» Tottenham zgłosi się po Martiala?

dodał: sajmi14 dnia: 2018-04-11 10:47:46 komentarzy: 85

Według licznych doniesień z angielskich mediów, Tottenham powalczy latem o sprowadzenie Anthonego Martiala z Manchesteru United.

Plotki pojawiły się wraz z informacją, że Francuz odrzucił propozycję nowego kontraktu od Czerwonych Diabłów. Zawodnik ma być niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie, szczególnie od czasu transferu Alexisa Sancheza. Obecna umowa 22-latka wygasa w 2019 roku.

Martial w obecnym sezonie zdobył łącznie 11 bramek i 10 asyst we wszystkich rozgrywkach. Francuz jednak częściej wchodzi na boisko z ławki rezerwowych. 22-latek nie wystąpił również w czterech ostatnich ligowych meczach swojej drużyny.

Jak rok temu podawali dziennikarze SkySports, wielkim wielbicielem talentu Anthonego Martiala jest Mauricio Pochettino. Zawodnik nadal ma się znajdować w kręgu zainteresowań Tottenhamu. Skrzydłowego obserwują jednak również inne wielkie kluby z Juventusem i Atletico Madryt na czele.

Martial trafił do Manchesteru United w 2015 roku za 44 miliony funtów. 22-latek, z powodu wygasającego kontraktu, mógłby zostać sprzedany za stosunkowo niską cenę. Potencjalną kartą przetargową dla Spurs mógłby być Toby Alderweireld, czy Danny Rose, którymi interesują się Czerwone Diabły.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Damian Wysłano: 14 kwietnia 2018; 12:34

Tez kibicuje Barcelonie i co w tym dziwnego? Jak ktos kibicuje tym klubom od lat nastu/dziesieciu, to rozumie, ze to od zawsze byl inny wymiar kibicowania. Tottenham mial swoja historie przed era Bale'a, Barcelona to tez nie tylko Messi czy Rijkard. Szanuje kazdego kibica Spurs, nawet tych co sa z tym klubem od niedawna, ale ten brak szacunku do innych wola o pomste do nieba. Wyzwiska od smieci i cwelow zostawcie sobie na poworku.

Wrcajac do istoty, czyli transferu Martiala - jak najbardziej tak. Fakt, trudno go pomiescic w tak szerokim i mocnym skladzie, niemniej z pozycji kibica, nie powinnismy sie tym martwic. W ostatnich latach zawwsze przychodzil okresami dolek i wlasnie wtedy brakowalo nam kogos kto by to pociagnal np. gdy dolowal Alli.
Co do realnosci transferu, mysle ze jak juz wrocimy na nasz nowy stadion i bezdzie trzeba go zapelnic, Levy rzuci kase na jakis glosny transfer.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 kwietnia 2018; 17:53

Szkoda że Kyrgios taki sobie grajek

https://pbs.twimg.com/media/DRjURD2UIAAzOBJ.jpg

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 kwietnia 2018; 16:28

W ogóle dyskutować na temat plotek transferowych na początku KWIETNIA? Serio? Ja to kłade lache na nie podczas okna transferowego, a niektórzy to jeszcze sezon się nie skończył a napierdalają. Dla mnie bez sensu.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 13 kwietnia 2018; 12:20

Musieli z nim nie wytrzymać na Spursmanii. Tutaj całe szczęście nie ma forum i tematu ";Plotki transferowe", bo Pan Menago zapelnilby ja cała swoimi idealnymi jedenastkami.

lotki transferowe", bo Pan Menago zapelnilby ja cała swoimi idealnymi jedenastkami. ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 kwietnia 2018; 01:00

>>SSJIV napisał:
>>Tak więc jak chcemy być poważnym klubem, który chce w przyszłym sezonie powalczyć o mistrzostwo Anglii i dojść chociaż do półfinału Ligi Mistrzów, zdobyć Puchar Anglii bądź Puchar Ligi to mimo wszystko Anthony Martial przyda się.

Wiedziałem że tak będzie. Po prostu wiedziałem. Scrollować.

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 13 kwietnia 2018; 00:27

Jakieś śmiecie co się zesrali na swoje kluby co tak wiele im dałyby trafić do więcej niż klubu jak Coutinho czy Dembele. Ten śmieć Coutinho kto wie czego by teraz nie dokonał z the reds jakby miał klase i został do końca sezonu a nie się zesrał na Kloppa. I to jest ten wasz więcej niż klub. To jest standardowy profil zawodnika skrojonego do tego klubu. To jest ta wasza więcej niż farsa. Dobranoc.

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 13 kwietnia 2018; 00:23

Barcelona to ja na ten klub nie mam nawet w słowniku najgorszych obelg. Można nie trawić rywala klubowego ale tam jakiś szacunek zawsze się ma. Ale na tych śmieci nie ma dosadnego słowa by ich opisać. Takiemu Suarezowi to jak nie powinno się życzyć zawodnikowi tak życzę że kiedyś ktoś mu kości przestawi za robienie z tego sportu cyrku. Jakby taki Busquets czy Alba upadł i głupi ryj rozwalił to piłka nożna by sporo nie straciła nawet zyskała. Jakie przykłady ? Mecz w mecz jest to samo. Tu tylko idiota nie widzi jak jest jak jest to tak jaskrawe. Jak Alli kiedyś trafi do Barcelony to przyznam im że dobili świetnego transferu zawodnik już gotowy pod ich nieczyste gry. Nikt mi nie powie że gdzieś jest większa ***** od Suareza w piłce kopanej.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 12 kwietnia 2018; 23:36

Jakie pary byście w pucharach widzieli? Ja bym chciał Bayern-Roma i Real-Liverpool, a w LE Atletico-RB Salzburg i Arsenal-Marsylia. I finały Bayern-Liverpool i Atleti-Marsylia :D

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 12 kwietnia 2018; 23:33

A arsenalu tak jak napisałeś, nie ma po co puszczać. Jak wyniki pokazują dobrze wybrali.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 12 kwietnia 2018; 23:33

Nie wiem czemu na tej stronie pod takim postem jest jakaś debata o Barcelonie.

