» Udanie otworzyć stadion, przełamać złą passę, utrzymać kontrolę.

dodał: nnaderowy dnia: 2019-04-02 19:16:17 komentarzy: 36

Już 3 dni po bolesnej porażce z Liverpool'em, Tottenham wróci do rozgrywek ligowych. Wróci meczem wyjątkowym, bo po raz pierwszy w historii seniorska drużyna w oficjalnych rozgrywkach zagra w swoim nowym domu - Tottenham Hotspur Stadium. Przeciwnikiem drużyna Crystal Palace.

 

Ostatnie mecze ligowe to dla kibiców Tottenhamu bardzo trudny czas. Wystarczy powiedzieć, że na ostatnie 15 możliwych punktów w lidze Tottenham zdobył zaledwie 4, gubiąc oczka z przeciwnikami pokroju Burnley oraz Southampton. O okolicznościach w jakich dochodziło do strat punktowych również trzeba jak najszybciej zapomnieć.

 

Trzeba, bo już jutro o 20.45 Tottenham podejmie drużynę Crystal Palace. Podejmie w momencie, w którym punkty są Kogutom niesłychanie potrzebne. W tabeli PL, po ostatniej porażce na Anfield i zwycięstwie Arsenalu nad Newcastle, już w tym momencie oglądamy plecy swojego największego rywala ze stolicy. Każda kolejna strata punktów może spowodować spadek poza pierwszą czwórkę w tabeli, a wtedy stracimy kontrolę nad sytuacją, przez co trzeba będzie oglądać się na wyniki innych drużyn licząc na szczęśliwe zakończenie ligowych zmagań. A tego drużyna Mauricio Pochettino na pewno chciałaby uniknąć.

 

Nasz rywal, Crystal Palace również nie imponuje nadzwyczajną dyspozycją, choć trzeba im oddać, że w ostatnich 5 meczach zdobyli od Tottenhamu o 2 punkty więcej. Faworytem spotkania jest na pewno drużyna gospodarzy, choć goście patrząc na formę drużyny Kogutów, nie mają powodów, aby tego meczu się obawiać.

 

Dla zwolenników statystyk, jutrzejszy mecz może nie wydawać się zbyt widowiskowy - ostatnie 5 meczów między tymi drużynami to zaledwie 6 goli.

Prawdopodobnie nieobecni:

Tottenham: Aurier, Winks, Dier

Crystal Palace: Sakho.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Mortal Wysłano: 3 kwietnia 2019; 22:34

Son leci z kontrą, robi wrzutkę na jedynego naszego zawodnika w polu karnym Cr Palace, patrzysz kto to... Jan?! Co Ty tam ***** robisz xD

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 3 kwietnia 2019; 21:29

Rose, ty jełopie!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 3 kwietnia 2019; 21:16

Alli ma farta, że nie wyleciał. Niewiele brakowało do ataku na piszczel wyprostowaną nogą.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 3 kwietnia 2019; 21:03

Eriksen psuje

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:49

Tylko mecz się zaczął i wszystkie ace linki zaczęły ciąć.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:46

Wzruszyłam się.

Do dzieła, COYS!

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:43

Żeby nie było jak z Edytą Górniak w 2002 :)

">odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:42

tottenham are the greatest team the world has ever seeeenn

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:42

>>Rusek napisał:
>>O Jezu co to za otwarcie, jakiś Ace of Base/Gospel ??

Przy tym co oni grają trzeba uderzać do tych co siedzą jak najwyżej, może pomogą.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:41

Haha, urocza jest ta ceremonia otwarcia <3 :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:40

O Jezu co to za otwarcie, jakiś Ace of Base/Gospel ??

odpowiedz
Autor: LUCAS Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:39

Dzięki Panowie!

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:38

Lukas łap ACE:

acestream://a1f44d021f334853c9574c5e10d480f17b7d4c6b

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:37

Go!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:36

https://www.footybite.com/football/premier-league-live-stream/tottenham-vs-crystal-palace-live-stream/

odpowiedz
Autor: LUCAS Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:34

Poratuje ktoś dobrym streamem?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:30

Nie ma, absolutnie!

Na oficjalnym kanale Klubu, na YT leci stream na żywo ze stadionu, gdyby ktoś chciał zerknąć.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:28

No chyba nie ma innej możliwości jak wygrać dziś??

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:25

Rany, jestem podekscytowana, aż czas się dłuży do pierwszego gwizdka :D

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:21

Rose jako pomocnik może wypalić. I ten śnieg/grad nad stadionem. Niech to się zaczyna.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 kwietnia 2019; 20:06

Z tą formą to trochę już sranie.

Moim zdaniem z LFC na wyjeździe wyglądaliśmy dużo lepiej niż u siebie. Przegraliśmy frajerstwem ale jednak na kosmicznie trudnym terenie.

Myślę, że kryzys jest już zażegnany i liczę na potwierdzenie tego dzisiaj.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 3 kwietnia 2019; 19:07

1:0 w ostatnich 5 meczach w premier league przeciwko CP :D z nasza formą to już nawet ten wynik by mnie ucieszył

z nasza formą to już nawet ten wynik by mnie ucieszył">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 kwietnia 2019; 16:16

No właśnie, Arsenal sobie może nagwizdać. Na wyjazdach grają tragicznie i jeszcze LE mają.

