» Wyjściowe jedenastki!

dodał: Pacho dnia: 2018-12-08 19:59:37 komentarzy: 42

Tottenham, po pokonaniu Southampton F.C. zawita, na King Power Stadium aby zmierzyć się drużyną Leicester City. Ekipa Kogutów wykorzystała potknięcia dwóch głównych rywali z Londynu i wskoczyła na ostatnie miejsce na podium. Popularne Lisy w ostatnim spotkaniu zremisowali w starciu z Fulham Londyn 1:1. Claude Puel może być jednak zadowolony z pozycji w lidze, gdyż jego zespół znajduje się obecnie na 9 pozycji z dorobkiem 22 punktów. Początek spotkania o 20:45. Oto wyjściowe jedenastki, na które zdecydowali się szkoleniowcy obu ekip.

Leicester City: Smeichel – Pereira, Morgan, Evans, Chilwell – Iborra, Ndidi – Gray, Maddison, Mendy – Iheanacho

Ławka rezerwowych: Choudhury, Ghezzal, Fuchs, Okazaki, Maguire, Ward, Albrighton

Tottenham Hotspur: Lloris – Davies, Vertonghen, Alderweireld, Aurier – Dier, Winks – Sissoko, Alli, Son - Lucas

Ławka rezerwowych: Gazzaniga, Walker – Peters, Rose, Skipp, N’Koudou, Eriksen, Kane

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lolo Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:57

dobre xD

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:48

>>Mortal napisał:
>>;Pytanie - I'm confused. How did the game end if our opponent didn't score? Are you allowed to do that?<br />
<br />
Odpowiedź - Hugo is still out there waiting for someone to put one past him so he can go home.<br />
<br />
xDDDDDDDDDDDD<br />
<br />

Kto tak powiedział? :D genialne

ytanie - I'm confused. How did the game end if our opponent didn't score? Are you allowed to do that?<br />
<br />
Odpowiedź - Hugo is still out there waiting for someone to put one past him so he can go home.<br />
<br />
xDDDDDDDDDDDD<br />
<br />

Kto tak powiedział? :D genialne
">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:47

Pytanie - I'm confused. How did the game end if our opponent didn't score? Are you allowed to do that?

Odpowiedź - Hugo is still out there waiting for someone to put one past him so he can go home.

xDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:40

Wydaje mi się, że był, ale nie ma to znaczenia.

Bardzo mądry mecz, jak nie my. Przechodzony, 2 bramy do przodu, a i Lester w zasadzie nie zagroziło nam ani razu poważnie. Właśnie tak samo powinniśmy za tydzień zeżreć Burnley. Dziś Lester grało tylko jak im pozwoliliśmy.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:36

>>Rusek napisał:
>>;Pięknie że spalonego


Spalonego nie było, Pereira zostawił nogę

ięknie że spalonego


Spalonego nie było, Pereira zostawił nogę
">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:30

Ostatnie 10 minut meczu spokojnie dogranego przy prowadzeniu 2-0?

No skąd, komu to potrzebne, hurr durr nurr :D

">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:23

Nvm przecież z ławki już tylko mógł wejść Łubudubu, Skipp, Rose, albo KWP xD Jakby był Lamela na ławce to KWP byśmy nie zobaczyli xD

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:21

KWP wchodzi, tyle dobrego

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:17

Harry również in, pewnie chodzi o utrzymanie rytmu meczowego.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:16

Jeszcze Harry wchodzi... PO CO?

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:14

Po co Krystian przy 2:0? Gdzie jest Łubudubu ja się pytam?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:14

To już nie wiem sama xD

Dele świetnie dziś, ale Sisso w defensywie to jest mistrzostwo.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:07

Był spalony, o 3 rozmiary buta, ale był

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:07

Po Dele, chyba Sisso chyba najlepszy

Winksa, Lucasa i Daviesa nie widać w meczu

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:05

Wg. mnie spalonego nie było, choć oczywiście VAR załatwiłby sprawę :P

">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:04

Miałem to pisać, przed bramką, ale Dele najlepszy na boisku. Dobrze, że bramka dla niego ;) Ale na dokładność, naszych podań na środku boiska nie mogę patrzeć serio xD

Ale na dokładność, naszych podań na środku boiska nie mogę patrzeć serio xD">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:04

Pięknie że spalonego

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 22:02

Dele!! pięknie.

