» Okiem czytelnika: Co nam da Liga Mistrzów?

dodał: Lachus dnia: 2016-02-29 14:26:07 komentarzy: 20

Nie jestem typem optymisty ,ale biorąc pod uwagę obecną formę Kogutów, coraz ciężej sobie wyobrazić brak podopiecznych Mauricio Pochettino w następnej edycji Ligi Mistrzów.

Jeśli Lillywhites zajmą miejsce w upragnionej TOP4, to co za tym pójdzie?

1. Więcej zawodników będzie skłonnych wstąpić w nasze szeregi
Nie ukrywajmy, że gra w Lidze Mistrzów bardziej przykuwa uwagę potencjalnych nabytków niż Liga Europy. Miejmy jeszcze tylko nadzieję, że Prezes Levy nie poskąpi pieniędzy na wzmocnienia w razie awansu do Champions League.

2. Zwiększy się budżet
A teraz to, co nasz prezes lubi najbardziej. Firmy zapewne bardziej zainteresują się naszymi zawodnikami, a przychody z tytułu praw telewizyjnych będą naprawdę duże.
A jak tymi pieniędzmi zagospodarować? Na pewno trzeba ściągnąć alternatywę dla Kane’a. Oprócz tego można sfinalizować od dawna zapowiadaną rozbudowę White Hart Lane. Na pewno nie pogardziłbym zawodnikiem z wyrobioną marką.

3. Przybędzie kibiców
Osobiście nie jestem typem kibica, który widzi, że jakiś klub ostatnio miał sukcesy to na pewno będzie to mój jeden z 1000 innych „ulubionych” klubów. Ale jakby nie patrzeć, takich osób jest dużo. Oczywiście nie mówię, że nie znajdą się fani, który zakochają się w Tottenhamie.

4. Ale zacznie się też walka o nasze gwiazdy…
Kluby takie jak Real Madryt, czy Manchester United na pewno rzucą się od razu na naszych zawodników. Miejmy jednak nadzieję, że zawodnicy tacy jak. Dele Alli, czy Toby Alderweireld pokochają nasz klub na tyle, aby zostać na White Hart Lane.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lukaśiński Wysłano: 1 marca 2016; 08:11

Sorry do 2021 :)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 29 lutego 2016; 21:50

>>Lukaśiński napisał:
>>Alli ma kontrakt do 2011 roku, wiec ma siedzieć i tyle albo rezerwy. Levy musi być twardy i tyle.

Hmm..to co on u nas jeszcze robi?,do emeryrury dorabia? :-D

">odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 29 lutego 2016; 21:41

Alli ma kontrakt do 2011 roku, wiec ma siedzieć i tyle albo rezerwy. Levy musi być twardy i tyle.

odpowiedz
Autor: Lukaśiński Wysłano: 29 lutego 2016; 21:33

Hajs dużo hajsu :)

">odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 29 lutego 2016; 17:59

Wątpię żeby ktoś w przeciągu dwóch lat odszedł z młodych.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 29 lutego 2016; 17:06

Ją bym się o nasze perelki nie bał, sami odchodzić nie chcą, a Levy wydaje się zmądrzał

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 29 lutego 2016; 16:29

Czy Manchester United wyciągnie choćby jedną naszą gwiazdę?,szczerze wątpie,Levy nie robi interesów z "wyższymi "klubami tej ligi,więc raczej byłbym spokojny,tylko odciągnąć sprzedajny Real

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 29 lutego 2016; 15:55

Niewątpliwie potrzebny napastnik. Chadli do dłuższej gry na "9" IMO się nie nadaje, choć ogarnia. Son to skrzydłowy. Michy Batshuayi byłby dobrym wyborem, a do wyciągnięcia. Następny sezon zapewne w LM, a Marsylia jest obecnie 13 (?). Co do tekstu to całkiem spoko, ale za krótki ;)

">odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 29 lutego 2016; 15:32

Oj będzie ciężko już w tym tygodniu a co do Diera to on w Sportingu grał jako Prawy obrońca ale widać jak się zmienił od kad jest u nas już nie wygląda jak taki misio :)

">odpowiedz
Autor: Radzio Wysłano: 29 lutego 2016; 15:28

3 miesiące w ciągłej nerwówce, będzie ciężko :)

