» Liga Mistrzów jest nasza! Tottenham 1:0 Newcastle

dodał: Damian Konwent dnia: 2018-05-10 14:58:46 komentarzy: 82

Tottenham Hotspur wykorzystał niespodziewane potknięcie Chelsea w starciu z Huddersfield i pokonując przed własną publicznością Newcastle United 1:0 (0:0), zapewnił sobie miejsce w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Dzięki bramce Harry'ego Kane'a, Koguty awansowały na trzecią lokatę w tabeli Premier League.

Na trzy zmiany po porażce z West Bromwich Albion zdecydował się opiekun Kogutów, Mauricio Pochettino - miejsca Rose'a, Alderweirelda i Lameli zajęli Davies, Sissoko i Son. Dwóch piłkarzy po przegranym spotkaniu na Vicarage Road wymienił za to Rafa Benitez - zamiast Manquillo i Murphy'ego mogliśmy oglądać Yedlina i Ritchiego.

Od pierwszych minut groźniej atakowali gospodarze - w dziesiątej minucie na zaskakujące uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Eriksen, ale piłkę zmierzającą w okienko zdołał sparować Dubravka. Sroki także odpowiedziały stałym fragmentem gry, ale futbolówka po uderzeniu Shelvey'a z 17 metrów ostemplowała słupek.

W 28. minucie próbkę swoich umiejętności zaprezentował Hugo Lloris - po krótkim rozegraniu rzutu rożnego i dośrodkowaniu Shelvey'a, strzał głową Lascellesa zdołał sparować francuski bramkarz Tottenhamu. Tuż przed przerwą dogodnej sytuacji nie wykorzystał jeszcze Kane i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Pięć minut po zmianie stron, wynik otworzyli gospodarze - Kane wymienił futbolówkę z Sonem, po czym precyzyjnym uderzeniem z 15 metrów pokonał Dubravkę. Swoje okazje w kolejnych minutach stworzyli goście - najpierw Lloris zdołał powstrzymać Ritchiego, a w 72. minucie z pięciu metrów w bramkę nie trafił Murphy.

W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, londyńczycy powinni przypieczętować zwycięstwo - Lamela zagrał do niepilnowanego w polu karnym Rose'a, który przegrał jednak pojedynek jeden na jednego z Dubravką.

Ostatecznie Tottenham pokonał skromnie Newcastle, co w połączeniu z remisem Chelsea z Huddersfield oznacza, że Spurs zakwalifikowali się do Ligi Mistrzów. W ostatniej kolejce, Koguty bronić będą trzeciego miejsca, na które londyńczycy awansowali dziś kosztem Liverpoolu.

via anglia.goal.com

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: SSJIV Wysłano: 12 maja 2018; 19:50

>>Szary napisał:
>>Bayer to taki niemiecki Tottenham. Wiecznie drugi. Nawet mają ksywkę Vicekusen. <br />
<br />
Leno to ma odchodzić gdzieś do Włoch. Ja nigdy nie rozumiałem jego fenomenu. Najsłabszy niemiecki bramkarz z tych wszystkich na topie.

Bo Bayer prowadzi podobną politykę co Tottenham. Potencjał jest, ale jak kasy nie wyłożą to ich znowu rozkupią.

Moim zdaniem Leno jest lepszy niż Ter Stegen, w których większość kibiców Barcelony jest zakochanych. Nie rozumiem jego fenomenu. Gra zajebiście nogami, ale czasami nawet się nie rzuca. Nie wspominając, że nie ma dobrego wybicia z nóg. Gdyby nie słupki w meczu z Chelsea to 3-krotnie wyciągałby piłkę z siatki.

Z resztą z Romą tez dał ciała. Przy bramce Dżeko nie skrócił kąta. Z kolei bramka Manolasa to jakiś żart. Piłka leciała w taki sposób, że jakby stał na linii bramkowej to złapałby ją z zamkniętymi oczami.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 maja 2018; 19:47

Bayer to taki niemiecki Tottenham. Wiecznie drugi. Nawet mają ksywkę Vicekusen.

Leno to ma odchodzić gdzieś do Włoch. Ja nigdy nie rozumiałem jego fenomenu. Najsłabszy niemiecki bramkarz z tych wszystkich na topie.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 maja 2018; 19:44

>>Szary napisał:
>>Te ściśnij to do ryżego karła było, a nie do ciebie. Dla mnie ciekawszy projekt ma Lipsk. I ma większe szanse na jego realizacje.

A to sorry. Może ciekawszy, bo kasy więcej.

Ale IMHO Bayer ma tak utalentowanych piłkarzy, że jak ich utrzymają to mogę zdetronizować Bayern Monachium:

Leno
Henrichs-Tah-Retsos-Wendell
Bender-Aranguiz
Bailey-Havertz-Brandt
Volland

Średnia wieku: 23,18 a Ci zawodnicy już teraz reprezentują wysoki poziom :)



">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 maja 2018; 19:40

Te ściśnij to do ryżego karła było, a nie do ciebie. Dla mnie ciekawszy projekt ma Lipsk. I ma większe szanse na jego realizacje.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 maja 2018; 19:24

Ty się nie pucuj tam.

Brandt nic nie podpisał z Bayernem tylko Goretzka. No to zrobił zdjęcie w Chelsea koszulce no i co z tego? Modrić i Isco mieli zdjęcia w koszulce Barcelony.

