» Fulham U18 - Spurs U18 4:0

dodał: MalocchioZD dnia: 2019-08-11 08:34:49 komentarzy: 1

Nie takiego początku rozgrywek spodziewaliśmy się po najmłodszym roczniku. Nie ma co ukrywać, w sobotnie południe zostaliśmy zdemolowani na Motspur Park. Wiadomo, iż każdy nowy sezon to na nowo zapisywana książka, ale po tak fantastycznych ubiegłorocznych wynikach rocznika liczyliśmy zdecydowanie na lepsze otwarcie.

Od początku spotkania uwidaczniała się przewaga gospodarzy sobotniego pojedynku. Największe problemy mieliśmy na bokach obrony, gdzie co chwila sunęły na naszą bramkę skomasowane ataki młodych zawodników Fulham. W tym tempie spotkanie toczyło się przez pierwsze półgodziny, po czym nastąpiło otworzenie wyniku pojedynku. Trzeba przyznać, iż w tym przypadku możemy mówić o dość dużej kontrowersji. W 31 minucie przeprowadziliśmy akcję, gdzie mógł zostać odgwizdany rzut karny po faulu na Etete. Gwizdek sędziego milczał jak zaklęty, jednakże tylko minutę. Przy podobnej sytuacji dla gospodarzy została już podyktowana jedenastka, która otworzyła wynik sobotnich derbów. To z pewnością nie wpłynęło korzystnie na naszą młodą drużynę, już siedem minut później pozwoliliśmy gospodarzom na zaliczenie drugiego trafienia. Nasze nadzieje na jakikolwiek korzystny wynik zostały rozwiane już dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania. W dalszym etapie gra się wyrównała, mieliśmy swoje okazje, lecz na przeszkodzie stawał bardzo dobrze dysponowany tego dnia duński bramkarz gospodarzy. W 71 minucie gospodarze ustalili końcowy wynik podkreślając zdecydowaną dominację na inaugurację rozgrywek 2019/2020.

Pomeczowa wypowiedź naszego trenera U18 Matta Taylora - " Dzisiaj wygrał zdecydowanie lepszy zespół. Nie rozegraliśmy spotkania na oczekiwanym przez nas poziomie. Jestem rozczarowany, ale mamy tydzień, aby popracować nad rzeczami, które dzisiaj ewidentnie nam nie wychodziły. Mamy proste zadanie na najbliższe dni, musimy przekuć wszystkie negatywne emocje w pozytywne rzeczy przez następne siedem dni"

Za tydzień (17.08) rozegramy na naszym terenie spotkanie przeciwko Brighton & Hove Albion.

1:0  ............  (32) rzut karny
2:0  ............  (39)
3:0  ............  (47)
4:0  ............  (71)

Spurs U18: Oluwayemi, Lusala, Cirkin, White, Muir, Binks, Michael Craig (Cooper 69), John, Etete, Whittaker (Pedder 83), Scarlett (Asante 69).