» Tottenham kończy przygodę z Carabao Cup

dodał: sajmi14 dnia: 2017-10-25 20:21:50 komentarzy: 50

W środowym meczu na Wembley Tottenham przegrywa z West Hamem United 2:3 i tym samym odpada z tegorocznej edycji Carabao Cup.

Derbowe spotkanie rozpoczęło się dla podopiecznych Pochettino w najlepszy możliwy sposób. Po pierwszej połowie Koguty prowadziły 2:0 i wszystko wskazywało na to, że mają zwycięstwo w dłoni. Gole dla Tottenhamu zdobywali: Moussa Sissoko po kontrze całego zespołu, oraz Dele Alli strzałem z pogranicza pola karnego.

W drugiej części spotkania West Ham zabrał się jednak za odrabianie strat, a zawodnicy Spurs popełnili kilka prostych błędów w obronie. W rezultacie Andre Ayew w przeciągu pięciu minut ustrzelił dublet, a awans gościom zapewnił Ogbonna strzałem głową po rzucie rożnym.

Tottenham swoje kolejne spotkanie rozegra już w sobotę. Koguty pojadą na Old Trafford, gdzie zmierzą się z wiceliderem Premier League - Manchesterem United.

TOTTENHAM

Vorm, Trippier, Foyth, Alderweireld, Davies, Rose, Dier, Sissoko, Dele, Son, Llorente

 

WEST HAM UNITED

Adrian, Byram, Ogbonna, Rice, Kouyate, Cresswell, Noble, Fernandes, Lanzini, Ayew, Carroll

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: nnaderowy Wysłano: 27 października 2017; 14:20

Być może Llorente szybciutko dostanie szansę na poprawę. Masakra, oby na Real wrócił.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 27 października 2017; 12:28

No to be Kejna,ciekawe na jak długo...

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 27 października 2017; 10:01

Mauricio Pochettino has revealed that Harry Kane is in doubt for Saturday's crunch Premier League match at Manchester United.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 27 października 2017; 09:21

Kiepsko się ustawiał, a przy drugiej to jak dziecko we mgle. Nie mówię, że był tragiczny, ale bardziej przeszkadzał niż pomagał.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 26 października 2017; 22:38

Llorente gra strasna padake

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 26 października 2017; 19:09

>>malko2311 napisał:
>>Nnaderwowy a dlaczego foyth na minus? Mecz oglądałem i rażących błędów nie popełnił.....

Też nie uważam, żeby słabo zagrał, ale przy 2 bramie to kompletnie stracił orientację.
Ciekawi mnie kto w wakacje napisał, że Foyth jest podobny postura do Tobiego. Nie mogę tego dostrzec.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 26 października 2017; 16:29

Nnaderwowy a dlaczego foyth na minus? Mecz oglądałem i rażących błędów nie popełnił.....

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 października 2017; 15:48

Rose przede wszystkim musi coś udowodnić. A jak zaraz z marszu wskoczy za Daviesa to beka.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 26 października 2017; 14:36

Komornik, mam podobnie. Gdybysmy męczyli bułę, do przerwy 0-0 i stracili coś w drugiej części, albo nawet od początku meczu przegrywali i zgarnęli w cymbał 5-0 to by mnie to nie ruszyło kompletnie - troche wstyd, ale widocznie wkalkulowany w myśl trenera i do zaakceptowania, bo ważniejsze mecze przed nami. Wypuszczenie 2-0 u siebie to zawsze ból, choćbyśmy grali towarzysko.

Płakać nad tym nie będę, ale też nie bagatelizowałbym tego tak kompletnie. Ten mecz pokazuje, że jesteśmy mocni, ale nie na tyle, żeby z kimkolwiek kiedykolwiek odpuszczać całe 45 minut, bo inaczej tego nie można nazwać.

In plus moim zdaniem Sissoko.

In minus najbardziej Llorente, Foyth (pewnie przez brak gry), Rose (najbliższe dwa mecze zdecydowanie ława).

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 października 2017; 11:02

Nie oglądałem ale skrobnę coś. Generalnie przed meczem napisałem że ufam Pochowi jeśli ostawi ten front, ale nie wiem co myśleć jeśli prowadzimy 2:0 a potem przegrywamy, To raczej nie odstawka frontu a rozkojarzenie. Ktoś tu dobrze napisał, płaczą że trofeów nie zdobywamy a potem takie coś gramy. W maju równo 10 lat mija jak bez trofeum jesteśmy, a jedyna szansa teraz to chyba Puchar Anglii. Szkoda żeśmy wypuścili to 2:0 ale co... trzeba żyć dalej.

odpowiedz
Autor: spamer Wysłano: 26 października 2017; 10:52

Wg mnie przy żadnej z bramek Vorm nie miał szans.
Tak jak ktoś wspomniał, Maurycy dostał świetny materiał do analizy, niech wyciągnie wnioski. Po wczorajszym wywiadzie przekonałem się, że lajtowo podejdzie o tego pucharu. Dla niego liczy się LM, PL i Puchar Anglii. Przynajmniej po jedno trofeum chce sięgnąć.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 26 października 2017; 06:55

>>Rusek napisał:
>>Vorm mógł obronić tą drugą.

W jaki sposób?

odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 26 października 2017; 01:29

Dostaliśmy zimny prysznic. Dobrze, że w najmniej znaczących rozgrywkach i gdyby ktoś przed meczem z Realem powiedział mi, że wywalczymy remis na Santiago Bernabeu i wygramy 4:1 z Liverpoolem, a potem wtopimy z WHU w Carabao Cup to brałbym w ciemno.

