» Troy Parrott w podstawowej 11 na mecz z Bayernem?

dodał: Jablona dnia: 2019-12-11 17:39:30 komentarzy: 59

Przed Nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Podopieczni Jose Mourinho zmierzą się na wyjeździe z Bayernem Monachium. Mimo, że gramy z drużyną z topu europejskiego to mecz ten nie przyniesie Nam emocji ze względu na możliwą wygraną, ponieważ obie drużyny mają zapewniony awans, ponadto wynik nie ma wpływu na układ tabeli. Mecz przyniesie nam jednak pewnego rodzaju ekscytacje spowodowaną składem jaki może wystawić Jose. Mianowicie zapowiedział, że główni zawodnicy, którzy byli ostatnio mocno eksploatowanie, nie wystąpią w dzisiejszym spotkaniu, a nawet pozostali w Londynie. W związku z tym istnieje duża szansa, że od pierwszej minuty zobaczymy młode twarze oraz zawodników, których nie widujemy na co dzień w pierwszym składzie. Zawodnicy będą mieli okazje pokazać się z dobrej strony i zaprezentować w meczu na wysokim poziomie. Dobry mecz zawodników może spowodować, że nowy trener Tottenhamu zacznie ich częściej wystawiać w podstawowej 11.

Mecz rozpocznie się o 21.00, transmisja TVP1 i Polsat Sport Premium 1.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: kiriak Wysłano: 14 grudnia 2019; 22:23

Lamela:

Mourinho has since confirmed that the attacking midfielder is set to be sidelined for another two months.

no to sobie pograł...

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 14 grudnia 2019; 18:08

Mourinho mądrze zrobił olewając środowy mecz z Bayernem, jeżeli jutro wygramy top 4 będzie na wyciągnięcie ręki.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 14 grudnia 2019; 17:52

Jak jutro mecz do przodu, to już za dwie kolejki możemy przeskoczyć tą chwaloną Chelsea. Dlatego jutro naprawdę ważny mecz, i z perspektywy Wolves i następnej kolejki.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 14 grudnia 2019; 17:43

https://angielskieespresso.pl/post/53086/2019/12/14/lingard-przytloczyla-mnie-choroba-mamy-wszystko-zwalilo-sie-na-moje-barki/


Z jednej strony jest mi go żal. Każdy musi sobie radzić z przeciwnościami losu. O jego sytuacji jest głośno, bo jest sławny. Nie lubię takiego publicznego uzalania się nad swoim życiem. Wkurza mnie to, że gada takie rzeczy, że wszystko jest na jego głowie, a jest jednym z pierwszych do jakiś krzywych akcji.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 14 grudnia 2019; 15:57

Dla zainteresowanych: dziś od 18:25 na TVP Sport mecz klubowych mistrzostw świata, gra meksykański Monterrey w barwach którego występuje nasz były "goleador" Vincent Janssen

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 14 grudnia 2019; 15:31

Watford - gów.niaki masterclass

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 14 grudnia 2019; 13:08

Ja też. Z Bayernem nie oglądałem i wale nie żałuję ;)

Teraz czekam na Wolves z nadzieją na dobry mecz.



Teraz czekam na Wolves z nadzieją na dobry mecz.">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 14 grudnia 2019; 11:39

Amen, w końcu będę miał okazję obejrzeć cały mecz od początku do końca.

Szykuje się ciekawy mecz. Wilki nie murują bramki więc będzie otwarty mecz. Cofając się w czasie to zawsze narzekaliśmy grając w LE, że musimy z kimś grać, kto miał mecz dzień czy 2 dni wcześniej, a teraz jesteśmy po drugiej stronie. Fajne czasy nastały :d

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 13 grudnia 2019; 16:11

Mi to sie marzy Isco, nie wiem ile on jeszcze chce sie kisić w tym realu.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 13 grudnia 2019; 16:02

Thiago woli Hiszpanie.
Ale i tak nie da rady zdobyć takich zawodników, może będzie jakaś nadzieja jak Mourinho udowodni swoją wartość tutaj i zakończy naszą mentalność przegrywów.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 13 grudnia 2019; 04:20

