» CO ZA MECZ! Tottenham wygrywa po emocjonującej wymianie ciosów!

dodał: Damian Konwent dnia: 2018-05-13 15:04:34 komentarzy: 134

To był prawdziwy grad goli na Wembley! Tottenham pokonał Leicester City 5:4 w meczu kończącym sezon 17/18 Premier League!

Tak emocjonującego zakończenia sezonu nie spodziewał się chyba nikt. Łącznie 9 bramek strzelanych na zmianę zapewniło nam prawdziwy festiwal podsumowujący całą kwintesencję Premier League.

Worek z bramkami otworzył się już w 3. minucie spotkania. Po przyznanym rzucie wolnym dla Leicester, Mahrez dośrodkował na bliższy słupek, gdzie znalazł się Vardy. Anglik celnie uderzył głową i przyjezdni mogli cieszyć się z prowadzenia, ale jedynie przez krótki czas, bowiem w 7. minucie Harry Kane znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i zdobył gola wyrównującego.

Najlepszy strzelec Kogutów z pewnością uspokoił wielu kibiców, jednak wiadomo wtedy było, że mecz ten nie będzie wyglądał jak spacerek. I tak o to chwilę nieuwagi i błąd Walkera-Petersa w 16. minucie wykorzystał ten, który kilka chwil wcześniej wpisał się na listę asyst. Piłka wypadła z pola karnego wprost pod nogi Algierczyka, a ten mocnym strzałem tuż przy słupku nie dał szans Llorisowi. Lisy znów objęły prowadzenie.

Po przerwie piłkarze obu drużyn wsadzili nas w prawdziwy roller coaster. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Iheanacho popisał się fantastycznym strzałem. Nigeryjczyk przebiegł z piłką niemalże od połowy boiska, utrzymał się przy futbolówce po pojedynku z Wanyamą i gdy dotarł w okolice dwudziestego metra, posłał petardę w samo okienko.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Dosłownie kilkadziesiąt sekund później bramkę kontaktową zdobył Lamela. Po składnej akcji Walker-Peters znalazł się w prawym sektorze boiska i mocno podał w pole karne, wprost pod nogi Argentyńczyka. Ten nie namyślając długo, uderzył i mógł cieszyć się z pierwszego gola w Premier League od czasu swojego powrotu po długiej nieobecności.

”Coco” złapał wiatr w żagle i nie spoczął na jedynej bramce w tym spotkaniu. Był ostatnim z Kogutów, który dotknął piłki w 54. minucie, jednak ostatecznie po zamieszaniu, bramkę samobójczą wpisano na konto Fuchsa, a po godzinie gry już sam mógł cieszyć się z kolejnego gola po następnej asyście Walkera-Petersa.

Było 4:3 i Tottenham po raz pierwszy w tym spotkaniu objął prowadzenie. Plany zapewnienia trzech punktów postanowił pokrzyżować Vardy, który zdołał jeszcze wyrównać, jednak prawdziwą ”kropkę nad i” w tym ekscytującym pojedynku postawił nie kto inny, jak… Harry Kane.

Dzięki wygranej Tottenham utrzymał się na trzeciej lokacie i zakończył sezon z 77 punktami na koncie, co ostatecznie zagwarantowało udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Tottenham TOTTENHAM 5:4 LEICESTER Znalezione obrazy dla zapytania LEICESTER CITY
7' 76' Kane, 49' 60' Lamela, 53' Fuchs (sam.) - 4' 73' Vardy, 16' Mahrez, 47' Iheanacho

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Szary Wysłano: 14 maja 2018; 14:57

>>SSJIV napisał:
>>>;Ponadto klub zarobił na czysto 117 mln funtów, więc mógłby docenić najlepszych graczy i dać im sensowne podwyżki. Albo jakiś system premiowy za osiągnięcia, żeby w misce im się zgadzało.


A w poprzednich latach ile zarobił? Strzelam że niewiele mniej. I wzrosły kontrakty?

onadto klub zarobił na czysto 117 mln funtów, więc mógłby docenić najlepszych graczy i dać im sensowne podwyżki. Albo jakiś system premiowy za osiągnięcia, żeby w misce im się zgadzało.


