» Alderweireld kontuzjowany

dodał: sajmi14 dnia: 2017-11-02 12:16:21 komentarzy: 9

Po świetnym meczu na Wembley i wygranej z Realem Madryt musimy nieco zniszczyć nastroje wszystkim kibicom Spurs. W spotkaniu z Królewskimi kontuzji nabawił się Toby Alderweireld.

Belg musiał opuścić boisko już w 24' minucie meczu. Obrońca doznał urazu stawu skokowego. Zawodnika czeka kilka tygodni przerwy i niemal na pewno opuści derbowe spotkanie z Arsenalem.

Hugo Lloris doznał natomiast lekkiego stłuczenia w zderzeniu z Sergio Ramosem. Podczas meczu rozgrzewkę rozpoczął rezerwowy bramkarz - Michael Vorm - jednak Lloris był w stanie kontynuować grę. Stan zdrowotny Francuza ma jeszcze zostać przeanalizowany przez sztab medyczny przed najbliższym spotkaniem z Crystal Palace.

Oprócz Toby'ego Alderweirelda na liście kontuzjowanych zawodników znajduje się również Victor Wanyama. Kenijczyk wznowił niedawno treningi, jednak czeka go jeszcze praca nad pełnym powrotem do zdrowia. Erik Lamela wrócił natomiast do pełnych treningów z drużyną i niebawem może powrócić przynajmniej na ławkę rezerwowych.