Z końcem sezonu kontrakty kończą się Alabie i Alcantarze. Brałbym ich. Może nawet w zimę za mniejsze pieniądze. Thiago to mokry sen od czasów jak grał jeszcze w Barcy i jak były plotki, że może do Nas przyjść, ale jednak poszedł do Bayernu. Alaba skolei świetna opcja na lewą obronę.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 12 grudnia 2019; 01:23

>>Freddie91 napisał:
>>Ma dopiero 17 lat.<br />
<br />
Z tt Smokowskiego:<br />
<br />
'Od 2009 w ligach Top5 Europy zagrało 50 piłkarzy <17 r.życia. Tylko 11 z nich ma >100 spotkań. Resztę zniszczyła intensywność. Mięśnie, stawy, kości nie były gotowe na taką eksploatacje. Coman debiutował w PSG mając 16 lat+. Z powodu urazów stracił już >370 dni. Teraz kolejne...'<br />
<br />
Może więc to po prostu rozsądne wprowadzanie?

Może być i tak. Niemniej na razie tego wprowadzania nie ma praktycznie w ogóle. No dziś był idealny moment na minuty, albo nawet 90, do trenerów młodzieżowych informacja, że Troy gra dziś 90 i ma dostać w najbliższej kolejce wolne i po temacie. 17latek grający jeden mecz tygodniowo to chyba żadne nadmierne eksploatowanie, to by się dało zrobić. Tylko chęci u trenerów brak. Może po prostu to jeszcze nie czas na tego chłopaka i wszyscy powinniśmy odpuścić jakieś oczekiwania względem jego występów.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 12 grudnia 2019; 00:59

Ma dopiero 17 lat.

Z tt Smokowskiego:

'Od 2009 w ligach Top5 Europy zagrało 50 piłkarzy <17 r.życia. Tylko 11 z nich ma >100 spotkań. Resztę zniszczyła intensywność. Mięśnie, stawy, kości nie były gotowe na taką eksploatacje. Coman debiutował w PSG mając 16 lat+. Z powodu urazów stracił już >370 dni. Teraz kolejne...'

Może więc to po prostu rozsądne wprowadzanie?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 grudnia 2019; 23:40

Meczu nie mogłem oglądać, bo w pracy. Ale zastanawia mnie ten Parrott. Bo my tutaj chcemy go oglądać, trochę go idealizujemy, a zmienił się trener, obaj zupełnie różne koncepcje a obaj go pomijają. Przypadek?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 11 grudnia 2019; 23:01

No i Sonny dostosował się do reszty i - jak to on czasem lubi - zyebał dwie setki.

Ta druga połowa była straszna, straszna.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:58

Mądrego to miło posłuchać

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:55

>>KRIS napisał:
>>Nie wiem co ten Podoliński zażywał przed meczem, ale właśnie stwierdził że Eriksen zagrał doskonały mecz. Podniecał się też wcześniej że Dunczyk najwięcej biegał, tylko z ten jego bieganiny go.wno wynikało. Biegał jak krety.n bez ładu i składu. Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.

Dlatego zajmjuje się komentowaniem a nie trenowaniem:)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:53

Nie wiem co ten Podoliński zażywał przed meczem, ale właśnie stwierdził że Eriksen zagrał doskonały mecz. Podniecał się też wcześniej że Dunczyk najwięcej biegał, tylko z ten jego bieganiny go.wno wynikało. Biegał jak krety.n bez ładu i składu. Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:50

O kurna, komentatorzy uważają, że to był dobry mecz Eriksena xd

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:44

Bardzo mnie ciekawi okno transferowe czy Levy sypnie na zachcianki Mou. Jest kilka pozycji do wzmocnienia, głównie ta obrona.

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:44

Wszystko dzisiaj wyglada jak za poznego Pocha. Nawet zmiany Mou

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:38

Szok, Victor na boisku. Chociaż w tym wypadku to wolałbym Parotta

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:38

No i Parrott sobie nie pogra

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:37

Na plusik dzis Sessegnon...środek pomocy i boki obrony to Championship

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:35

U nas w zespole jest aktualnie 2 zawodników którzy mogliby zainteresować Real to Son i Kane reszta to może liczyć na downgrade

odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:33

Mimo, ze to rezerwowy sklad, martwi mnie to, ze z lepszym przeciwnikiem gramy jak dzieci we mgle...