A w poprzednich latach ile zarobił? Strzelam że niewiele mniej. I wzrosły kontrakty? ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 14 maja 2018; 14:53

Nie pierdol że finansoiwe fair play pilnuje tygodniówek

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 14 maja 2018; 14:13

Pamiętajmy, że klub nie może zbyt wielu zawodnikom dać dużych podwyżek bo FFP czuwa.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 14 maja 2018; 14:11

>>triangleefiks napisał:
>>;Pochettino sugeruje prasię, że poszedł na małą wojnę z Levym i walczy o nową politykę klubu. Wiecie co to oznacza? PODWYŻKI

Cieszy mnie to. Bo skoro od kilku sezonów zajmujemy wyższe miejsce w lidze niż Liverpool, gdzie taki Firmino dostał zarobki na poziomie 180 tys. funtów tygodniowo to Harry Kane powinien zarabiać 200 tys. funtów tygodniowo.

Nie byłbym taki pewny, że pozwoli odejść Pochettino. Byłby głupcem. Jeśli Real przegra Ligę Mistrzów to Argentyńczyk trafi do stolicy Hiszpanii a wraz z nim Alderweireld, Eriksen oraz Kane.

Ponadto klub zarobił na czysto 117 mln funtów, więc mógłby docenić najlepszych graczy i dać im sensowne podwyżki. Albo jakiś system premiowy za osiągnięcia, żeby w misce im się zgadzało.

ochettino sugeruje prasię, że poszedł na małą wojnę z Levym i walczy o nową politykę klubu. Wiecie co to oznacza? PODWYŻKI

Cieszy mnie to. Bo skoro od kilku sezonów zajmujemy wyższe miejsce w lidze niż Liverpool, gdzie taki Firmino dostał zarobki na poziomie 180 tys. funtów tygodniowo to Harry Kane powinien zarabiać 200 tys. funtów tygodniowo.

Nie byłbym taki pewny, że pozwoli odejść Pochettino. Byłby głupcem. Jeśli Real przegra Ligę Mistrzów to Argentyńczyk trafi do stolicy Hiszpanii a wraz z nim Alderweireld, Eriksen oraz Kane.

Ponadto klub zarobił na czysto 117 mln funtów, więc mógłby docenić najlepszych graczy i dać im sensowne podwyżki. Albo jakiś system premiowy za osiągnięcia, żeby w misce im się zgadzało.">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 14 maja 2018; 10:39

>>Szary napisał:
>>To ja zasugeruję że jeśli to prawda to jego dni sa policzone. Jedynym pełnoprawnym i najwazniejszym ogniwem w tym klubie jest Łysy. Iść z nim na wojne? To strzelanie sobie w kolano. Zaraz Łysy będzie szukał kogoś kto mniej szczeka i ma mniejsze wymagania. Okoński kiedyś pisał coś w stylu "Levy zobaczy że taki staroć Redknapp potrafi wejść do LM, to będzie szukał wynalazków". I znalazł Andre Zwijasza Bagaża. Z Redknappem było wesoło. Te


Dedlajny. Te Louisy Sahy, Ryany Nelseny i inne xdd <br />
<br />
Tak się zastanawiałem jak Arka grała w poprzednim roku z Midtyljand, to przyjechał do Gdyni Van Der Vaart? Ja co jakiś czas patrzę na jego staty na transfermarkcie, ale ***** to jakaś żenada. Jakiś ułamek sezonu gra.

Okoński często odlatuje, a Levy to nie beton, wiele spraw idzie w dobrym kierunku

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 14 maja 2018; 10:03

>>triangleefiks napisał:
>>;Pochettino sugeruje prasię, że poszedł na małą wojnę z Levym i walczy o nową politykę klubu. Wiecie co to oznacza? PODWYŻKI

Prędzej to Pocz sie z klubem chyba pożegna hehe

ochettino sugeruje prasię, że poszedł na małą wojnę z Levym i walczy o nową politykę klubu. Wiecie co to oznacza? PODWYŻKI

Prędzej to Pocz sie z klubem chyba pożegna hehe ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 14 maja 2018; 07:38

To ja zasugeruję że jeśli to prawda to jego dni sa policzone. Jedynym pełnoprawnym i najwazniejszym ogniwem w tym klubie jest Łysy. Iść z nim na wojne? To strzelanie sobie w kolano. Zaraz Łysy będzie szukał kogoś kto mniej szczeka i ma mniejsze wymagania. Okoński kiedyś pisał coś w stylu "Levy zobaczy że taki staroć Redknapp potrafi wejść do LM, to będzie szukał wynalazków". I znalazł Andre Zwijasza Bagaża. Z Redknappem było wesoło. Te Dedlajny. Te Louisy Sahy, Ryany Nelseny i inne xdd

