» Cieszmy się z tego co mamy - to najlepszy Tottenham od lat

dodał: Dżejkob dnia: 2017-01-22 10:24:38 komentarzy: 66

Lata przed Mauricio Pochettino dla nas, kibiców Tottenhamu, nie były najweselsze. Chociaż nie, to może złe określenie, myślę że każdy z nas po jakimś czasie śmiał się z tego jak Roberto Soldado koncertowo marnował sytuacje, Younes Kaboul podawał piłkę pod nogi przeciwników, a Paulinho został zapamiętany ze strzału, który ledwo doturlał się do bramki lini końcowej boiska. Uznajmy to za lata... nieobfitujące w dobrą grę. Bo chyba nikt nie pomyślał o sukcesach. Ale nie wracajmy do przeszłości, nie chcę was zanudzać informacjami, o których doskonale wiecie. Chcę tylko poświęcić kilka akapitów na pochwały dla Mauricio Pochettino i obecnej drużyny Tottenhamu.

 

Zauważyłem po wczorajszym spotkaniu z Manchesterem City, że kibice Spurs zaczęli znów narzekać. Owszem, podopieczni Mauricio Pochettino nie rozegrali dobrego spotkania, Obywatele zasłużyli na zwycięstwo, ale przeanalizujmy to na chłodno. To był Manchester City, nie będziemy wygrywać do końca sezonu każdego spotkania, nie będziemy z każdym zespołem zachowywyać nienaganny styl i nie bedziemy dominować każdego rywala. Spójrzmy na ten mecz z innego punktu widzenia, zauważmy pozytywy.

Jakie? Powoli pozbywamy się tej chorej mentalności (wybaczcie za ten jakże potoczny język) "przegrywów" i frajerów. Podopieczni Pochettino stracili na początku drugiej części spotkania dwie bramki po głupich błędach Llorisa. Na boisku nie mogliśmy zrobić nic. Zgaduję, że 3 na 4 zespoły nic więcej w tym meczu by nie zdziałały.


Po drugie: świetne decyzje i zimna krew Mauricio Pochettino. Tydzień wstecz kontuzji doznał Jan Verthonghen, w trakcie meczu - po przejściu z ustaiwnia 3-4-2-1 na grę czwórką obrońców - zejść z boiska musiał Toby Alderweireld. Dwóch kluczowych piłkarzy występującypozycji której środkowych obrońców, na pozycji której jeden zły rch może spowodować katostrofe. Fenomenalnym zagraniem okazało się wpuszczenie na boisko Harry'ego Winksa i przesunięcie na środek defensywy Victora Wanyame. Kenijczyk grał jak z nut i znów udowodnił, że był świetnym wzmocnieniem.


Po trzecie: nie panikujcie. Nawet jeśli wyprzedzi nas Arsenal - oni wciąż nie zagrali meczu z żadnym zespołem z czołowej szóstki, a odskoczą Kogutom jedynie na dwa punkty. Spurs musieli zmierzyć się już z Chelsea i Manchesterem City.


I jeszcze odnośnie wczorajszego spotkania: wiadomość dla Hugo Llorisa. Nie martw się, dla mnie wciąż jesteś najlepszy.


***


Spurs stali się świetnie prosperującą drużyną. Zespół z północnego Londynu konkuruje z najlepszymi zespołami w lidze, choć budżet nie pozwala im na kupno Paula Pogby za 100 milionów czy sprowadzenie Zlatana Ibrahimovica z ogromną pensją. Mauricio Pochettino wierzy w młodych i głodnych sukcesów piłkarzy co na razie doskonale się sprawdza (Dele Alli, Eric Dier, Harry Kane czy Harry Winks), a Daniel Levy w 100% go popiera. Do prezesa Tottenhamu w tym artykule też chciałbym się odwołać. Wykonuje on niesamowitą robotę i tworzy z Argentyńczykiem zgrany duet. Sprowadzanie za małe pieniądze solidnych piłkarzy (Wanyama, Alderweireld).