Może dlatego, że mamy ciekawy projekt. Ten sezon traktuje jako realizację planu minimum. Ale mimo wszystko konsekwentnie jest progres. I patrzę tutaj przez pryzmat ile takie kluby jak Man City, Man Utd, Chelsea, Arsenal czy Liverpool wydają na wzmocnienia.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 maja 2018; 19:10

Dobra, ściśnij.

A Brandt nie podpisał papierów z Bayernem? Mnie to się zdaje że on za dobry na Tottenham. Bailey marzy o Chelsea.

Nie wiem po co ktoś miałby odchodzić z Lajpcyś do Tottenhamu XD Jak sobie przypomne taki Wijnaldum wolał iść do Liverpoolu bez LM niż do nas... i patrzcie jak na tym wyszedł. Gdzie Tottenham a gdzie Liverpool.

odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 12 maja 2018; 19:06

>>Szary napisał:
Nie wiem o czym ja pierdole. Uja sie znam przecież.

A tu się akurat zgadzam.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 maja 2018; 18:51

Bayer Leverkusen oraz RB Lipsk nie zagrają w Lidze Mistrzów. Tak więc myślę, że można poszukać w tych klubach ciekawych zawodników, aby wzmocnić latem drużynę.

Bayer Leverkusen:
Jonathan Tah (ŚO)
Panagiotis Retsos (ŚO)
Wendell (LO)
Benjamin Henrichs (PO)
Kai Havertz (ŚPO)
Julian Brandt (LNP)
Leon Bailey (PNP)

RB Lipsk:
Dayot Upamecano (ŚO)
Willi Orban (ŚO)
Konrad Laimer (ŚP)

Tak więc jak latem opuszczą nas tacy zawodnicy jak: Toby Alderweireld, Danny Rose, Moussa Dembele czy Erik Lamela to można w Niemczech szukać potencjalnych następców.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 12 maja 2018; 18:38

Piłkarze po prostu są pazerni na pieniądze i tyle. Mój znajomy od 10 lat zarabia w dużej instytucji finansowej średnio 30-50 tysięcy złotych miesięcznie. Przez poprzednie 10 lat mógł liczyć na zarobki rzędu 10-25 tysięcy złotych miesięcznie. Do tego dochodzą premie, które czasami rocznie wynosiły nawet kilkaset tysięcy złotych rocznie.

Przez 20 lat swojej kariery zawodowej udało mu się zainwestować w 20 mieszkań na wynajem i kupić 3 domy w Warszawie. Tylko zwracam uwagę, że pieniądze, które zarabiał na wynajmie inwestował w nowe nieruchomości. Stąd taka ilość. A zaznaczam, że statystycznie wychodzi, że i tak zarabia dużo mniej niż przeciętny piłkarz w Tottenhamie.

Tak więc, jeśli piłkarze przy WHL mają chociaż przeciętny iloraz inteligencji to mogliby nakupić mieszkań na wynajem i potem z nich utrzymywać się do końca życia.

Rozumiem, że gdzie indziej mogliby zarobić więcej, ale robienie z siebie dziadów wygląda co najmniej komicznie :)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 maja 2018; 17:27

Tyle lat na farcie... i w końcu to zjebane HSV spadło razem z Holtbym do 2 Bundesligi. Hoffenheim nawet 3 miejsce zrobiło. Właśnie odpaliłem streama zobaczyć radość. Kibice wbiegli na boisko.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 maja 2018; 17:08

Co jest, nie pokazują Nas jutro w polskiej tv?

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 12 maja 2018; 13:33

Tak ale każdy przypadek jest nagłaśniany 80-90% jeśli nie więcej prowadzi normalne życie ? I oni nie potrzebują rozgłosu tylko prowadzą normalne życie . Niektórzy bez fortuny z przeciętną pracą , co mądrzejsi inwestują , inni prowadzą własne szkółki czy nawet pracują jako trenerzy w innych klubach . Tych jest zdecydowanie więcej i nie płaczą z powodu zmiany trybu życia z luksusowego na zwyczajne .

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 maja 2018; 13:09

Bzdury wypisuje Napoleonie karle jeden? Gdzie on choćby 20 tysięcy tygodniowo zarobi po zakończonej karierze? A teraz zarabia ze 100. Człowieku przypierdalasz się na siłę. Ile to słychać o sportowcach bankrutach? Przykłąd Haliny z taśmy nie z dupy wzięty. Gdzieś na canal+ słyszałem że co 4 zawodnik NBA po kilku latach jest bankrutem. Raptem kilka miesięcy temu jeden z byłych kondonierów wjebał cały majątek i teraz śpi na ulicy i na mecze arsenalu chodzi do baru na krzywy ryj. Może się coś zmieniło, bo chyba Galatasaray miało mu pomóc. Pójdzie na trenerke po karierze? Trzeba być w **** wybitnym żeby się utrzymać w tym zawodzie i konkretne hajsy zarabiać, Pójść na eksperta telewizyjnego do BT/Sky/BBC? Miejsca są ograniczone. A hajs to ułamek tego co zarobisz podczas grania w piłkę. Inwestować też trzeba umieć. Nie każdy jest takim flaminim który inwestował w jakieś badania i teraz nie jest milionerem tylko ***** miliarderem. Nie jeden i w hazard i alko wtopił hajsy. Pierwszy przykład z brzegu - Caulker. Ewentualne rozwody tez kosztują. To przykład tego kondoniera wcześniej wspomnianego. Żona go tak w dupe wydymała że na ulicy wylądował. Oczywiście ja zmyślam. Nie wiem o czym ja pierdole. Uja sie znam przecież.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 12 maja 2018; 12:51

