» North London derby. Arsenal - Tottenham

dodał: Lolo dnia: 2021-09-26 11:37:06 komentarzy: 72

Po raz trzeci z rzędu przyjdzie nam podejmować w lidze drużynę z Londynu. Po przegranych dwa razy 3:0 z Crystal Palace oraz Chelsea przyszła kolej na Arsenal. Drużyna Mikela Artety fatalnie rozpoczęła sezon, nie mogąc przez pewien czas strzelić nawet bramki, ale powoli zaczyna wychodzić na prostą. Arsenal wygrał dwa ligowe mecze z rzędu, pokonując najpierw Norwich 1:0, a następnie wygrywając, również 1:0, z Burnley. Dodatkowo "Kanonierzy" poradzili sobie w EFL Cup z Wimbledonem, triumfując 3:0.

Na delikatnego faworyta tego meczu stawiany jest Arsenal. Czy słusznie? Słaba postawa Spurs w ostatnich spotkaniach oraz historia nie działają na naszą korzyść. Ostatni raz w lidze udało się wygrać na Emirates Stadium... w 2010 roku, kiedy bramki dla Tottenhamu strzelali tacy zawodnicy jak van der Vaart oraz Kaboul.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to wszyscy zawodnicy Arsenalu są gotowi na niedzielną rywalizację. W barwach Kogutów nie zobaczymy prawdopodobnie Bergwijna oraz Sessegnona.

 

Transmisja: Canal+ Sport

Start: 17:30

Sędzia: Craig Pawson

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lolo Wysłano: 28 września 2021; 07:52

Brighton zmarnowało okazję na lidera.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 26 września 2021; 22:59

To było straszne kurvvaa. Ciężki sezon nas czeka, walka o top10

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 26 września 2021; 20:08

Potrzebujemy ofensywnego trenera. Cały czas żałuje ze nie udało się wyciągnąć Pottera. Wierzyłem w Nuno i chciałem dać mu szanse ale ja pisza to jest gorsza wersja Jose.Trzeba ze jest jakiś problem z Pierrem niby jest wszędzie a tak naprawdę nie ma go nigdzie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 19:48

[OptaJoe on Twitter] 2 - Tottenham are only the second team in Premier League history to win their first three games of a season and then lose the next three, after Everton in 1993-94, who went on to finish 17th.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 19:47

Powinni metrem wracać do domu dziś.

Wstyd

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 września 2021; 19:47

Wygląda na to że faktycznie mamy gorszą wersję Mourinho... absolutnie nic nie napawa optymizmem, za Masona wyglądało to sporo lepiej niestety. Może trzeba było mu dać szansę

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 września 2021; 19:37

Chciałbym widzieć pozytywy. I jestem zdecydowanie przeciwny ostrym reakcją w stronę Nuno, bo ostatnie sezony doskonale pokazały że akurat zmiana trenera gówno daje, zwłaszcza po 6 meczach sezonu. ALE

Tottenham's per game ranks this season:
18th - goals
20th - shots
20th - chances from open play
20th - big chances
20th - shot creating actions
20th - distance covered
19th - progressive carries
20th - successful pressure %
19th - shots allowed

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 19:33

We are in big black asshole xD

Wybór Emersona w miejsce Tomiyasu to jawny, tradycyjny sabotaż made in spurs.

Alli na emeryturę.

Kane ma głowę poza Londynem.

Żal na to wszystko patrzeć

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 19:30

Dobrze, że nie będę mógł oglądać meczu w czwartek :)

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 26 września 2021; 19:25

Nie wiadomo czy wystarczy wody w Tamizie, ale progresu nie widać

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 września 2021; 19:24

Pierwsza połowa z Chelsea, teraz 2. z Arsenalem. Oczywiście z poprawką na wynik, ale my nie możemy zagrać dwóch równych połów? Tylko niezła jedna, i totalne kupsko w drugiej?

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 26 września 2021; 19:22

Gil musi grać od początku w następnym meczu.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 19:10

3 minuty leżał i schodził. Ciekawe ile sędzia przedłuży

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 19:08

Jest i bramka pocieszenia. Lepsze wszystko niż 3:0.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 19:05

No ostatnio miał statystyki idealne więc to nie jest 1 mecz.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 19:04

>>mefisto52 napisał:
>>A swoją drogą to Tomiyasu jest lepszy niż Emerson, Tanganga, Davies i Doherty razem wzięci. Ale już był u nas tylko nie można ogłosić bo są igrzyska olimpijskie.