Tak się zastanawiałem jak Arka grała w poprzednim roku z Midtyljand, to przyjechał do Gdyni Van Der Vaart? Ja co jakiś czas patrzę na jego staty na transfermarkcie, ale ***** to jakaś żenada. Jakiś ułamek sezonu gra.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 14 maja 2018; 06:11

Pochettino sugeruje prasię, że poszedł na małą wojnę z Levym i walczy o nową politykę klubu. Wiecie co to oznacza? PODWYŻKI

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 14 maja 2018; 03:13

Przyszły sezon będzie jeszcze trudniejszy dlatego liczę, że jeśli nawet ktoś odejdzie (Alderweireld, Rose czy Dembele) to w ich miejsce przyjdą porządni następcy. Sissoko nie liczę, bo jego odejście będzie wzmocnieniem.

Kadrę mamy tak naprawdę solidną. I coraz bardziej doświadczoną co jest bardzo istotne. A co się wydarzy latem? Zobaczymy.

Chelsea i Arsenal najprawdopodobniej skupią się tylko na Premier League, więc będzie ciekawie. Latem też pieniędzy nie będą żałować. Podobnie jak Manchester City, Liverpool czy Manchester United.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 14 maja 2018; 03:08

IMHO to najlepsze spotkanie, które obejrzałem w tym sezonie. Było fenomenalne.

Hugo Lloris - moim zdaniem spotkanie tak czy inaczej na plus. Być może niektóre bramki mógł wyciągnąć, ale kilkukrotnie popisywał się znakomitymi interwencjami.

Kyle Walker-Peters - pokazał, że ma papiery na wielkie granie. Może nawet pożegna z klubu Serge Auriera. W ofensywie znakomicie. Jeśli chodzi o defensywę to wiele do poprawy. Niewykluczone, że tym meczem zapewnił sobie wypożyczenie do któregoś klubu z Premier League. Zobaczymy.

Toby Alderweireld - chłop starał się jak mógł. Raz gorzej, raz lepiej. Przyzwoicie, ale potrafi grać dużo lepiej.

Eric Dier - zawodzi mnie od dłuższego czasu. Zarówno w pomocy jak i w obronie. Ewidentnie stać go na więcej. Mam nadzieję, że jak VW dojdzie do formy to zmusi go do intensywniejszej pracy.

Danny Rose - to nie jest szczyt formy i wiele brakuje, były błędy w obronie. Szukał okazji w ataku. Mam nadzieję, że się ogarnie, jeśli chce zostać w klubie. Predyspozycje na TOP5 LO na świecie wciąż posiada.

Victor Wanyama - brakuje chłopakowi rytmu meczowego. Popracuje latem (mundial obejrzy w telewizji) i mam nadzieję, że wróci dzik z sezonu 2016/2017 gdzie był nie do przejścia.

Moussa Sissoko - po dwóch sezonach stwierdzam, że to nie jest piłkarz na miarę Tottenhamu. Jego czas w klubie ewidentnie dobiegł końca.

Erik Lamela - wydaje mi się, że dojrzał piłkarsko. Zdobył dwie bramki nawet prawie trzy. Ciekawi mnie jego przyszłość, bo wydaje mi się, że jeśli zdrowie pozwoli do Argentyńczyk może nas pozytywnie zaskoczyć.

Lucas Moura - często grał na lewej stronie boiska do której musi się przystosować. Były pozytywy jak i negatywy. Okres przygotowawczy w PL ma za sobą. W przyszłym sezonie będzie pełnił ważną rolę w zespole.

Christian Eriksen - poniżej dobrego poziomu nie schodzi, ale mam wrażenie, że myślami już jest gdzie indziej. Może mi się tylko tak wydaje.