Martial no nie wiem, ja w to bardzo wątpię, chociaż chciałbym się mylić, bo na pewno siły z przodu nigdy dość, zwłaszcza że z tego co widać, raczej Lucas trenera nie przekonuje.

Pozbyć się Sissoko, to są moje oczekiwania. Transfery in w drugiej kolejności.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 kwietnia 2018; 22:33

Oczywiście canal+ nie puszcza bo po co XD

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 kwietnia 2018; 22:32

Skończyłem gadanie o piłeczce dla dzieci z podstawówki. Popatrzcie lepiej na wynik Arsenalu

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 kwietnia 2018; 22:27

https://www.youtube.com/watch?v=cprk6uV_5Ys&t=

https://www.youtube.com/watch?v=DV74JXviovA

Oooo mój ulubiony zawodnik Jordi Alba
https://www.youtube.com/watch?v=y-nrQd_clCs

Nowy nabytek ale widac kibicował od dziecka
https://www.youtube.com/watch?v=3S7ArOFSmSU

Dalej mam szukać? Poświęciłem na to 4 minuty można tak bez końca XD

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 kwietnia 2018; 22:23

>>SSJIV napisał:
>>Niektórzy tutaj są śmieszni. Nazywają Barcelonę oszustami a nawet nie potrafią wskazać sytuacji, w których cokolwiek oszukała. Wskazałem co najmniej kilka ważnych sytuacji, gdzie została okradziona czy skrzywdzona przez sędziów. 3 półfinały Ligi Mistrzów i mecz na wagę mistrzostwa kraju. Mało?<br />
<br />
Jeśli chodzi o Anthony'ego Martiala to nie przesadzajcie z tygodniówką. Koleś obecnie zarabia 65 tysięcy funtów tygodniowo. Lucas Moura, który przychodził na White Hart Lane zarabiał 75 tysięcy funtów tygodniowo w PSG.<br />
<br />
Kolejna sprawa, że Harry Kane, Christian Eriksen, Son Heung-Min, Dele Alli, Erik Lamela oraz Lucas Moura to za mało na mistrzostwo Anglii, Ligę Mistrzów, Puchar Anglii oraz Puchar Ligi.<br />
<br />
Real Madryt w sezonie 2016/2017, gdzie zdobywał Ligę Mistrzów oraz mistrzostwo Hiszpanii miał w ataku następujących zawodników: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Karim Benzema, Alvaro Morata, Marco Asensio, Lucas Vazquez, Isco oraz James Rodriguez. <br />
<br />
Tak więc jak chcemy być poważnym klubem, który chce w przyszłym sezonie powalczyć o mistrzostwo Anglii i dojść chociaż do półfinału Ligi Mistrzów, zdobyć Puchar Anglii bądź Puchar Ligi to mimo wszystko Anthony Martial przyda się. Nie zapominajcie o meczach reprezentacyjnych i jak zwykle będą kontuzje.

Naprawdę tego chcesz haha nie wyczułeś sarkazmu? Już Ci wysyłam.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 kwietnia 2018; 22:11

>>Twardy2 napisał:
>>Nie no ja rozumiem wszystko, ale Martial nakryłby czapką i Lamelę i Sona, który na skrzydło to może i jest dobry, ale nie daje nic w ataku, tak jak i Llorente. Dlatego jednak ja z miłą chęcią widziałbym w Londynie Francuza, a pożegnał się z bólem serca z którymś z wyżej wymienionych.<br />
<br />

Dokładnie. Pozyskanie Francuza pozwoli wnieść klub na wyższy poziom. Być może będzie wiązać się z odejściem kogoś z powyższej dwójki a być może nie. Co nie zmienia faktu, że Francuz ma dopiero 22 lata, pokazuje się z bardzo dobrej strony i najlepsze lata gry przed sobą.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 kwietnia 2018; 22:09

Niektórzy tutaj są śmieszni. Nazywają Barcelonę oszustami a nawet nie potrafią wskazać sytuacji, w których cokolwiek oszukała. Wskazałem co najmniej kilka ważnych sytuacji, gdzie została okradziona czy skrzywdzona przez sędziów. 3 półfinały Ligi Mistrzów i mecz na wagę mistrzostwa kraju. Mało?

Jeśli chodzi o Anthony'ego Martiala to nie przesadzajcie z tygodniówką. Koleś obecnie zarabia 65 tysięcy funtów tygodniowo. Lucas Moura, który przychodził na White Hart Lane zarabiał 75 tysięcy funtów tygodniowo w PSG.

Kolejna sprawa, że Harry Kane, Christian Eriksen, Son Heung-Min, Dele Alli, Erik Lamela oraz Lucas Moura to za mało na mistrzostwo Anglii, Ligę Mistrzów, Puchar Anglii oraz Puchar Ligi.

Real Madryt w sezonie 2016/2017, gdzie zdobywał Ligę Mistrzów oraz mistrzostwo Hiszpanii miał w ataku następujących zawodników: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Karim Benzema, Alvaro Morata, Marco Asensio, Lucas Vazquez, Isco oraz James Rodriguez.

Tak więc jak chcemy być poważnym klubem, który chce w przyszłym sezonie powalczyć o mistrzostwo Anglii i dojść chociaż do półfinału Ligi Mistrzów, zdobyć Puchar Anglii bądź Puchar Ligi to mimo wszystko Anthony Martial przyda się. Nie zapominajcie o meczach reprezentacyjnych i jak zwykle będą kontuzje.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 kwietnia 2018; 21:51

>>lucek8584 napisał:
>>>>triangleefiks napisał:<br />
>>Francuskie gazety podają 45mln do zapłacenia dla Tottenhamu i jest nasz <br />
<br />
Jakiś link?

https://www.90min.com/posts/6030032-french-report-claims-spurs-would-only-have-to-pay-45m-to-sign-manchester-united-star?utm_source=fotmob&utm_medium=share

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 12 kwietnia 2018; 21:09

>>Szary napisał:
>>A ten skurwiel Mourinho w historii świata sprzedał kiedyś jakiegokolwiek zawodnika do Tottenhamu?

