» Powrót po przerwie.

dodał: nnaderowy dnia: 2020-03-07 20:32:04 komentarzy: 19

Witam, udało się przywrócić stronę, jednocześnie dopilnowałem wszelkich formalności, których nie dopilnowałem przy przejęciu strony, a co doprowadziło do sytuacji takich jak ta ostatnia przerwa. Posypuję głowę popiołem, moje niedopatrzenie niemniej teraz już nic takiego nie powinno mieć miejsca.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Alisha88 Wysłano: 19 czerwca 2020; 15:38

Szukacie kogoś do pomocy, bo widzę, że tyły są.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 10 marca 2020; 15:08

>>nnaderowy napisał:
>>Zaraz nie będziemy mieli kim sezonu skończyć

Zaraz i tak rozgrywki zastopują ;)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 10 marca 2020; 12:22

>>kiriak napisał:
>>;Davies się też rozwalił?

Tak, wypada na kilka spotkań

avies się też rozwalił?

Tak, wypada na kilka spotkań
">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 10 marca 2020; 08:26

Davies się też rozwalił?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 10 marca 2020; 05:39

Zaraz nie będziemy mieli kim sezonu skończyć

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 9 marca 2020; 23:56

Wlasnie zauwazyłem info o Bergwiju... Co sie dzieje przechodzi ludzkie pojęcie

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 9 marca 2020; 20:03

W uzupełnieniu: na dzisiejszej konferencji prasowej w Lipsku Mourinho powiedział że nie spodziewa się by Bergwijn zagrał jeszcze w tym sezonie

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 9 marca 2020; 19:14

>>Lolo napisał:
>>Following assessment and examination by our medical team, we can confirm that Steven Bergwijn suffered a significant sprain to his left ankle during our match against Burnley.<br />
<br />
The Netherlands international will now undergo an extended period of rehabilitation where his progress will continue to be assessed.

Spoko, Tanganga poleci na skrzydło:)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 9 marca 2020; 18:32

>>Lolo napisał:
>>Following assessment and examination by our medical team, we can confirm that Steven Bergwijn suffered a significant sprain to his left ankle during our match against Burnley.<br />
<br />
The Netherlands international will now undergo an extended period of rehabilitation where his progress will continue to be assessed.

Kwintesencja Tottenhamamizmu :D :D

:D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 marca 2020; 17:25

Following assessment and examination by our medical team, we can confirm that Steven Bergwijn suffered a significant sprain to his left ankle during our match against Burnley.

The Netherlands international will now undergo an extended period of rehabilitation where his progress will continue to be assessed.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 9 marca 2020; 15:50

>>Spurs napisał:
>>Jest tu ktoś jeszcze?, gdzie te ludziska

Zobaczysz jutro jak ludziska wrócą:)))). Brakowało mi tej strony, choć czasami szlag mnie trafiał od narzekania, inna sprawa, że ostatnie tygodnie to istna tragedia.

)). Brakowało mi tej strony, choć czasami szlag mnie trafiał od narzekania, inna sprawa, że ostatnie tygodnie to istna tragedia.">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 9 marca 2020; 13:49

Jest tu ktoś jeszcze?, gdzie te ludziska

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 marca 2020; 20:55

Oby było tylko o czym dyskutować hahah

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 8 marca 2020; 19:51

Powitać z powrotem.

Zapraszam do ożywionej dyskusji we wtorek od 21:00 :D

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 8 marca 2020; 10:22

Dobry wszystkim

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 8 marca 2020; 00:24

Ufff, strona wróciła czyli teraz już same zwycięstwa będą :)

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 marca 2020; 20:36

Bez kitu, forma strony ostatnio taka jak i zespołu. Bez Lo Celso nas nie ma w żadnym meczu, bez różnicy jak słaby jest przeciwnik. A jeden człowiek niestety nam punktów nie będzie zdobywał.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 7 marca 2020; 20:35

strona wykasowała się na "formę" naszej drużyny...

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 7 marca 2020; 20:34

git!

odpowiedz