Harry Kane - udowodnił dlaczego jest w chwili obecnej najlepszą 9-tką na świecie. Korony Króla Strzelców nie ma, ale 4-ty z rzędu sezon z ponad 20. bramkami w Premier League mówi samo za siebie. Mam przeczucie, że w przyszłym sezonie pobije rekord Cristiano Ronaldo i zdobędzie więcej niż 33. gole.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 14 maja 2018; 00:42

Aha no i za Mumford'ów u mnie ogromny plus :p

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 14 maja 2018; 00:30

>>;Drakiur napisał:
>>yidvids już wrzucił. Jak zwykle nie zawiódł.<br />
<br />
https://www.youtube.com/watch?v=rlIeZGJsT3U

Kawał dobrej roboty, jak zwykle poziom mistrzowski. Wie chłop co robi, aż się łezka w oku kręci.

rakiur napisał:
>>yidvids już wrzucił. Jak zwykle nie zawiódł.<br />
<br />
https://www.youtube.com/watch?v=rlIeZGJsT3U

Kawał dobrej roboty, jak zwykle poziom mistrzowski. Wie chłop co robi, aż się łezka w oku kręci.">odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 14 maja 2018; 00:18

Szary

Dzięki za te linki, świetny kanał.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 23:28

To samo o Kingu.

https://www.youtube.com/watch?v=dUfjPtPMA7Y

Mam farta, bo jeszcze się załapałem że widziałem go w akcji.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 23:18

Ja to po pijaku zawsze sobie ten filmik włączałem i płakałem.

https://www.youtube.com/watch?v=Vv1s5YBDd7g

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 maja 2018; 23:13

BTW Holtby poleciał, szkoda, zawsze go lubiłem. Śledzicie Bundesligę? Jak mu tam się wiodło?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 maja 2018; 23:00

>>;Drakiur napisał:
>>yidvids już wrzucił. Jak zwykle nie zawiódł.<br />
<br />
https://www.youtube.com/watch?v=rlIeZGJsT3U

wymiatacz wrócił.COYS

rakiur napisał:
>>yidvids już wrzucił. Jak zwykle nie zawiódł.<br />
<br />
https://www.youtube.com/watch?v=rlIeZGJsT3U

wymiatacz wrócił.COYS">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 22:42

yidvids już wrzucił. Jak zwykle nie zawiódł.

https://www.youtube.com/watch?v=rlIeZGJsT3U

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 13 maja 2018; 22:30

Fajny mecz na koniec. Szkoda, że Harry nie wturlał czwórki tak jak rok temu (co widziałem na żywo ;) ).

Lamela udowodnił, że warto dać mu szansę. Lucas mi się dziś nie podobał, ale wierze w chłopaka, przyszły sezon bedzie jego. Rose i Dier powinni naprawdę przemyśleć swoje życie, byli fatalni w obronie. KWP udowadnia, że warto dac mu szasę w przyszłym sezonie. Wanyama dalej bez formy, dobrze ze bedzie mial okres przygotowawczy. Sissoko nie jest piłkarzem, nie bede go komentował.

Krótko mowiac, nie ma zycia bez Vertonghena, nie ma srodka bez Dembele.

).

Lamela udowodnił, że warto dać mu szansę. Lucas mi się dziś nie podobał, ale wierze w chłopaka, przyszły sezon bedzie jego. Rose i Dier powinni naprawdę przemyśleć swoje życie, byli fatalni w obronie. KWP udowadnia, że warto dac mu szasę w przyszłym sezonie. Wanyama dalej bez formy, dobrze ze bedzie mial okres przygotowawczy. Sissoko nie jest piłkarzem, nie bede go komentował.

Krótko mowiac, nie ma zycia bez Vertonghena, nie ma srodka bez Dembele. ">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 maja 2018; 20:38

>>Szary napisał:
>>Czaicie ten mecz gdyby decydował o być albo nie być w LM i żeby był taki przebieg xdd

Też o tym myślałem, wtedy przy 3-1 bym pewnie wyłączył, a wieczorem płakał w poduszkę, że tego nie widziałem :D

A czujecie jakby tak na Fortunie pyknąć DW dla jaj za stówkę np :D

Piękny mecz na koniec sezonu, wielbłądy w obronie, ale jak zawsze strzelalibyśmy o jeden gol więcej to dużo lepiej tak wygrać niż 1-0.

Do samego meczu - Lamela dał do myślenia. W takiej formie w niewielu klubach świata grzałby ławę.



A czujecie jakby tak na Fortunie pyknąć DW dla jaj za stówkę np :D

Piękny mecz na koniec sezonu, wielbłądy w obronie, ale jak zawsze strzelalibyśmy o jeden gol więcej to dużo lepiej tak wygrać niż 1-0.