To nie Mou bedzie sprzedawał, tylko Woodward.

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 12 kwietnia 2018; 20:36

Nie no ja rozumiem wszystko, ale Martial nakryłby czapką i Lamelę i Sona, który na skrzydło to może i jest dobry, ale nie daje nic w ataku, tak jak i Llorente. Dlatego jednak ja z miłą chęcią widziałbym w Londynie Francuza, a pożegnał się z bólem serca z którymś z wyżej wymienionych.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 kwietnia 2018; 20:24

A ten skurwiel Mourinho w historii świata sprzedał kiedyś jakiegokolwiek zawodnika do Tottenhamu?

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 12 kwietnia 2018; 20:09

>>triangleefiks napisał:
>>Francuskie gazety podają 45mln do zapłacenia dla Tottenhamu i jest nasz

Jakiś link?

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 kwietnia 2018; 19:57

Francuskie gazety podają 45mln do zapłacenia dla Tottenhamu i jest nasz

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 kwietnia 2018; 19:50

Że mu się chciało pisać tyle i bronić tego podklubu. To wychodzi na to że barcelonka wielce pokrzywdzona przez sędziów i uefe (ciekawe czemu wołają na nich uefalona?). Czyli tak, jak zabierają, to potem wałami musza oddać i jest cacy? Tak nie powinno działać. W ogóle zawsze kisne jak zwierzęta na nou camp gwiżdżą podczas hymnu LM. Tyle im uefa dała a oni nią gadzą. To jest plucie do studni z której się wodę pije.


Vorm to chyba odchodzi po tym sezonie.

Martial mało gry miałby zamienić na jeszcze mniej gry. To niedorzeczne. Ale faktycznie, jak wpisałem rankingi zarobków w zjednoczonych to mu około 60k wyskakiwało.


Jancyn parodysta chyba wybrany do najgorszej jedenastki Kebs Ligi.

Ja to bym nie przesadzał z tymi grajkami z Eredivisie. Jak się wpierdoli takich dwóch młodzików na stoperze z jednym Vertonghenem to komedia może być. Ja bym wolało Tarkowskiego chyba.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 12 kwietnia 2018; 18:54

Przy obecnym składzie siedzą już Lucas i Lamela przy 4-2-3-1 z Sonem, Dele i Eriksenem. Po cholere to, chyba, że ktoś poleci

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 12 kwietnia 2018; 18:53

ale się przekomarzacie, z tą Barceloną :D:DXD
no z tym Martialem to nie było by głupie ale wtedy ktoś z Naszych musiał by usiąść na ławce ....

:DXD
no z tym Martialem to nie było by głupie ale wtedy ktoś z Naszych musiał by usiąść na ławce .... ">odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 12 kwietnia 2018; 18:52

>>SSJIV napisał:
>>>>coys24 napisał:<br />
>>Martial? Za kogo? Potrzebujemy bocznego obrońcy, prawdopodnie środkowego, pogonić sisoko i pewnie jorente poleci. <br />
<br />
Anthony Martial najprawdopodobniej zająłby miejsce Fernando Llorente oraz wypożyczonego do Turcji, Vincenta Janssena. Część kasy z ich sprzedaży poszłaby na Francuza.<br />
<br />
Potrzebujemy bocznego obrońcy, bo miejsce Danny'ego Rose'a musi zająć ktoś z dwójki Ryan Sessegnon/Luke Shaw. Potrzebujemy kogoś do środka pomocy. Proponowałbym Bruno Fernadesa. Część środków na jego transfer zostałaby pozyskana ze sprzedaży Moussy Sissoko.<br />
<br />
I potrzebujemy środkowego obrońcy, gdyż odejdzie Toby Alderweireld. Jego miejsce mógłby zająć Matthijs de Ligt.<br />
<br />
Skoro chcemy walczyć w przyszłym sezonie o mistrzostwo Anglii i Ligę Mistrzów to nie pogardziłbym następującą kadrą:<br />
<br />
Lloris/Vorm/Gazzaniga<br />
Aurier/Trippier-Sanchez/De Ligt-Vertonghen/Foyth-Shaw/Davies<br />
Dembele/Winks-Dier/Wanyama-Eriksen/Fernandes<br />
Lamela/Moura-Kane/Martial-Alli/Son


Martial nie przyjdzie na ławe bo on by po prostu nie grał, ofensywę mamy mega mocną,a tygodniówka całkowicie wyklucza ten transfer.
Pytanie do kogoś kto orientuje się w naszej młodzieżówce, może jakiegoś młodziaka mamy?

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 kwietnia 2018; 18:43

Naprawdę mam wskazywać pomoc sędziów dla Farsy. Dobra napije się piwa i się za to biorę

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 kwietnia 2018; 18:40

>>coys24 napisał:
>>Martial? Za kogo? Potrzebujemy bocznego obrońcy, prawdopodnie środkowego, pogonić sisoko i pewnie jorente poleci.

Anthony Martial najprawdopodobniej zająłby miejsce Fernando Llorente oraz wypożyczonego do Turcji, Vincenta Janssena. Część kasy z ich sprzedaży poszłaby na Francuza.

Potrzebujemy bocznego obrońcy, bo miejsce Danny'ego Rose'a musi zająć ktoś z dwójki Ryan Sessegnon/Luke Shaw. Potrzebujemy kogoś do środka pomocy. Proponowałbym Bruno Fernadesa. Część środków na jego transfer zostałaby pozyskana ze sprzedaży Moussy Sissoko.

I potrzebujemy środkowego obrońcy, gdyż odejdzie Toby Alderweireld. Jego miejsce mógłby zająć Matthijs de Ligt.

