» Dele Alli najlepszym młodym zawodnikiem sezonu!

dodał: sajmi14 dnia: 2017-04-24 11:13:30 komentarzy: 25

Dele Alli został wybrany przez piłkarzy Premier League najlepszym młodym zawodnikiem sezonu. 21-latek zwyciężył w tej kategorii drugi raz z rzędu.

Pomocnik Tottenhamu zachwyca swoją skutecznością i jest w tym sezonie kluczowym punktem drużyny Mauricio Pochettino. Alli zdobył aż 16 bramek w lidze i dorzucił do tego 7 asyst.

Anglik pokonał w głosowaniu swojego kolegę z drużyny - Harry'ego Kane'a - który nominowany był w obu kategoriach. Miano najlepszego zawodnika sezonu trafiło natomiast do N'Golo Kante.

W przeciągu ostatnich sześciu lat piłkarze Tottenhamu aż pięciokrotnie triumfowali w wyborach na najlepszego młodego zawodnika.

Oto, co do powiedzenia miał tegoroczny zwycięzca:

- Jestem niezmiernie dumny. To dla mnie wielkie wyróżnienie, szczególnie, że zdobyłem tą nagrodę drugi rok z rzędu. Przede mną jednak wciąż dużo pracy. Muszę ciężko trenować i ciągle się rozwijać.

- W obecnym sezonie chciałem wykorzystać szanse, które mi się nadarzają. Rok temu miałem sporo okazji, w których pudłowałem i musiałem to zmienić. Kiedyś nie byłem aż tak skuteczny jak dzisiaj.

- Chciałem podziękować Mauricio Pochettino. Jest nie tylko świetnym menadżerem, ale również człowiekiem. On nie skupia się tylko na tym, co dzieje się na boisku. Ciężko pracuje, żeby każdy z zawodników miał właściwe nastawienie. Dzięki niemu wszyscy chcemy walczyć dla tego klubu. Widać to w każdym zawodniku - staramy się wspierać siebie nawzajem i menadżera za wszelką cenę.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: malko2311 Wysłano: 26 kwietnia 2017; 19:36

Rusek jeszcze dzisiaj popołudniu była rozpiska z Analami....

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 26 kwietnia 2017; 18:14

Hehe, to jaja z tą transmisją, wczoraj w nocy był jeszcze Arsenal w grafiku :)

">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 26 kwietnia 2017; 17:03

no i mam fajną środę:D:D:D

:D:D">odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 26 kwietnia 2017; 16:02

Ja tam Rudzkiego zawsze lubiłem

odpowiedz
Autor: slawek1n Wysłano: 26 kwietnia 2017; 14:33

Hahaha rzeczywiście. Będzie jednak transmisja z meczu Kogutów z Crystal. Na oficjalnej stronie Canal+ potwierdzenie: http://www.canalplus.pl/sport/liga-angielska

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 26 kwietnia 2017; 14:02

to w końcu jaki będzie w telewizji transmitowany?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 kwietnia 2017; 10:17

Właśnie Rudzki podał info że kładą ****a na mecz majstra z wicemajstrem i pokażą nasz.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 25 kwietnia 2017; 23:07

Dobra tam, skupić się na CP, później na Derbach, co ma być to będzie, byle vice nie wypuścić. A nas jutro NC+ nie puszcza z tego co widzę? Słabo

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 25 kwietnia 2017; 22:12

Jeszcze jedno. W tym momencie meczu Cwelsi oddala się trzy strzały w swiatlo bramki i trzy gole. Ręce opadają. ..

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 25 kwietnia 2017; 22:10

Ciul tam . Nie ma co patrzeć na niebieskich. Trzeba sie skupić na sobie , zbierać punkty i obronic minimum to drugie miejsce.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 25 kwietnia 2017; 22:04

Po ptokach

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 25 kwietnia 2017; 21:58

Nie dziś panowie.

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 25 kwietnia 2017; 21:56

Ale oni maja fuksa masakra

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 kwietnia 2017; 21:48

Jakby Che dziś wpadło, to my jutro wpadniemy :)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 25 kwietnia 2017; 21:36

W 44 minucie pomyślałem: Niech So'ton dociagnie ten remis do przerwy i moze byc ciekawie. No i niebieskie gówniaki strzelily gola z doopy. Wuja graja i męczą bułe. I pewnie wymęczą.

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 25 kwietnia 2017; 21:32

Kurde może swieci jeszcze wjebia jedna

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 25 kwietnia 2017; 21:09

A mecz się skończył po 5 minutach? :P Już wyrównali.

Już wyrównali.">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 kwietnia 2017; 20:51

Długo wytrzymali...

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 25 kwietnia 2017; 20:01

Pewnie chelsea wygra ale licze po cichu na remisik

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 25 kwietnia 2017; 19:57

Szkoda by było, ale i tak się nic nie dowiemy konkretnego przed końcem sezonu. Jak przeczucia przed dzisiejszym meczem?

odpowiedz
Autor: Lachus (Online) Wysłano: 25 kwietnia 2017; 15:33

Ja nie chciałbym wierzyć, to na pewno. A czy to prawda to już nie wiem. Wykluczałbym Manchestery, gdyż na chwilę obecną sportowo są za nami, no chyba, że połasi się na kasę.

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 25 kwietnia 2017; 13:42

http://transfery.info/100061,walker-rozwazy-odejscie-z-tottenhamu wierzycie w to ???? bo ja nie

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 24 kwietnia 2017; 16:00

NIe licząc Stubhuba i biletów za 900zł?

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 24 kwietnia 2017; 15:58

mysle, ze bez problemu.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 24 kwietnia 2017; 15:48

Chłopaki, jak myślicie jest możliwość kupić bilety na naszych na ten sezon? Chciałem sobie prezent sprawić.

odpowiedz