» Europo, pamiętaj o Spurs: Tottenham 3-1 Real Madryt

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-11-01 19:48:35 komentarzy: 51

Wspaniały wieczór za kibicami Tottenhamu! Spurs pokonali Real Madryt na własnym stadionie 3-1, dzięki czemu awansowali na pierwsze miejsce w swojej grupy Ligi Mistrzów!

Mimo że pierwsze kilka minut zwiastowało dominację Realu, Tottenham szybko ustabilizował swoją pozycję na boisku i z minuty na minutę przejmował inicjatywę. Swoją szansę miał Harry Kane, jednak w konfrontacji z bramkarzem Królewskich zdecydował się na lobowanie, co nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Goście odpowiadali rzadkimi atakami głównie bocznymi rejonami boiska, jednak żadna z akcji nie zagroziła bramce Hugo Llorisa.

W 27. minucie kombinacyjną akcję na lewej stronie przeprowadził Eriksen do spółki z Kane'm. Szybko przerzuconą futbolówkę na prawą stronę przejął Trippier, którego dośrodkowanie z pierwszej piłki na gola zamienił Dele Alli. Wynik do przerwy nie uległ zmianie, podobnie jak obraz meczu.

Po zmianie stron taktyka Pochettino nie uległa zmianie. Nadal mogliśmy obserwować próbę zdominowania rywala. Przyniosło to efekt w 58. minucie, kiedy brawurową akcję środkiem boiska Dele Alli zakończył zdobyczą bramkową.

Kiedy wszyscy byli przekonani, że Spurs wycofają się do obrony, Eriksen wykorzystał podanie Kane'a i pewnym strzałem wyprowadził Koguty na trzy-bramkowe prowadzenie w starciu z Realem Madryt!

Real próbował atakować i jedna z takich akcji zakończyła się honorową bramką w wykonaniu Cristiano Ronaldo.

Dzięki wygranej Tottenham może czuć się pewien awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Oczywiście zwycięstwo stawia Koguty w świetnej pozycji w walce o wygranie grupy, co z pewnością da potencjalnie łatwiejszego rywala w kolejnej fazie rozgrywek.

Tottenham: Lloris - Trippier, Alderweireld(Sissoko), Sanchez, Vertonghen, Davies - Dier, Winks(Dembele) - Eriksen, Alli - Kane(Llorente)

 

Real Madryt: Cassilla - Achraf, Nacho, Ramos, Marcelo - Modrić, Kross, Casemiro - Isco, Ronaldo - Benzema

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: fingor Wysłano: 2 listopada 2017; 18:03

Rusek ! Sissoko przyspieszacz ? Jak dla mnie to spowalniacz albo utracacz ale ja po blancie ogladalem :) piekny dzien, piekny mecz ... az szkoda ze mnie nie bylo na Wembley, bylo slychac nawet w tiviku ze atmosfera byla miodzio... sorry za brak polskich liter,z roboty pisze :)

piekny dzien, piekny mecz ... az szkoda ze mnie nie bylo na Wembley, bylo slychac nawet w tiviku ze atmosfera byla miodzio... sorry za brak polskich liter,z roboty pisze :)">odpowiedz
Autor: Potemp Wysłano: 2 listopada 2017; 15:24

Panowie! Było mi dane oglądać wczorajszy mecz z trybun Wembley. Niesamowite przeżycie, atmosfera cudowna, kibice życzliwi i widać związani z klubem.
Co do samego meczu widać ile daje Kane, niesamowity grajek. Nie wiem jakby ten mecz wyglądał bez niego. Janek to przekór, co on daje w obrobie to głowa mała. Najsłabiej defensywie wygląda Trip pier, Marcelo go tam wkrecial jak chciał. Nadrabia w ofensywie bo jego wrzutki pierwsza klasa.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 2 listopada 2017; 14:45

Black, where are you bro? Proroku mój najdroższy.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 2 listopada 2017; 13:09