Wiadomo , że cierpliwość się kiedyś musi skończyć ale to , że podobna kadra funkcjonuje od lat to tylko świadczy o naszym zespole . Nie mamy ludzi których priorytetem są/były pieniądze a to , że trudno kupić naszych zawodników też jest dobrym świadectwem wiary w ten projekt . Wiadomo każdy jest inny i szanuje Kane'a Dele Janka i innych którzy nie psioczą ale z drugiej strony szanuje ambicje Toby'ego Walkera gdzie jeden ma świadomość swoich umiejętności i patrząc na zarobki niektórych "stoperów" może się naprawdę zdenerwować . Walker to trochę inna historia ale też mocny zawodnik tyle , że po 8 ? Chyba tak chyba po 8 latach bez sukcesów można faktycznie spróbować czegoś innego . Jeśli za rok się nie uda to może być rewolucja kadrowa ale jakby się udało to będziemy się piąć w górę . Jednak to moje zdanie mogę się mylić może być na odwrót itd itp czas pokaże ale narazie fajnie tak pospekulować .

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 12 maja 2018; 11:50

Przecież każdy wie jak działa pieniądz i posiadanie jego, masz więcej? Spoko będziesz chciał jeszcze więcej. Taka jest ludzka natura.Pod względem tygodniówek to na poziom ligi wypadamy miernie, ja się dziwię, że udało się utrzymać tak długo chłopaków w klubie, ale to może się zaraz posypać. Będziemy zajmować miejsca 2-4 przez najbliższe sezony to wiadomo, że Eriksen czy Alli położą lachę na to, Alli tym bardziej, kwestia czasu kiedy poleci.

odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 12 maja 2018; 10:15

>>Szary napisał:
Zaznaczam że kariera piłkarza tylko iluzorycznie trwa długo. Taki piłkarz musi się zabezpieczyć na całe życie grając w piłkę.

Co to za bzdury tu wypisuje nasz szacowny Komornik Szary.
A gdzież to jest napisane, że taki piłkarz musi zabezpieczyć na całe życie grając w piłkę??? Czyli, że po zakończeniu kariery taki pan piłkarz już nic nie może robić, żeby zarabiać tylko musi żyć z tego co odłożył?

I co oznacza przyzwyczajenie do pewnego poziomu życia? Znaczy, że jak w tej chwili dany piłkarz lata sobie prywatnym odrzutowcem, a za 20 lat nie będzie już go na to stać, to co? To wina Łysego, że zamiast płacić 300, płacił tylko 100 tygodniowo?

A przysłowiowa Halina zazwyczaj szybko traci taką wygraną i po chwilowym wyższym poziomie życia wraca do starego, czasami nawet z długami. Przykład zatem z dupy, żebyś zrozumiał lepiej.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 maja 2018; 08:49

Okej, ale wygrana Haliny jest jednorazowa i istnieje małe prawdopodobieństwo, że wygra ponownie. Piłkarz otrzymuje pensje regularnie. I dla przykładu: Zawodnik X zarabia 110 tyś. po przenosinach do innego klubu jego pensja wzrasta do 160 tyś. Jaką sprawia mu to różnicę? Jeden wypasiony samochód w miesiącu więcej?

Nie wliczam w ten dochód wpływów z reklam, umów sponsorskich itp.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 maja 2018; 07:57

Przyzwyczajenie do pewnego poziomu życia. Czyli przykładowo Halina która pracuje na taśmie i zarabia 2k w najlepszym wypadku wygra w totka 2 mln, to starczy jej do końca życia bo będzie wydawać miesięcznie nadal po 2k? Czy zacznie żyć na wyższym poziomie?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 maja 2018; 07:49

No ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że zarabiając tyle pieniędzy, nie można zabezpieczyć swojej przyszłości? To są bajońskie sumy.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 maja 2018; 07:29

A który z nich zarabia 100k?xdd Kane i tyle. I ten patałach sissoko niby 90 XDDDDDD tego niż iksde nie da się inaczej podsumowac.

Wiesz, jak patrzysz jakie patałachy zarabiają 2-3 razy więcej od ciebie i że jesteś lepszym od nich piłkarzem to nie chciałabyś zarabiać tyle co oni?Zaznaczam że kariera piłkarza tylko iluzorycznie trwa długo. Taki piłkarz musi się zabezpieczyć na całe życie grając w piłkę. Trzeba pilnować swojego dobra. Patrzac na to z ich perspektywy do doiłbym Łysego niczym Adebayor a jak nie to kopnąłbym go w dupe i tyle. Niech szuka nowego Soldado.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 12 maja 2018; 07:18

Nie ma w tym nic dziwnego, że chcą się odejść bo zarobią w innym klubie 2 mln więcej? Serio..?

Czego brakuje im by godnie żyć zarabiając +/- 100 tyś. Funtów u Nas?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 maja 2018; 07:11

Ja bym odszedł na miejscu Eriksenów, Allich, Kejnów. Toż to ***** śmiech. I nie ma co się dziwić że Alderweireld czy Dembele chcą odejść. Biedacki klub.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 maja 2018; 06:32

Sanchez z UTD zarabia 25mln przy 5 Kanea. A Aubameyang dostał na start 15,5mln. Pozdrawiam XD

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 12 maja 2018; 00:20

Skoro admini nie są w stanie wyłączyć tego trola, powinni zgłosić to uporczywe szarzenie rasizmu, bo ja wiem, przynajmniej do jakieś organizacji która monitoruje rasizm, np. ”Nigdy więcej”.

