez kitu, co Totnem, to nie Wilki, choć Wilki to całkiem solidne konary, a Traore to zaimponował mi. Na wigilię w top 4, i gonić ten Lester!! (Podobno mają wkrótce gubić punkty.)

COYS

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 20:24

Zdecydowanie Coys24, w szczególności lewego obrońcy. Ja jakoś nie potrafię się przekonać do Sancheza. Dla mnie on był, jest i będzie elektryczny. Nie potrafi wyprowadzić piłki i się pewnie tego nie nauczy. Osobiście bym go sprzedał i kupił kogoś innego w jego miejsce. Ale pewnie tylko ja mam takie zdanie i się to nie wydarzy. Ba! Będzie pod niego budowana obrona. :/ KWP też nie może być naszym 2 wyborem i jest potrzebne wzmocnienie na tej pozycji. Czyli to co przed wakacjami - środkowy pomocnik, chociaż nie wiem czy Jose nie będzie uważał inaczej w kontekście pomocy.

Wszystko zależy od tego kto podpisze nowy kontrakt, a z kim się pożegnamy. Jednak bez względu na to MUSIMY kupić lewego obrońcę, a najlepiej 2, a jeszcze lepiej żeby nastąpiło to w zimę.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 20:18

Tylko, że u nas przyszedł menadżer i człowiek z jajami, a nie żaden parodysta. Wzięliśmy to, co w danej chwili było najlepsze na rynku.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 15 grudnia 2019; 19:53

>>nnaderowy napisał:
>>Ciekawe kogo do Arsenalu wezmą. U nas wystarczyłi szatnie jakoś zjednać, żeby znów zdobywali punkty, ale u somsiada to chyba trzeba pozycja po pozycji wymieniać, bo tam od tyłu wszędzie gnój, co jeden to lepszy ananasek.

U nas tez będzie potrzeba zmian na wielu pozycjach.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2019; 19:43

Tam zaden szanujący się trener z topu teraz nie pojdzie, żeby nie firmować swoim nazwiskiem tego gnoju.

Co niezmiernie mnie cieszy. Niech taplają się w gó.wnie

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 15 grudnia 2019; 19:38

Ciekawe kogo do Arsenalu wezmą. U nas wystarczyłi szatnie jakoś zjednać, żeby znów zdobywali punkty, ale u somsiada to chyba trzeba pozycja po pozycji wymieniać, bo tam od tyłu wszędzie gnój, co jeden to lepszy ananasek.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 19:20

>>KRIS napisał:
>>Wszyscy dziś zachwycamy się bramką Jana w doliczonym czasie gry (i słusznie) ale co Lucas dziś załadował gola to głowa mała

i gdyby podejmował lepsze decyzje mogliśmy mieć więcej bramek i spokój w meczu już w pierwszej połowie

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2019; 19:05

Wszyscy dziś zachwycamy się bramką Jana w doliczonym czasie gry (i słusznie) ale co Lucas dziś załadował gola to głowa mała

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 15 grudnia 2019; 18:14

Na pelnym wyjebaniu zaladowali im 3 bramki.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 18:14

Jak ja uwielbiam KDB, to jest taki kozak. Chciałbym mieć go u Nas

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2019; 17:46

Woolwich XD x 2

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2019; 17:33

Woolwich XD

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 15 grudnia 2019; 17:18

Ten Adama to chyba KSW po karierze, co za konisko. Chociaż z takim słabym barkiem to wielkich sukcesów nie będzie :D

Trochę farta, trochę charakteru, ważny jest efekt. A efekt mamy taki, że w najbliższej kolejce możemy wrócić na swoje miejsce - do top4



Trochę farta, trochę charakteru, ważny jest efekt. A efekt mamy taki, że w najbliższej kolejce możemy wrócić na swoje miejsce - do top4">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 17:12

Brawo drużyna!

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 17:03

Wgl strasznie późne zmiany, chociaż z 2 strony to Eriksen bez formy, Lo Celso bez formy, NDombele nawet na ławce nie było, Winks na rozruszanie ofensywy taki meh, więc może uzasadnione to, że tak długo Mou zwlekał.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 15 grudnia 2019; 17:03

Ale radość, nawiązujemy bezpośredni kontakt z top4, sporo nerwów, trudny teren.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 15 grudnia 2019; 17:03

Wygrana ważna ale ogólnie fart :)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2019; 17:01

To jest super hiper ważna wygrana. Ze strasznie niewygodnym i trudnym rywalem z którym walczymy o Top 4. Po golu na 1:1 myślałem że nam wcisną drugiego i będzie po zawodach.

Jeszcze tylko Woolwich dziś w doope zbierze i będzie git

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:53

Dobrze! Ważna wygrana na trudnym terenie.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:48

Brawo Eriksen!

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:48

Suuuuuuper Jaaaaan!

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:48

Gol!!!!

