» Tottenham - Brighton

dodał: nnaderowy dnia: 2020-11-01 09:34:35 komentarzy: 33

Już dziś o 20.15 Tottenham zagra kolejny mecz ligowy. Rywalem Brighton.

 

Tottenham postara się dziś odnieść pierwsze domowe zwycięstwo w lidze. W dotychczasowych trzech spotkaniach u siebie Tottenham zdobył zaledwie dwa punkty i dziś wieczorem na pewno postara się odwrócić tą niefortunną passę.

 

Brighton w tym sezonie traci wiele bramek, w dotychczasowych 6 meczach zdobył zaledwie 5 punktów i plasuje się w ligowej tabeli na 16 pozycji. Tottenham jest 7 i potrzebuje trzech punktów, żeby nie tracić kontaktu z liderem tabeli.

 

Początek meczu 20.15

Sędzia G. Scott

Transmisja Canal Plus Sport

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Sawyer Wysłano: 1 listopada 2020; 22:24

Niepokoi mnie Lloris, który od paru meczów śpi w bramce, gwałtowny spadek formy Sona, i brak jakiegokolwiek pressingu z naszej strony.
Mam nadzieję, że to tylko zmęczenie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 listopada 2020; 22:16

Z brakiem formy dowozimy drugie zwycięstwo w lidze. Co prawda z ogórkami, ale ustrzeglismy się straty punktów

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 1 listopada 2020; 22:14

Dowieźli... Kij sędziemu w oko i nam za taką grę. Nie wiem czy to taktyka, czy brak formy, ale tragediaaa

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2020; 22:14

Dobra, mamy 3 punkty, wicelidera, najwięcej strzelonych. Może nie ma eldorado ale naprawdę głupio narzekać. Myślałem że Bale mnie nie rusza, dopiero jak strzelił to wspomnienia wróciły i skakałem jak dzieciak :D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2020; 22:00

Sędzia, kończ.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 1 listopada 2020; 21:49

Pięknie od jego bramki zacząłem tą przygodę. 3ciej nie strzelą :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2020; 21:48

>>mefisto52 napisał:
>>Juz wiem, że nic nam nie wpadnie.

Napisz, że 3ciej też nie strzelą!

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 1 listopada 2020; 21:47

Juz wiem, że nic nam nie wpadnie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2020; 21:43

jakieś Brighton ma 70% posiadania hahaha

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 1 listopada 2020; 21:39

Co zrobił sędzia ? Przecież to był faul na żółta kartkę. Sędzia stał 1 metr od faulu i go nie widział, to później nie chciał z siebie robić debila i po Varze nie chciał zmieniać decyzji.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 listopada 2020; 21:37

Ooo Brighton ciśnie...

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 listopada 2020; 21:36

Var srar ...

Na stojąco...

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2020; 21:35

Może teraz ruszą dupy i zaczną w końcu grać?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2020; 21:35

Ja pier*ole pochwaliłem. Trzeba być ku*wa ślepym. Znowu przewaleni przez sędziego, żenada.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2020; 21:33

co za zjebany sędzia

odpowiedz
Autor: Mahalik96 Wysłano: 1 listopada 2020; 21:21

Bo Doherty w zasadzie gra na nowej dla siebie pozycji. W Wolves był głównie wahadłowym i mógł bardziej sie skupić na atakowaniu.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2020; 21:17

Aurier to w ogóle osobny temat, bo ostatnio się bardzo ogarnął, nie spodziewałem się.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2020; 21:16

Tu się zgodzę, Doherty póki co bardzo przeciętny. A po okienku spodziewałem się po nim więcej niż po Hojbjerg'u.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 1 listopada 2020; 21:13

Taka naszła mnie myśl, że jestem zawiedziony Dohertym w tym sezonie.

Nie spodziewałbym się, że kiedyś dojdę do takich wniosków ale obecnie wolę Auriera od niego.

Też jest jakiś elektryczny. Dziś masa błędów. Było ryzyko z karnym. A już jeden jego karny w tym sezonie był.

A żeby coś ekstra nam z przodu dawał... nie zauważyłem.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2020; 21:11

Gdyby gwizdać takie karne jak Doherty'ego to każdy różny kończyłby się karnym. Sędzia dzisiaj chociaż jest trochę za bardzo drobiazgowy i dał niezrozumiałą żółtą Reguilon'owi to ogarnia mecz. Oby tak dalej.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 1 listopada 2020; 21:10

Bo my sami nie wiemy co chcemy grać na dłuższą metę. Bronić 1:0? Atakować jak z Newcastle? Szybko strzelić 3:0 jak z West Hamem i co pozniej grać? Grać z kontry jak z Southampton? Nie ma schematu gry. Ciągle szukamy tego i byle punktować ale trener też nie jest nowy w klubie...