Do samego meczu - Lamela dał do myślenia. W takiej formie w niewielu klubach świata grzałby ławę.">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 20:00

Tak, sezon na plotki i ploteczki uważam za otwarty :D

">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 19:52

zróbcie jakiś wolny temat na plotkowanie i marzenia kto kogi itp......

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 18:54

A co do sezonu, to wielu ludzi jak pamiętam przewidywało miejsca 1 i 2 dla Manczesterów, trzecie dla Tottenhamu, a czwarte dla Liv lub Che. Więc ogólnie bardzo przewidywalny sezon :)

Bezcenne, że Che popłynęła. Odkąd jebiemy Arsenal, przerzuciłem nienawiść na tych hojów



Bezcenne, że Che popłynęła. Odkąd jebiemy Arsenal, przerzuciłem nienawiść na tych hojów">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 18:50

HK to jest bożek, czwarty sezon jedzie równo, najlepszy w Anglii i tyle

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 18:30

Inna sprawa że te 5 pkt które stracili i tak by im nic nie dało

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 18:27

Ktoś tutaj wspominał o wielkiej mentalności Smerfów, oh tak :D

">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 18:25

Za to Chelsea nieźle obsrało

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 18:19

Czaicie ten mecz gdyby decydował o być albo nie być w LM i żeby był taki przebieg xdd

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 18:18

Piękne zakończenie sezonu.

Niesamowite emocje do ostatniego gwizdka. Trochę pokaleczyli w obronie - ale nic to :D

Cudnie, COYS! <3



Cudnie, COYS! <3">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 18:13

bardzo mi się dzisiaj podobał KWP chodził w ofensywie jak dzik w kukurydzy!!!!

nie wywołujcie tego błazna do mikrofonu proszę Was!!!!

odpowiedz
Autor: Laertes Wysłano: 13 maja 2018; 18:11

>>Szary napisał:
>>Ale że Destroja nie wbił na tę komedię?

Nie wbił, bo mimo tego komediowego klimatu pokazali chęć do walki, starali się, walczyli. Nie opuścili głów i nie rzucili wszystkiego w pizdu "bo i tak będziemy mieć lm". Walczyli do końca, wygrali. Przyczepić się można, ale czy jest po tej walce większy sens? Ale fakt. To Destroya.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 18:07

Kolejny sezon za Nami! jak zawsze były emocje, obgryzanie paznokci. przeklinanie...... i jak zawsze Warto było:D:D:D

COYS!!!!!!

:D:D

COYS!!!!!!">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:58

Dograli :>

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 17:55

Ale że Destroja nie wbił na tę komedię?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 17:43

Tak jest, za rok Harry królem strzelców a Tottenham Mistrzem Anglii.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 17:42

Za rok to on rekordy Benzyny będzie pobijał xd

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 13 maja 2018; 17:40

>>Szary napisał:
>>Najlepsze w tym wszystkim jest to że Kejn strzelił więcej goli niż rok i dwa temu a nie ma króla jak rok i dwa temu xd

Luz, za rok odzyska co należy do niego

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 17:39

Najlepsze w tym wszystkim jest to że Kejn strzelił więcej goli niż rok i dwa temu a nie ma króla jak rok i dwa temu xd

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 17:37

radosny w *** futbol:D:D:D

:D:D">odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 13 maja 2018; 17:36

Bk

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 maja 2018; 17:36

30. bramka w lidze, brawo Harry!

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:35

xd

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 13 maja 2018; 17:35

Kane jeszcze lepiej :D

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 maja 2018; 17:35

I zamknął mi ryjek

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:34

dgjofnmdf;ioghdfdjk

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 17:34

Wyczuwam 6-6 :D

">odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 13 maja 2018; 17:34

Zabrali mistrza, zabiorą i 3 miejsce?

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 13 maja 2018; 17:33

Ależ wykończył :O

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 17:33

Rangers 5:5 Hibernian dziś było.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:33

Lloris też pięknie wpuścił po krótkim jak jakiś lamus Burki.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 maja 2018; 17:33

A no i tak kejn plusik bardzo duzy

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 maja 2018; 17:32

Obrona to jest taka komedia ze ja pierdole

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:32

Brawo Kane.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:32

nie no jebne

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 maja 2018; 17:32

hokej!

