» White Hart Lane pozostawione jako twierdza nie do zdobycia!

dodał: sajmi14 dnia: 2017-05-14 16:31:16 komentarzy: 31

Tottenham w ostatnim meczu w historii na White Hart Lane wygrywa z Manchesterem United 2:1. Spurs są tym samym pewni finiszu rozgrywek na drugim miejscu - jest to najwyższa pozycja klubu od 54 lat.

Spotkanie zaczęło się od dominacji Tottenhamu. Podopieczni Mauricio Pochettino dłużej utrzymywali się przy piłce, a w ich postawie widać było radość z gry. Dobrze sprawujące się Koguty prowadzenie objęły już w 6' minucie meczu. Victor Wanyama wykorzystał mocne dośrodkowanie Bena Daviesa i strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

Zawodnicy Spurs mogli podwyższyć prowadzenie jeszcze w pierwszej części spotkania. Heung-Min Son swoim rajdem minął niemal całą obronę Manchesteru, jednak będąc sam na sam z De Geą, strzelił prosto w golkipera gości. Czerwone Diabły na grę Kogutów odpowiedziały jedynie kilkoma kontratakami w wykonaniu Anthonego Martiala.

Druga połowa spotkania zaczęła się znakomicie dla podopiecznych Pochettino. Już w 48' minucie Christian Eriksen dośrodkował w pole karne rywali, a Harry Kane w ostatnim momencie wystawił nogę przed kryjącego go Smallinga i podwyższył prowadzenie Tottenhamu.

Manchester United było stać jeszcze na honorowego gola. Anthony Martial popędził pod bramkę Spurs lewą stroną boiska, po czym wystawił piłkę do Wayne'a Rooney'a. Anglik z najbliższej odległości trafił do siatki.

Dzięki zwycięstwu nad Manchesterem United, Tottenham w pozostaje niepokonany na własnym boisku. Koguty w świetnym stylu po 118 latach żegnają się z White Hart Lane.

TOTTENHAM

Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Wanyama, Eriksen, Son, Dele, Kane

ławka: Vorm, Walker, Wimmer, Dembele, Sissoko, Nkoudou, Janssen

 

MANCHESTER UNITED

De Gea, Tuanzebe, Bailly, Jones, Smalling, Blind, Carrick, Rooney (C), Mata, Lingard, Martial

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Komornik Wysłano: 15 maja 2017; 16:00

Już kopara wjechała i zrywa murawę. Krzeselka porozkręcane w pewnych miejsach. wczoraj po meczu niektórzy rozkręcali i brali ze sobą. Dziś na ebayu patrzyłem jakiś koleś wstawił to już 200 funtów za krzesełko z WHL.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 14 maja 2017; 21:58

tak jak mówicie sezon udany pod wieloma względami mimo że gramy drugi sezon najlepszą piłkę na wyspach to i tak vice cieszy bo pojawiały sie głosy że bedzie gorzej w tym sezonie!!!!
łza się zakręciła jak flagi zaczeły fruwać na trybunach no i kibice na murawie...... coś pięknego!!!!

COYS!!!!!!

odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 14 maja 2017; 21:56

Mam nadzieję, że pojawią sie na stronie jakieś głosowania, np na najlepszego gracza sezonu itd

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 14 maja 2017; 20:52

Kawał Historii...wspaniale to zrobili zapraszając tylu gości, miło popatrzeć na wzruszonych dziadków, a nawet i Pochowi oko się zaszkliło :)
Sezon uważam za zakończony...niezależnie od wyników wyjazdowych uważam go za Wyśmienity, ogromny szacunek i gratulacje dla Maurycego i jego Gangu !!! :]


Sezon uważam za zakończony...niezależnie od wyników wyjazdowych uważam go za Wyśmienity, ogromny szacunek i gratulacje dla Maurycego i jego Gangu !!! :]">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 maja 2017; 20:49

Świetna historia. Deszcz spadł, a na koniec objawiła się tęcza. Oby to był dobry prognostyk.

odpowiedz
Autor: KAMOMEJA91 Wysłano: 14 maja 2017; 20:40

No to po sezonie. Jestem dość spokojny przed następnym. Wydaje mi się ze gdy Wembley będzie naszym normalnym stadionem domowym (nie jak teraz, ze z doskoku, raz tu, raz tam) to też nasi będą grać tam dużo lepiej. Mamy fajną ekipę. Niezadowolonym powiem tak: od paru sezonów mamy progres, nie ma jakichś odchyłek w dół na przestrzeni sezonu. Najpierw ustabilizowali te miejsca 5-6, potem weszli do czwórki, miejsce trzecie, teraz drugie. Nie jak jakieś lisy, lider a potem ledwie utrzymanie. Chelsea, Man City, Liverpool czy nasz ulubiony Arsenal raz lepiej, żeby potem zauważalnie gorzej. Nawet te fatalne zakupy po Walijczyku, chociaż tak wkurzały, era Soldado itp nie odbiły się na tym marszu do góry. Mi się to podoba. Dumny jestem i z chłopaków, i z Maurycego, i z prezesa. Super :-)

">odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 14 maja 2017; 20:30

Troszkę smutno się zrobiło, bo żegnamy kawał historii klubu :(

">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 14 maja 2017; 20:26

Się tam rozpadało :D

">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 14 maja 2017; 20:23

Nie mam C+ :(

">odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 14 maja 2017; 20:22

Ja oglądam na C+ :))

">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 14 maja 2017; 20:21

Oglądacie transmisje z WHL na Facebook'u ? :D

">odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 14 maja 2017; 19:38

Piękne Święto !!!!!! COYS !!!

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 19:37

Tera kibicujemy Liv i City!

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 19:26

Mega mega udany sezon, COYS!!

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 14 maja 2017; 19:25

Deszcz szczęścia nad WHL.
Co by nie było, Vice Mistrzostwo Anglii też jest dobre!
I Twierdza WHL niezdobyta na wieki!

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 14 maja 2017; 19:23

No i fajnie :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 14 maja 2017; 19:06

dociągną czy ztottenhamią? :)

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 18:58

ale obroncy zjebbali

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 18:48

Uuu, mocne zmiany

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 18:36

Dawaj Harry jaszcze dwie!!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 14 maja 2017; 18:36

Ale wsadził tę nogę :)

">odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 14 maja 2017; 18:19

Ależ atmosfera na stadionie, plus Ci wszyscy goście....to tylko pokazuje jak daleko w czarnej d... jesteśmy nie tylko pod względem sportowym, ale i organizacyjnym. Aż chce się tam być, coś pięknego :)

">odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 14 maja 2017; 18:01

Alli I Son wybitnie nie lubią do siebie podawać...

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 17:57

dzięx

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 14 maja 2017; 17:51

http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=12

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 17:48

Hej, macie strin jakiś?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 maja 2017; 17:42

Ale zajebał z dyńki Wiktor.

odpowiedz
Autor: Espada Wysłano: 14 maja 2017; 17:40

Znowu Walker w rezerwach :D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 14 maja 2017; 17:36

Nie było co zbierać :)

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 14 maja 2017; 17:22

4:0 dla Tottenhamu. Walimy tych leszczy.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 14 maja 2017; 16:59

Ten Rose to umarł czy co?

odpowiedz