» Fernando Llorente i spółka zapewniają awans do ćwierćfinału!

dodał: sajmi14 dnia: 2018-02-28 19:46:44 komentarzy: 114

W rewanżowym meczu na Wembley Tottenham pewnie pokonuje Rochdale aż 6:1! Hattrickiem popisał się Fernando Llorente. W spotkaniu nie zabrakło jednak kontrowersji.

Szczególnie pierwsza połowa upłynęła pod pasmem błędów sędziowskich. Arbiter główny każdą, nawet najmniejszą decyzję konsultował z asystentami. Sędziujący mecz Paul Tierney często korzystał z usługi VAR, co przedłużało grę. Mimo tego, arbiter popełnił kilka rażących błędów. Sędzia najpierw nie uznał pierwszego gola strzelonego przez Tottenham, a kilka minut później podyktował rzut karny, przy którym faul popełniony został niemal dwa metry przed polem karnym. Jedenastki i tak nie wykorzystał jednak Heung-Min Son.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1 po bramce Sona dla Tottenhamu i Humpryhsa dla Rochdale. Przebieg pierwszej części spotkania kompletnie nie zapowiadał tego, co wydarzyło się w drugiej połowie meczu.

Koguty od razu po wznowieniu gry rzuciły się na rywala. Już po dwóch minutach podopieczni Mauricio Pochettino objęli prowadzenie. Lucas Moura prostopadłym podaniem wyprowadził Fernando Llorente sam na sam z bramkarzem. Hiszpan przelobował golkipera i trafił do siatki Rochdale. Rezerwowy napastnik Tottenhamu zaledwie w trakcie kilkunastu minut zdobył jeszcze dwie bramki. Był to pierwszy hattrick Llorente w barwach Tottenhamu. 33-latek ma więc w obecnym sezonie łącznie 5 goli.

W dalszej części meczu Tottenham kontrolował przebieg gry i zdobył jeszcze dwie bramki. W 65' minucie Heung-Min Son strzelił do pustej bramki po podaniu od Erika Lameli. W samej końcówce spotkania debiutanckiego gola zdobył Kyle Walker-Peters.

Swoje kolejne spotkanie Tottenham rozegra już w sobotę, trzeciego marca. Rywalem Spurs na Wembley będzie Huddersfield Town. Natomiast równo za tydzień czeka nas rewanżowe spotkanie Ligii Mistrzów z Juventusem.

TOTTENHAM

Vorm (C), Trippier, Dier, Foyth, Rose, Sissoko, Winks, Lamela, Son, Lucas, Llorente

 

ławka: Gazzaniga, Walker-Peters, Sanchez, Dembele, Eriksen, Dele, Kane

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Szary Wysłano: 2 marca 2018; 14:59

Piszą że Rojsa chcemy :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 1 marca 2018; 23:09

Uwierzycie, że to najwyższa porażka u siebie ever???

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 1 marca 2018; 21:56

Karuzela śmiechu za miedzą XD

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 1 marca 2018; 21:56

Nawet karnego nie trafił Arsenal. 70mln czy ile tam kosztował sie sprawdza :D

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 marca 2018; 21:55

Aubameyang XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 1 marca 2018; 21:21

3:0 35 minuta napisałbym, że mi ich szkoda ale bym skłamał XD

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 1 marca 2018; 20:59

Anale już dostają :D 14 minuta

14 minuta">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 marca 2018; 14:57

Do Swansea to jeszcze trochę, teraz tylko wjechać na pełnej w Huddersfield i liczyć, że City pokara Chelsea, zawsze to jakiś komfort mieć dystans większy niż 1 mecz.

Poza tym Chelsea to się rozsypuje z tego co widać - Conte to już chyba nie wie z kim jeszcze się kłocić, z kolei piłkarze mają już jego dość - choćby Courtois ostatnio.

Z Barcą im wyszło, ale jak teraz umoczą z City, a potem odpadną z Barcą to jakoś nie wierzę, żeby byli w stanie przy swoim terminarzu grać o Top4. Zwłaszcza mając na względzie, jak potrafili się już w tym sezonie kompromitować. Nie skreślam ich, ale jeśli ten weekend w czołówce potoczy się zgodnie z kursami bukmacherów no to będą mieć ciężko. Ważna kolejka.

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 1 marca 2018; 14:35

To po co się wypowiadasz jak nie znasz zasad

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 1 marca 2018; 13:20

W ćwierćfinale nie gra się dodatkowych meczów geniuszu

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 1 marca 2018; 08:39

>>Szary napisał:
>>No to teraz Swansea 13 marca

Mecz ze Swansea jest w sobotę 17 marca o 13:15.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 1 marca 2018; 00:09

>>nnaderowy napisał:
>> trzeba każdy kolejny mecz grać na sto procent i liczyć, że starczy nam mocy.


