» Spurs U23 - Derby County U23 1:2

dodał: MalocchioZD dnia: 2019-08-24 18:09:20 komentarzy: 0

Po dwóch pierwszych sezonowych zwycięstwach nasze nadzieje na przedłużenie zwycięskiej passy wydawały się mieć dość mocne podstawy. W piątkowe popołudnie zawitała do nas drużyna popularnych "Baranów" i niestety w końcowym rozrachunku zgarnęła pełną pulę punktową. W naszym wyjściowym składzie po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się bramkarz Alfie Whiteman, kolejny występ w wyższej kategorii wiekowej zalicza Harvey White, co sugeruje , iż już na stałe zadomowi się na tym poziomie rozgrywek.

Na końcowym wyniku spotkania szczególnie zaważyła pierwsza połowa spotkania. Taktyka gości była jasno sprecyzowana. Postawili na twardą obronę, zasieki defensywne sprawiały nam mnóstwo problemów. Trzeba uczciwie przyznać, iż tego dnia nie mieliśmy za wiele pomysłów, jak rozmontować tak dobrze ustawioną defensywę przyjezdnego zespołu. Pierwsze trafienie nastąpiło już w 11 minucie, po przejęciu piłki oraz szybkim kontrataku zespołu Derby. Kluczowe minuty spotkania rozegrały się gdy na boiskowym zegarze widniała cyfra trzydzieści. Nasz kapitan TJ Eyoma popełnił faul w polu karnym, co skutkowało podyktowaniem jedenastki przeciwko naszej drużynie. Wspaniałą interwencją popisał się nasz bramkarz broniąc to uderzenie, jednak parę minut był już bezradny po uderzeniu z 25 metrów. Naszą dwubramkową stratą zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Od początku drugich czterdziestu pięciu minut nastawiliśmy się na odrobienie strat. To była zupełnie inna połowa, w pełni zdominowaliśmy rywala, który ograniczył się tylko do "obrony Częstochowy". Mimo kilku niezłych szans, tylko raz za sprawą Rodela Richardsa udało nam się zaskoczyć dobrze funkcjonującą defensywę przeciwnika.

Za tydzień prestiżowe derbowe spotkanie przeciwko liderującej Chelsea, życzymy naszej drużynie zdecydowanie lepszych nastrojów po końcowym gwizdku. W dalszym ciągu jesteśmy w czołówce, po tym spotkaniu zajmujemy trzecie miejsce w tabeli ligowej.

Pomeczowa wypowiedź naszego trenera Wayne'a Burnetta - "Jestem rozczarowany początkiem spotkania. Pokazaliśmy dokładnie to, jak nie powinniśmy grać. Zupełnie nie poznawałem naszej drużyny, to nie był zespół z pierwszych dwóch kolejek ligowych. Jeżeli w taki sposób tracisz dwie bramki na własnym boisku, niezwykle trudno jest wrócić do gry. Po przerwie w pełni zdominowaliśmy rywala, goście nie mieli nic do powiedzenia, jednakże końcowy wynik jest dla nas dzisiaj niekorzystny. Jakość drużyny poznaje się przez całe spotkanie, musimy grać zawsze na takim poziomie, jak w drugiej połowie, tego wymagam od tej drużyny i od każdego zawodnika z osobna"

0:1  .............      (11)
0:2  .............      (32)
1:2  Richards     (68)

Spurs U23: Whiteman, Okedina, Hinds, White (A Shashoua 79), Eyoma (c), Lyons-Foster, Markanday, Maghoma, Richards, Oakley-Boothe, Tracey
Substitutes: De Bie, R Clarke, Dinzeyi, Patterson

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa

Jak oceniasz zatrudnienie Jose Mourinho w miejsce Mauricio Pochettino?pokaż wyniki
Zawodnik meczu
Tottenham-Sheffield
Lo Celso

7/10
Gole: 0
Asysty: 0
stat4u
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: farmer496749
Strona istnieje od: 2529 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 95
Newsów: 6104
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol
  • Gadżety Tottenham

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18