Skoro chcemy walczyć w przyszłym sezonie o mistrzostwo Anglii i Ligę Mistrzów to nie pogardziłbym następującą kadrą:

Lloris/Vorm/Gazzaniga
Aurier/Trippier-Sanchez/De Ligt-Vertonghen/Foyth-Shaw/Davies
Dembele/Winks-Dier/Wanyama-Eriksen/Fernandes
Lamela/Moura-Kane/Martial-Alli/Son

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 kwietnia 2018; 18:34

>>triangleefiks napisał:
>>SSJIV <br />
<br />
Kolego katalońskie psy dostają tyle bonusów od sędziego w 1 meczu (podparcie się pleców Czy Ty sobie jaja robisz XD)<br />
Barcwelona traci od sędziego 1 sytuacje potem zyskuje 15 i przechodzi do kolejnego etapu. Przecież na to gówno nie da się patrzeć. A użycie Chelsea jako przykładu Cię tylko ośmieszyło zapomniałeś jak mecz z nimi wyglądał? Gdyby sędzie gwizdał poprawnie to by się 5:1 skończyło i o jakim braku emocji Ty mówisz XD Czyli w dwumeczu 5:3 LUŹNO trochę różnica nie? Chociaż ten Neymar odszedł bo to jest dopiero podczłowiek. Zero szacunku do niego

Trochę szacunku. Kolejna sprawa to wskaż te 15 sytuacji. Proszę, śmiało to zrobić. Ośmieszasz się bez konkretów. Pokazuję konkretne sytuacje.

Jeśli chodzi o dwumecz z Chelsea, to gdyby sędzia poprawnie gwizdał to pierwsze spotkanie zakończyłoby się 2:0 dla Barcelony. I już w pierwszych minutach drugiego spotkania Barca prowadziłaby 1:0. W dwumeczu po 105 minutach byłoby 3:0 dla Barcelony i Chelsea musiałaby w 75 minut zdobyć 4 bramki. Raczej mało wykonalne. Więc pokazuję Ci jak sędziowie wypaczali ten dwumecz do tamtego momentu.

Nie patrz na to co się działo później. Gdyby nie te błędy to pewnie Chelsea nawet nie stworzyłaby potem połowy tych okazji. Co Ty myślisz, że gdyby Barca prowadziła 3:0 w dwumeczu to Chelsea rzuciłaby się do ataku tak jak w ostatnich minutach? Wolne żarty. Troszkę kreatywnego myślenia nie zaszkodzi.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 kwietnia 2018; 18:24

SSJIV

Kolego katalońskie psy dostają tyle bonusów od sędziego w 1 meczu (podparcie się pleców Czy Ty sobie jaja robisz XD)
Barcwelona traci od sędziego 1 sytuacje potem zyskuje 15 i przechodzi do kolejnego etapu. Przecież na to gówno nie da się patrzeć. A użycie Chelsea jako przykładu Cię tylko ośmieszyło zapomniałeś jak mecz z nimi wyglądał? Gdyby sędzie gwizdał poprawnie to by się 5:1 skończyło i o jakim braku emocji Ty mówisz XD Czyli w dwumeczu 5:3 LUŹNO trochę różnica nie? Chociaż ten Neymar odszedł bo to jest dopiero podczłowiek. Zero szacunku do niego

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 12 kwietnia 2018; 17:24

Martial? Za kogo? Potrzebujemy bocznego obrońcy, prawdopodnie środkowego, pogonić sisoko i pewnie jorente poleci.

odpowiedz
Autor: Adam12 Wysłano: 12 kwietnia 2018; 16:40

Mnie Martial nie przekonuje. Ok, swietny drybling, szybkosc, technika. Ale chlop gra sam ze soba, potrafi sie zadryblowac, stracic na trzecim obroncy i nic z tego nie wynika. Kolegow z druzyny czasem tam zobaczy i odda pilke. Podobna charakterystyka do Son-a. Wystarczy nam ten sprawdzony : )
Po drugie, nie potrzebujemy zawodnika na ta pozycje. O trzy (w zasadzie 2 bo Eriksen musi grac!) miejsca za Harrym walcza obecnie: Alli, Lamela, Son i Lucas (jak juz o nim mowa mam nadzieje ze w przyszlym sezonie po przepracowaniu pelnego pre seasonu z druzyna dostanie wiecej szans bo jak juz gra bardzo mi sie na boisku podoba).
Musimy latem poszukac wzmocnien na innych pozycjach. Osobiscie chetnie pozegnalbym Rose-a a chetnie przytulil Shaw-a. Poza tym potrzebujemy kogos za Tobiego. Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze nasz terminator odejdzie. Wielka szkoda, swietny obronca, z Jankiem w parze - wow. Myslalem ze srodek obrony mamy z glowy na 3-4 lata, ale niestety trzeba kombinowac. Podoba mi sie pomysl z De Ligt-em. Janek moglby podszkolic nam mlodziez. Zobaczymy.
I w sumie tyle, bo watpie zebysmy sprzedali Auriera po jednym sezonie, poza tym dalbym mu jeszcze rok potrenowania pod okiem Pocha bo potencjal ma.
A po trzecie kto pisze o Martialu? Telegraph, mirror, independent i inne gowna. Solidne media milcza na ten temat.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 kwietnia 2018; 15:28

>>Szary napisał:
>>Kompleks? Raczej bycie normalnym człowiekiem który gardzi symulantami i oszustami którzy jak nie przekręcają w kraju to w kontynencie. Pluje na nich. <br />
<br />
Wiesz, nie wszyscy tu siedzą od ostatnich sukcesów. I nie każdy kto ma w profilu krótki staż to nie był tu wcześniej. Są ludzie którzy pamiętają czasy Ramosa tak jak ty i nic to nie zmienia. <br />
<br />

Nazywasz Barcelonę oszustami. To polećmy po kolei:
Pierwszy mecz z Chelsea w 1/2 finału Ligi Mistrzów. Odgwizdany spalony (którego nie było) na Eto'o, gdy wychodził sam na sam z bramkarzem. Nieodgwizdany rzut karny na Thierrym Henry, gdy był faulowany w polu karny. Teoretycznie mogło być już 2:0 na Camp Nou a rewanż nie budziłby emocji.