Powiedzmy sobie szczerze, nie był to mecz najwyższej wagi. Zagraliśmy eksperymentalnym składem, trener ma materiał do analizy. Sam mecz jak widowisko był świetny. Co do występu naszych zawodników to można mieć sporo do życzenia. Jednak nikt nie będzie oceniał sezonu przez pryzmat występów w Pucharze Ligi. Uważam, że to szybkie pożegnanie się z tym pucharem może nam pomóc osiągnąć coś więcej w pozostałych rozgrywkach. Przed nami dwa ważne mecze i na nich się skupmy.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 25 października 2017; 23:46

Nie mialem jak obejrzec ale cuda sie działy widze...

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 23:21

Vorm mógł obronić tą drugą.

odpowiedz
Autor: Ilikebeer Wysłano: 25 października 2017; 22:59

Lepiej teraz a nie w lidze ;)


">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 25 października 2017; 22:57

Ten mecz za dobrze sie ukladal. W pierwszej polowie gralo sie lekko, latwo i przyjemnie, wpadly dwa gole i chlopcy w przerwie chyba pomysleli ze mecz sam sie juz wygral. Wystarczyla chwila rozkojarzenia i dostali trzy gongi. Moze to i dobrze - beda wiedziec ze brak koncentracji nie poplaca. Odrabianie strat od 70 minuty wygladalo tradycyjnie - walenie glowa w autobus ktory WHU zaparkowal od 30 metra. A juz majstersztykiem bylo zdjecie z boiska jedynego nominalnego napastnika Llorente a potem granie wrzutkami w pole karne :D

">odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 25 października 2017; 22:57

nie dziwię sie że nkodou nie gra

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 25 października 2017; 22:56

To jest kompromitacja. Nie widziałem meczu. Ale wygrywać 2-0 i przegrać 3-2 z jakimś ***** West Hamem, to jest dno i powinni dostać ostro po pensji za tą żenadę. Tak to płaczą, że nie ma trofeów, ale jak mają być, jak oni ptorafią takie coś odjebać.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 22:53

colapse się stało. JAK?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 22:52

człowiek ma ochotę komuś przywalić po czymś takim, sieroty

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 25 października 2017; 22:51

Czyli standard.

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 25 października 2017; 22:45

co się w skrócie stało?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 22:45

Tylko cud ich uratuje. West Ham w obronie biega jak szalony.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 22:41

Ale wyjście z kontrą xD

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 22:37

Nie no bez jaj, trzeba to wygrać i koniec.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 22:35

>>MatiM napisał:
>>>>Lolo napisał:<br />
>>nie no k...a to jest jakiś cyrk <br />
<br />
LOL. Następne mecze gramy z MU i Realem a ty spinasz o jakiś puchar ligi

Sorry ale jak się wygrywa 2:0 i się potem w 10 minut traci 3 bramki z WEST HAMEM (!) to choćby chłopcy do podawania piłek grali to się takich jaj z kibiców nie robi.

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 25 października 2017; 22:32

>>Lolo napisał:
>>nie no k...a to jest jakiś cyrk

LOL. Następne mecze gramy z MU i Realem a ty spinasz o jakiś puchar ligi

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 22:31

Mają 15 minut na strzelenie drużynie, która stoi w polu karnym.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 22:27

co wy na to?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 22:26

nie no k...a to jest jakiś cyrk

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 22:23

Bilicza może dziś nie pogonią :(

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 22:17

ja pierd...e

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 25 października 2017; 21:58

>>Rusek napisał:
>>Jak to niego gadali? Pasożyt?

To ciągle gość za 30mln funtów i z jednym z wyższych kontraktów w drużynie :P

">odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 25 października 2017; 21:26

Śmiga ! Dzięki :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 21:24

http://playit88.info/mulk/wmain ? :D

">odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 25 października 2017; 21:18

tez nie ;/

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 21:16

http://live9.co/live96.html

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 25 października 2017; 21:15

Ma ktoś inny stream ? Od Ruska mi nie działa

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 21:08

Jak to niego gadali? Pasożyt?

odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 25 października 2017; 21:07

sisoko!@

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 października 2017; 21:07

raz :)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 21:00

Śmiga na cieniutkim internecie:

http://www.sportingvideo6.com/20171025/vv59f096d3947a88.58703170-1824384.html

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 25 października 2017; 20:57

jakiś stream ?

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 25 października 2017; 20:57

ale trzeba cos mieć.. mam kilka pierdół.. Maxtone, dolphin, puffin, flv player..

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 25 października 2017; 20:55

>>26King26 napisał:
>>w jakiej przeglądarce obejrzę mecz na androidzie ? ;>

W chromie powinno iść

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 25 października 2017; 20:54

Ten bramker co przed sezonem z Southampton przyszedl.

odpowiedz
Autor: 26King26 Wysłano: 25 października 2017; 20:53

w jakiej przeglądarce obejrzę mecz na androidzie ? ;>

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 20:32

Ławka: Gazzaniga, Walker-Peters, Sanchez, Dembele, Winks, Eriksen, Nkoudou.

Kto to ten Gazza jest

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 października 2017; 20:30

Ciekawy skład. Ciekaw jestem jak się ustawią, bo to nie jest oczywiste.

Strimy jakieś będą? Potrzebuję coś słabego.

odpowiedz