» Sheffield-Tottenham

dodał: nnaderowy dnia: 2020-07-02 18:09:41 komentarzy: 26

Pojedynek dwóch drużyn liczących się w walce o europejskie puchary.

Przed lockdownem ciężko byłoby wskazać faworyta, jednak po przerwie czarny koń obecnego sezonu Premier League wyraźnie obniżył loty i wydaje się, że to Londyńczycy mają większe szanse na zwycięstwo.

 

Początek meczu o godzinie 19.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Iquid Wysłano: 21 lipca 2020; 22:28

Mam nadzieję, że drugi sezon będzie lepszy

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 6 lipca 2020; 12:51

Dzisiaj w pracy, więc nie obejrzę meczu... I pierwszy raz od dawna - cieszę się z tego.

Niech ten sezon już się kończy.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 3 lipca 2020; 11:45

Mourinho najlepsze wyniki wykręcał w drugim sezonie wiec musimy poczekać, na poczatku nie miał łatwo kontuzje itp wiec dopiero od przyszłego sezonu mozemy go rozliczac. Ogólnie gra wyglada mizernie bez zaangazowania i checi do gry. niech ten sezon sie konczy i moze jak sobie odpoczniemy od europy wyjdzie nam to na dobre

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 3 lipca 2020; 00:09

>>Lolo napisał:
>>>>nnaderowy napisał:<br />
>>O LE to w zasadzie nie warto się bić, transferów większych nie będzie pewnie, a z obecnym składem nawet na własnym podwórku może być ciężko. No jestem ciekaw przyszłego sezonu, mimo wszystko. <br /><br />
<br /><br />
A o co z tym VARem chodziło, znowu się na wyspach wygłupili? <br />

<br />
<br />
https://streamable.com/ocfj5n<br />
<br />


Na dwoje babka wróżyła, z jednej strony chronił się przed upadkiem, z drugiej wygląda, jakby chciał tą piłkę złapać :D na szczęście nie ma o czym dyskutować, bo oglądałem trochę drugiej polowy i jak na dłoni widziałem, że jesteśmy chu*owi.

Przyszły sezon. To jest ten test, który pokaże czy Mourinho w Tottenhamie ma sens.

na szczęście nie ma o czym dyskutować, bo oglądałem trochę drugiej polowy i jak na dłoni widziałem, że jesteśmy chu*owi.

Przyszły sezon. To jest ten test, który pokaże czy Mourinho w Tottenhamie ma sens.">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 2 lipca 2020; 22:48

Mourinho wypierdalaj z Tottenhamu

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 lipca 2020; 21:45

mamy po jednym prawym, lewym obrońcy i napastniku. gdzie tu do kurwy konkurencja?! brak finansowania, bo Poch wycisnął z cytryny co się dało i cytryna się zepsuła. Levy mógł się zasłonić wynikami, ale teraz nie może

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 lipca 2020; 21:33

>>nnaderowy napisał:
>>O LE to w zasadzie nie warto się bić, transferów większych nie będzie pewnie, a z obecnym składem nawet na własnym podwórku może być ciężko. No jestem ciekaw przyszłego sezonu, mimo wszystko. <br />
<br />
A o co z tym VARem chodziło, znowu się na wyspach wygłupili?


https://streamable.com/ocfj5n

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 lipca 2020; 21:09

O LE to w zasadzie nie warto się bić, transferów większych nie będzie pewnie, a z obecnym składem nawet na własnym podwórku może być ciężko. No jestem ciekaw przyszłego sezonu, mimo wszystko.

A o co z tym VARem chodziło, znowu się na wyspach wygłupili?

odpowiedz
Autor: Digga Wysłano: 2 lipca 2020; 21:01

Dier to się nadaje do Championship

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 lipca 2020; 20:55

>>KRIS napisał:
>>;Dopiero dotarłem do domu ale mecz mam nagrany ,warto w ogóle to włączać ?

Do smieci

opiero dotarłem do domu ale mecz mam nagrany ,warto w ogóle to włączać ?

Do smieci">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 lipca 2020; 20:53

Nie, to jest zabijanie umarlego

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 2 lipca 2020; 20:52

Dopiero dotarłem do domu ale mecz mam nagrany ,warto w ogóle to włączać ?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 lipca 2020; 20:48

Może po prostu trzeba rzucić hajsem, sprzedać Kane i Mou

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 lipca 2020; 20:47

Moze po prostu Jose Mourinho wypierdalaj z klubu :)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 lipca 2020; 20:44

JAK TO JEST MOŻLIWE ZE TAKI WYNIK

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 lipca 2020; 20:43

****, zupa i kamieni kupa

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 lipca 2020; 20:42

zespół się udusil

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 2 lipca 2020; 20:41

Ten zespół to zgliszcza, a Kane niech odchodzi, bo nie ma konkurencji

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 2 lipca 2020; 20:35

Kane odchodź bo kasy na transfery z budżetu nie będzie wcale a Ty zakończysz karierę bez 1 trofeum.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 2 lipca 2020; 20:31

Piłka to niby rozrywka. Ma sprawiać radość...

Mi już dawno jej nie sprawiła. Gra jest tragiczna, wyników nie ma i ten VAR też wyjątkowo mi futbol obrzydza.

Jak to się zmieniło przez jeden rok. Czekałem niecierpliwie na każdy mecz, a teraz... samo włączenie go to już dla mnie mocny wysiłek. Słabo.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 lipca 2020; 20:27

>>nnaderowy napisał:
>>Jak to wygląda? Nie mogę niestety oglądać

Wygląda na to, że będzie do zera :)

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 lipca 2020; 20:01

Jak to wygląda? Nie mogę niestety oglądać

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 2 lipca 2020; 19:37

Kuriozalne decyzje VARu...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 lipca 2020; 19:37

Nie wierze,absurd

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 lipca 2020; 18:58

Ile goli strzeli dzisiaj Tottenham i dlaczego mniej niż rywal?

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 2 lipca 2020; 18:27

Wczoraj Widzew po raz kolejny popsuł mi weekend...

Co dziś zrobią Koguty? :)

">odpowiedz