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 listopada 2020; 21:09

Kryzysik od Burnley trwa, gra na stojąco

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2020; 21:09

Gdyby nie te wszystkie poprzednie mecze, gdzie traciliśmy dużo wyższe zaliczki to stwierdziłbym, że naprawdę dobrą robotę robimy. Lloris się nie spocił nawet. Ale znając nas, to jeżeli nie wpadnie druga brama to przetracimy ten wynik. A nawet jak wpadnie to i tak nic nie wiadomo. Mam nadzieję że nie zepsują mi drugiej niedzieli z rzędu.

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 1 listopada 2020; 21:07

Nie rozumiem czemu przestaliśmy grać po bramce. Brighton całkowicie nas dominuje, nie ma kto przytrzymać piłki, Sonowi ciągle odskakuje piłka...

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 1 listopada 2020; 20:49

Fart często nam nie sprzyjał, więc niech się raz cos zwróci. Przydałoby się uspokoić drugim golem. Chociaż zawodników, bo kibiców pewnie juz trudniej.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2020; 20:41

Się im fartnęło, że nie dostali karnego zwrotnego.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 listopada 2020; 19:43

>>nnaderowy napisał:
>>Alli'ego i Bergwijn'a nawet na ławce nie ma. Przegięli pałeczkę w czwartek.

jak się truchta, to się wkurwia Siwego

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2020; 19:21

Alli'ego i Bergwijn'a nawet na ławce nie ma. Przegięli pałeczkę w czwartek.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 listopada 2020; 19:20

Lloris (C), Doherty, Alderweireld, Dier, Reguilon, Hojbjerg, Sissoko, Ndombele, Lamela, Son, Kane

nie ma Winksa, jedziemy z nimi!

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2020; 19:01

Kiedyś w końcu trzeba się nauczyć grać z murarzami. Ja się nie dziwię, że słabsze drużyny wychodzą na nas całą ekipą na dwudziestym metrze. Umiemy grać z kontry, ogólnie z przodu mamy naprawdę moc, zwłaszcza jak jeszcze Bale wróci do formy. Kontra nam wychodzi, a w ataku pozycyjnym to już w kratkę to takie Burnley czy inne Newcastle to wykorzystuje, licząc że trafią akurat na nasz gorszy dzień. Jak do tej pory zbyt często trafiają. Będąc dziś trenerem Brighton nawet bym się nie zastanawiał i ustawił zespół ultradefensywnie licząc na stały fragment i wylew naszej obrony, co zdarza się niestety bardzo często.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 1 listopada 2020; 11:26

Masz rację ale wydaje mi się, że ta drużyna została jednak nieco przeprogramowana. Przypomnij sobie mecz z MU gdzie przez długą część meczu mocno cisnęli czerwonych. Z Evertonem też było otwarte spotkanie - fakt, że tam pewnie szybko strzelona bramka otworzyła mecz.

Mi się jednak wydaje, że w tych "średniakach" zaszła pewna zmiana. Właściciele klubów zrozumieli, że piłka ma być show. Że PL ogląda gro ludzi i jedynie fajną grą można zdobyć kibica.

Strach przed utratą ogromnych pieniędzy z TV często wygrywał i stąd mega pragmatyczna, nudna i defensywna gra wielu drużyn. Mi się jednak wydaję, że drużyny trochę od tego odchodzą. Przynajmniej na początku sezonu. Może jak tabela się uformuje i tyłki się w kilku miejscach podpalą, to będzie murowanie. Teraz jednak widzę tego trochę mniej.

Z moich obserwacji wynika, że ilość drużyn typowo murarskich spada. A Brighton wygląda mi na drużynę, która chciałaby trochę wreszcie zacząć grać w piłkę. Ale może się mylę.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 1 listopada 2020; 10:58

Ze Brighton nie bedzie murowac bramki? A pamietasz mecz z koncowki sezonu 18/19 jak Eriksen w koncowce spotkania strzalem zza pola karnego dal nam 3 punkty? Ja tutaj nie przewiduje innego scenariusza jak powtorki z Burnley. Mam tylko nadzieje, ze Mou tym razem wyjdzie ofensywniej i zostawi Dohertyego i Daviesa na lawce, bo znow bedziemy sie meczyc. H2H z ostatnich lat pokazuje, ze to dla nas strasznie niewygodny przeciwnik. W 5 ostatnich meczach 3 wygrane, 1 remis, 1 porazka. Kazda z tych wygranych 1 bramka po niezlych meczarniach.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 1 listopada 2020; 10:11

Po ostatnich mocno przeciętnych występach, dziś liczę na show.

Gramy u siebie, Brighton potęgą nie jest i raczej przesadnie murować się też nie powinno. Liczę na spokojny wieczór, kilka bramek i 3 pkt.

Stare top6 w tej kolejce punktuje pewnie, musimy zrobić swoje.

odpowiedz