To jest publiczne miejsce, ten koleś nie zdaje sobie sprawy że łamie prawo. Za takie teksty masz wyrok jak nic, i lecisz z roboty budżetówki.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 maja 2018; 23:48

Pozdrawiamy z narzeczoną:)

Ja przeczytałem i nie było w tym nic nowego, nic innego niż to czym nam zartuwal życie w ostatnim czasie. Ludzie naprawdę mają większe problemy w życiu, a ten zdrowie stracił przez kibicowanie.

Damian, chyba trochę za dużo masz tej cierpliwości, bo to co on pisze jest niedopuszczalne. W dupie mam co pisze na temat piłkarzy, ale nawiązując do Auschwitz, Żydów, piecykow to przegial palę. Gość myśli, że jest anonimowy w necie i może gadać ci chce. A zesralby się w gacie gdyby go policja odwiedziła.



Ja przeczytałem i nie było w tym nic nowego, nic innego niż to czym nam zartuwal życie w ostatnim czasie. Ludzie naprawdę mają większe problemy w życiu, a ten zdrowie stracił przez kibicowanie.

Damian, chyba trochę za dużo masz tej cierpliwości, bo to co on pisze jest niedopuszczalne. W dupie mam co pisze na temat piłkarzy, ale nawiązując do Auschwitz, Żydów, piecykow to przegial palę. Gość myśli, że jest anonimowy w necie i może gadać ci chce. A zesralby się w gacie gdyby go policja odwiedziła.
">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 maja 2018; 23:37

Chciałem zobaczyć czy będzie odkręcanie piecyków. Patrząc że to żydowski klub i odkręcanie piecyków to srogie przegięcie. W ogóle ile czasu minęło od tego wystąpienia stonogi? Nawet nie wiem... ze trzy lata? Czy więcej? To było śmieszne, przyznam, na poczatku. A potem zrozumiałem że stonoga to zwykły fruustrat. Człowiek który odlał się na swój naród, a potem żeby naprawić to co powiedział łapał pedofili. Śmiech na sali. Komedia że w ogóle można z tego imbecyla jeszcze czerpać po tych 3 latach. Szkoda czasu słychać tego wywodu i robić Tottnem Hotspa version.Ile to zajęło? Z pół godziny? Nie mogło zabraknąć nawiązania do moich ośmiu lat xd

odpowiedz
Autor: Digga Wysłano: 11 maja 2018; 23:06

Ktoś do końca to przeczytał?

odpowiedz
Autor: Damian Konwent Wysłano: 11 maja 2018; 22:56

Chyba trudne doświadczenia z dzieciństwa. Ale spokojnie, mam cierpliowość do tego banowania :)

">odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 22:31

A tak przy okazji szeroka kadra polski na mistrzostwa świata to jakieś nieporozumienie. To jest jakaś ***** porażka.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 22:22

13 maja planowałem napisać pewien wpis. Co prawda powinien ten plan zostać odwołany bo ten amatorski klub z White Hart Lane tym razem nie poślizgnął się na skórce po bananie na finiszu sezonu o dziwo. Jednak negatywne emocje jakie nazbierałem od sierpnia do maja sprawiają że muszę przytoczyć człowieka jakiego niezmiernie szanuje.

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać to powtórzę jeszcze raz. Wynik sezonu klubu Tottenham Hotspur FC to jest jakaś porażka ja myślę że ten podklub londyński ta ***** głupia zbieranina amatorów ta ***** banda imbecyli która nie potrafiła kolejny sezon zdobyć trofeum to jest jakieś ***** nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy ludzie takie zaangażowanie w kibicowanie temu klubowi jak ja gdzie postawiłem moją rodzinę moje życie prywatne zdrowie wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolony awans do ligi mistrzów i skończenie sezonu nad Arsenalem to was powinno się jebać ***** tak się powinno was jebać jak tylko was może jebać City. Arsenal przez wiele lat was tak nie wyruchał jak wyrucha was City *****. Aż wasz kukle ***** będą swędziały z bólu. To jest dramat *****. To jest dramat że w tym antyludzkim klubie w tym zespole w którym Pochettino nie był w stanie powiedzieć że Kyla Walkera i Tobyego Alderweirelda zbezczeszczono że ci zawodnicy zostali potraktowani jak zdrajcy pazerni na zarobek że te żydowsksie kurwy! powtarzam żydowskie KURWY! żydowskie KURWY tych zawodników nie poszanowali i ośmieszali bezpodstawnie i po latach będą płakać że to nie jest czymś wartym tego by tym zawodnikom nie dać należytej płacy. Będzie was Guardiola ruchał w dupę będą was Citizens ***** dymali tak jak was Chelsea w poprzednim sezonie nie dymała. Ta ***** ten czarny dryblas jebany Sissoko śmieć zniszczy was. Komorasy Underki Twarde będą wam ***** odbierały smak życia wy ***** idioci. Narodowi polscy idioci. Ja mam to w piździe ***** bo mnie stać na konto na devilspage. Będę żył ***** tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj
już email zrobiony z Tottenhamu i będę się z was ***** obrzezane frajery śmiał żeście takie głupie są tacy ***** debile którzy te kurewstwo angielskie wybrali. Nie na Lemara nie na Martiala nie na Meyera tylko na jakieś kurwy Llorente Żydów w dupę jebanych ***** na Janssenów popierdoleńców wydawali pieniądze. To właśnie jest ta ***** Spurs. Przez taką kurwę Spurs przez was zawodnicy bez mentalności ****e nic się w tym zespole nie zmieni bo jesteście **** warci i trzeba was jebać ruchać i was oklaskiwać bo jesteście bandą narodowych kurwów nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani którzyście docenili moje wkłady na tej stronie którzyście wspomagali mnie dziękuję. Bo to garstka użytkowników Tottenham24 garstka Polaków dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon Komoras bo ci go wyłączę na amen) Tak tak tylko to się ***** w tej kurwie z White Hart Lane nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie wy głupie ****e że jesteście prymitywami, że ***** wasz pierdolony nacisk na czołowe kluby i uzbieranie większej ilości punktów od Arsenalu to jest wasz majestat wasza godność. Kwalifikacja do ligi mistrzów i indywidualne nagrody to wy ***** Tottenhamy **** z wami. Nie warto było *****, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda ***** gadać szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. ci którzyście głupie kurwy siedzicie w tym klubie jak Kormonik 8 lat niech was szlag trafi **** warci jesteście podkibicami jesteście. Dobranoc. Jablona co jest ***** pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra na razie wypierdalam. ***** szkoda było 2 sezonów wiernego kibicowania szkoda było ***** ujawniać dewiacje na wysokich szczeblach. Głupia polska głupie polaczki ***** was do Auschwitz tylko zaprowadzić ***** piecyki włączyć. Szkoda ***** było na was cokolwiek wy głupie ****e wy.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 11 maja 2018; 20:12

