» Tottenham - Manchester City

dodał: nnaderowy dnia: 2020-11-20 20:49:53 komentarzy: 57

Po przerwie reprezentacyjnej wracają zmagania ligowe. Wracają w wielkim stylu z perspektywy kibiców Tottenhamu, bo już jutro Koguty będą gościć na własnym stadionie drużynę Manchesteru City.

 

Zdaniem bukmacherów faworytem tego spotkania jest drużyna Pepa Guardioli, chociaż Manchester potrafił już w tym sezonie gubić punkty z drużynami słabszymi od Tottenhamu.

 

Podopieczni Jose Mourinho prezentują się w tym sezonie w kratkę. W październiku potrafili zarówno w wyśmienitym stylu ograć Manchester United na jego stadionie 6-1, jak i zagrać fatalnie w Lidze Europy przeciwko przeciętnej drużynie Antwerp w konsekwencji przegrywając 1-0. Sytuacja w tabeli Premier League wygląda jednak bardzo dobrze, bo Londyńczycy zajmują drugie miejsce tracąc zaledwie punkt do lidera.

 

Początek meczu: 21.11.2020 godzina 18.30.

Sędzia: (o zgrozo) M. Dean.

Transmisja: Canal Plus Sport 2.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Rusek Wysłano: 23 listopada 2020; 20:03

Wczoraj w defensywie zagraliśmy naprawdę dobrze. Oczywiście podczas meczu nie byłem świadomy kto blokuje i jak, bo stres był przepotężny (kiedy wreszcie City nam zacznie gonić?), ale tak na chłodno, no to palce lizać. Tu fajne powtórki:

https://www.youtube.com/watch?v=emH07Scd3OM

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 listopada 2020; 22:10

No i gitara. Ćwierć sezonu za nami, jest lider. Znów nabrałem chęci oglądania ligi, dziś po raz pierwszy od 1,5 roku oglądałem inne mecze niż nasze, obym do końca sezonu emocjonował się jak inni gubią punkty :D

">odpowiedz
Autor: Sawyer Wysłano: 22 listopada 2020; 21:14

Pozostajemy liderem. Lisy chyba się już nie podniosą, chociaż najlepszy dla nas byłby remis. Liverpurz mimo takich osłabień gra swoje z małą pomocą lester

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 listopada 2020; 19:49

Masakra, no ale nie nasz problem na szczęście.

Ciekawe jak ostatni mecz dzisiaj, całkiem możliwe, że po tej kolejce się wygodniej umieścimy na fotelu lidera.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 22 listopada 2020; 19:19

Beznadziejni.

Zaraz im stuknie 8 GODZIN!!! bez gola z gry (w tym czasie tylko gol Auby z karnego z MU).

Tak szczerze to dla mnie obok WBA, Fulham i Sheffield najgorsza drużyna w PL w tym sezonie.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 listopada 2020; 18:49

Śledzi ktoś w tym sezonie Arsenal? Oni cały czas są tak mierni jak dziś, czy mają gorszy dzień?

odpowiedz
Autor: Mahalik96 Wysłano: 22 listopada 2020; 17:25

Mnie martwi kontuzja Toby'ego. Co by nie mówić to ciągle filar naszej defensywy. Przy nim też Dier grał lepiej(ostatnio o dziwo naprawde solidnie). Zobaczymy jak to będzie wyglądać bez Belga, ale to jest spore osłabienie. Tak poza tym to mam nadzieje, że już niedługo pójdą po rozum do głowy w tej Premier League i wprowadzą z powrotem 5 zmian w meczu. Kontuzji jest dużo, a przecież najgorętszy okres dopiero przed nami. Wirus też daje o sobie znać. Na szczęście póki co brak jakichś większych ognisk w klubach. Raczej wypadają pojedynczy piłkarze jak u nas w tej chwili Doherty. Tak czy inaczej jak już wejdziemy w ten okres świąteczno-noworoczny to 5 zmian jest według mnie koniecznością.

odpowiedz
Autor: yid Wysłano: 22 listopada 2020; 14:05

Ogólnie to tylko Bergwijn zawiódł a reszta dobrze wyglądała. Największy plus Ndombele tylko po pierwszych 15 minutach za dużo się nabiegał chłopak i w drugiej już odpoczywał.
Tylko wygląda mi na to że taki był plan na mecz żeby na początku ostro, brama i później kontrujemy i jak widać brama weszła i o dziwo obrona sztywniutko

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 listopada 2020; 12:32

Kontuzją Toby'ego wielką szansą dla młodego Rodona.