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 13 maja 2018; 17:31

>>;Drakiur napisał:
>>Ale Siusiok wkurwia mnie bardziej niż Paulinho a to już sztuka

Truuu, trzeba go pognać do Marsylii czy coś

rakiur napisał:
>>Ale Siusiok wkurwia mnie bardziej niż Paulinho a to już sztuka

Truuu, trzeba go pognać do Marsylii czy coś ">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:28

Ale Siusiok wkurwia mnie bardziej niż Paulinho a to już sztuka

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:27

>>Rusek napisał:
>>;Dzisiejszy mecz podważa wszystkie uzbierane ostatnio poglądy.

Co *****? Od 2 lat gość nic nie gra przez kontuzje i inne i po 1 meczu gdzie 2 razy dostawił nogę w dwustuprocentowej sytuacji mam zmienić zdanie? Ty tak poważnie ziomuś?

zisiejszy mecz podważa wszystkie uzbierane ostatnio poglądy.

Co *****? Od 2 lat gość nic nie gra przez kontuzje i inne i po 1 meczu gdzie 2 razy dostawił nogę w dwustuprocentowej sytuacji mam zmienić zdanie? Ty tak poważnie ziomuś?">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 17:25

>>Rusek napisał:
>>Który mądrala tu Koka sprzedawał?

JA. I co *****? Jeden mecz który nic nie znaczy + 1 dobry sezon to powinien siedzieć w klubie dalej? Najebany to lulu.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:25

Dzisiejszy mecz podważa wszystkie uzbierane ostatnio poglądy.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 13 maja 2018; 17:24

Może lamela pracuje na transfer czy coś, tak te bramy wali dzisiaj xd

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 maja 2018; 17:23

>>;Drakiur napisał:
>>>>Rusek napisał:<br />
>>Który mądrala tu Koka sprzedawał? <br />
<br />
Ja i dalej go sprzedaję. Tych piłek by Soldado nie zjebał.

ja też dalej za sprzedażą, ale dziś chyba kogoś chce przekonać...

rakiur napisał:
>>>>Rusek napisał:<br />
>>Który mądrala tu Koka sprzedawał? <br />
<br />
Ja i dalej go sprzedaję. Tych piłek by Soldado nie zjebał.

ja też dalej za sprzedażą, ale dziś chyba kogoś chce przekonać...
">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:21

>>Rusek napisał:
>>Który mądrala tu Koka sprzedawał?

Ja i dalej go sprzedaję. Tych piłek by Soldado nie zjebał.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 17:20

Kocham <3

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:20

Który mądrala tu Koka sprzedawał?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 maja 2018; 17:19

Eriiik,dobrze ze zacisnąlem zęby nie nie sralem na niego w przerwie xD

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 maja 2018; 17:19

Lameluś przepraszam Cię, ale wiesz, że przed przerwą byłeś ciotą...przepraszam:)

">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:19

:D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:19

lamaaaaaa

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:18

KWP >>Aurier

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:15

Gramy dzisiaj jakiś wesoły liverpoolski football.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:14

Wania hehe

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 13 maja 2018; 17:14

Beka jak to się tak skończy

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 17:13

Nie no, ale mi dziś Nasze Kurki imponują!

Jedziemy po wygraną! :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 maja 2018; 17:13

szalony mecz, godne przywitanie wakacji:d

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 maja 2018; 17:12

Dobra jednak cos moze z tego byc

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:12

Dzieje się :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:12

foken hel

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:10

Nie no Llorisa popierdoliło dziś, to już 2 raz

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:09

Bawimy się na wesoło.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:08

chyba ze spalonego?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 17:08

Cóż za mecz, kocham to <3

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 maja 2018; 17:08

nie no...to jest trening jakiś

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:07

ufff wracamy

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 maja 2018; 17:06

leicester jak city:D:D drugi zespól co nam strzela trzy bramki w tym sezonie

:D drugi zespól co nam strzela trzy bramki w tym sezonie">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 17:06

xd

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 17:06

rozpierdalaja nas...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 maja 2018; 17:06

I bardzo fajno

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 16:59

Wyjebane fest.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 13 maja 2018; 16:51

średniawka albo gorzej jak narazie ,dla nich w sumie to widać zadna motywacja byc na 3 albo 4 miejscu więc **** graja jka grają

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 13 maja 2018; 16:51

Ogólnie średnio to wygląda, ale pajac meczu jak zawsze Rose.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 16:50

Lucas też dobry strzela z nieprzygotowanych pozycji.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 13 maja 2018; 16:47

radosny futbol w obronie, nie ma Jasia i burdel jest. co ten Lamela statysta robi na boisku...