Odwołując się jeszcze do pracy Mauricio Pochettino - mam nadzieję, że zostanie tu jak najdłużej. W przypadku jego odejścia ciężko byłoby znaleźć drugiego takiego menedżera. Świetna wizja gry, wyśmienity taktyk, dla takiego zespołu jak Tottenham jest prawdziwym skarbem. W ciągu dwóch lat z drużyny, której wyniki zależały od dyspozycji dnia jednego zawodnika, a gra w defensywie była jednym wielkim bałaganem zrobił zgrany zespół, który w grze defensywnej jest jednym z najlepszych na świecie. Kilka dni temu w jednym z wywiadów "Poch" wyjawił, że "chciałbym być Alexem Fergusonem dla Tottenhamu" - mam nadzieję, że dotrzyma słowa. Argentyńczyk stworzył drużynę, która przez najbliższe lata pod jego wodzą może walczyć o najwyższe cele. W końcu mamy doczynienia z najlepszym Tottenhamem od lat.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: DelCinek Wysłano: 28 stycznia 2017; 13:51

Już prędzej Wimmer bramkę strzeli niż nasz impotent Jancyn

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 28 stycznia 2017; 13:30

>>Komornik
Powiedzmy sobie szczerze, jutro ogromny test przed Jamcynem. Już jak kuźwa jutro go obleje to ja nie wiem, trzeba go wypuścić na wypożyczenie. Ja sobie nie wyobrażam że on jutro nie wbije gola z gry. To będzie jakiś ***** kosmos.

Nie wbije

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 28 stycznia 2017; 13:03

Sensacja - nasz stary znajomy Darren Bent trafił piłką do bramki
http://www.dailymotion.com/video/x59w1ax_darren-bent-own-goal-hd-derby-county-0-1-leicester-city-27-01-2017-hd_sport

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 28 stycznia 2017; 00:08

Nie martw się Poch go obroni. Zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie :D

A tak na serio to mam nadzieje, że strzeli chociaż jedną bramkę ( tylko nie z karnego ). I chyba jest tego świadom, że znajduje się w nieciekawej sytuacji.



A tak na serio to mam nadzieje, że strzeli chociaż jedną bramkę ( tylko nie z karnego ). I chyba jest tego świadom, że znajduje się w nieciekawej sytuacji.">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 27 stycznia 2017; 22:29

Gramy mecz w ramach FA Cup. Z Wycombe - średniak 4 szczebla rozgrywkowego w Anglii. Ostatnia że tak powiem w pełni profesjonalna liga.


Poczetino wczoraj rzekomo mowił że będą patrzeć jak "speszjal pleja" będzie dostepnny to pomyślą. Ale wiemy wszyscy jak to zimą jest. Nie ma żadnych speszjal pleja żeby weszli z ławki i dawali jakość wchodząc za Kane.

Powiedzmy sobie szczerze, jutro ogromny test przed Jamcynem. Już jak kuźwa jutro go obleje to ja nie wiem, trzeba go wypuścić na wypożyczenie. Ja sobie nie wyobrażam że on jutro nie wbije gola z gry. To będzie jakiś ***** kosmos.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 27 stycznia 2017; 21:35

Jakiś mecz jutro gramy?

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 27 stycznia 2017; 20:24

Pato już się sprzedał do Chin...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 27 stycznia 2017; 14:14

Jeszcze uprzedając pytania, Fox Sports Soccer w USA ma pokazywać ten nasz mecz, wiec może na jakiś stream się załapiecie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 27 stycznia 2017; 14:10

Mają jakieś lekkie. Na Sunderland mają być dostęp[ni.


Jutro mamy zagrać w specjalnych koszulkach wspierających Ryana.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 27 stycznia 2017; 10:45

Kane i Rose mają kontuzje ? :O

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 stycznia 2017; 22:37

A, no i warto wspomnieć że Ryana oklaskiwali podczas meczu.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 stycznia 2017; 22:35

Słodko-gorzkie zwycięstwo. Wygraj, ale odpadają. Szkoda, bo pewnie wielki Mou wygra puchar. Chyba że Southampton zagra mecz życia w odpowiednim momencie.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 26 stycznia 2017; 22:08

Tymczasem Hull łapie kontakt z Mułami.