Mamy dodatkową motywację - nowy dom, nie ma innej opcji, trzeba to dowieźć.

odpowiedz
Autor: PawełTH Wysłano: 3 kwietnia 2019; 15:57

Wczoraj dostaliśmy prezent od MU trzeba to wykorzystać. 3:0 i mecz bez emocji chociaż raz.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 3 kwietnia 2019; 15:25

nie ma co patrzeć na kogoś tylko trzeba wygrać ile się da( najlepiej wszystko) i pokazać że zasługujemy na LM bo co niektórych już ponosi wyobraźnia!

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 kwietnia 2019; 15:21

Bukmacherzy też tak uważają.

Kursy na TOP4 w tej chwili - Arsenal (1,4), Tottenham (1,45), Chelsea (2,62), MU (3,25).

Arsenal nie gra już z nikim z topki, ale za to na pozostałych 7 meczów grają aż 5 wyjazdowych. Wszyscy wiemy jak różne to drużyny - Arsenal w domu i Arsenal na wyjeździe. A wyjazdy do Wolves, Watfordu, Lester czy Evertonu nie wyglądają na łatwą przeprawę.

My z kolei mamy odwrotną sytuację 5/7 ostatnich meczów gramy u siebie . Oprócz wyjazdu do City nasz terminarz wygląda dość obiecująco.

MU ma już punkt straty do północnolondyńskich klubów, mecz rozegrany więcej i sporo trudnych bojów w najbliższej perspektywie - City i Chelsea u siebie, wyjazd do Evertonu no i batalia z FCB w LM.

Z kolei Chelsea ma dwa wyjazdy do TOP6 - MU, LFC. Poza tym w miarę luz.

Prawda jest taka, że my i Arsenal mamy autostradę do TOP4. Szczególnie my - jeśli nie utrzymamy miejsca to po prostu jesteśmy frajerami. Arsenal też ma wszystko w swoich rękach i brak wielkich firm na koniec, ale kupa wyjazdów. A w delegacjach jest to drużyna typowo środka tabeli.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 3 kwietnia 2019; 15:20

Fju. fju, Adelka nawet ładnie wyszła, no to teraz tylko "Skyfall':))). Żona walczyła o telewizor z funkcja "smart", więc nasze mecze ogladam z przepieknym komentarzem angielskim prosto ze sky sports:))).

). Żona walczyła o telewizor z funkcja "smart", więc nasze mecze ogladam z przepieknym komentarzem angielskim prosto ze sky sports:))). ">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 3 kwietnia 2019; 14:57

https://projects.fivethirtyeight.com/soccer-predictions/premier-league/

Ja jestem świadomy, że statystyka nie zawsze idzie w parze z praktyką, ale statystycznie wychodzi, że mamy całkiem sporą szansę na grę w LM w następnym sezonie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 3 kwietnia 2019; 14:09

Oczywiście, nawet ma ładne zdjęcie z szalikiem:)

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 3 kwietnia 2019; 13:57

Ja pójdę dalej: to jest skandal :P

O ile rzadko kwestionuję wybór spotkania przez c+, to tutaj przyznam, że nie rozumiem zupełnie tego wyboru. Oburzyłam się! :D

Historyczny mecz, streamy będą musiały wystarczyć.

Ciekawostka:

Wiedzieliście, że Adele jest fanką Tottenham'u? <3

https://www.instagram.com/p/BvyLO41Ap4-/



O ile rzadko kwestionuję wybór spotkania przez c+, to tutaj przyznam, że nie rozumiem zupełnie tego wyboru. Oburzyłam się! :D

Historyczny mecz, streamy będą musiały wystarczyć.

Ciekawostka:

Wiedzieliście, że Adele jest fanką Tottenham'u? <3

https://www.instagram.com/p/BvyLO41Ap4-/

">odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 3 kwietnia 2019; 13:13

>>Freddie91 napisał:
>>Streamy kolego niestety.<br />
<br />
Ale btw to chore, że pokazują City-Cardiff. <br />
<br />

Dla mnie to również nie zrozumiałe.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 kwietnia 2019; 13:06

Streamy kolego niestety.

Ale btw to chore, że pokazują City-Cardiff.

Nasz mecz przecież ciekawszy, bardziej wyrównany. Crystal potrafi niezłą piłkę zagrać. No a otwarcie estadio dodaje dodatkowego prestiżu.

No cóż... :)

">odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 3 kwietnia 2019; 12:39

Witam
Czy wiadomo kto będzie nadawał mecz bo podobno żadna polska tv nie pokazuje a chciałbym zobaczyć nowy stadion :)

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 2 kwietnia 2019; 23:08

>>bela napisał:
>>Musielibyśmy mieć farta aby skończyć w TOP 4. Arsenal ma teraz chyba najłatwiejszy terminarz ze wszystkich, United obecne też lepsze od nas. Byłaby może nadzieja, jakby Wolverhampton dzisiaj pokonał muły. Jak skończymy jeszcze za Chelsea to tego nawet frajerstwem nie bedzię można nazwać. eh

Mówisz, masz. Chociaż patrząc na naszą formę na flashscore w ostatnich 5 meczach to będzie piekielnie ciężko. Z drugiej strony kiedyś musi nadejść przełamanie. Kiedy lepiej to zrobić jak na swoim nowym stadionie?
COYS!!!

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 2 kwietnia 2019; 19:48

Winks podobno wrócił do treningów i ma grać/być dostępny.

odpowiedz