» Matchday?

dodał: nnaderowy dnia: 2020-09-22 14:48:47 komentarzy: 11

Zgodnie z terminarzem, Tottenham Hotspur powinien rozpocząć dzisiaj zmagania w EFL Cup z drużyną Leyton Orient. Czy do meczu dojdzie?  Nie wiadomo, część zawodników drużyny występującej w League Two miała pozytywny wynik w badaniu na obecność koronawirusa. Klub poinformował, że zarażeni zawodnicy przejdą kwarantannę, zaś informacja o zarażeniach została przekazana do EFL oraz Tottenhamu. Oficjalnie nie ma żadnej informacji o odwołaniu lub przełożeniu meczu, tak więc na tą chwilę wydaje się że spotkanie się odbędzie.

 

Spotkanie, w którym faworyt jest tylko jeden. Tottenham teoretycznie nie powinien mieć problemów z pokonaniem drużyny gospodarzy, chociaż jak wiadomo w Anglii drużyny z niższych szczebli rozgrywkowych motywują się w wyjątkowy sposób na rozgrywki pucharowe. Na pewno gospodarzom nie zabraknie woli walki i ambicji, jednak różnica pod względem sportowym jest tak duża, że każdy inny wynik niż awans Kogutów po 90 minutach, będzie wielka niespodzianką.

 

Początek meczu o godzinie 19, transmisja w Eleven Sports 1.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: mefisto52 Wysłano: 24 września 2020; 15:15

Wszystko pięknie, że dzialamy w tym roku ze wzmocnieniem składu ale przypominam, że do końca okienka pozostało 11 dni. W składzie mamy obecnie 30 zawodników, w tym 13 pomocników a zgłosić do rozgrywek możemy 25. Fajnie jak zaczęli by kogoś wypożyczać lub sprzedawać też.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 24 września 2020; 12:52

Wszystkie środki teraz powinne zostać skierowane do nabycia środkowego obrońcy, następnie załatwić ekonomiczną opcję napastnika(niech nasz siły wyższe uchowają przed Milikiem) i sprzedać towarzystwo, które nie znajduje się w planach. O Skriniarze pisze wiele żródeł, więc coś jest na rzeczy, problemem są kokosy które chce Inter.

To my dzisiaj gramy?! Już nie nadążam. Swoją drogą - to my opłaciliśmy testy u piłkarzy Leyton, 5000 pand za poluzowanie w terminarzu:)







">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 24 września 2020; 11:36

Cóż by to było za okienko!!!!

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 24 września 2020; 10:23

Jakikolwiek obrońca będzie lepszy niz Dier. Juz ten Koreańczyk Kim Min Jae byłby spoko opcją.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 24 września 2020; 07:50

Coraz powazniej wygląda transfer Skriniara.

Takiego okna to u nas nie było.

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 23 września 2020; 10:34

To się nazywa fuks, przy takim kalendarzu jeden mecz mniej robi różnicę.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 22 września 2020; 20:21

>>Rusek napisał:
>>Czyli? Jesteśmy w następnej rundzie, czy czekamy aż u nas się korona pojawi, żeby było sprawiedliwie?

Niby szukają rozwiązania sprawy ale powiedzmy sobie szczerze. Kwarantanna trwa minimum 2 tygodnie, za tyle dokładnie jest kolejna runda pucharu i nie przełożą całej dla Leyton Orient. Do tego nasz kalendarz jest bardzo napięty a podobno były takie sytuacje w poprzednich rundach i zakończyło się to walkowerem. Także raczej przechodzimy dalej.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 września 2020; 20:00

Czyli? Jesteśmy w następnej rundzie, czy czekamy aż u nas się korona pojawi, żeby było sprawiedliwie?

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 22 września 2020; 18:49

Dwie? Na pewno?

Ja gdzieś czytałem, że aż 18!!! Ale nie wiem czy to prawda.

A fakt, sezon może być i pewnie będzie zwariowany z tego powodu.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 22 września 2020; 18:11

2 osoby z covidem i mecz odwołany haha. Jak tak ma ten sezon wyglądać to powodzenia.

odpowiedz
Autor: mat9234 Wysłano: 22 września 2020; 16:39

Mecz odwołany!!

odpowiedz