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 16:45

Ale mnie ten Rose wkurwia

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 16:39

Nasza defensywa dziś na niedzielnym pikniku.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 16:27

Mogło być już ze 4.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 13 maja 2018; 16:27

Sallah strzela :)

">odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 13 maja 2018; 16:26

Lloris zaczął bronić od paru meczy. Czyżby poczuł zagrożenie i się wreszcie skupił?

odpowiedz
Autor: Kiuro Wysłano: 13 maja 2018; 16:19

ale dzisiaj dramat w obronie..

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 13 maja 2018; 16:18

Ehh

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 13 maja 2018; 16:18

Ehh

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 16:17

Salah wygra bo ma mniej minut.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 16:17

wtf

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 16:11

I co niby 2 bramki mu dadzą? Nie jest tak że Sal;ah wygra przy równej bo ma więcej asyst? Czy jak jest?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 16:11

Laertes:

Haha, biedactwo, będę pisała 4 minuty po akcji :D

">odpowiedz
Autor: Laertes Wysłano: 13 maja 2018; 16:09

Widzę, że na czas pierwszej połowy muszę sobie odpuścić komentowanie - Macie odrobinę szybszy stream od mojego i miałem już spoiler do bramki Harryego </3

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 16:08

Harry Królu Złoty mój!

Ależ odpowiadamy, brawo!

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 16:08

stary Harry wrócił :)

">odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 13 maja 2018; 16:08

Jeszcze 2 :)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 16:07

jeszcze 2 jeszcze 2

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 16:07

hhhharrryyy

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 16:05

pieknie *****!

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 13 maja 2018; 16:05

Hahahahah

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 16:05

Super start. Pierwszy raz chyba się cieszę że koniec sezonu. Jestem zmęczony.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 16:05

O masz, co za początek.. będą emocje.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 16:04

także tego

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 16:04

ja pierddd

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 13 maja 2018; 16:03

Victor za Janka, Dier na obronie.

odpowiedz
Autor: Laertes Wysłano: 13 maja 2018; 16:03

http://www.dubs.top/dubs-iwidget-58/ Tutaj jeszcze podeślę taki, mi działa pięknie. Pomijając te napisy, których sensu nie widzę.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 16:03

Vertonghena nie widzę, może na rozgrzewce coś mu się stało.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 16:02

Mój działa tylko że ruski :)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 13 maja 2018; 16:01

Poratujcie streamem, podany przez malko2311 nie działa

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 13 maja 2018; 16:01

ace tu:

https://www.livefootballol.me/channels/match-football-3-acestream.html

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2018; 16:00

http://www.vipleague.lc/football/486095/1/tottenham-hotspur-vs-leicester-city-live-stream-online.html

Ej Wanya jest na boisku.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 15:57

malko2311:

Dziękuję, jak na razie działa! <3

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 15:55

nie ma ace na reddicie. Czyli nici z oglądania.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 15:55

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/8j3c71/1400_gmt_tottenham_hotspur_vs_leicester_city/

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 15:54

http://streamsshooter.gq/wiz/wiz5.php

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 13 maja 2018; 15:44

Oby to był ostatni mecz o stawkę w tym klubie tego podpiłkarza. Jak chce to niech sobie gra sparingi w pre sezonie, a potem wypierdala.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 15:13

dokładnie!

ale liczę na czyste konto i spokojną wygraną( mimo że to ostatnio nie w Naszym stylu:))

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 13 maja 2018; 15:13

Sisso :D

Czyli co, wieńczymy sezon zwycięstwem!



Czyli co, wieńczymy sezon zwycięstwem!">odpowiedz
Autor: Laertes Wysłano: 13 maja 2018; 15:13

A tam. Sissoko musi się pokazać w ostatnim meczu jak w okienku wystawowym. Wywalczyć miejsce w kadrze Francji na MŚ i tak dalej. Fajnie by było. Ale pewnie tak się pokaże, że tylko mniej się za niego wyciągnie </3

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 13 maja 2018; 15:11

Oczywiście poza Sissoko.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 maja 2018; 15:07

fajny składzik:)

">odpowiedz