Początek rewanżu na Stamford Bridge. Michael Ballack zagrywa w -pierwszych minutach meczu piłkę we własnym polu karnym. Decyzja? Nie ma karnego. Mogło być 1:0. Wyrzucenie z boiska Erica Abidala za faul, którego nie było. Barca musi grać w osłabieniu. To nazywasz wałem stulecia? Trochę obiektywizmu. Nie mówię, że nie było błędów na korzyść Barcy, ale błędy na korzyść Chelsea raziły w oczy. Już w pierwszym spotkaniu mogło być po zawodach.

Rok później. Dwumecz w półfinale w Interem Mediolan. Pierwsze spotkanie w Mediolanie Barca przegrywa 1:3. Ale trzecia bramka dla Interu została strzelona przez Milito, który znajdował się na spalonym.

W rewanżu na Camp Nou? Bramkę na wagę awansu zdobywa Bojan Krkić. Co robi arbiter? Nie uznaje bramki Hiszpana, gdyż albo Yaya Toure dotknął piłkę ręką (a powtórki pokazały, że nie dotknął) albo pozycję spaloną napastnika, mimo iż Bojan nie był na spalonym. Efekt? Barca odpada przez błędy sędziów z półfinału Ligi Mistrzów.

Półfinał z Bayernem, gdzie w pierwszy meczu zdominowali Barcelonę, ale były detale, które zadecydowały o wyniku.
Pierwszy gol dla Bayernu? Dante przy wyskoku do piłki opiera się o plecy Daniego Alvesa przez co ten nie może wyskoczyć do piłki. Nie został oczywiście odgwizdany faul. Gol uznany.

Drugi gol dla Bayernu? Thomas Muller zagrywa piłkę głową do Mario Gomeza, który znajdował się na pozycji spalonej. Efekt? Arbiter uznaje gola.

Trzeci gol dla Bayernu? Thomas Muller powala na ziemię Jordiego Albę, który przez to nie mógł doskoczyć do Arjena Robbena. Zamiast faulu, arbiter uznaje gola strzelonego przez Holendra.

Lecimy dalej.

Ostatnia kolejka Primera Division w sezonie 2013/2014. Arbiter nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki przez Lionela Messiego na 2:1 po asyście Juanfrana (co wykazały powtórki). Efekt? Barca traci mistrzostwo na rzecz Atletico Madryt.

To już takie kluczowe przykłady jak Barca była okradana przez arbitrów w ostatnich latach.

Od wielu lat jestem zwolennikiem technologii VAR. W szczególności po tym jak wczoraj Juventus został okradziony przez sędziego czy Tottenham w dwumeczu z Juventusem (brak karnego na Kane'ie w pierwszym meczu, brak karnych po rękach Chilliniego oraz Benatii w drugim meczu czy brak czerwonej kartki dla Barzagliego). Już pomijam takie sytuacje jak finał LM między Atletico a Realem, gdzie Ramos zdobywa gola ze spalonego. Czy dwa gole ze spalonych Realu w starciu z Bayernem. Czy spalony w Superpucharze Europy z United. Czy nawet 1/8 finału LM, gdzie karny widmo na Kroosie, a brak karnego za zagranie ręką Ramosa we własnym polu karnym.

Przykładów można mnożyć, ale trochę obiektywizmu w życiu proszę zachować.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 12 kwietnia 2018; 13:10

Ale jednak to ty więc w czym problem ? Xd

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 12 kwietnia 2018; 12:27

Określenie makaron na włocha jest od wielu lat stosowane nie tylko przez jednego osobnika. Teraz wyłapywanie kogoś po jednym słowie nie ma sensu i jest głupie nawet jeśli to prawda. A ty Komornik nie miałeś odpoczywać do końca sezonu ? Czy za ładne oczy ci pozwolili zostać ?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 kwietnia 2018; 05:29

destyroya po co pisałeś per makarony? Teraz już oczywiste że nim jesteś :\

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 kwietnia 2018; 05:24

>>Underek napisał:
>>>>Ty no, a ja to co?

U ciebie to już w ogóle sytuacja ewenement. Ale ja sobie daruję wylewać swoją opinię na temat twojego pierwszego ulubionego klubu, bo zejdziemy na wojenną ścieżkę wtedy. Niech zostanie jak jest.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 12 kwietnia 2018; 01:39

A co do Barcelony i Realu, dla mnie to antykluby i zupełnie odpuściłem śledzenie Ligi Mistrzów odkąd te kluby ją zdominowały. Ale jak ktoś chce im kibicować, to co mnie to obchodzi...

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 12 kwietnia 2018; 01:38

>>Szary napisał:
>>Ty naprawdę porównujesz Alliego do tych spierdolin barcelońskich do których między innymi należy jedno z największych złodziejstw w futbolu klubowym? Takie kurwy jak alba to nie wiem co bym z nim zrobił. W dobie internetu to w dwie sekundy znajdziesz screeny i filmiki z wielu sezonów w których przekręcali w różnych rozgrywkach. I ile osiągali tymi wałami. 0 szacunku. I ten real też mnie nie obchodzi. Marciniak wał jebany przekręcił nas na ich korzyć jak karny na Jorente był. Siebie warci jedni i drudzy.

Mordo, ogarnij się błagam. Przegiąłeś teraz. Barca nurki, Real nurki, Alli nurek, niestety tak piłka wygląda i nic z tym nie zrobimy.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 12 kwietnia 2018; 01:37

>>Szary napisał:
>>Kibicowania dwóm klubom (jeszcze jak jeden z Polski regionalny a drugi zagraniczny to rozumiem) zagranicznym nie rozumiem. A już jak barcelonie (specjalnie z małej) to już nie człowiek.

