» Roma ograła Spurs

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-07-26 12:27:12 komentarzy: 10

AS Roma pokonała Tottenham Hotspur 3-2 w meczu towarzyskim International Champions Cup, który odbył się w Harrison, w New Jersey. Spotkanie miało emocjonujący przebieg, trzy gole padły w końcówce, w tym dwa w doliczonym czasie.

Klub Serie A objął prowadzenie w 13. minucie, kiedy Diego Perotti wykorzystał rzut karny.Na 2-0 podwyższył debiutant Cengiz Under w 70. minucie. Wydawało się, że Roma ma sytuację pod kontrolę.

Tottenhamowi udało się jednak doprowadzić do remisu. W 87. minucie kontaktowego gola strzelił Harry Winks, a w pierwszej minucie doliczonego czasu na 2-2 trafił Vincent Janssen. Wtedy w bramce "giallorossi" stał już Łukasz Skorpuski, który pojawił się na murawie w 63. minucie. To był pierwszy występ Polaka w barwach Romy podczas zgrupowania w Stanach Zjednoczonych.

Zwycięstwo Romie zapewnił Marco Tumminello w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

interia.pl

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Pocsa. Wysłano: 27 lipca 2017; 14:02

>>kokos14 napisał:
>>Zjebaliśmy z Cengizem Underem gościu jest niesamowity.

Dużo lepsze wrażenie od Undera zrobił na mnie wychowanek Georgiou

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 lipca 2017; 18:47

Kyle Walker-Peters zapowiada się na dobrego zmiennika. Bardziej martwiłbym się o ŚO bo Wimmer i CCV to padaka.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 lipca 2017; 18:37

>>;Drakiur napisał:
>>No i dobrze. Gdzieś go chciał upchnąć?

Podobnież to miał być zamiennik Trippa b ona prawej sobie może od kopa grać

rakiur napisał:
>>No i dobrze. Gdzieś go chciał upchnąć?

Podobnież to miał być zamiennik Trippa b ona prawej sobie może od kopa grać">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 lipca 2017; 17:58

No i dobrze. Gdzieś go chciał upchnąć?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 lipca 2017; 15:15

http://transfery.info/103678,bild-bayern-po-cel-transferowy-tottenhamu


Papa raczej...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 lipca 2017; 15:13

>>nnaderowy napisał:
>>Meczu nie oglądałem, ale po skrócie to karny na Kane'ie chyba co? Nie mogłem znaleźć porządnego ujęcia w skrócie, przy trzeciej dla Romy był faul na Wimmer'ze czy przyaktorzył?

Karniaczek na Harrym jak najbadziej tak

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 26 lipca 2017; 14:02

Wynik meczu w sumie był nieistotny. Pochettino sprawdził zawodników jakich miał sprawdzić i tyle. Ten cały Carter Vickers to kolejny mecz pokazał że w nastepnym sezonie sobie nie pogra no chyba że na zasadzie wypozyczenia. Ale mnie nie dziwi że jest słaby jak ja go w sezonie 16 17 nie widziałem może tam jakieś efl zagrał czy coś podobnego. Nie ma ogrania ze składem i tyle. Tak czy inaczej są lepsi u nas i taka sama rola by go czekala jak w sezonie za nami. Janssen jak to Janssen dobrze że ma gola ja cały czas licze że się przełamie. Co do jego gola to taka typowo jego robota ale byle i takie strzelał skoro nowego napastnika prawdopodobie nie będzie. Jak nawet Sissoko ma dostać szanse to pokazuje jak u nas z transferami na ten sezon będzie.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 lipca 2017; 13:39

Meczu nie oglądałem, ale po skrócie to karny na Kane'ie chyba co? Nie mogłem znaleźć porządnego ujęcia w skrócie, przy trzeciej dla Romy był faul na Wimmer'ze czy przyaktorzył?

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 26 lipca 2017; 13:33

Ja oglądałem cały mecz i powiem tak CCV chłopak nie ma zadnego potencjału jest tragiczny poprostu wimmer to samo.Onomah nie widoczny i Janssen zaskoczył mnie strzelił bramke po asyscie Nkoudou.Zjebaliśmy z Cengizem Underem gościu jest niesamowity.

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 26 lipca 2017; 12:58

Z tego co patrzyłem na skrót to wimmer niezłe babory robił w obronie, przez niego 2 stracone gole także ja pewnie jako jedyny na tej stronie mam bardziej mieszane uczucia do niego niż do Jansena ;) a tak co do meczu nie wypowiem się bo nie oglądałem, co do pierwszej bramki to CCV zagrał piłkę ręką (został nabity), ale takich błędów też musi się wystrzegać ;) Pozdrawiam ślicznie i czekam na transfery!

a tak co do meczu nie wypowiem się bo nie oglądałem, co do pierwszej bramki to CCV zagrał piłkę ręką (został nabity), ale takich błędów też musi się wystrzegać ;) Pozdrawiam ślicznie i czekam na transfery!">odpowiedz
Sonda serwisowa

Brak sondy do wyświetlenia

Zawodnik meczu
Gracz meczu z Evertonem: ?
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: Boliekes3o
Strona istnieje od: 1648 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 68
Newsów: 5427
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • http://www.iss-sport.pl/shop,team,76
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol
Wyjazdy-na-mecze build_links();