» Tylko punkt w meczu z West Bromem. Tottenham 1:1 WBA

dodał: sajmi14 dnia: 2017-11-25 15:09:38 komentarzy: 59

W 12. kolejce Premier League Tottenham na Wembley zremisował z West Bromem 1:1.

Dla piłkarzy Tottenhamu w pogoni za Manchesterem City mecz z tonącym z problemami West Bromnich Albion miał być tym z kategorii, gdzie 3 punkty to formalność, a zarazem rehabilitacją za derbową porażkę sprzed tygodnia. Zamiast tego kibice Spurs przeżyli delikatną drogę przez mękę, a po ostatnim gwizdku możemy mówić o sporym niedosycie.

Przyjezdni szybko objęli prowadzenie. W 4. minucie w środkowej strefie boiska piłkę stracił Dele Alli. Jake Livermore podał do Salomona Rondona i po wygranym pojedynku biegowym z Davinsonem Sanchezem oddał strzał po dłuższym słupku. Bramkarz Spurs jedynie odprowadził futbolówkę wzrokiem.

W drugiej połowie Spurs wyrównali. W 74. minucie podanie Dele Allego wykorzystał Harry Kane. Po dośrodkowaniu z prawego sektora boiska napastnik ubiegł gracza WBA i dokładając stopę zmienił tor lotu piłki. Ta jeszcze po drodze przeleciała między nogami Bena Fostera i było 1:1.

Gospodarze mieli mnóstwo okazji do wygrania tego spotkania, jednak tego dnia defensywa gości stanęła na wysokości zadania i nie pozwoliła Kogutom na zdobycie więcej bramek. Po zmianie połów goście bronili się wszelkimi dostępnymi sposobami, ale ataki Tottenhamu na nic się zdawały. Dogodne sytuacje marnowali Son, Kane i Alli.

To już kolejne pogubione punkty piłkarzy Spurs. Jeśli Manchester City w niedzielę wygra z Huddersfield strata wzrośnie do 13. punktów i istnieje możliwość, że Tottenham spadnie na 5. miejsce w tabeli.

Kolejny mecz już we wtorek. 14. kolejka Ligi Angielskiej rozgrywana będzie w środku tygodnia, a Koguty zmierzą się z Leicester City.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lolo Wysłano: 28 listopada 2017; 20:12

>>destroya napisał:
>>Też prawda. Jednak wystarczy zobaczyć jak w poprzednim sezonie bywały takie spotkania że ławka wyglądała tak biednie że tam poza Sonem to nie było kogo wprowadzać. Teraz to wygląda już solidniej. Można wprowadzać jakieś rotacje. Wiadomo jak co sezon brak jakiegoś solidnego zmiennika ofensywnego ale mnie osobiście najbardziej boli ponownie gra cały sezon na Kanea. Wiem że nie ma co pisać o Man City ale jak widzi się rotacje Aguero z Jesusem a u nas widzisz wpierw jakiegoś oszołomionego Janssena a potem na dokładke jakiegoś Llorente gościa z ruchami Yaya Toure to przykro się robi. Potrafili wykopać Alliego a nie można znaleźć jakiegoś młodego zdolnego chłopaka na atak. A tak znowu modlitwa i pielgrzymka o zdrowie Kanea.


Nie zapominajmy o Soldado :D



">odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 28 listopada 2017; 17:33

Też prawda. Jednak wystarczy zobaczyć jak w poprzednim sezonie bywały takie spotkania że ławka wyglądała tak biednie że tam poza Sonem to nie było kogo wprowadzać. Teraz to wygląda już solidniej. Można wprowadzać jakieś rotacje. Wiadomo jak co sezon brak jakiegoś solidnego zmiennika ofensywnego ale mnie osobiście najbardziej boli ponownie gra cały sezon na Kanea. Wiem że nie ma co pisać o Man City ale jak widzi się rotacje Aguero z Jesusem a u nas widzisz wpierw jakiegoś oszołomionego Janssena a potem na dokładke jakiegoś Llorente gościa z ruchami Yaya Toure to przykro się robi. Potrafili wykopać Alliego a nie można znaleźć jakiegoś młodego zdolnego chłopaka na atak. A tak znowu modlitwa i pielgrzymka o zdrowie Kanea.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 28 listopada 2017; 16:30

>>destroya napisał:
>>Ławka i tak wygląda dużo lepiej teraz niż ta z poprzedniego sezonu. Jeszcze wraca Lamela Wanyama i będzie to wyglądało solidnie.Wystarczy zobaczyć transfery z tego okna a poprzedniego. Sanchez to jest złoty chłopak Aurier gryzący trawe walczak ciekawie się zapowiadający Foyth może też coś być z Gazzanigi. Jedynie obraz tego okna niszczy ten dziad Llorente jakby nie można było sprowadzić kogoś potrafiącego wykorzystać setke.