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:32

Ależ Lucas ich kartkuje xd

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:27

Prowilismy się o te bramkę, przestalismy grać w piłkę i się tak skończyło. Mnie też wyjebalo streama z wrażenia

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:26

Pierdolec

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:24

Tak zakurwił, że aż mi streama wywaliło xD

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:09

Ku...ica mnie wezmie. W lociagu jestem i probuje znalezc jakiegos linka. Zasieg marny, jak juz cos zadziala to bez dzwieky bo te durne playery odpalaja sie wyciszone i ni huhu nie moge na smartfonie wywolac interfejsu.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 16:04

Ale z czapy ten gol samobójczy MU, faul oczywisty na DDG, no ale to chyba dobrze dla nas.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:55

pokazali bar, spoko i na strefie

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:54

Sory jednak pokazują strefę Spurs

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:53

>>Jablona napisał:
>>Nbcs kolejny raz w przerwie pokazuje strefy kibica że usa i ***** ani jedna nie jest Tottenhamu. To na **** to pokazywać w trakcie przerwy meczu Tot skoro pokazują Liver

Pokazali strefę kibica, przy golu Moury teraz podczas powtórki

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:50

Nbcs kolejny raz w przerwie pokazuje strefy kibica że usa i ***** ani jedna nie jest Tottenhamu. To na **** to pokazywać w trakcie przerwy meczu Tot skoro pokazują Liver

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:45

Lucas strasznie na pałę

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:42

Everton wygrywa

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:41

Pomaga Jasiowi, ale w środku pola jest za wolny

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:40

Ciężko to się pisze, ale Diera świetnie defensywę ubezpiecza dzisiaj i bez niego mam wrażenie, że Wolves by już wyrównało

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:38

Dier *****!

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:34

Środek pola to jest taki żagiel ze to ****

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:29

>>Jablona napisał:
>>Fakt, szybki Rose mógłby lepiej sobie radzić z Traore.

Rose to by się od każdego odbijal...

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:29

Fakt, szybki Rose mógłby lepiej sobie radzić z Traore.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:29

Z chwaleniem Sancheza muszę ostrożnie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:17

Jasiu będzie miał ciężko z Traore

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:15

http://www.drhtv.com.pl/drhtv-3.html

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:13

Sanchez ładnie czyści

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:10

Ale Urwał!!!

A miałem się go czepiać za dwa pierwsze kontakty w meczu, kiedy mogliśmy prowadzić:)

">odpowiedz
Autor: lucvs Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:10

Ale Łuki wystrzelił, wow

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:09

https://www.lmisports.net/epl-wolves-vs-tottenham-match-preview-15-dec-2019/

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:09

Piękne wejście w mecz

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:08

http://corenko.world/Football-3

Chodzi znośnie jak na ten moment

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:06

Mi też soccerstream leży i kwiczy

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:06

Kurde macie jakieś linki, soccerstream100 mi nie działa

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 15 grudnia 2019; 15:05

Wszystkie streamy mi tną, albo się nie odpalają, ma ktoś jakiś co chodzi płynnie?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 grudnia 2019; 14:34

Bardzo ciężki teren, bardzo ciężki mecz. Mega trudny przeciwnik. Jak wywieziemy remis to będzie dobrze.

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 15 grudnia 2019; 14:32

>>Jablona napisał:
>>Rose już jest w hierarchii poniżej Sessegnonem. Trzeba się modlić, aby Dier wrócił do formy sprzed paru lat, bo widać, że będzie tak czy siak grał. Ktoś wie czy Ndombele ma jakąś kontuzję?

Tak. Groin injury

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 14:22

Soccerstream100 zawsze coś się znajdzie

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 14:22

Rose już jest w hierarchii poniżej Sessegnonem. Trzeba się modlić, aby Dier wrócił do formy sprzed paru lat, bo widać, że będzie tak czy siak grał. Ktoś wie czy Ndombele ma jakąś kontuzję?

odpowiedz
Autor: Digga Wysłano: 15 grudnia 2019; 14:21

Nie ma transmisji. SkySport też woli puścić Manchester, nie dość że pierwszoplanowym wyborem zawsze jest Liverpool(obojętnie z kim grają) to teraz Manchester-Everton. To jakiś żart.
Poratuje ktoś linkiem? Z góry wielkie dzięki.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 14:18

Substitutes: Whiteman, Foyth, Sessegnon, Winks, Skipp, Eriksen, Lo Celso.

Wolves:
Patricio, Saiss, Coady, Dendoncker, Otto, Neves, Moutinho, Doherty, Diogo, Raul Jimenez, Adama. Subs: Ruddy, Bennett, Neto, Cutrone, Vinagre, Kilman, Ashley-Seal.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 15 grudnia 2019; 14:17

Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Dier, Sissoko, Dele, Son, Lucas, Kane (C)

odpowiedz
Autor: PawełTH Wysłano: 15 grudnia 2019; 12:41

Zwycięstwo i po solidnej grze, dostajemy prezenty od przeciwników i wypadało by na koniec roku zameldować się w Top4.

odpowiedz