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 29 lutego 2016; 15:16

>>;DelCinek napisał:
>>Co do transferów pytanie kto sprowadził do nas Diera? Bo wyciągnięcie go ze Sportingu za 5 mln było majstersztykiem przy wpadkach transferowych typu Fazio czy Soldado


Pewnie Baldini jeszcze. Tylko że on przychodził jako stoper, a majstersztykiem to było przesunięciem go do przodu.

elCinek napisał:
>>Co do transferów pytanie kto sprowadził do nas Diera? Bo wyciągnięcie go ze Sportingu za 5 mln było majstersztykiem przy wpadkach transferowych typu Fazio czy Soldado


Pewnie Baldini jeszcze. Tylko że on przychodził jako stoper, a majstersztykiem to było przesunięciem go do przodu.
">odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 29 lutego 2016; 15:15

Oczywiście w melonach

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 29 lutego 2016; 15:14

>>Komornik napisał:
>>Co do pozyskiwania zawodników. Mylnie sądziłem do września że musimy najpierw coś zarobić żeby wydać. A tu łysy składa oficjalne oferty opiewające 30 mln euro prawie. A tak naprawdę to z transferów przeprowadzonych do tego sezonu czyli lato 2015 i zima 2016 jesteśmy kilkanaście mln na plusie.

A budżet pewnie sięga wielukilkodziestnych kwot.

Laczatte? W sumie czemu nie ? A Michy Bastchauy(pewnie z błędem), nie znam gościa ale było głośno

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 29 lutego 2016; 15:07

Co do transferów pytanie kto sprowadził do nas Diera? Bo wyciągnięcie go ze Sportingu za 5 mln było majstersztykiem przy wpadkach transferowych typu Fazio czy Soldado :D

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 29 lutego 2016; 15:01

Co do pozyskiwania zawodników. Mylnie sądziłem do września że musimy najpierw coś zarobić żeby wydać. A tu łysy składa oficjalne oferty opiewające 30 mln euro prawie. A tak naprawdę to z transferów przeprowadzonych do tego sezonu czyli lato 2015 i zima 2016 jesteśmy kilkanaście mln na plusie.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 29 lutego 2016; 14:57

>>Komornik napisał:
>>Jak mam być szczery to nie traktowałbym tego jako artykułu. To mógłby być po prostu jeden z komentarzy pod newsem. Teza i krótkie rozbudowanie. Jak dla mnie trochę za mało.
Fakt, trochę krótkie :)



">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 29 lutego 2016; 14:56

Jak mam być szczery to nie traktowałbym tego jako artykułu. To mógłby być po prostu jeden z komentarzy pod newsem. Teza i krótkie rozbudowanie. Jak dla mnie trochę za mało.

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 29 lutego 2016; 14:56

LM da nam też możliwość wyciągania z niższych lig takie perełki ale warunkiem koniecznym żeby o tym myśleć to konieczność zatrzymania Maurycego wielu młodych widząc że nie boi się na innych nie doświadczonych stawiać będzie widziało większe szanse na grę u nas niż np u Anali czy MC

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 29 lutego 2016; 14:54

W skali od 1 do 10 jak żałosny jest mój debiutancki artykuł ;) ?

?">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 29 lutego 2016; 14:51

Chyba po to są cały czas odnawiane kontrakty z podwyższonymi gażami żeby tych zawodników po prostu zatrzymać. Ja jakoś o Adlerweirelda jestem spokojny że on nigdzie nie pójdzie. Natomiast myślę że Alli będzie pierwszym który będzie chciał odejść z tych naszych objawień. Ale to raczej po przyszłym sezonie. Jeszcze wszystko zależy od tego jak ten sezon zakończy nasz klub. Bo jeśli tak patrzeć perspektywicznie to oni są scementowani w jedność. Nie ma jednej osoby która ciągnie klub. W końcu. Jeśli zawodnicy poczują że nadal w tym składzie będą stwarzać zagrożenie w lidze to nie powinni odchodzić. Jeszcze powinni dostawać proporcjonalne do poziomu sportowego tygodniówki, bo to też jest bardzo ważna rzecz.

Lacazette? Lacazette - Nije.

odpowiedz