Kuurwa o tym samym pomyślałem xD. I bylem pewien że zagra super przeciw nam

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 18:59

A swoją drogą to Tomiyasu jest lepszy niż Emerson, Tanganga, Davies i Doherty razem wzięci. Ale już był u nas tylko nie można ogłosić bo są igrzyska olimpijskie.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 18:57

Szukajcie karnego z dupy bo Ramsdale nie musiał się rzucić przez 70 minut.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 18:54

>>KRIS napisał:
>>;Przecież to karny jest

To nie było w polu karnym więc nie wiem o co pretensje. Wolny był ale Var nie może się odezwać.

rzecież to karny jest

To nie było w polu karnym więc nie wiem o co pretensje. Wolny był ale Var nie może się odezwać. ">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 26 września 2021; 18:53

Albo Pawson wziął słuchawkę z maka i przyjmuje zamówienia xd

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 26 września 2021; 18:52

Ktoś coś gra? Kto poza Allim daje dupy?

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 26 września 2021; 18:52

Bo to jest jakaś kpina. Sędzi od varu może wsiad do złego busa ? I po przerwie siedzi w budce z kebsem

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 26 września 2021; 18:48

>>McFlay napisał:
>>;***** gdzie jest ten ****** var ? Kane dostał kopa przez jebanego White

Był var, zvarował że nic nie było. na varze: Tony Adams, Martin Keown i Ian Wright:)

**** gdzie jest ten ****** var ? Kane dostał kopa przez jebanego White

Był var, zvarował że nic nie było. na varze: Tony Adams, Martin Keown i Ian Wright:)

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 26 września 2021; 18:47

Dobrze, że nie mogę oglądać...

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 26 września 2021; 18:45

***** gdzie jest ten ****** var ? Kane dostał kopa przez jebanego White

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 18:45

Przecież to karny jest

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 18:41

Kończę kariere z tym klubem bo nie sprawia mi to przyjemności od kilku lat. Nie ma sensu się denerwować co 3-4 dni przez kolejne 40 lat. Górnik Zabrze i Tottenham co za żart. Serca nikomu już nie oddam po prostu będę oglądał wszystkie ligi nie jedną. Teraz mógłbym oglądać derby Rzymu na przykład.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 26 września 2021; 18:35

Ja idę robić kolacje dla żony i na spacer z psem,

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 26 września 2021; 18:32

Jakbym był na miejscu Nuno, to bym wysłał w przerwie maila do Prezesa z wypowiedzeniem, a tym grajków to bym utłukł gołymi rękoma, no może poza rezerwowymi i Llorisem.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 26 września 2021; 18:31

>>;Digga napisał:
>>To już nawet nie kilo gówno, tylko wylalo całe szambo

xDDD

igga napisał:
>>To już nawet nie kilo gówno, tylko wylalo całe szambo

xDDD">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 26 września 2021; 18:23

Menadżer września a teraz taki zjazd…
Jak myślicie czy potrafimy zagrać ofensywnie ? Czy w drugiej połowie nasz gra oprze się na wrzutkach ? I jebniemy ich 40 w czym ze 3 będą dokładne xd

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 18:18

>>nnaderowy napisał:
kota wyczochrać,

Przynajmniej żona będzie dzis zadowolona:D



">odpowiedz
Autor: Digga Wysłano: 26 września 2021; 18:18

To już nawet nie kilo gówno, tylko wylalo całe szambo

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2021; 18:17

Czas włączyć bajki dzieciakom, książkę poczytać, kota wyczochrać, wszystko lepsze niż druga połowa.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 26 września 2021; 18:17

Podejrzewam, że jakikolwiek trener tu przyjdzie, a jakoś większość nie kwapi się do współpracy z Levym to i tak będzie tak to wyglądało, dopóki nie przeprowadzi się rewolucji kadrowej, Ledwo co znaleźliśmy trenera latem....w takiej dupie jesteśmy.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 18:16

>>;Digga napisał:
>>Wstyd..W takich meczach powinni trawę gryźć.

Nie od dziś wiadomo że w takich meczach wychodzimy w kilem goowna w gaciach

igga napisał:
>>Wstyd..W takich meczach powinni trawę gryźć.

Nie od dziś wiadomo że w takich meczach wychodzimy w kilem goowna w gaciach">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 26 września 2021; 18:13

Mecz z City jakos wyglądał a reszta już dramat. Tu nie ma na co czekać. Słaby arsenal wrzuca na trzy bramki słabe crystal. A my przecież gramy defensywny football. W jakim defensywnej taktyce obaj boczni obrońcy wychodzą do ataku ? I nie ma żadnej asekuracji środkowych pomocników ?

odpowiedz
Autor: Digga Wysłano: 26 września 2021; 18:13

Wstyd..W takich meczach powinni trawę gryźć.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 18:09

>>McFlay napisał:
>>Nuno jest do zwolnienia.

No doczekaliśmy się xD

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 26 września 2021; 18:09

Taaak, zwolnijmy trenera, zostawmy piłkarzy co sie opieprzają od 3-4 lat! To nam załatwi top4!