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 26 stycznia 2017; 20:55

https://m.youtube.com/watch?v=AuMGlKkhYeI

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 26 stycznia 2017; 20:51

A ja bym postawił na tego Philippa z Freiburga...młody, statystyki niezłe i również myślę że kasa z Carolla by starczyło, ew. trochę dorzucić także ryzyko nie wielkie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 26 stycznia 2017; 19:03

Mówią że dziś u Masona w szpitalu była nasz reprezentacja z Poczetino na czele.Bardzo fajnie mi to czytać.


Z innych rzeczy. Niby tam bełkoczą że ponoć poważnie sie zastanawiamy nad jakimś napadziorem, bo Jancyn to wiadomo. Cud że się o własne nogi nie potyka jeszcze. Wiem że mówiłem że zimą nie kupujemy, bo i owszem, ale taki Pato ponoć ma na dniach z Villarrealu odejśc to i ja bym go chętnie widział u nas. W 5 mln za Carrolla by się zmieścił. Sprowadzić do końca okna napastnika to by mi Łysy kurewsko zaimponowal.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 26 stycznia 2017; 18:28

>>Lolo napisał:
>>>>Lachus napisał:<br />
>>Czyżby Tottenham.com.pl padło? <br />
<br />
Już kilka miesięcy temu jak nie dawniej.<br />


Aha, trochę szkoda, ale no bądźmy szczerzy, tam spoko redakcja nawet była, ale w ogóle nie było rozmów tak jak u nas, max. 2 komentarze u nich były

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 stycznia 2017; 17:02

>>Lachus napisał:
>>Czyżby Tottenham.com.pl padło?

Już kilka miesięcy temu jak nie dawniej.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 26 stycznia 2017; 16:29

Czyżby Tottenham.com.pl padło?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 stycznia 2017; 15:43

Pochettino na tt @SpursOfficial: Toby, Danny & Kane na chwilę obecną out (Danny kolano, Kane pachwina). Na razie nie trenują, nie chcą ryzykować, ale mają nadzieję że będą dostępni na wtorkowy mecz z Sunderland. Jeśli chodzi o Vertonghena to jest lepiej, ale jeszcze będzie niedostępny 3÷4 tygodnie.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 stycznia 2017; 15:41

Lamela jutro wraca do treningów

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 26 stycznia 2017; 13:06

Harrison wypozyczony do Yeovil Town

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 26 stycznia 2017; 12:31

Przerwa między meczami, sesja, zrozum :P

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 26 stycznia 2017; 11:38

Ale posucha.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 25 stycznia 2017; 14:36

Podobno jesteśmy zainteresowani de Vrijem z Lazio. Pewnie plota spowodowana naszymi problemami w obronie.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 stycznia 2017; 13:51

https://m.youtube.com/watch?v=OZ8hormJwLg

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 24 stycznia 2017; 23:52

Beka, chwile po tym co napisałem Spurs Russia dał tweeta że ma nadzieję że Lamela wróci do składu, a oficjal twitter Lameli to polubił :D czyli temat do zamknięcia.

czyli temat do zamknięcia. ">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 24 stycznia 2017; 23:45

Już jakieś trzy różne profile fanowskie Tottenhamu dają info że Lamela chce odejść. Ciekawe, ciekawe.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 24 stycznia 2017; 16:01

Z Tobym na szczęście raczej wszystko OK, trenował dziś z piłką: http://www.tottenhamblog.com/2017/01/24/pictures-reveal-good-news-for-injured-spurs-duo/

Ma być gotowy na Sunderland: http://tottenhamhotspur.blogspot.com/2017/01/alderweireld-fit-for-sunderland.html

Uffff....

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 23 stycznia 2017; 17:35

Była też ostatnio dobra reakcja EA, które każdemu dało stroje i herb Chapecoense, żeby nimi nie handlowano.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 23 stycznia 2017; 17:16

>>Komornik napisał:
>>A widzieliście screeny z FUTa? Typki wystawiały na sella karte Ryana bo myśleli że jak umrze to cena skoczy. Ja jebix. Ciekawe po ile swojego czasu chodziła karta Juniora Malandy? <br />
<br />
Ale ***** kanalie szerzą dezinformację. Żeby tylko Ryan szybko wrócił do piłki. Sobie nie wyobrażam żeby nagle przestał grać.

Nie pamiętam po ile chodził ale ja swojego sprzedałem. Skoro znaleźli się głupi płacić pieniądze za taką kartę to trzeba było skorzystać ;) Takie sytuacje były jedną z przyczyn wprowadzenia widełek cenowych.