Strach myśleć co będzie w przyszłym sezonie jak eksploatacja jest jaka jest a jeszcze Dania, Anglia, Belgia na MŚ jedzie. Chyba że ich rozkupią latem to problem będzie nie w świeżości a ten naszej słynnej aklimatyzacji która trwa dwa l;ata.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 lutego 2018; 23:44

Swansea wyjazd.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 lutego 2018; 23:42

Myślę, że mamy taki skład, żeby na wszystkich frontach jeszcze pograć. Na Swansea dzisiejszy skład a liga i LM trzeba wycisnąć ile się da. Wszystkie poprzednie sezony to kalkulacje z których gó*no wychodziło, koniec zabawy, trzeba każdy kolejny mecz grać na sto procent i liczyć, że starczy nam mocy. Co patrząc na końcówkę ostatniego sezonu nie jest jakimś myśleniem abstrakcyjnym.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 28 lutego 2018; 23:42

Swansea wyjazd czy Wembley?

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 28 lutego 2018; 23:40

7*

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 28 lutego 2018; 23:40

7*

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 28 lutego 2018; 23:39

We włoskim pucharze też dzisiaj ładny cyrk :D rund karnych

rund karnych">odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 28 lutego 2018; 23:07

Chyba to jest ten rok na Puchar xd

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 22:58

No to teraz Swansea 13 marca

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 22:47

Drugi skład rozjebał 6:1 a skłąd z Kejnem remis. Odpowiedź nasuwa się sama :D

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 lutego 2018; 22:42

Kajli mordencjo

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 22:35

>>Rusek napisał:
>>Który to już nasz mecz bez porażki? 13, 14?

Szesnasty

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 28 lutego 2018; 22:29

Który to już nasz mecz bez porażki? 13, 14?

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 28 lutego 2018; 22:17

Jeśli mam być szczery w momencie kiedy przechodził Lucas pomyślałem że dawno nie mieliśmy tak szerokiej ławki jeśli chodzi o trójke graczy za Harrym, z piątki Lucas, Lamela, Son, Ali i Ericksen każdy może spokojnie grać w podstawie i ostatnie mecze na szczęście to potwierdzają :P

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 lutego 2018; 22:16

Ale ile byśmy stracili, gdyby dzisiejszy mecz się nie odbył :D przydałaby się pomarańczowa piłka.

przydałaby się pomarańczowa piłka.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 22:14

>>destroya napisał:
>>Komoras ja nie wiem co ty tu nawywijałeś że potem każdy nowy użytkownik jest brany za ciebie

xddd

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 28 lutego 2018; 22:14

Lucas co za podanie....

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 lutego 2018; 22:13

lucas brak pytan

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 28 lutego 2018; 22:11

Dziwie sie że oni piłke widzą w tym śniegu :D

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 lutego 2018; 22:08

sie chłopak rozszalał tego snieżnego popołudnia

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 22:07

Ja jebix drewno strzela hattricka

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 28 lutego 2018; 22:07

Hat trick Llorente

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 lutego 2018; 22:06

llorente kurwix

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 28 lutego 2018; 22:04

Destoya masz przeiebane, pisać nie masz o czym. Patrz, twój alter ego już zgasił strima.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 22:02

Jakieś dwie minuty stream mi się późni

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 lutego 2018; 22:01

Lucas jebany kocurek

odpowiedz
Autor: Młynson Wysłano: 28 lutego 2018; 22:01

Jeszcze niech 2 wleja bo nigdy nic nie wiadomo :D

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 lutego 2018; 21:59

Może wymianka ten Humphry's za Sissoko? Wklei się w nasz system płac, a i pożytek większy.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 28 lutego 2018; 21:57

No Fernando wreszcie. Lucas dobry!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 21:55

Lamela pracuje na wylot z boiska.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 21:55

Beka xD

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 28 lutego 2018; 21:54

>>kondis23 napisał:
>>Winka to taki Mason, do rotacji spoko, ale szału nie ma.

No ja nie wiem czy taki do rotacji dobry skoro zjada go ostatni zespół 3 ligi..