Llorente jakby spiął dupke w końcówce to by strzelił na 4

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 2 listopada 2017; 11:30

Jezu co trzeba mieć na bani żeby mówić że Rudzki ma coś do nas. To samo biadolenie na kanonierach.kom.Jak Rudzki w samych superlatywach o nas się wypowiada. Jak to środowisko PL w Polsce go nienawidzi.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 2 listopada 2017; 10:59

Heh nawet nasze U19 wczoraj wygrało z Realem :D Podwójna wygrana :D

Podwójna wygrana :D">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 listopada 2017; 09:52

Ale zagrali meczycho, każdy co do jednego. Trippier jest w tym sezonie nieprawdopodobny : O Winks super kontroluje tempo gry, no same plusy i wszystko wczoraj pięknie ze sobą zagrało. Wyjście z tej grupy, prawdopodobnie z pierwszego miejsca, kto by pomyślał.

Jedyny minus, to to jak bardzo jestesmu uzaleznieni od Kane'a (ktory swoja droga pieknie wczoraj obroncow przestawial). Llorente jest porazajaco nijako

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 2 listopada 2017; 08:19

Jestem dumny z gry Naszych chłopaków wszyscy zagrali na 100%, mam nadzieję że u Tobiego to nic groźnego, awans z pierwszego miejsca w grupie śmiercią cud miód i orzeszki;)
COYS


COYS">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 2 listopada 2017; 02:16

>>adi0220 napisał:
>>Siemka. Na samym początku muszę zaznaczyć, że jestem fanem United. Spurs to jedyna drużyna z czołówki, którą naprawdę lubię i szanuję. To co wyprawiacie w tej edycji Ligi Mistrzów to jakiś pocisk. W grupie śmierci, w której na samym początku przyznano wam trzecie miejsce, macie ogromne szanse na zwycięsko kosztem Realu. Szczerze życzę wam tego. Mam nadzieję że tą edycję Ligi Mistrzów zdominują drużyny z Premier League, także powodzenia i oby do zobaczenia w finale !

Też zaczynałem od kibicowania United i sympatii do Spurs, a skończyłem na trybunach White Hart Lane ;)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 2 listopada 2017; 00:11

Tripek Wielki mecz. Kane jest niesamowity, silny. Świetnie się na niego patrzyło jak się przedzierał między tymi bubkami. Absorbował obrońców, przez to pomocnicy zagrali tak wybornie: Alli poezja, Sissoko przyspieszacz, Erikson (!) profesor. Nie ma gadki, wszyscy zagrali zajebiście, oczywiście i Jan i Winks, i Mussa. Nie mam pytań. Znaczy wygrywamy z Apelem i mamy pewne 1. miejsce? (Liczą się bezpośrednie starcia chyba, mam rację?)

COYS

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 2 listopada 2017; 00:05

Adi0220, szacunek dla Ciebie, kolego. Premier League w tym sezonie wróci na swoje miejsce, tak czuję.

odpowiedz
Autor: adi0220 Wysłano: 1 listopada 2017; 23:47

Siemka. Na samym początku muszę zaznaczyć, że jestem fanem United. Spurs to jedyna drużyna z czołówki, którą naprawdę lubię i szanuję. To co wyprawiacie w tej edycji Ligi Mistrzów to jakiś pocisk. W grupie śmierci, w której na samym początku przyznano wam trzecie miejsce, macie ogromne szanse na zwycięsko kosztem Realu. Szczerze życzę wam tego. Mam nadzieję że tą edycję Ligi Mistrzów zdominują drużyny z Premier League, także powodzenia i oby do zobaczenia w finale !

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 1 listopada 2017; 22:55

Właśnie o to chodzi. Z Realem trzeba grać wyrachowaną piłkę, bo wtedy się gubią. Z Zidane'a trener żaden, więc nie potrafi dostosować taktyki do przeciwnika.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 1 listopada 2017; 22:54

Chlopaki idziemy to opic!