Ty no, a ja to co? ;)


">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 12 kwietnia 2018; 01:37

>>Szary napisał:
>>Kibicowania dwóm klubom (jeszcze jak jeden z Polski regionalny a drugi zagraniczny to rozumiem) zagranicznym nie rozumiem. A już jak barcelonie (specjalnie z małej) to już nie człowiek.

Ty no, a ja to co? ;)


">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 12 kwietnia 2018; 01:36

Piłkarz z potencjałem na wybitnego, technika, szybkość, drybling, inteligencja... tylko gdzie on miałby grać? Lucas, Son, Lamela, Eriksen, Alli, dużo zawodników mało miejsc. Martial mógłby się sprawdzić, ale Son i Lucas musieliby wtedy siedzieć na ławce i czekać na urazy, a chyba nie o to chodziło.

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 12 kwietnia 2018; 00:42

Co do Martiala to ja go stawiam obok tych wszystkich Lemarów. Dobry transfer na gdy komputerowe o tematyce piłkarskiej. Ale jak na Tottenham to zbyt cukierkowy by był ten transfer. Osobiście dla mnie nikt by tak dobrze nie pasował do tego klubu jak on ale to tylko kolejna plotka. Sezon na naiwniaków dopiero przed nami.

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 12 kwietnia 2018; 00:38

Widzę jakieś zamieszanie co do Barcelony. Dodam jedynie od siebie że kluby takie jak właśnie Barcelona odbierają smak oglądania piłki nożnej. Ograniczam się jedynie do oglądania ich w champions league jak mają jakiś istotny mecz z dobrym rywalem. Jak człowiek widzi cwaniactwa tych Busquetsów i tej całej zgrai karła to człowiek myśli czy jeszcze jest sens branie na poważnie tej ligi mistrzów. Ta Barcelońska klika samozwańczy więcej niż klub wyniszcza ten sport i nie ma w tym jakiejś przesady. Hiszpanie jak i Włosi to straszne cwaniaczki i symulanci. Wiadomo w lidze angielskiej też trafia się jakieś zgniłe jajko jak Sterling czy jemu podobni. Ale w tych Barcelonach i Realach jest to tak nasilone że jest to nie do zniesienia. Nie ma innego klubu niż Barcelona do jakiego mam aż tak ogromny brak szacunku. Co do spotkania Real Juventus to nawet byłem za makaronami mimo wszystko byle już do końca się wykruszyła ta dominacja tych Hiszpanów w lidze mistrzów. Karny był dla mnie jest to pewne mimo że byłem osobiście za awansem Juventusu to nie wiem jak można go nie widzieć. Szkoda arbitra że włoski furiat Buffon mało go nie obił prawidłowa czerwień.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:56

Szkoda. Grały dwie drużyny z mentalnością zwycięzców - ktoś musiał odpaść, zadecydował jeden błąd czyli tak jak możnaby się spodziewać. Liczę, że całość wygra albo Bayern albo Roma.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:56

Polecam oglądać częściej mecze które sędziuje Marciniak . Ostatnio w myśl "siła złego na jednego" zebrało mu się tych wpadek ale poza tym to trudno się czepiać . Polecam sobie porównywać liczbę błędów sędziowskich w ligach i może wtedy zmieni się retoryka . Ostatnio w PL nie ma kolejki z serią poważnych wpadek .

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:53

Szkoda Buffona, już nie wygra LM. Ale ja ze swoim temperamentem to nie tyle co popchnąłbym sędziego, to na jego miejscu bym mu po prostu wypłacił w beret.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:45

A Buffon prawie sędziego przewrócił - sędzia jest nietykalny, nie ma dyskusji.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:44

Nawet nie popchnięcie tylko kop w klatę. Bardzo trudny mecz do gwizdania, a jednak bez błędów. Dla mnie to jest przepustka do finału mundialu, patrząc na miernotę sędziów teraz.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:43

W piłkę nie trafił. Raczej karny.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:41

Ja wiem czy to karny?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:41

Ja pierdole ale Juve się wydymało. W takim momencie taki błąd... ale ja nie wiem czy Buffon powinien wylecieć. Żenada.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:39

Kolejne prawidłowe decyzje, naprawdę szacunek.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:36

No jasne.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:35

Byłby, ale odbiła się od Milnera, więc to nie ma znaczenia - prawidłowy gol.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:32

>>nnaderowy napisał:
Wczoraj w jednej akcji błędy były dwa - piłka odbiła się od Milnera i nie było K*rwa spalonego.

Nie chce mi się odpalać skrótu ale z pamięci to chyba spalony byłby, bo Karius stał wyżej niż Sane. Ale 100% nie dam.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:26

Nasz swojski Michael Olivier. Bez zarzutu na razie.

Co do wczoraj, Lahoz nie powinien sędziować nic powyżej 2 ligi w swoim kraju, to samo Dean u nas. Wczoraj w jednej akcji błędy były dwa - piłka odbiła się od Milnera i nie było K*rwa spalonego.