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:33

Dier + Skipp i przed nimi Eriksen blok pomocy idealny przy przegrywaniu 2 golami

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:33

Grać Sisso na ścianę skoro nie ma Kane xd

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:32

Myślę, że Psg może się po niego zgłosić. Będzie miał co chce czyli miliardy na koncie. Może przypomni sobie jak się w to gra, albo i nie

odpowiedz
Autor: lucvs Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:30

Eriksena nie da się oglądać

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:29

Kretynizm to grania tych długich piłek, gdy w ataku grają Lucas albo Son, a nie Llorente i Kane.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:29

Bede wielce zaskoczony jezeli jakis topowy klub zakontraktuje Eriksena. Gosc jest w tragicznej formie.

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:25

Eriksena zostawił na boisku, niech gra w drugorzędnych meczach.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:24

Nie mam czasu oglądać i śledzę tylko wynik, powie mi ktoś jak radzą sobie Lo Celso i Sessegnon?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 11 grudnia 2019; 22:24

2 polowa to dramat, gramy jak Cardiff.

Eriksen puka w dni od spodu, on chciał do Realu XD. Życzę transferu do jakiegoś West Hamu bo to jego poziom teraz, niech tam szuka nowych wyzwań

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:49

Ja przełączyłem na TVP bo jak się ten debil Kołtoń wydarł 3x THOMAS MULLER!!!!!!!!!!!!111111111111111 to nie wytrzymałem.

odpowiedz
Autor: Hug Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:48

Ktoś mi powie gdzie jest obrona ? :O


">odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:47

To jest odpowiedz dlaczego Verts gra na lewej. Rose tragiczny, poziom jakiegos Norwich czy innego Burnley.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:45

Mamy bocznych obrońców?

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:44

O ja pierdole, ale wylew w obronie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:41

>>Jablona napisał:
>>Jaki ten staruch z TVP jest wkurwiajacy

Jaki staruch?

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:40

Jaki ten staruch z TVP jest wkurwiajacy

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:39

Rose i KWP czolgani jak świnie w błocie...

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:38

Nie wiem czemu Sissoko nie gra na skrzydle a Lo Celso w środku

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:36

Wystrzelał się w tym sezonie.
Lo Celso na skrzydło się nie nadaje, dawać Troya za Eriksena i zmianę ustawienia ataku.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:35

Sissoko to jest jednak gosc. Niby zaczal strzelac, ale jednak dalej problemy z podaniami w ataku

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:34

Wykończenie Sisso:)

">odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:33

Sissssoko mordeczko

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:29

Eriksen jednak nie grał na zwolnienie Pocha, on poprostu jest w tak tragicznej formie

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:21

Sesenią: https://streamable.com/3e9fc

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:21

A wiecie że Rose gra?

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:20

Najssss

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:20

Trippier karnego zepsuł :)

https://streamable.com/u7nrr



https://streamable.com/u7nrr">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:20

Ryaaaaaaan

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:19

Seseniąąąąąąąąąąąąąą :D

">odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:19

No i git

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 11 grudnia 2019; 21:14

Latwo

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 11 grudnia 2019; 20:19

Fajny składzik, szkoda tylko Parrotta na ławce, chociaż pewnie wejdzie jeszcze dzisiaj.

Jak Wanyama się nie załapał na 1 skład w takim meczu, to jak na moje jest na wylocie.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 11 grudnia 2019; 20:16

6Alcantara T. 4Alderweireld T.
17Boateng J. 15Dier E. (C)
29Coman K. 23Eriksen C.
10Coutinho 21Foyth J.
19Davies A. 22Gazzaniga P. (B)
22Gnabry S. 18Lo Celso G.
32Kimmich J. 27Lucas
8Martinez J. 3Rose D.
1Neuer M. (B) (C) 19Sessegnon R.
5Pavard B. 17Sissoko M.
14Perisic I. 16Walker-Peters K.

odpowiedz