Takie sytuacje były jedną z przyczyn wprowadzenia widełek cenowych.">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 23 stycznia 2017; 16:58

Rzekomo ma być dostępny na Sunderland.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 23 stycznia 2017; 16:31

Jakiś update na temat Toby'ego?

odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 23 stycznia 2017; 15:39

Ma wrócić za kilka dni.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 23 stycznia 2017; 09:37

A widzieliście screeny z FUTa? Typki wystawiały na sella karte Ryana bo myśleli że jak umrze to cena skoczy. Ja jebix. Ciekawe po ile swojego czasu chodziła karta Juniora Malandy?

Ale ***** kanalie szerzą dezinformację. Żeby tylko Ryan szybko wrócił do piłki. Sobie nie wyobrażam żeby nagle przestał grać.

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 23 stycznia 2017; 07:52

>>Komornik napisał:
>>Nagle wszyscy piszą ciepłe słowa o Ryanie.

Jestem kibicem Tottenhamu, wiadomo kogo nie lubię, ale nawet jakby coś stało się komuś z Arsenalu, Chelsea, ManCity, Barcy itp. nawet z Wigry Suwałki to każdemu się życzy powrotu do zdrowia, bo co jak co ale to człowiek jak każdy inny i trzeba mieć choć trochę szacunku ;)



">odpowiedz
Autor: Dżejkob Wysłano: 23 stycznia 2017; 06:55

Mają mówić żeby zdechł?nTo jasne, że takansytuacja jest dla każdego dana straszna i wspierają, w tym ja.
A Hull wydało komunikat, że jest w stanie stabilmym. Oby Mirror zdechło.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 23 stycznia 2017; 00:14

Nagle wszyscy piszą ciepłe słowa o Ryanie.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 stycznia 2017; 23:58

Fajny artykuł Okońskiego:

http://okonski.blog.tygodnikpowszechny.pl/2017/01/22/pochettino-guardiola-i-bestie/#more-2457

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 22 stycznia 2017; 23:19

>>;Parejko napisał:
>>Mirror wlasnie podało, że Ryan Mason walczy o życie :/

Bez jaj.... :o

Ale to Mirror więc nie traktowałbym poważnie.

arejko napisał:
>>Mirror wlasnie podało, że Ryan Mason walczy o życie :/

Bez jaj.... :o

Ale to Mirror więc nie traktowałbym poważnie.">odpowiedz
Autor: Parejko Wysłano: 22 stycznia 2017; 22:51

Mirror wlasnie podało, że Ryan Mason walczy o życie :/

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 22 stycznia 2017; 21:02

P.s. Jest tak jak jego nick MIERNY w tych zaczepkach,,,,

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 22 stycznia 2017; 21:02

Komornik pamiętaj jedno:
Nigdy nie dyskutuj z głupim, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!
i to jest prawda więc na takie idiotyczne zaczepki nie warto odpowiadać, szkoda Twojego cennego czasu Komornik:D

">odpowiedz
Autor: mierniu93 Wysłano: 22 stycznia 2017; 20:51

Akurat nazywanie mnie kibicem realu zakrawa o szarganie mojego dobrego imienia.Tak się składa, że ten klub stanowi obiekt do jeszcze większego szkalowania niż te wszystkie klubiki z Premier League. Jedynie do obciągania penisów odczuwam pewną sympatię.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 22 stycznia 2017; 20:45

Po co dyskutujecie zamiast ignorować?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 22 stycznia 2017; 20:31

Nie ręcznik, a ścisłe top ligi. Ale co tu oczekiwac o typa który zobaczył tylko te dwa kartofle gdzieś na necie. Lloris bardzo dużo punktów w świetnym stylu nam ugrał.