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 1 listopada 2017; 22:54

Szkoda że Alli nie wbił tej głowy na 4, bo to już byłby pogrom. Wynik 3-1 na dobrą sprawę nie odzwierciedla rzeczywistości, bo różnica była większa.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 1 listopada 2017; 22:51

Underek, Bilbao jest ciężkie do kibicowania. Zapraszam :p

">odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 1 listopada 2017; 22:51

Lolo, chyba sobie żartujesz. Ja widzę u niego sympatie do Spurs.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 1 listopada 2017; 22:50

Pan Rudzki po golach Tottenhamu jak Sergiusz Ryczel po bramkach Lewandowskigo w Borussii xD

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 1 listopada 2017; 22:48

O tak, Verthongen perfekcyjny mecz.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 22:46

Cos pięknego

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 1 listopada 2017; 22:44

Komu ja mam teraz kibicować, skoro rozpierdalamy u siebie Real Madryt? Nie mam na co ponarzekać, nie ma po kim pojechać... może przerzucę się na Real? ;)

">odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 1 listopada 2017; 22:43

Zdecydowanie cichy bohater to Verthongen. Klasa na maksa.

Nie wiem co jest nie tak z Llorente, ale wygląda jakby mu się nie chciało powalczyć i biegać do piłki

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 1 listopada 2017; 22:42

Powiedz ktoś tym z TVP, że nie ma kogoś takiego jak Joris.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 1 listopada 2017; 22:39

Sorry ale muszę. *****aaaaaa taaaak.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 1 listopada 2017; 22:39

Mam nadzieje, że Z Toby wszystko ok.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 1 listopada 2017; 22:38

Jeszcze Dortmund remisuje z Aopel'em xD

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 1 listopada 2017; 22:37

Brawo :)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 22:35

Brawo Brawo CONE ON YOU SPURS

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2017; 22:29

Jak mnie wku..ia Rudzki. Koles ma jakąś awersję do Tottenhamu.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 22:22

Niepotrzebnie bo do opanowania ta akcja

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 22:19

Tripp to jest taki przekot że główka jest malutka

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 22:14

Gdyby nie Pan Marciniak na Bernabeu to Real też by zbierał zęby z podłogi, tyle w temacie.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 1 listopada 2017; 22:10

Najlepszy Tottenham naszych czasów. Nie wierzę, że sprowadzamy na ziemię Real.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2017; 22:07

wow

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 22:06

Co sie tutaj dzieje ***** mac

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 1 listopada 2017; 22:05

Ale skutecznie :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2017; 22:04

Strasznie nerwowo w obronie.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 21:57

Deeli Alliiiiii!!!!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2017; 21:57

:*

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 1 listopada 2017; 21:56

Nastepny do zmiany. Extra

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 1 listopada 2017; 21:42

COYS, dajemy radę. Oby w drugiej połowie nie zwolnili. No i Toby, kurde

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 1 listopada 2017; 21:36

Real w tragicznej formie, tylko Modric ich tam ogarnia. Jak oni mogli zrezygnowac z Moraty...

My fajnie, bardzo mnie martwi uraz Tob'ego.

Davies, przepraszam. Jak tam chłopak się rozwinął to jest niesamowite. Trippier absolutnie wspaniały, edytowalem mu w FM wrzutki na "19" i to nie była przesada hehe.

Bez Harry'ego i jego pracy to byłoby słabo. Bardzo dużo miejsca robi, nie wyobrazam sobie tego meczu z Llorente.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2017; 21:34

Szkoda, że druga nie wpadła. Byłoby spokojniej.

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 21:20

Ograć tych Ku''''skich, pojechać do Dortmundu remisik, rozjechać APOEL i mamy wyjście z grupy z pierwszego miejsca :).

COYS!

.

COYS!">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 1 listopada 2017; 21:14

COYS !

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 21:13

Winks profeska przerzut

odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 1 listopada 2017; 21:11

Mamy to! :D

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 1 listopada 2017; 21:11

Haha. Kuwra kolejny harmstring

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 1 listopada 2017; 21:09

No to jesteśmy w dupie.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 21:08

Nie no świetnie xd

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 1 listopada 2017; 20:23

Remisik w ciemno,wyatarczy,go go chłopaki!

odpowiedz