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 26 września 2021; 18:09

Racja, Nuno zaraz będzie się pakował.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 26 września 2021; 18:07

Nuno jest do zwolnienia. To co się odpierdala to szkoda słów. 3 mecze i tracimy 3 bramki to jest jakiś dramat. Zero pomysłu

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 18:06

Dobra panowie, ja przełączam na derby Rzymu :)

">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 18:04

O już xa późno haha klub mem.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 18:04

Koniec

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 18:04

Oglądałem dziś nasz powrót z Arsenalem z 2:0 na 3:2... Inna opcja nie wchodzi w grę.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 18:03

Zadne to usprawiedliwienie ale kontra Ars zaczęła się od faulu Xhaki na Hojbjergu

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2021; 17:59

Słowo "tempo" jest tu nieadekwatne

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2021; 17:59

Dier krycie na 5 metrów i voila

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 17:58

Zobaczcie w jaki tempie wracał Tanganga xD

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2021; 17:57

Yhm

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 17:56

Dele nie powinien wychodzić na boisko nigdzie indziej niż w lidze konferencji a w zimę powinien odejść nawet za 200 tys funtów. Typowy leser który zarobił już na emeryturę i ma w dupie rozwój. Kiedyś piłkarze zarabiali tyle, że potem szli do pracy. Teraz po 3 sezonach nie muszą robić już nic i tak to wygląda.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 17:53

Ale ten Alli zjechał. Strasznie drewniany

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 26 września 2021; 17:53

Dele trzyma poziom..

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 września 2021; 17:52

Alli i jego zwrotność. Miałem nie oglądać, ale człowiek głupi to włączył i znów sobie humor psuje

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 17:47

Ale luki w środku, tak tu nic nie ugramy

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 17:47

A najlepsze jest to, że ten skład na papierze jest mocny ale oni chyba po prostu nie potrafią grać razem. Tu w większości są piłkarze którzy grają w Tottenhamie ponad 5 lat a zgrania i pomysłu zero.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 17:47

>>KRIS napisał:
>>Ogląda ktoś ten mecz na nerwie, jak w poprzednich latach ?<br />
<br />
Ja na jakiejś dziwnej obojętności na to patrzę

Ani tochę mnie nie rusza ten mecz. Zdążyłem się przyzwyczaić do tej kupy :) Poza tym tak jak pisałem wcześniej - na Emirates wygraliśmy 1 mecz na 15. Ja sobie nadziei nie robię :)

Poza tym tak jak pisałem wcześniej - na Emirates wygraliśmy 1 mecz na 15. Ja sobie nadziei nie robię :)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 17:45

>>mefisto52 napisał:
>>Brawo lalusie. Narazie obrońcy wykopują piłkę na napastnika i to ma być nasza taktyka na mecz?

O to to. Laga do przodu. Mourinho 2.0

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 17:44

Ogląda ktoś ten mecz na nerwie, jak w poprzednich latach ?

Ja na jakiejś dziwnej obojętności na to patrzę

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 września 2021; 17:43

Brawo lalusie. Narazie obrońcy wykopują piłkę na napastnika i to ma być nasza taktyka na mecz?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 17:43

>>Spurs napisał:
>>Ktoś jakas transmisja?

http://hockeyweb.site/daily/news/arsenal26/

https://soccerstreams-100.tv/game/eng-1/605986

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 17:42

Gdzie był Alli ?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 17:42

Pięknie kołki stoją w tym polu karnym :)

Komentarz na C+ szybciej niż obraz i jeszcze ten pedał Rudzki, ehhh.



Komentarz na C+ szybciej niż obraz i jeszcze ten pedał Rudzki, ehhh.">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 września 2021; 17:36

Ktoś jakas transmisja?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 17:34

Tak tylko przypominam, że bilans na Emirates to 1-5-9 :)

">odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 26 września 2021; 17:14

Ja nie tracę wiary . Bo serce jest w prawidłowym położeniu. Lecimy z nimi ! Za dużo u nas pesymizmu .

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 26 września 2021; 17:10

Teorytycznie to pierwszy mecz w tym sezonie, kiedy wychodzimy najsilniejszym składem(można ewentualnie polemizować co do Romero, Emersona i Lo Celso, choc akurat miedzy nim a Dele to żadna różnica), tak więc jak dzisiaj będzie ból tyłka, to będziemy mieli go do końca sezonu.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 17:03

>>Marek St napisał:
>>Moi drodzy ! Godzina do meczu a u nas jakaś stypa . Ruszyć dupska i wymiana zdań . Do IT!

:)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 września 2021; 16:49

Dele w pierwszym xD

Zamiast Sancheza wolałbym Romero

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 26 września 2021; 16:42

Moi drodzy ! Godzina do meczu a u nas jakaś stypa . Ruszyć dupska i wymiana zdań . Do IT!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 września 2021; 16:39

Skład na mecz https://twitter.com/SpursOfficial/status/1442134400154705924

odpowiedz