Jeśli rzeczywiście jest tak dobry jak go wszyscy chwalą (b.dobra gra w reprezentacji Walii, specjaliści uważali go za jednego z najlepszych defensorów Championship), to nie powinno być źle.

Ja osobiście mocno w niego wierzę i bardzo na niego liczę.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 22 listopada 2020; 10:14

Fajnie obudzić się jako lider :D

Nowe. Nie znałem :)



Nowe. Nie znałem :)">odpowiedz
Autor: Digga Wysłano: 22 listopada 2020; 02:34

Jose nie poszedł na wymianę ciosów,ustawił drużynę na grę z kontry I się opłaciło...Takie murowanko ogląda się z przyjemnością. Ostatnie spotkanie 2:0 I następny raz to samo .Buk dawał kurs 4.0 Z którego dobrze skorzystałem:)

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 21:29

Kto do Dier'a? Może Rodon będzie strzałem w 10.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 21 listopada 2020; 21:17

Tottenham Hotspur head coach José Mourinho confirms that Spurs centre-back Toby Alderweireld will be a long term injury

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 21 listopada 2020; 20:52

Toby, Dier, Hojbjerg, Kane, dziś profesorsko. Nawet Aurier solidnie w obronie. Lo Celso żyje, oby kontuzja Tobyego to nic poważnego.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 listopada 2020; 20:44

Róbcie screeny tabeli.

odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 21 listopada 2020; 20:38

Mecz wygrany. Ok. Zauważcie jakie City bylo dziś kiepskie... to odpowiedź na krzyk Mourinho reprezentacyjnych epizodach .

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 20:24

>>THfan napisał:
>>Co z Sanchezem tak btw? We flashscore nie ma co nawet w wykluczonych z gry. Poza składem?

Gdzieś go mają próbować opchnąć w styczniu.

Swoją drogą tak mi się na wspominki zebrało, po pierwsze jak właśnie Sanchez przyszedł do nas i na wejściu dostał wypłatę wyższą niż wielu naszych zasłużonych graczy. A jak o tym mówiłem, to byłem ciśnięty, że młody, że z czasem się to opłaci. Teraz Dier go wygryzł (zasłużenie) ze składu. Chłopak od wszystkiego i niczego, zapchajdziura. Tyle warte młode transfery, póki im się głowa nie ustabilizuje.

Po drugie, pamiętacie jak je*aliśmy swego czasu Sissoko? A teraz, pewniaczek do składu, po raz kolejny zasłużenie. Dziwny jest ten świat :D

">odpowiedz
Autor: THfan Wysłano: 21 listopada 2020; 20:12

Co z Sanchezem tak btw? We flashscore nie ma co nawet w wykluczonych z gry. Poza składem?

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 19:56

Po meczu. Tu West Hamu już nie będzie.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 listopada 2020; 19:53

Ty siwy ch .uju, respect

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 listopada 2020; 19:53

aaaaaaaaaaaaa :D

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 19:53

Teraz dowieźć.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 19:48

Zauważcie jak Mourinho uczulił ich na grę w polu karnym od meczu z Newcastle. Chowanie rąk już przed 16 metrem, blokowanie a nie atakowanie zawodników w polu karnym. Widać, że nie chcą dać varowi pola do popisu. Chociaż były ryzykowne odbiory już w tym meczu. Limit farta w pierwszej połowie się już chyba wyczerpał. Bez drugiego gola cudem będzie to dograć.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 21 listopada 2020; 19:44

ale mnie Bergwijn irytuje, tak o

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 listopada 2020; 19:41

Oglądanie tego meczu to tortura

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 21 listopada 2020; 19:39

Sissoko głównie ubezpiecza Auriera w obronie bo jak wiemy na Aurier'ze nie można w pełni polegać, nie wiem czy Lo Celso by się do tego nadał

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 19:33

Sissoko gówno wnosi w porównaniu z tym co dałby Lo Celso. Ndombele może nie grać nic ale Sissoko nie zagra takiej piłki jak będzie trzeba.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 19:33

>>kiriak napisał:
>>Ndombele gra z przodu, natomiast w obronie -1

Zgadza się, ale Harry z Son'em ładnie chodzą w obronie, a ta nieszablonowość Ndombele jest tak cenna, że chyba się to jednak opłaca