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 28 lutego 2018; 21:54

Uuuu Llorente

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 21:50

Angole pizdy już się burzą że VAR niszczy piłkę nożną. Nie *****, wystarczy nauczyć się z niego korzystać, nawet w takiej podlidze jak Eklapa potrafią z niego korzystać.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 lutego 2018; 21:45

Ach.. Kaboul mi się przypomniał, Soldado, Dawson kapitan :D ten wstyd mimo, że sam siedziałem przed TV.

Co do dziś to liczę, że jakoś sobie jednak poradzą, chociaż pierwsza połowa w kibel, a teraz pogoda coraz gorsza, coraz większa rola przypadku może być.

Czekam na kolejne VAR'y. Na razie na plus prawidłowo wyrzucane auty.

ten wstyd mimo, że sam siedziałem przed TV.

Co do dziś to liczę, że jakoś sobie jednak poradzą, chociaż pierwsza połowa w kibel, a teraz pogoda coraz gorsza, coraz większa rola przypadku może być.

Czekam na kolejne VAR'y. Na razie na plus prawidłowo wyrzucane auty.">odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 28 lutego 2018; 21:41

Winka to taki Mason, do rotacji spoko, ale szału nie ma.

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 28 lutego 2018; 21:40

Ale mecz XD

Lamela fajnie dziś szarpie jedynie

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 28 lutego 2018; 21:37

Lamela to jednak ma czasami odchyły od normy, co do Meczu to wstyd mi za chłopaków, grają straszną piłke a winks i sissoko to już dno dna i 10 metrów mułu!

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 21:34

destroya masz tu przykład jak to było w stare dobre czasy xd Tak wyglądały ,mecze Tottenhamu przed erą Poczetino

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 28 lutego 2018; 21:31

Szary Karne i powtórka co 2giego karnego XD

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 28 lutego 2018; 21:31

Słupek XD

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 21:28

Ja chce karne :D

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 lutego 2018; 21:27

Ja w fifie się tak męczę zawsze, jak gram ze słabiakami, taki Lucas obwiózł 3 najprostszym zwodem i podał nigdzie. Co do karnego to nie powinno go być i dobrze, że nie został uznany chociaż niesłusznie.

Ja nie wiem co o tym napisać, normalnie patrzę cieszę bułę i czekam co dalej :D codzień się tego nie ogląda.

codzień się tego nie ogląda.">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 28 lutego 2018; 21:24

Winks gra jak gówno ostatnimi czasy. Mamy jednego zajebistego ŚP i ani jednego nawet średniego.

odpowiedz
Autor: Craggmar Wysłano: 28 lutego 2018; 21:19

Bawię sięlepiej niż przy filmach z Lesliem Nielsenem, szacun :D

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 21:19

Ogólnie ***** można się zatrzymać wykonując karnego ale w takiej ogległości że piłki nie dosięgasz nogami, i tak zrobił rudy a **** wie dlaczego zabrali mu karnego.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 lutego 2018; 21:17

Nie no coś pięknego :DD

D">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 21:17

XDDDDD ten klub to stan umysłu

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 21:17

o k...a =D

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 28 lutego 2018; 21:16

1:1 XDDDD PANOWIE KTO TEGO NIE OGLĄDA NIECH ŻAŁUJE

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 21:15

Jak tam karnego ***** nie ma. Co to ma być? Parodia VARu

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 21:14

Jezus Maria, jedne autu nie umie wyrzucić, drugi karnego strzelić :D

">odpowiedz
Autor: Młynson Wysłano: 28 lutego 2018; 21:14

Oho nawalony asystent zaraz odda karnego.

odpowiedz
Autor: Młynson Wysłano: 28 lutego 2018; 21:13

XD!

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 28 lutego 2018; 21:13

I jeszcze ***** to zatrzymanie karnego XDDDDDDDDDDDD ja nie wytrzymam

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 28 lutego 2018; 21:12

Ej to jest już śmieszne. Jaki ku*** karny? To jest podsumowanie FA

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 28 lutego 2018; 21:12

No i ładnie rudy gola strzelił jak z fify

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 28 lutego 2018; 21:01

http://f1livegp.stream/soccer/soccer.html

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 21:00

http://live9.co/live24.html

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 28 lutego 2018; 20:59

Podrzucicie link?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 20:57

Jak tak patrzę na powtórkę to Lamela ciągnął za koszulkę zawodnika Rochdale. Dobre kilka sekund to trwało.

odpowiedz
Autor: Młynson Wysłano: 28 lutego 2018; 20:53

Niezły VAR XD

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 20:53

Co do ch..a pana? :D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 20:52

Nie dało się tak wcześniej?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 lutego 2018; 19:57

Ale będzie im się chciało dzisiaj?

odpowiedz