» Zastrzyk optymizmu dla Tottenhamu przed meczem z Borussią

dodał: Gibki dnia: 2017-09-11 08:44:51 komentarzy: 19

Borussia Dortmund potwierdziła, że Marcel Schmelzer i Marc Bartra odnieśli kontuzje przed spotkaniem w ramach Ligi Mistrzów przeciwko Tottenhamowi.

W sobotę, drużyna z Niemiec odniosła frustrujący remis przeciwko Freiburgowi. Schmelzer i Bartra zmuszeni byli opuścić boisko jeszcze w pierwszej połowie.

Kapitan zespołu, Marcel Schmelzer wypadnie z gry na około 6 tygodni, gdzie Bartra nie zagra prawdopodobnie tylko w meczu otwarcia Grupy H z powodu problemu z mięśniem w nodze.

Klub wydał na ten temat oficjalne stanowisko:

- Kapitan Marcel Schmelzer doznał częściowego zerwania bocznego więzadła zabezpieczającego kostkę, przez co nie będzie dostępny przez najbliższe półtorej miesiąca. Ten mecz był powrotem po poprzedniej kontuzji, która zmusiła go do siedmiotygodniowej przerwy od gry.

- Marc Bartra natomiast musiał zejść, ponieważ pojawiły się problemy z jego mięśniem przywodziciela.

Bartra, do momentu zejścia z boiska, rozegrał komplet minut w tym sezonie, natomiast dla Schmelzera były to pierwsze minuty.

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Underek Wysłano: 12 września 2017; 14:11

>>Szary napisał:
>>"Zawsze" <br />
<br />
Oj rzadko wyzywałem zawodników. Sissoko pasożyta, Jancyna impotenta (akurat nie wiem czy to obraza jak impotent idealnie obrazuje jego grę pod bramką). Użytkowników strony nie obrażałem. Chyba że ktoś się czuł obrażony po moim komentarzu nie do końca skierowanym do jego osoby. Nie wiem.<br />
<br />
Wszyscy tutaj kibicują od 2010 tylko się rejestrowali dopiero po drugim czy 3 miejscu. Podejrzane

Ja kibicuje od 2008, akurat sprawdzałem kto jest na ostatnim miejscu :D


">odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 12 września 2017; 13:06

Z jedną rzeczą się muszę zgodzić, bo też nie podoba mi się zachowanie Allego. Nie można tego tłumaczyć tym, że jest młody, gra w zawodowej piłce i w klubie, który chce walczyć o sukcesy więc musi się umieć zachować. Szanuję gościa, za jego grę, ale czasem mógł by trzymać nerwy na wodzy, bo przez niego traci drużyna.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 września 2017; 09:30

Co do stażu na stronie jeszcze się wypowiem. Nie mówiłem że nie może mieć zdania, tylko sprawia wrażenie osoby która jest krótko z klubem jak bagatelizuje zachowania Alliego że to jest nic. Takie nic a kto wie czy nie zaważy jego brak grze w LE a nie w LM na wiosnę. Nikt wam się nie bronił rejestrować. Jak Tottenham był 5-6 to tutaj grupka stałych bywalców się wypowiadała. Nagle jak Tottenham gra o topowe lokaty to sie znajdują ziomeczkowie wszystko wiedzący. Czemuście nie pisali jak Tottenham w LM nie grał. Garstka nas byłą, garstka się wypowiadała. Część na twittera uciekła, część dalej się wypowiada, ale gdzie wy byliście jak was nie było? Rejestracja nie byłą zablokowana. W ogóle masz do mnie pretensje że myślę jak ktoś jest zarejestrowany krótko że nie przyleciał na Tottenham po 2 i 3 miejscu? IMO takie myślenie jest odruchowe.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 12 września 2017; 09:10

Napisz gdzie nazwałem Poczetino idiotą, idioto.

Czyli wytknięcie Poczetino że nie utemperował Allliego i pozwolił na dalsze jego wybryki jest niesłuszne i to jest równoznaczne z nazwaniem go idiotą? Aha, okej. Lecz sie.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 12 września 2017; 08:57

W sumie już po pierwszym meczu będzie wiadomo o co gramy. Jak w plecy, albo nawet remis, to będzie bardzo ciężko o awans. Ja bym tylko sobie życzył, żeby na poważnie tą LM potraktować, dać kilka dobrych meczy, a co z tego wyniknie to już zobaczymy.