VAR to o dziwo, jedyna rzecz którą nasza piłka może się pochwalić - działa to w eklapie idealnie.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:17

I sędziowie to widzieli? :)) A kto tam sędziuje? A wczoraj 3 chłopa patrzyło i nie zczaili że Sane prawidłowego gola strzelił, bo się odbiła od Milnera chyba. Amatorzy z Hiszpanii. Poziom Marciniaka i tych z Premier League. Dziady. I oni przeciągają wprowadzenie VARu. Ale jak patrze co odwalają w Anglii z VARem to nie wiem czy by im pomógł. Już się śmieją że w meczu Termalika - Sandecja można zweryfikować sytuację VARem, a w LM nie :)) Leże

A kto tam sędziuje? A wczoraj 3 chłopa patrzyło i nie zczaili że Sane prawidłowego gola strzelił, bo się odbiła od Milnera chyba. Amatorzy z Hiszpanii. Poziom Marciniaka i tych z Premier League. Dziady. I oni przeciągają wprowadzenie VARu. Ale jak patrze co odwalają w Anglii z VARem to nie wiem czy by im pomógł. Już się śmieją że w meczu Termalika - Sandecja można zweryfikować sytuację VARem, a w LM nie :)) Leże">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:13

Po kolejnej powtórce na 100%, jak Matuidi kopał piłkę, to Navas absolutnie nie miał jej w rękach i nie miał nad nią kontroli.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:10

Moim zdaniem wszystko prawidłowo, błąd Navasa. Bardzo dobre sędziowanie, tak a propo gola.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:08

W dobrym momencie napisałem xd Ale Matłidi nie wybijał z rąk Navasa? To prawidłowy gol był? Chyba mi przechodzi to wkurwienie jak nas wykolegowali. A jak przejdą Real dziś to w ogóle dupa nie będzie piekła.

Ponoć Sevilla aluminium miała.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:05

Odpowiedział Ci Matuidi :D pierwsza ich połowa idealna, druga jak z nami - Real gra, a Juve najgroźniejsze akcje i gol. Nie wiem czy Juve ich w 90minut nie wykoleguje.

pierwsza ich połowa idealna, druga jak z nami - Real gra, a Juve najgroźniejsze akcje i gol. Nie wiem czy Juve ich w 90minut nie wykoleguje.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 22:01

nnaderowy, oglądasz Juve teraz? Są w stanie dogrywklę zrobić?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:52

Właśnie widzę, że Ci gula lata jak Wójcikowi na Fabika :D ja tam teraz to tak nie śledzę Barcelony, kiedyś się jarałem, za Rijkaarda. Za dzieciaka im kibicowałem, potem mi przeszło właśnie jak się to cwaniactwo zaczęło wylewać ponad piłkę. Ale Ronaldinho będzie zawsze numero uno u mnie.

Tak czy inaczej nie zapominajmy, jak Beletti dziurawił Almunię, dzięki czemu Arsenal nie wygrał LM. Już wtedy Arsenalu nie lubiłem, gdzieś tam podświadomie :D

ja tam teraz to tak nie śledzę Barcelony, kiedyś się jarałem, za Rijkaarda. Za dzieciaka im kibicowałem, potem mi przeszło właśnie jak się to cwaniactwo zaczęło wylewać ponad piłkę. Ale Ronaldinho będzie zawsze numero uno u mnie.

Tak czy inaczej nie zapominajmy, jak Beletti dziurawił Almunię, dzięki czemu Arsenal nie wygrał LM. Już wtedy Arsenalu nie lubiłem, gdzieś tam podświadomie :D">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:45

Nie no ja jak zaczynam temat tego plugawego klubu to się zmieniam w innego człowieka. Nie potrafię kulturalnie rozmawiać na ich temat.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:43

Ty naprawdę porównujesz Alliego do tych spierdolin barcelońskich do których między innymi należy jedno z największych złodziejstw w futbolu klubowym? Takie kurwy jak alba to nie wiem co bym z nim zrobił. W dobie internetu to w dwie sekundy znajdziesz screeny i filmiki z wielu sezonów w których przekręcali w różnych rozgrywkach. I ile osiągali tymi wałami. 0 szacunku. I ten real też mnie nie obchodzi. Marciniak wał jebany przekręcił nas na ich korzyć jak karny na Jorente był. Siebie warci jedni i drudzy.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:34

Barcelona klub jak każdy inny, jak na moje tak samo wały Barca jak i Real wali. Co do symulantow zobacz CR7 dziś, podmuch wiatru i leży, to samo w kadrze. Nasz Alli też święty nie jest, takie są realia dzisidzpiłkiejszej piłki.

Co do stażu - idźcie na mecz 3ligowy i posłuchajcie dziadków po 80 lat - jest kilkudziesięcioletni staż? Jest. Jest wiedza? No za żadne skarby. Albo masz coś do powiedzenia sensownego, albo nie. Staż nie ma żadnego znaczenia i nie jest sam w sobie żadnym argumentem.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:27

Kompleks? Raczej bycie normalnym człowiekiem który gardzi symulantami i oszustami którzy jak nie przekręcają w kraju to w kontynencie. Pluje na nich.

Wiesz, nie wszyscy tu siedzą od ostatnich sukcesów. I nie każdy kto ma w profilu krótki staż to nie był tu wcześniej. Są ludzie którzy pamiętają czasy Ramosa tak jak ty i nic to nie zmienia.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:20

>>Szary napisał:
>>Kibicowania dwóm klubom (jeszcze jak jeden z Polski regionalny a drugi zagraniczny to rozumiem) zagranicznym nie rozumiem. A już jak barcelonie (specjalnie z małej) to już nie człowiek. <br />
<br />
Czego ja mam się od ciebie dowiedzieć ciekawego? Wiem co ty piszesz. Wystarczy ze najlepiej twoje posty scrollować. <br />
<br />
I się nie wywyższaj tutaj stażem. Typowe skąd przyszedłeś. Na Spursmanii to przejdzie.

Może zbyt trudne do zrozumienia? Widzę, że jakiś kompleks Barcelony. Nic nie poradzę.