Sonny asysta, w ogóle - śliczna akcja. Jak ładnie fani śpiewają :D

">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:55

Son mógłby być piłkarzem kompletnym, gdyby, był troszkę bardziej skuteczny i czasami mniej samolubny (Chociaż z tym drugim i tak mam wrażenie, że jest lepiej niż kiedyś). Bo tak to, dobra szybkość, dobry drybling i łatwość w dochodzeniu do sytuacji, tylko kurde ta skuteczność czasami kuleje, ale w poprzednim sezonie pokazał, że potrafi

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:47

Sonny jak już strzela, to często właśnie z niczego ładuje piękne bramy <3

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:47

Ale nie podoba mi się ten wyniki Chelsea bardzo, bo w nasze mistrzostwo nie wierzę, przy machinach City i Lpoolu, a tak Chelsea by było 5 pkt za nami, więc to już jakiś spokój lekki.

Chociaż teraz zaczęliśmy grudniowy sprint i zobaczymy kto złapie zadyszkę, a kto nie, bo mam wrażenie, że ławkę mamy porównywalną, z Arsenalem i Chelsea

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:43

jebaniutki przyfasolił

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:40

W ogóle, autobusu Lisów Żoze by się nie powstydził. Dołożyć 2 bramki po przerwie i koncentrujemy się na wtorkowym meczu.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:37

Dobra szybkie 3:0 i dajta mi tego Łubudubu kurde

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:36

Ale ogólnie to jak na ten moment z naszej strony festiwal niedokładności, sami oddajemy piłkę przeciwnikom bo nie potrafimy podać dokładnie

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:35

Sonaldo <3 Jak zazwyczaj dochodzi do 100 i je pierdzieli, tak teraz wyczarował coś z niczego :D

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:33

Ohohohoho, Sonny definitywnie powraca <3

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:32

Ale siadło oooooo

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:31

Jebnięcie

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:31

Johoho w porę wykrakane Spurs

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:29

Mam dziwne wrażenie, że ktoś wyjdzie ze złamaną nogą w tym meczu, Lester robi głupie faule, a my mamy Orie, którego wszyscy znamy xD

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:28

Ja jebie ale padlina, ani srodka pola ani ataku nie ma

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:27

A z Hiszpanem w sumie nie mam pojęcia, może Poche uznał, że po tylu latach da szansę Łubudubu? Nie mam pojęcia w sumie Fernando i tak nie grał i był chyba ostatnią osobą, jaką Poche ma ochotę wprowadzać na boisko, więc pewnie uznał, że woli przesuwać ludzi z pomocy na atak, niż dać Llorente xD

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:26

Rozgrzewający się Harry to świetne podsumowanie pierwszej części w Naszym wykonaniu :D

">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:22

35 minuta, Harry się już rozgrzewa xD

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:21

a Ferdek zdrowy ? Zastanawia mnie co się dzieje, że NŁubudubu jest na ławce, a on nie ;o

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:20

Bez Krystiana, bez Kierana, bez Kane'a - Son będzie chyba klepać wszystkie stałe fragmenty gry xD Aż dziwne dla mnie, że Winks nie klepie rożnych

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 21:11

Tl;dr Lamela prawdopodobnie będzie dostępny na Barce,
Foyth na kolejne spotkanie ligowe, bo do LM nie był zgłoszony
Tripps prawdopodobnie dostanie więcej odpoczynku, żeby się zregenerować i nie łapać kontuzji co chwilę. W sumie nie widzę nigdzie, czy jest sprecyzowane, czy coś poważnego na ten moment czy nie



Poche o Foyth'u
""It is not a big issue. I think it is only to not take a risk with him and then for sure Saturday he is out," he said. "Tuesday he cannot play because he is out of the list and then I am sure he is going to be ready for the next game."

Lamela
"Asked Poch about Erik Lamela's injury. He reckons the Argentine will be back in training tomorrow hopefully and should be available for selection for the Barcelona match on Tuesday night."

Trips w którymś z ostatnich meczy nie schodził z kontuzją?

Tak czy siak
"Will Kieran Trippier be ok for Barcelona?

I don’t know, I cannot guess. After he came off on Wednesday I think first of all we need to try… We are creating a plan for him to try to help him improve. If we apply common sense, it’s difficult for tomorrow to play when you come off. After 48 hours or 72 hours I think it’s not common sense to think in playing with him. And I don’t believe for Barcelona he’s going to be available (...)."

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 grudnia 2018; 20:44

Właśnie nie wiem, cóż to za problem na poliku u Juanito.

Lamela i Tripps chyba kontuzjowani?

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 8 grudnia 2018; 20:43

a Lamela i Trippier?

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 grudnia 2018; 20:32

Ja nwm czy to ma jakieś powiązanie, ale Foyth cały czas chodzi z jakimś zakażeniem, czy czymś innym na policzku. Ostatnio jak zaczynał mecz bez opatrunku, to wyglądało to ok, pod koniec już mocno średnio, jakby przeszorował polikiem po krawężniku

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 8 grudnia 2018; 20:17

Ktoś wie co z Lamelą, Foythem i Trippierem?

odpowiedz