Tu miał być ten komentarz, a wrzuciłem na Everton. Tak to jest jak się w pracy na szybko ogarnia zaległe artykuły na stronie :D

">odpowiedz
Autor: donatz Wysłano: 12 września 2017; 08:28

Aż specjalnie założyłem konto żeby skomentować to pierdololo. Kolesiowi się nic nie podoba i tylko narzeka - bo dwie kontuzje w Borussii to nie powód do zadowolenia, bo Alli to idiota, bo Pochettino to idiota. Jeszcze sugerowanie, że ktoś nie może mieć opinii, bo za krótko kibicuje drużynie. Dno.

Nie chciałbym Cię znać w realu.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 11 września 2017; 21:22

Szary zdjęcie z koszulką wysłać? Na tottenham.com.pl się czasami udzielałem jak był meczowy chat. A zresztą co za różnica od kiedy komuś kibicujesz. Drużyna gra piękny futboll najlepszy w Anglii (chociaż trofea....) to i kibice są nowi. Co w tym dziwnego? Jak się przerzucasz na jakąś ligę, zaczynasz oglądać piłkę którą nigdy się nie fascynowałeś, albo po kilku latach wracasz do oglądania bo zaczynasz mieć czas na hobby to zawsze się wyłapuje swoją ulubioną drużynę. Gorzej jak przestajesz kibicować United bo przestają grać i zaczynasz np. Chelsea bo to jest żałosne. Ale tu chyba takich osób nie ma.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2017; 18:23

"Zawsze"

Oj rzadko wyzywałem zawodników. Sissoko pasożyta, Jancyna impotenta (akurat nie wiem czy to obraza jak impotent idealnie obrazuje jego grę pod bramką). Użytkowników strony nie obrażałem. Chyba że ktoś się czuł obrażony po moim komentarzu nie do końca skierowanym do jego osoby. Nie wiem.

Wszyscy tutaj kibicują od 2010 tylko się rejestrowali dopiero po drugim czy 3 miejscu. Podejrzane

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 11 września 2017; 16:13

Czemu nie zrobies nicku "Komoras" ; (

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 11 września 2017; 15:10

Szary trochę im jak na mój wiek kibicuje 1/3 życia od 2010 roku. Ps: Ty to zawsze na tej stronie miałeś skłonności do obrażania innych... (tak czytałem tą stronę tylko nigdy konta nie zakładałem)

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2017; 15:03

Zresztą w profilu pod imie i nazwisko napisałem kim jestem. Nie miałem innego konta gdzie pod moją nieobecność przypisywali mi konto jakiegoś imbecyla. Konto Komornik i Szary to moje. Tylko że passów ***** zapomniałem.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2017; 14:59

Nawet idiota by zauważył że Alli ma coś z głową. Nie trzeba do tego żadnych kompetencji, tylko trzeba być średnio rozgarniętym. I mówcie mi per Komornik.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 11 września 2017; 14:21

Szary,:szkoda, że nie pracujesz nad mentalnoscia zawodników, dla Ciebie nie ma żadnych niewiadomych

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2017; 12:52

Tak czy siak jest jebnięty. Nie wiem ile z tym klubem jesteś, ale chyba krótko, ale ja wiem że co roku mógł mieć zawieszenie. 2 razy miał i raz mu się upiekło.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 11 września 2017; 12:48

Szary ten fak był na wyrost pokazał to swojemu koledze dla zabawy, a wszyscy pierdolą jakby się rzucił na sędziego i go pobił no dajcie spokój

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2017; 12:33

Już go nie usprawiedliwiajcie. Co roku tak samo się dzieje. Tylko nie zawsze był sankcjonowany. Tutaj to akurat wina Pocha leży, bo on zamiast sam mu jakieś jary dawać to pierdolił że był taki sam jak Alli i to rozumie. No kk*****... bez komentarza. Teraz w połowie fazy grupowej go nie będzie. Teraz faka pokazał i jest na cenzurowanym. On się nie zmieni, bo to się notorycznie powtarza. Taki zryty łeb ma,a klub będzie cierpiał. Tyle z tego faka dobre że na kadrę nie pojedzie chyba na kolejny mecz.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 11 września 2017; 12:17

>>Szary napisał:
>>No i nie wiem czy jeszcze niektorzy pamiętatają, ale ten bezmózg Alli jest zawieszony na 3 mecze LM.

A tam bezmózg... Bardziej dzieciak, bezmózgiem to był Joe Burton. Alli jest jeszcze młody dojrzeje.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2017; 10:36

No i nie wiem czy jeszcze niektorzy pamiętatają, ale ten bezmózg Alli jest zawieszony na 3 mecze LM.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 11 września 2017; 10:27

Kim jest Bartra w Borussii że mamy cieszyć się jego absencji? Swoją drogą trochę smutne że liczymy na czyjąś kontuzję żeby dopatrywać się szans w tym meczu.

odpowiedz