» Mecz z liderem. Tottenham - Arsenal.

dodał: Lolo dnia: 2023-01-15 12:45:03 komentarzy: 55

Spotkanie Kogutów z Kanonierami jest uznawane za hit 20. kolejki angielskiej ekstraklasy. Dodatkowej temperatury derbom północnego Londynu dodaje fakt, że Arsenal od dłuższego czasu pozostaje na pozycji lidera tabeli. Będą to 193 derby północnego Londynu w historii. W ostatnich latach w meczach pomiędzy obydwoma drużynami prawie zawsze wygrywał gospodarz. Czy tak też będzie tym razem? Bukmacherzy w roli faworyta typują Arsenal, który po kilku zwycięstwach z rzędu w końcu stracił punkty (0:0 z Newcastle). Tottenham jednak będzie chciał się odkuć za wyjazdową porażkę 3:1 w pierwszej części sezonu. Miejmy nadzieję, że drużyna Antonio Conte zaprezentuje przynajmniej taką samą skuteczność jak w ostatnim meczu ligowym, gdzie rozbili na wyjeździe Crystal Palace 4:0.

Wśród gospodarzy najprawdopodobniej zabraknie Richarlisona, Dejana Kulusevskiego, Rodrigo Bentancura oraz Lucasa Moury, którzy cały czas dochodzą do pełnej sprawności. Pierwsza trójka bierze jednak udział w treningach więc możliwe, że Antonio Conte zaryzykuje i włączy któregoś z zawodników do meczowego składu. Mikel Arteta z kolei nie będzie mógł liczyć na Gabriela Jesusa i Reissa Nelsona.

Transmisja: Canal+ Sport

Start: 17:30

Sędzia: Craig Pawson

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: McFlay Wysłano: 15 stycznia 2023; 21:03

Najgorsze jest to ze nie mamy żadnych alternatyw. Pierr był najgorszy na boisku do 50 min. Raczej go nie było musimy z niego zrezygnować jak chcemy coś osiągnąć. W tym ustawieniu musimy mieć wirtuozów w środku a on jest jednowymiarowy. No może oprócz Hugo on już przechodzi sam siebie

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 15 stycznia 2023; 20:17

Mecz jak każdy. Ta powtarzalność mizerii w pierwszej połowie i prób gaszenia pożarów w drugiej jest wręcz nieprawdopodobna, nigdy nie byliśmy tacy stabilni, odkąd kibicuję.
Najbardziej w tym wszystkim to mi Kane'a szkoda. Najlepsze lata kariery marnuje licząc na cud, tak jak i my wszyscy. Tyle, że nas to nie dotyka bezpośrednio jako ludzi, a jego i owszem.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 stycznia 2023; 19:41

Jak można być tak różnym zespołem w pierwszej i w drugiej połowie?! Conte dokonuje złych wyborów a potem rzeźbi

odpowiedz
Autor: darosec88 Wysłano: 15 stycznia 2023; 19:28

Son forma dramatyczna. To co się stało z tym grajkiem to jest jakieś nieporozumienie. Zasługuje na ławkę. Lloris w ogóle do zmiany. Hojbierga bym tak nie ganił, swoje zrobił. Cóż..wygrał zespół lepszy.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 stycznia 2023; 19:25

No dajemy kopa w górę tym szczurom. Będę zdziwiony jak nie zdobędą majstra przy tej mizerii Chelsea, Live czy MC

Nie wiadomo w jakim kierunku zmierzamy.

Zero planu, zatrudniamy trenerów którzy są znani z tego że trzeba im dawać pierdyliard funtów, a tego łysy nie ma zamiaru robić.

Dramat.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 15 stycznia 2023; 19:21

Trzeba było wyciągać kasę na Pope lub Ramsdale swego czasu, ale nie, bo Lloris!

Autor: McFlay Wysłano: 15 stycznia 2023; 19:08

Zwrocie uwagę jak do środka schodzi Zinchenko a my tego w ogóle nie wykorzystujemy

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 15 stycznia 2023; 19:07

Sarr chyba najlepszy. Jakbyśmy nie oddali dwóch bramek jak cipy to może by jakos wyglądało

Autor: Lolo Wysłano: 15 stycznia 2023; 18:56

Tak grać to trzeba było od 1 minuty a nie czekać jak ostatnie pipy na stratę gola.

Autor: kiriak Wysłano: 15 stycznia 2023; 18:51

Dobra gra w drugiej połowie wystarczy na Bournemouth ale nie na Newcastle czy Arsenal

Czekajcie, jeszcze Eric nic nie odiebał :D

Nie zdziwię się jak w pierwszych 10 minutach 2 połowy wstawią nam trzecią i będzie po herbacie ">odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 15 stycznia 2023; 18:31

jest przerwa ... od tego strasznego poziomu gry w piłkę - powtórzę - "gry w piłkę " . Wystraszeni jak dzieci i szkoda , że tak to opisuję bo tak czuję , ale końcówka pokazała jak należy grać . Jedziemy z nimi drugą połówkę !!!

odpowiedz
Autor: cubert Wysłano: 15 stycznia 2023; 18:20

Jesteśmy słabi, nie ma się co oszukiwać.

Pozwolę sobie przywołać mój wpis sprzed 2 tygodni.

Ja jednak uważam że najwiekszym problemem jest sam Conte, a nie zawodnicy jakich posiadamy, czy kontuzje (chociaz te nie pomagaja).

Gramy beznadziejna pilke i to nie wazne z kim i jakim skladem - czy optymalnym czy latanym po kontuzjach. W meczach w ktorych jestesmy faworytem, z nizej notowanymi druzynami oddajemy im pilke i czekamy na rozwoj sytuacji nadrabiajac to co zawalimy w pierwszej polowie.

Popatrzmy na pilkarzy ktorych mamy vs na przyklad Arsenal (ktory gra duzo ladniej obecnie i efektywniej, natomiast rownie dobrze mozmey sie tu porownac do Necastle czy Brigtonu, ktore oglada sie duzo ciekawiej niz Spurs - nie oszukujmy sie nas zle oglada poprostu zle i ogladanie naszych meczy to troche udreka),
no wiec wracajac do porownania na poszczegolnych pozycjach - patrzac z perspektywny poczatku sezonu (sierpnia):