Ano właśnie, widocznie każdy dotychczasowy selekcjoner nie widział dla Niego miejsca w kadrze. Powołania bywają subiektywne(patrz Sampaoli i Dybala).

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 11 maja 2018; 19:57

No Lamela jakoś nie błyszczy to fakt i brak powołania nie powinien nikogo dziwić .

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 maja 2018; 19:17

A co ma stan umysłu Argentyny do tego że nie jest powoływany Lamela? On po prostu ****a pokazał przez ostatnie 5 lat. 1 sezon na 5 to jest katastrofalny wynik.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 11 maja 2018; 18:52

Reprezentacja Argentyny to jest stan umysłu, mówię Wam. To, co tam się dzieje od lat, to powieść tylko tworzyć.

Jeśli Twoje podejście destroja jest zdrowe, to ja jestem wniesiona na ołtarze za życia.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 maja 2018; 18:36

Chciał barcelony ale coś nie pykło. Nawet chyba z argentyną nie pojechał na żaden wielki turniej. ciekawe jak to jest?

https://www.youtube.com/watch?v=ric0xTz5g2A

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 18:33

Ja jestem symbolem zdrowego podejścia do tego klubu na tej stronie.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 11 maja 2018; 18:25

Tak szczerze to zadziwia mnie ile można reagować na jego komentarze które mają zdenerwować i nie wnoszą nic do dyskusji. Ja tam go kocham i Destroya jest najlepszy <3

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 maja 2018; 18:02

I odpierdol się z moimi 8 latami.Ty Napierdalasz najbardziej z nas wszystkich, od 2 tygodni mówisz o odjebaniu tego klubu a jak weszli do top czwórki to dajesz im jeszcze rok. Weź człowieku się zastanów.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 maja 2018; 18:01

Musisz zdać sobie sprawę że już przeskoczyłeś mnie i Underka. Dawno przeskoczyłeś. My tu od lat jebani byliśmy za sposób wyrażania swoich myśli i za czarnowidztwo. Ale myśmy się schowali przy tobie. Tutaj każdy troll był nazywany Komornikiem. Sam wiesz zresztą, twoje pierwsze konto w wakacje było nazywane moim multi. Ale teraz to już nie będą Komornikami (szczerze to mi to pasuje, bo to ***** nudne jak każdego trolla ci przypisują. Nie ***** nie mam nic do roboty tylko będę cisnął na kilku kontach jednocześnie. Pojebało) tak teraz każdy nowy to będzie Destroja.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 17:31

Tu tu ośmieszałeś się na stronie wiele lat wcześniej zanim ja się pojawiłem. 8 lat w tym badziewiu to jakby myć klatki schodowe przez 8 lat i potem płakać że nie ma zarobków odpowiednika w tym klubie trofeów.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 17:26

A kto nie wie ? Za wesoło tam ci panie doświadczony przez życie ;). Ja pisałem bym albo doprowadził ten klub do momentu gdzie śpiewanie glory glory tottenham hotspur miało faktyczny sens albo by mnie zwolnili. Wiadomo przy Levym bym nie popracował zbyt długo.

. Ja pisałem bym albo doprowadził ten klub do momentu gdzie śpiewanie glory glory tottenham hotspur miało faktyczny sens albo by mnie zwolnili. Wiadomo przy Levym bym nie popracował zbyt długo.">odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 11 maja 2018; 17:07

>>Campbell napisał:
>>Magath ? Taki problem że ta banda pizdusiów by zaczęła grać na zwolnienie trenera bo nie ma w nich głodu na trofea. W kibicach jest nie w tych zawodnikach.

Nie no miśku jesteś tu u nas na oddziale naszym faworytem zaraz po Szarym Komorniku. Napisz coś jeszcze fajnego ze swojego świata. Nie ograniczaj się.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 maja 2018; 16:02

Nie udawaj że wiesz kim jest Magath xd

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 15:54

Magath ? Taki problem że ta banda pizdusiów by zaczęła grać na zwolnienie trenera bo nie ma w nich głodu na trofea. W kibicach jest nie w tych zawodnikach.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 maja 2018; 15:33

@Napoleon
Źle spojrzałem po prostu. Myślałem że minuta trzydzieści i powiedziałem że półtorej. a potem jak juz się wklepał komentarz to zobaczyłem że prawie dwie.