Nasz klub owszem, nie należy do tych co seryjnie wygrywają trofea, ale swoje zdobył. Co prawda jest z tym posucha w ostatnim czasie, ale co to znaczy że Tottenham nie posiada historii? To że coś się zdarzyło dawno nie znaczy że w ogóle się nie zdarzyło. Ja jestem jestem dumny z tego że kibicuje Tottenhamowi. Wkurwia mnie niezliczone razy ale nie zamienie go na nic innego. Jak jesteś fan la liga to potem żebyś tylko nie miał polucji jak zobaczysz plotke o Allim albo Kane do twojego realu. Zapamiętaj sobie pane 24 latek, nie każdy potrzebuje kibicować klubom z nieograniczonymi budżetami i wirtualnymi transferami. Sto razy bardziej wolę ten wkurwiający Tottenham.

odpowiedz
Autor: mierniu93 Wysłano: 22 stycznia 2017; 20:21

Nie nazwałbym tego niezrównoważeniem psychicznym. I tak wystarczająco posłodziłem Llorisowi nazywając go jedynie ręcznikiem, bo powinienem znacznie gorzej. I Tottenham wcale nie zaczyna wkurzać, a jedynie wzbudza politowanie. Tak jak cała ta wasza śmieszna Premier League. Tylko La Liga. Pamiętajcie i wbijcie to sobie do głowy.

Btw, po co wam zakładka "historia", skoro wasz klub jej nie posiada? xD

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 22 stycznia 2017; 19:55

Po przeczytaniu podpunktu nr. 1 można przestać czytać. Nazywając LL ręcznikiem to trzeba być niezrównoważonym psychicznie. Żaden kibic przeciwnika tak nie powie. Nie wiem skąd się koleś urwałeś.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 stycznia 2017; 19:50

Halo, Halo!

Zobaczta ludziska ilu tu do nas troli wbija, Totnem zaczyna wkurvviać. To dobrze! Misiaczek kontakt z Coca-colą na TT24 się do Ciebie zbliża! ;)

">odpowiedz
Autor: mierniu93 Wysłano: 22 stycznia 2017; 19:39

Muszę przyznać, że tytuł artykułu niezwykle mnie zaintrygował. Niestety zaprezentowana w nim wartość merytoryczna wzbudziła śmiech i politowanie. Mianowicie 3 fragmenty:

1. "I jeszcze odnośnie wczorajszego spotkania: wiadomość dla Hugo Llorisa. Nie martw się, dla mnie wciąż jesteś najlepszy." - przecież Francuz to jeden z największych ręczników w całych premiershitach xDDD

2. "Fenomenalnym zagraniem okazało się wpuszczenie na boisko Harry'ego Winksa i przesunięcie na środek defensywy Victora Wanyame. Kenijczyk grał jak z nut i znów udowodnił, że był świetnym wzmocnieniem." - No raczej nie sądzę. Ilością żółtych i czerwonych kartek - także z czasów gry w Southampton - pokazał, że cierpi na jeszcze większe bezmózgowie niż Xhaka z 4senalu xD Generalnie bardzo kiepski piłkarz.

3. "Argentyńczyk stworzył drużynę, która przez najbliższe lata pod jego wodzą może walczyć o najwyższe cele. W końcu mamy doczynienia z najlepszym Tottenhamem od lat." - to już prędzej doczekam się sukcesów Looserpoolu mającego takich asów jak Klavan czy Lovren xD Albo derbów Łodzi w Ekstraklasie xD

No ale spoko cieszcie się z tego co macie. A na dokładkę myślę, że warto wrócić wspomnieniami do 1961 roku, kiedy to zdobyliście podwójną koronę. Tylko tyle wam zostaje.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 stycznia 2017; 19:36

Myśmy też tak mieli ze 2-3 sezony temu. Eriksen z wolnych. Ale na takich cudach się nie zajedzie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 22 stycznia 2017; 18:37

Pół roku temu kościelny ręką wbił na urodzinki wengera. Burnley oczywiście. Dziś powrotny spalony koscielnego oczywiscie. Klasyka.

odpowiedz
Autor: Kur... Spurs Wysłano: 22 stycznia 2017; 18:27

>>kokos14 napisał:
>>Arsenal strzela 17 bramke w samej końcówce jebany kurwy!

Hej, sa tu jacys kibice Arsenalu? Szukam kolegow do analnych zabaw

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 stycznia 2017; 18:15

Cahill i Mason walczyli o piłkę w poku karnym Hull. Cahill czołem mu mega mega wyjechał prosto w skroń. Przytomności nie stracił, ale był jakby w szoku pourazowym, szarpał się, wstać chciał...

