» FT: Borussia Dortmund - Tottenham 0-1

dodał: nnaderowy dnia: 2019-03-05 23:03:19 komentarzy: 24

Tottenham ograł na wyjeździe Borussię Dortmund 1-0 po golu Harry'ego Kane'a w 49 minucie.

Drużyna z Londynu z imponującym wynikiem dwumeczu 4-0 wchodzi z impetem do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Wynik nie oddaje dzisiejszego przebiegu spotkania, ponieważ do czasu gola to Borussia dominowała na boisku, jednak znakomita dyspozycja Hugo Llorisa, oraz zabójcza skuteczność z przodu (pierwszy celny strzał to gol) pozwoliły ze spokojem obserwować dzisiejszy mecz kibicom drużyny Spurs.

Gratulacje dla trenera i piłkarzy!

 

Warto również nadmienić o sensacyjnym rozstrzygnięciu drugiego dzisiejszego meczu, gdzie Real Madryt uległ Ajaksowi Amsterdam aż 4-1 co pozwoliło Holendrom na awans do dalszej fazy. Może to mieć duże znaczenie z perspektywy losowania kolejnego rywala.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lolo Wysłano: 9 marca 2019; 17:22

>>Spurs napisał:
>>>>Lolo napisał:<br />
>>https://streamja.com/943o<br /><br />
<br /><br />
Ale ładnie wyruchali Arsenal. <br />
<br />
Nie chce mi to wleźć mordencjo

To trzeba oglądac od razu bo kasują :(



">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 9 marca 2019; 17:10

>>Lolo napisał:
>>https://streamja.com/943o<br />
<br />
Ale ładnie wyruchali Arsenal.

Nie chce mi to wleźć mordencjo

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 7 marca 2019; 20:12

https://streamja.com/943o

Ale ładnie wyruchali Arsenal.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 marca 2019; 17:58

Ja się obawiam, że ta wygrana wczoraj niesamowicie podniesie morale w szatni United.

Choć w sumie, niech sie biją z Chelsea i Armatami o ich upragnione 4 miejsce:>

odpowiedz
Autor: PawełTH Wysłano: 7 marca 2019; 14:07

Cieszy awans MU jak zawsze w europie kibicuje angolom a po drugie więcej meczy dla MU a kadra się kurczy i fart się w końcu skończy zaczną tracić punkty w lidze. Na kogokolwiek byśmy trafili z drużyn które awansowały na razie było by dobrze. Oby tylko nie Barca i Atletico!

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 7 marca 2019; 13:08

Dobrze, że awansowały muły z wielu powodów. Kadra im się kurczy, co w kontekście walki o top 4 daje przynajmniej dwa dodatkowe spotkania. Jeśli to możliwe, to właśnie ich chciałbym w 1/4

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 marca 2019; 03:38

Ja tam kibicowałem MU, sam nie wiem dlaczego.

Chociaż wiem: PSG byłby trudniejszym rywalem dla nas.

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 6 marca 2019; 23:14

Ale ogólnie MU ostatnio się prześlizguje ostatnio na farcie w ostatnich minutach przez co ani nie tracą pkt w lidze, ani nie odpadają w LM, co jest troszkę irytujące

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 6 marca 2019; 23:13

PSG już nie przebije 1:6 od barcy
PSG potrzymaj mi piwo

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 6 marca 2019; 23:01

Ale mecz, masakra. Anglia w natarciu, na razie po awansach połowy stawki (nie ma znaczenia czy awansuje Porto czy Roma) nie ma nikogo z kim nie dałoby się powalczyć. A edycja rzeczywiście niesamowita. Aż szkoda że tydzień trzeba na kolejne mecze czekać.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 6 marca 2019; 23:00

Wiedziałam, że siądą mentalnie jak stracą bramkę na 1-2.

PSG: Liga Mistrzów? A po co to komu:>

Cóż, wiele pracy przed Tobą Thomas.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 6 marca 2019; 22:58

Nigdy nie widziałem tak zajebistej edycji ligi mistrzów. Co najważniejsze JESTEŚMY W NIEJ

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 6 marca 2019; 22:56

Psg jakie przegrywy

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 6 marca 2019; 22:52

Ja pitolę, nie wierzę w to co widzę ;(

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 6 marca 2019; 22:50

PSG, why?! :( Zrobili Tottenham :(

Zrobili Tottenham :(">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 marca 2019; 21:32

1-2 Comon Manu

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 6 marca 2019; 21:05

Paryż w plecy 0-1 z United, dawne demony wracają xD

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 6 marca 2019; 17:01

>>Freddie91 napisał:
>>W EB mówią, że Tottenham liczy na to, że kolejny mecz ligowy zagramy na nowym stadionie.

To byłaby bardzo dobra wiadomość. Czekamy na oficjalne potwierdzenie!

Tak czułam, że Poch na trybunach wyląduje, ech :D

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 6 marca 2019; 16:23



Alderweireld: "Even if we have never played there, it is going to be our home. We did well at Wembley but to make it our home was difficult. Sometimes the stadium was not full because there was a maximum [cap] as well. The new stadium will be massive for us."


Może byś przedłu.żyła kontrakt tak stara proco

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 6 marca 2019; 11:55

dobrze rozegrane spotkanie!

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 6 marca 2019; 11:43

Poch dostał karę za pyskówkę z Deanem - dwa najbliższe mecze (z So'ton i Live) obejrzy z trybun + dodatkowo zapłaci 10000 funtów grzywny.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 6 marca 2019; 10:55

W EB mówią, że Tottenham liczy na to, że kolejny mecz ligowy zagramy na nowym stadionie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 6 marca 2019; 08:54

Po ciężkiej 1 połowie w drugiej był już luzik :)

">odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 5 marca 2019; 23:07

Madrze rozegrane spotkanie taktycznie. Gol na poczatku drugiej polowy ustawil mecz i podcial skrzydla BVB.

Kto w rewanzu? Nie wiem, ale ja akurat po tym co zobaczylem w tej edycji LM w meczach Ajaxu, nie chcialbym abysmy na nich trafili. Strasznie niewygodny rywal. Zestawiajac nasze dwa style, obawialbym sie, ze mogliby nas skarcic szybkimi kontrami.

odpowiedz