» 1/8 EFL Cup. Burnley - Tottenham.

dodał: Lolo dnia: 2021-10-27 11:35:27 komentarzy: 29

Już dzisiaj mecz dwóch drużyn, które w Premier League radzą sobie gorzej niż oczekiwały. Ligowe niepowodzenia będą chciały sobie osłodzić awansem do ćwierćfinału EFL Cup. Niestety zwycięzca może być tylko jeden więc ktoś po spotkaniu będzie mocno niepocieszony. Czy będzie to Tottenham, który na 9 ligowych spotkań wygrał 5 oraz przegrał 4? A może Burnley, które w lidze w tym sezonie jeszcze nie wygrało i uzbierało zaledwie 4 punkty?

Patrząc na dorobek punktowy w lidze obydwu drużyn teoretycznie bardzo łatwo wskazać faworyta. Jeśli jednak wziąć pod uwagę to, że trener Nuno Espirito Santo lubi w rozgrywkach pucharowych dawać szanse sporej liczbie zawodników rezerwowych oraz to jak Tottenham gra na wyjazdach (zaledwie 2 wygrane na 7 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w tym jedno po karnych) końcowy wynik może nie być tak łatwy do wytypowania. Pozostaje tylko liczyć na to, że gracze pokroju Delle Alliego i Lo Celso wezmą się w końcu za siebie i pokażą nam kawał dobrej piłki.

 

Transmisja: brak

Start: 20:45

Sędzia: Peter Bankes

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: KRIS Wysłano: 30 października 2021; 12:46

W ćwierćfinale gramy u siebie z West Hamem

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 27 października 2021; 22:47

City poza pucharem

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 października 2021; 22:39

Pojedynek dwóch równorzędnych rywali :D

">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 27 października 2021; 22:32

Burnley totalna dominacja

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 października 2021; 22:30

Murujemy z Burnley.

Hyhy

odpowiedz
Autor: Maciek Wysłano: 27 października 2021; 22:30

Klasyczny Tottenham: 1:0 i obrona Częstochowy. Zaraz Lennon strzeli gola :p

">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 27 października 2021; 22:15

Ktoś mi powie dlaczego nasz drużyna od 4 sezonów gra tak statycznie ? Ruch w ataku jest minimalny, zawodnik z piłka tylko jest w ruchu a reszta czeka. To jest nasz największy problem. Dlatego leży konstruowanie akcji.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 października 2021; 22:14

>>KRIS napisał:
>>>>Lolo napisał:<br />
>>Łojezu jak to się stało, że się wturlało!? <br />
<br />
Nie no, ładnie przymierzył. A że obrona Burnley kryminał to inna sprawa

Czy przymierzył to nie wiem. W ziemię raczej nie celował. Na szczęście w światło bramki ;)


">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 października 2021; 22:12

>>Lolo napisał:
>>Łojezu jak to się stało, że się wturlało!?

Nie no, ładnie przymierzył. A że obrona Burnley kryminał to inna sprawa

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 27 października 2021; 22:11

Wturlali, strzela ten co akurat zaangażowania i checi nie można mu nigdy odmówić - Lucas.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 października 2021; 22:10

Łojezu jak to się stało, że się wturlało!?

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 27 października 2021; 22:10

Steven jakiś pijany albo na kacu. No bo to odpierdala to się w głowie nie mieści. Lucas z głowy

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 27 października 2021; 22:08

Son na ratunek - Bergwijn, Lo Celso - takich piłkarzy nie powinno tu być, ten drugi właśnie spieprzył setkę, 1 celny strzał w 65 minucie!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 października 2021; 22:08

Lo Celso, nie w bramkarza!

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 października 2021; 22:07

Jedyny nasz zawodnik na jakiego ostatnimi czasy patrE z przyjemnością to Romero

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 27 października 2021; 22:07

Dramat wszystko na stojąco. Zawodnik z piłka tylko biega. No i Lo celso trochę krąży

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 października 2021; 22:05

Ale ten Steven jest rzadki

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 27 października 2021; 22:05

Jprdl...w ataku zero. Wydaje się, że to miała być nasza mocna strona

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 października 2021; 22:00

2-4 w strzałach dla Tottenhamu

0-0 w strzałach celnych

paździerz niesamowity

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 27 października 2021; 22:00

>>kiriak napisał:
>>Grają coś? Nie mogę oglądać

Poza tym, że są na boisku to nic więcej mądrego nie można powiedzieć, wygląda to koszmarnie,bardzo możliwe że obydwie jedenastki zasną na boisku,kto pierwszy zacznie chrapać, ten wygrywa.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 27 października 2021; 21:53

Grają coś? Nie mogę oglądać

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 27 października 2021; 21:29

Gil kontuzja i raczej poważniejsza.

Oczy krwawią od oglądania tej kopaniny, żadnych sytuacji bramkowych, zniżyliśmy się do poziomu drwali z Burnley....

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 października 2021; 20:59

Lamela znowu strzelił https://streamja.com/6WVpV

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 października 2021; 19:56

Czyli są szykowani na pierwszy skład z MU? :)

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 27 października 2021; 19:53

Orła Winksa też nie ma:)

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 października 2021; 18:54

>>Lolo napisał:
>>>>KRIS napisał:<br />

Czemu ?

Pytaj Nuno :D


">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 27 października 2021; 16:26

Bo jest cienki :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 października 2021; 16:24

>>KRIS napisał:
>>;Dele Alli nie weźmie się za siebie, bo jest poza kadrą na dzisiejszy mecz.

Czemu :( ?

ele Alli nie weźmie się za siebie, bo jest poza kadrą na dzisiejszy mecz.

Czemu :( ?
">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 października 2021; 15:41

Dele Alli nie weźmie się za siebie, bo jest poza kadrą na dzisiejszy mecz.

odpowiedz