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 22 stycznia 2017; 18:14

Arsenal strzela 17 bramke w samej końcówce jebany kurwy!

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 stycznia 2017; 18:01

>>Rusek napisał:
>>Siet, ale Mason oberwał w głowę!

Właśnie co tam się stało, bo nie dojechałem na początek meczu?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 stycznia 2017; 17:45

Siet, ale Mason oberwał w głowę!

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 22 stycznia 2017; 17:41

Zobaczcie pomeczowy wywiad z Pepem. Chłop załamany, w nosie dłubie, w uchu dłubie, ale kontempluje Totnem jako toptoptop. Zero stękania na sędziów i Walkera, klasowy rumak. Sacun Pep!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 stycznia 2017; 17:10

Niestety Burnley nie dało rady. Sędziowie dali dupy :P

">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 22 stycznia 2017; 17:10

Wtf :O Jak oni to wygrali. A jednak piłka nożna jest nieprzewidywalna :(

Jak oni to wygrali. A jednak piłka nożna jest nieprzewidywalna :(">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 22 stycznia 2017; 17:06

Ta kolejka naprawdę jest dziwna. Jeszcze niech Chelsea zremisuje :D

">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 22 stycznia 2017; 17:05

hahahaha :D Arsenal

Arsenal">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 22 stycznia 2017; 16:48

ja nie krytykuje tylko dziwią mnie te dwa błędy Hugo, jak nie on.....

mam nadzieję że to nie wpłynie na psychikę Naszego kapitana.... po cichu liczyłem na zwycięstwo ale remis brał bym w ciemno, więc tragedii nie ma, fakt faktem że ten remis wywalczony w bardzo słabym stylu:/

no ale dalej jesteśmy nie pokonani więc jest ok....

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 22 stycznia 2017; 13:08

Ale przed napisaniem posta mógłbyś posiedzieć nad nim, żeby brzmiał po polsku.

W składzie bardzo brakuje głębi, znowu bazujemy na "albo się udo, albo nie udo". W zeszłym sezonie bez zmiennika grali Dier i Kane, dziś Kane i Dembele. Janssena nie liczę, bo nie jest piłkarzem.

Po Pochettino zaraz zgłoszą się PSG i Barcelona, niestety.

Nie zmienia to faktu, że po wczorajszym meczu nie ma co krytykować.

odpowiedz
Autor: Figarro Wysłano: 22 stycznia 2017; 12:40

To może i ja dodam parę słów od siebie.

Do meczu z City podchodziłem z niedużymi wymaganiami. Remis brałem w ciemno. Po tak słabym wyniku z Evertonem wiedziałem, że Manchester wyjdzie zmotywowany. Nie sądziłem, że aż tak. Zagrali jak Barca za Guardioli. Zmiażdżyliby każdą drużynę. Szkoda błędów Llorisa, oby nie wpłynęło to na psychikę kapitana. Jednak mimo, że przegrywaliśmy 2:0, potrafiliśmy odrobić ten wynik. I to będąc kompletnie zmiażdżonym przez rywali. Guardiola świetnie przygotował zespół na ten mecz. Brak Vertonghena był widoczny. On daje dużo pewności z tyłu.

Dla mnie ten wynik jest jak zwycięstwo. Mecz w naszym wykonaniu był bardzo kiepski, nie tworzyliśmy nic z przodu. A 2 bramki wpadły. To tylko pokazuje jak bardzo mentalność się zmieniła. 3 lata temu to by się skończyło 4-7:0. Mamy świetnych graczy, dla wielu z nich prawie cała kariera przed nimi. Klub idzie w dobrym kierunku. Oby tylko Mauricio nigdzie nie spieprzył, to sukcesy przyjdą i jestem tego pewien.

Wystarczy jeden słabszy mecz, żeby zacząć narzekać na wszystko. I to z City, podwójnie zmotywowanych. Cholera, dawno czegoś takiego nie było. Ale to znak, że klub idzie w dobrym kierunku :)

PS. Kontuzja Toby'ego podobno nie tak groźna.



PS. Kontuzja Toby'ego podobno nie tak groźna. ">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 22 stycznia 2017; 10:55

co to sie wczoraj odjebało to nie mam zielonego pojęcia.....