To scrolluj, nikt Ci nie każe ich czytać. Może znajdą się bardziej kompetentni co będą chcieli czytać :)

Bo nie jestem kibicem sukcesu. Z racji stażu mam też trochę do przekazania. Trafne analizy i uwagi zawsze są w cenie. Jak ktoś chociaż ciut inteligentny to doceni ;)



Bo nie jestem kibicem sukcesu. Z racji stażu mam też trochę do przekazania. Trafne analizy i uwagi zawsze są w cenie. Jak ktoś chociaż ciut inteligentny to doceni ;)">odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:19

>>nnaderowy napisał:
>>A co Wy taka chamówa na dzień dobry? Jak ktoś chce to niech kibicuje i kobiecej reprezentacji Panamy, ch** komu do tego. Witamy na stronie. <br />
<br />
Co do Martiala, nierealne przez wzgląd na zarobki. Głównie siedzialby na ławie, co za tym idzie cała pierwsza jedenastka powinna zarabiać więcej. Wątpię, żeby Martial poszedł na obniżkę zarobków przechodzac z ławki na ławkę. Jedyne co mogłoby go przyciągnąć to obietnica występów, a takiej ze względów oczywistych nie możemy złożyć. Byłoby fajnie, ale szanse na poziomie 5%.

To nie ja wykazałem się chamstwem, tak więc wybacz :)

Według totalsportek.com, Anthony Martial zarabia 65 tysięcy funtów tygodniowo, więc moim zdaniem transfer jak najbardziej realny.
sr: https://www.totalsportek.com/money/manchester-united-player-salaries/



Według totalsportek.com, Anthony Martial zarabia 65 tysięcy funtów tygodniowo, więc moim zdaniem transfer jak najbardziej realny.
sr: https://www.totalsportek.com/money/manchester-united-player-salaries/">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:13

Kibicowania dwóm klubom (jeszcze jak jeden z Polski regionalny a drugi zagraniczny to rozumiem) zagranicznym nie rozumiem. A już jak barcelonie (specjalnie z małej) to już nie człowiek.

Czego ja mam się od ciebie dowiedzieć ciekawego? Wiem co ty piszesz. Wystarczy ze najlepiej twoje posty scrollować.

I się nie wywyższaj tutaj stażem. Typowe skąd przyszedłeś. Na Spursmanii to przejdzie.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:08

A co Wy taka chamówa na dzień dobry? Jak ktoś chce to niech kibicuje i kobiecej reprezentacji Panamy, ch** komu do tego. Witamy na stronie.

Co do Martiala, nierealne przez wzgląd na zarobki. Głównie siedzialby na ławie, co za tym idzie cała pierwsza jedenastka powinna zarabiać więcej. Wątpię, żeby Martial poszedł na obniżkę zarobków przechodzac z ławki na ławkę. Jedyne co mogłoby go przyciągnąć to obietnica występów, a takiej ze względów oczywistych nie możemy złożyć. Byłoby fajnie, ale szanse na poziomie 5%.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:01

>>Jablona napisał:
>>>>Szary napisał:<br />
>>Tylko sawika kibica barcelony tu brakowało. <br />
<br />
Miałem to samo napisać xdddddddd

Ciebie też specjalnie nie kojarzę jako kibica Tottenhamu. Ale może to inne lata :)



">odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 11 kwietnia 2018; 21:01

>>Szary napisał:
>>Tylko sawika kibica barcelony tu brakowało.

Może dowiesz się czegoś mądrego :)

A co to nie można kibicować Barcelonie i Tottenhamowi? Zejdź na ziemię :)



A co to nie można kibicować Barcelonie i Tottenhamowi? Zejdź na ziemię :)

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 kwietnia 2018; 20:41

>>Szary napisał:
>>Tylko sawika kibica barcelony tu brakowało.

Miałem to samo napisać xdddddddd

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 20:38

Tylko sawika kibica barcelony tu brakowało.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 11 kwietnia 2018; 20:22

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem nowy na tej stronie, ale konto na Spursmanii (inny serwis) mam już około 10 lat.

Moim zdaniem zastępstwem Kane'a powinien być zawodnik o charakterystyce Anthony'ego Martiala czy Innakiego Williamsa. Czyli piłkarz, który zagra zarówno na 9-tce bądź na skrzydle.

Dlaczego? To proste. Harry Kane jest na tyle kluczowym piłkarzem, że będzie chciał grać praktycznie w każdym spotkaniu.

Ponadto wymienność pozycjami naszego kwartetu Son-Eriksen-Alli-Lamela potrafi wprowadzić zamęt w szeregach każdego rywala co pokazali pod nieobecność Kane'a. Myślę, że Francuz będzie w stanie znakomicie wkomponować się w zespół.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 18:27

Strzelam że na starcie będzie chciał tyle co Kejn, więc wiadomo. My o niego walczyliśmy zanim do zjednoczonych trafił. To od nas się zaczeło że 20 mln. A potem się okazało że 60 melo trzeba. Albo Lemar ostatniego lata. Lemar w Tottenhamie za 30 mln, potem kilka tygodni minęło i nie dawajcie mniej niż 90. Niestety, walka tego klubu o takich zawodników szybko się kończy jak wchodza do gry bogatsze kluby.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 11 kwietnia 2018; 18:10

Bertrand jako zmiennik też nie jest zły . Zły sezon Southampton'u, ale ja po cichu liczę , że wyciągniemy obu . Shaw za free a Martial za Rose'a i ewentualnie jakaś dopłata

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 11 kwietnia 2018; 18:08

Niby fajna opcja, ale nawet kibice United twierdzą, że Martial angażuje się tylko jak ma piłkę przy nodze i nie za bardzo chce mu się pracować dla zespołu.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 kwietnia 2018; 17:52

Transfer z cyklu expectation, a reality będzie zupełnie inne.

Tak jak oczekiwania Luke Shaw, a rzeczywistość (czytam dziś plotke) Ryan Bertrand.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 11 kwietnia 2018; 16:11

raczej transfer nie możliwy ale..... a ile on zarabia w tym MU????

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 11 kwietnia 2018; 11:48

No przecież to by był najlepszy transfer od momentu kupna Eriksena. Ten gość da jakość na skrzydłach i w ataku.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 11 kwietnia 2018; 11:26

Niezależnie gdzie ja bym brał . Zagra dobrze na każdej ofensywnej pozycji .

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 kwietnia 2018; 11:21

Jak już miałby przyjść to chyba w roli napastnika, bo na skrzydłach zbytnio miejsca nie ma.

odpowiedz