» Fenomenalne: Ryan Mason w sztabie szkoleniowym Akademii.

dodał: MalocchioZD dnia: 2019-07-09 17:05:00 komentarzy: 0


Co za wiadomość. Tottenham oficjalnie potwierdził, iż nasz były pomocnik powrócił w struktury klubowe jako jeden z trenerów młodzieżowych roczników.

Mason to wciąż żywa historia naszego klubu. Dołączył do szkolnej drużyny Tottenhamu w wieku ośmiu lat w 1999 roku. Przechodząc całą drogę szkoleniową jako wychowanek awansował do głównej drużyny, gdzie do 2016 roku wystąpił w 70 spotkaniach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ryan musiał przedwcześnie zakończyć karierę piłkarską, gdy po starciu z Gary'm Cahillem doznał złamania czaszki oraz wstrząśnięcia mózgu. W tym czasie występował już w zespole Hull City, jednak cały czas mocno identyfikował się z całą Kogucią rodziną. Dla naszych fanów zawsze pozostał jako "jeden z naszych". W 2018 roku postanowił zdobywać pierwsze szlify trenerskie uczestnicząc w życiu naszej klubowej Akademii.

Oficjalne ogłoszenie Ryana jako członka Akademii, to dla każdego fana Spurs coś więcej, niż zwykła informacja. Organizacja pomaga byłemu wychowankowi zdobywać nowy bagaż zawodowych doświadczeń. Wszyscy są przekonani, iż podobną etykę pracy jaką charakteryzował się będąc czynnym zawodnikiem wprowadzi w ramy trenerskie. Mocnego wsparcia udzielił sam Mauricio Pochettino twierdząc, iż Ryan jest niesamowitą osobą, jest jednym z elementów nowej tożsamości Tottenhamu jako całej organizacji. Sam Mason ma teraz okazje przybić kolejny stempel swojej Koguciej historii.

Ryan powodzenia, jestem przekonany, iż naszym młodym zawodnikom w tym momencie nie zabraknie charakteru, woli walki, determinacji oraz lojalności, czyli cech, które najlepiej obrazują naszego nowego członka sztabu szkoleniowego.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Sonda serwisowa

Jak oceniasz zatrudnienie Jose Mourinho w miejsce Mauricio Pochettino?pokaż wyniki
Zawodnik meczu
Tottenham-Sheffield
Lo Celso

7/10
Gole: 0
Asysty: 0
stat4u
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: slawekyv0a74
Strona istnieje od: 2667 dni
Użytkowników online: 3
Gości online: 17
Newsów: 6113
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol
  • Gadżety Tottenham

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18