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 21 listopada 2020; 19:30

Ndombele gra z przodu, natomiast w obronie -1

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 21 listopada 2020; 19:25

więcej zimnej krwi i będzie git

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 19:22

Ogólnie moim zdaniem to gramy typową grę Mourinho. Ile razy w innych klubach prowadzonych przez Jose denerwowało mnie to, że ta gra wygląda jakby wszystko co wygrywają wygrywali na farcie. Dopiero teraz, jak oglądam prawie każdy mecz to widzę, że w tym szaleństwie jest jakaś metoda. City trochę nas postraszył, ale to nie jest tak, że w każdej akcji łatwo dochodzą do strzału itd.
Mimo wszystko wydaje mi się, że jeśli nie zdobędziemy drugiej bramki to o trzy punkty będzie ciężko. Dlatego tak szkoda tej cudownej akcji że spalonym Harrego

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 19:22

>>nnaderowy napisał:
>>Hojbjerg mi się coraz bardziej podoba. A podobno w Southampton się cieszyli, że odchodzi

To chyba nie znają się na piłce bo zawsze był kozakiem. Mogliby oddać jeszcze Ward-Prowse to miałby kto wykonywać u nas stałe fragmenty gry. Jak dla mnie najlepszy zawodnik w lidze w tym aspekcie.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 21 listopada 2020; 19:20

Ja wiem że taka jest taktyka, ale nie podoba mi się ten autobus. Igramy z ogniem

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 19:17

Hojbjerg mi się coraz bardziej podoba. A podobno w Southampton się cieszyli, że odchodzi

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 19:16

W przerwie zmienić trochę taktykę, wpuścić Lo Celso i modlić się o końcowy gwizdek.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 21 listopada 2020; 19:15

kocham n'dombele

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 listopada 2020; 19:02

1-9 w strzałach, słabo.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 19:00

Rok temu tez było słabo i wygraliśmy 2:0. Kontry mamy dobre. Coś jeszcze może wpadnie.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 21 listopada 2020; 19:00

uff

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 18:59

Już myślałem że nas przewalą

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 listopada 2020; 18:58

Słabo to wygląda.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 18:49

Son jak zawsze kończy akcję strzałem tak teraz musiał podać. City ciśnie 2:0 dodalo by pewności siebie i można grać spokojnie z kontry.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 21 listopada 2020; 18:48

stream mi padl -_-

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 listopada 2020; 18:47

>>nnaderowy napisał:
>>Ale szkoda tej akcji, cud miód malina

Son powinien to skończyć :/

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 18:44

Ale szkoda tej akcji, cud miód malina

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 listopada 2020; 18:44

Trochę nerwowo w obronie, mocno pressingują. Trzeba wyprowadzić kilka kontr to się uspokoją.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 18:35

Tak jest! Zabójcze wznowienie jak z United.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 21 listopada 2020; 18:35

Sooooooon :D

">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 18:30

Zaczynamy! Caly dzień nie moglem się skupić na niczym innym.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 17:37

Ndombele oczywiście przed Duńczykiem i Sissoko

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 17:36

Lloris Aurier Dier Alderweireld Reguilon Ndombele Sissoko Hojbjerg Bergwijn Kane Son

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 21 listopada 2020; 14:03

Sterling zagra

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 21 listopada 2020; 12:08

Moim zdaniem to jest idealny moment, żeby ich przewieźć. Daleko im do optymalnej formy, jak naprawdę chcemy się włączyć w walkę o mistrzostwo to wszędzie trzeba szukać trzech punktów.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 listopada 2020; 10:59

Jeżeli faktycznie nie zagra Ake, Fernandinho, Sterling i Aguero to lecimy po 3 pkt. Oby tylko nie wyszli na mecz z kupą w gaciach i nie stracili bramki na początku meczu.

odpowiedz
Autor: yid Wysłano: 21 listopada 2020; 10:42

Jedziemy z nimi ostro. City dawno nie byli tak słabi

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 21 listopada 2020; 10:23

Wszystko się może zdarzyć.

U siebie w tym sezonie gramy gorzej niż na wyjazdach i to trochę martwi. Poprawmy więc grę w domu. Okazja już dziś :)

Z punktu się nie ucieszę ale też płakać nie będę. Jednak liczę na grę o pełną pulę.



Z punktu się nie ucieszę ale też płakać nie będę. Jednak liczę na grę o pełną pulę.

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 20 listopada 2020; 20:50

Dobre zdjęcie :D

">odpowiedz