Lamela powinien natychmiastowo zostać wydalony z klubu. Oficjalnie Eriksen jedynym piłkarzem z 7 bezbeków które zasiliły Tottenham po odejsciu Bale. Reszta na złom. I miedzy innymi Lamela. Jak się nie leczy, to ***** ogony gra itak dalej. Jak Łysy ma smykałkę do interesów to powinien się zorientować że póki można jeszcze za niego hajs dostać w miare to powinien go opierdolić. Interowi kutas staje na jego widok od 6 lat albo i więcej. Nie no ludzie pojebało was? Koleś 5 lat w klubie a 1 dobry sezon miał. Komedia.

<<<#thfc Pochettino says today he is “100 per cent” sure he will be at Tottenham next season, but adds: “Only you know in football anything can happen, and no-one is sure in their job. But I still have a three-year contract.”>>> O kim to? bo jasniowoidzem nie jestem chyba

@nnaderowy
Poczetino wycisnał z nich maksa. Więcej z nim nie osiągniemy. Im ***** trzeba bata takiego jak wspomniany Magath.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 15:13

Ale co do jednego fan Realu miał racje. Jak ktoś tu liczył kiedyś na Isco to musiało słoneczko mocno w bańke przypierdolić.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 15:09

Bale i Martiala ? Panie w pakiecie z Bergkampem i Cruiffem. A no i van Nistelrooya za darmo bo kończy mu się kontrakt.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 15:03

Też myślę że Dembele już powoli zaczyna kłaść ****a na ten klub bo już miarka się przebrała i limit rozczarowań został wyczerpany. Szala goryszy u Erikaena już się dawno przelała i jak latem nie zmieni barw i da sobie jeszcze jeden sezon pracy w amatorskim klubie ze śmieciowymi płacami jak na realia piłkarskie to się zdziwię. Alderweireld to szkoda gadać. Kalka frajerstwa tego klubu z sytuacji Walkera. Szkoda że to musi wszystko wyglądać w tym klubie jak wygląda. Może kiedyś ta piękna gra sprowadzi jakiegoś szejka bo z Levym jesteśmy skazani na ładowanie w dupę i to fest przez lata.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 11 maja 2018; 15:01

Teraz, jak jest LM to byłbym zdziwiony jakby Poch odszedł.

Myślę mimo wszystko, że przyszły sezon dużo pokaże Byłem jestem i będę zwolennikiem Maurycego. W zasadzie od kiedy podjął pracę u nas - jestem jak najbardziej za tym, żeby przyszły sezon dalej nas prowadził, ale.. No właśnie do niedawna nie miałem ale, teraz mam.

Jeśli przyszły sezon znów nie przyniesie trofeum, liga z gigantyczną stratą do mistrza etc. etc.To może warto będzie się zastanowić - czy coś tam się nie wypaliło. Jak to się mówi, jeśli się nie rozwijasz to stoisz w miejscu, a jak stoisz w miejscu to tak jakbyś się cofał - tego bym nie życzył ani nam jako klubowi, ani Maurycemu jako menadżerowi.
Ten sezon był słabszy od poprzednich mimo wszystko. Może się to w każdym projekcie zdarzyć. Ale ja bym chciał dożyć momentu, kiedy ten długotrwały proces przyniesie namacalne efekty. Żeby z roku na rok wyglądało to lepiej i lepiej, Jeden sezon przestoju się mógł trafić, ale jeśli drugi znów (odpukać) byłby gorszy, no to znaczy, że trzeba poszukać przyczyny i nie bać się działać.

Ale to takie wybieganie do przodu. Może w 18/19 będzie i mistrz i ćwierćfinał Ligi Mistrzów i Złota Piłka dla Dier'a - pożyjemy zobaczymy.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 14:56

Już banda frajerów sypie nazwiskami a ten klub was wyjaśni latem a ja będę wtedy na stronie by wypominać wam jak bardzo się mylicie. Ja żadnego nazwiska nie podałem jedynie wspomniałem kto nie jest godny tego klubu i kto powinien zostać wyjebany w trybie natychmiastowym. Nie pisałem nazwisk bo wiem że ****a ten klub sprowadzi i nie chce wyjść na idiotę jak już ten żydowsko frajerski klub sprowadzi kibiców boleśnie na ziemie.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 14:53

Odnośnie amatora skośnego frajera. Podobnie jak koledze od la liga **** w dupę i to taki wielki murzyński zaganiacz. Ja już wiele pisałem na temat tego sikowatej karnacji zawodnika. Nie ma w moich wypowiedziach dyskryminacji na tle rasowej. Jednak jeśli ten klub ma kiedyś wygrać premier league to jest tu potrzeba zawodnika dobrego przez cały sezon a nie jakieś 2 miesiące. Przy Sane Son jest nikim. I nawet nie ma co tego podważać

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 11 maja 2018; 14:24

#thfc Pochettino says today he is “100 per cent” sure he will be at Tottenham next season, but adds: “Only you know in football anything can happen, and no-one is sure in their job. But I still have a three-year contract.”


malinka

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 maja 2018; 14:11

Alternatywa dla Dembele się przyda, ale os sprzedaży to nawet nie chce słyszeć ;)

">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 11 maja 2018; 14:01

Ok ale siłą rzeczy musimy mieć naturalnego zamiennika dla Musy, gość już młodszy nie będzie i kogoś na jego pozycje musimy mieć, winks jakios za mną nie przemawia....

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 maja 2018; 13:35

Tak samo mówi się, że chcemy kupić Bale i Martiala.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 11 maja 2018; 13:16

>>Jablona napisał:
>>Czego Wy chcecie tak wyjebać Dembele i Lamele? My do środka nie potrzebujemy sprzedać i kupić w jego miejsce tylko na tej pozycji brakuje nam zawodników i potrzebna jest alternatywa. Jeżeli ktoś ma odejść z środka pomocy to potrzebujemy wtedy dwóch transferów na tę pozycję. <br />
Co do Lameli nie będę się znowu powtarzał, bo wielu tutaj się ze mną nie zgodzi i z chęcią go wyjebałoby.

Nikt nie chce odejścia Dembele, ale mówi się, że on chce odejść.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 11 maja 2018; 12:52

Pełna zgoda, musimy mieć kim rotować, bo przecież będziemy walczyć na kilku frontach. A jeśli będziemy grać przysłowiową pierwszą jedenastką w każdym spotkaniu, to w połowie sezonu Nasi będą oddychać rękawami.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 11 maja 2018; 12:27

Tu nie chodzi o to , że my chcemy odejścia Dembele . Spekuluje się , że on może chcieć odejść . Co do Lameli uważam , że powinien zostać .

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 11 maja 2018; 12:14

Nie zapomnijcie, że rezerwy też nam potrzebne są w razie kontuzji czy granie na wielu frontach LM, puchary, liga. Jak dla mnie to Lamela i Dembele mogą zostać

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 maja 2018; 12:12

Czego Wy chcecie tak wyjebać Dembele i Lamele? My do środka nie potrzebujemy sprzedać i kupić w jego miejsce tylko na tej pozycji brakuje nam zawodników i potrzebna jest alternatywa. Jeżeli ktoś ma odejść z środka pomocy to potrzebujemy wtedy dwóch transferów na tę pozycję.
Co do Lameli nie będę się znowu powtarzał, bo wielu tutaj się ze mną nie zgodzi i z chęcią go wyjebałoby.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 11 maja 2018; 11:49

Z lewym obrońcą to deal wydaje się prosty Rose spada Shaw wbija .

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 maja 2018; 10:58

Lewy obrońca, Róża niech idzie, a Davies będzie tylko Daviesem... Jeszcze zależy kto odejdzie, ja to widzę tak:Sissoko, Rose, Toby, Dembele i (Lamela), wtedy potrzeba dwóch pomocników, dobrej ósemki i kogoś z ciągiem


>>Underek napisał:
>>Z transferów to potrzeby mamy raczej proste:<br />
<br />
Bramkarz<br />
Stoper za Alderweirelda<br />
Środkowy pomocnik do zastąpienia Dembele<br />
Napastnik<br />
<br />
Na środek obrony wiadomo, De Vrij to najlepsza dostepna opcja. Fajny wiek, niska cena (tyle co za podpis), doświadczenie i wysokie umiejetnosci. Dołożyłbym do tego Johny'ego Evansa za niskie odstępne, to doświadczony facet z dobrą mentalnością, był wiele lat w United. Tah z Bayeru jest również bardzo dobry i młody, pytanie jak cena...<br />
<br />
Bramkarz to jasne, że pożegnałbym Vorma i powalczył o Butlanda. Myślę, że szybko wygryzłby Llorisa ze składu. Francuz to niestety ręcznik, nie bramkarzi to od 2 lat.<br />
<br />
Pomocnik? Ideałem byłby Kovacic, pytanie czy Real go puści, ale chłop w La Liga rozegrał ledwie 970 minut a i w LM nie gra wiele.<br />
<br />
<br />


odpowiedz
Autor: Quesh Wysłano: 11 maja 2018; 10:17

>>ainam napisał:
>>;Destroja nie lubi Sona, bo jest azjatą. Nie potrafi dostrzec Jego umiejętności. Także ja z nim nawet nie podejmuję dysputy.

A to przepraszam, nie wiedziałem, że to kolejne konto tego podczłowieka. Wtedy bym w ogóle nie odpowiadał temu idiocie.

estroja nie lubi Sona, bo jest azjatą. Nie potrafi dostrzec Jego umiejętności. Także ja z nim nawet nie podejmuję dysputy.

A to przepraszam, nie wiedziałem, że to kolejne konto tego podczłowieka. Wtedy bym w ogóle nie odpowiadał temu idiocie.">odpowiedz
Autor: Napoleon Wysłano: 11 maja 2018; 09:50

>>Szary napisał:
>>kurła nie to mi się skopiowało. Tu macie półtorej minuty podań tego typa.<br />
<br />
https://twitter.com/Liddellpool/status/992438518487142400

1:53 to nie półtorej minuty, tylko prawie dwie minuty Szary Komorniku
1:30 czyli 90 sekund to półtorej minuty
nawet u nas na oddziale prawie wszyscy to wiedzą

a jeśli bazujesz na filmikach, to może tego sprowadzić
https://www.youtube.com/watch?v=Ped5wU1CXqE

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 11 maja 2018; 09:46

Destroja nie lubi Sona, bo jest azjatą. Nie potrafi dostrzec Jego umiejętności. Także ja z nim nawet nie podejmuję dysputy.

odpowiedz
Autor: Quesh Wysłano: 11 maja 2018; 09:33

>>Campbell napisał:
>>Na ten klub potrzeba 10 dobrych transferów by były jakieś szanse na trofea. Pozbycie się fałszywych talentów jak Son konieczne.

Gościu, czy Ty jesteś poważny? Pod nieobecność Harry'ego Son w Premier League ciągnął naszą drużynę za uszy, w LM (szczególnie w fazie grupowej) też dał nam dużo jakości.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 11 maja 2018; 09:09

>>Szary napisał:
>>Na naszych kastratów to tylko Felix Magath potrzebny. Zrobiłby im taką jesień z dupy średniowiecza że na Hotspur Way zapierdalaliby jak pojebani. Albo Ranieriego dawajcie xd

Albo Cholo :) Morisjo kiedyś powiedział, że wzoruje się na jego Atleti i chciałby żeby Spurs tak grał. Lecz z Pocha charakterem (dobry wujek) tego raczej nie uświadczymy :D

Magath - taki Alli umarłby po pierwszym treningu z nim :D

Morisjo kiedyś powiedział, że wzoruje się na jego Atleti i chciałby żeby Spurs tak grał. Lecz z Pocha charakterem (dobry wujek) tego raczej nie uświadczymy :D

Magath - taki Alli umarłby po pierwszym treningu z nim :D">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 maja 2018; 06:41

Na naszych kastratów to tylko Felix Magath potrzebny. Zrobiłby im taką jesień z dupy średniowiecza że na Hotspur Way zapierdalaliby jak pojebani. Albo Ranieriego dawajcie xd

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 10 maja 2018; 23:37

W ogole ogladam sobie filmiki w Spurs TV i po tym mam pieknego banana na twarzy, polecam: https://www.youtube.com/watch?v=oUAHWcTZVcI

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 10 maja 2018; 23:26

Z transferów to potrzeby mamy raczej proste:

Bramkarz
Stoper za Alderweirelda
Środkowy pomocnik do zastąpienia Dembele
Napastnik

Na środek obrony wiadomo, De Vrij to najlepsza dostepna opcja. Fajny wiek, niska cena (tyle co za podpis), doświadczenie i wysokie umiejetnosci. Dołożyłbym do tego Johny'ego Evansa za niskie odstępne, to doświadczony facet z dobrą mentalnością, był wiele lat w United. Tah z Bayeru jest również bardzo dobry i młody, pytanie jak cena...

Bramkarz to jasne, że pożegnałbym Vorma i powalczył o Butlanda. Myślę, że szybko wygryzłby Llorisa ze składu. Francuz to niestety ręcznik, nie bramkarzi to od 2 lat.

Pomocnik? Ideałem byłby Kovacic, pytanie czy Real go puści, ale chłop w La Liga rozegrał ledwie 970 minut a i w LM nie gra wiele.


odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 10 maja 2018; 23:21

Jak Mendes mu dobra oferte znajdzie to przeciez pojdzie. Wolves od poczatku to byl dla niego klub zeby sie odbudowac po kontuzji.

Ale fakt, chłopak sprawdził się w Anglii. Chyba jest warty ryzyka. Bo srodkowy pomocnik jest potrzebny od zaraz, Winks to na ten moment spora niewiadoma.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 10 maja 2018; 22:16

Ostatnio na Sky Sports widziałem, że Ruben Neves zapewniał, że chcę rozegrać przyszły sezon w barwach Wolves.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 10 maja 2018; 22:07

Jak się jest sezonowcem to się niewypowiada o sprawach o których nie ma się pojęcia.

https://www.youtube.com/watch?v=y7Grxds7z-s

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 10 maja 2018; 21:58

Fakt nie ma co się opierać na kompilacjach ale aż tylu transferów nie potrzebujemy ^^ Ale chyba profesjonalny klub nie sugeruje się na kompilacjach więc możesz spać spokojnie :D

">odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 10 maja 2018; 21:53

Skośny patałach za każdym razem musi sobie przygotować piłkę do strzału a sam strzał z pierwszej to jest coś ponad jego możliwości. Więcej kompilacji to niczego nie będzie w tym klubie.

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 10 maja 2018; 21:50

Na ten klub potrzeba 10 dobrych transferów by były jakieś szanse na trofea. Pozbycie się fałszywych talentów jak Son konieczne.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 10 maja 2018; 21:31

A ja wolałbym kogoś bardziej doświadczonego . Ktoś dla kogo wymówką na ewentualne niepowodzenia nie będzie znowu brak doświadczenia . Mamy Winksa i jak będzie zdrowy to poza strzałami jak jest w formie to wyglądał super . A my potrzebujemy kogoś kto z marszu daje jakość .

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 10 maja 2018; 20:23

Na kompilkach Ruben wygląda świetnie, kupowałabym :D

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 10 maja 2018; 17:31

Przyjęcie i laga do przodu. Ciekawe czy potrafi te piłkę przytrzymać, przenieść piłkę z obrony do ataku.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 10 maja 2018; 17:23

No i pyk myk i sezon dla nas się skończył chyba , że Harry ma w planach 3-4 bramki z lisami . Minimum wyciągnięte , tragedii nie ma ale ten sezon to najgorszy scenariusz optymalnych zakończeń . COYS!

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 maja 2018; 17:10

kurła nie to mi się skopiowało. Tu macie półtorej minuty podań tego typa.

https://twitter.com/Liddellpool/status/992438518487142400

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 10 maja 2018; 17:08

A ten Ruben Neves z Wolverhamptonu nie gra na pozycji Dembele przypadkiem? Cała PL ma nocne polucje na jego temat.

https://twitter.com/AnfieldExpress/status/990970627493376000

Także tego...


Odpaliłem sobie fifke 13. Kurła kiedys to było! Jakim ujem my takim składem wtedy nic nie ugraliśmy... nie wiem

odpowiedz