Wzmocnienia były ale tyłów. Z przodu jest nadal bryndza. Kiedy ostatnio do ataku/pomocy przyszedł ktoś kto rzeczywiście podniósłby poziom lub rywalizację? Z przodu nie ma czym rotować, nie ma pomysłu na to jak zaskoczyć rywali, którzy stoją w swoim polu karnym przez cały mecz. Jest Kane, Eriksen, Alli, Dembele, Son i tyle. Reszta taka sobie (Lameli nie liczę bo jego dawno nie było na boisku a i nie wiadomo jaki będzie poziom reprezentował).

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 28 listopada 2017; 13:18

Z pięknej gry dla oka nikt nie rozliczy tego klubu a z wygranych trofeów. Jak sytuacja tego wymaga i trzeba zagrać brzydko to tak też się gra czego jest najlepszym przykładem Chelsea z meczu na Wembley. Podobno kolejny sezon gramy najładniejszą piłke dla oka a w gablotach jak była bieda tak pewnie będzie bieda po sezonie. Jak wspomniali trafnie kibice Arsenalu za skończenie sezonu nad nimi nie dostaje się pucharu. Więcej skuteczności i punktowania a nie tam finezyjnej gry.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 28 listopada 2017; 11:17

Też wam się tej ligi angielskiej nie chce oglądać? Męczące te mecze okropnie. Wszyscy sie murują od United po Burnley. Jak gra taki southampton z nami to się da oglądać lub liga mistrzów bo tam wszyscy chcą i muszą wygrywać, oprócz United Chelsea etc. Kluby jak Tottenham Liverpool Southampton przez próbę ładnej gry tracą. Jedynie City to ewenement tylko ten mecz z huddersfield męczyli i przebitka sterlinga wreszcie wpada. Może to taki okres?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 28 listopada 2017; 10:44

>>Spurs napisał:
>>>>Underek napisał:<br />
>>>>Spurs napisał:<br /><br />
>>A z lfc to źle zagraliśmy? <br /><br />
<br /><br />
Nie widzisz różnicy między meczem z LFC, Realem i BVB a murujacymi dzbanami? Eh <br />
<br />
<br />
Nie zrozumiales chyva swojego poprzedniego postu

To Ty nie rozumiesz różnicy między gra z drużyną, ktora gra w piłkę i chce atakować, a broniacymi się dzbanami.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 28 listopada 2017; 09:20

Remisuk czuć w kosciach taki 2-2

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 28 listopada 2017; 08:56

Jak dziś zagramy znowu taki piach to i o punkt będzie ciężko.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 27 listopada 2017; 18:09

>>KRIS napisał:
>><br />
<br /><br />
Ktoś na Spursmanii napisał...

Dwa lata temu było też tyle samo.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 27 listopada 2017; 17:44


<br />
Ktoś na Spursmanii napisał że mamy tyle punktów co po tej ilości kolejek rok temu. Faktycznie tak jest?

Tak. Rok temu po 13 kolejkach mieliśmy bilans 6-6-1 z czego ta porażka była właśnie dopiero w 13 kolejce z niebieskimi na Stamford 1:2

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 27 listopada 2017; 17:36

>>Underek napisał:
>>>>Spurs napisał:<br />
>>A z lfc to źle zagraliśmy? <br />
<br />
Nie widzisz różnicy między meczem z LFC, Realem i BVB a murujacymi dzbanami? Eh


Nie zrozumiales chyva swojego poprzedniego postu

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 27 listopada 2017; 17:34

>>;Drakiur napisał:
>>

Ktoś na Spursmanii napisał że mamy tyle punktów co po tej ilości kolejek rok temu. Faktycznie tak jest?

Tak jest

rakiur napisał:
>>

Ktoś na Spursmanii napisał że mamy tyle punktów co po tej ilości kolejek rok temu. Faktycznie tak jest?

Tak jest">odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 27 listopada 2017; 17:29

>>Spurs napisał:
>>A z lfc to źle zagraliśmy?

Nie widzisz różnicy między meczem z LFC, Realem i BVB a murujacymi dzbanami? Eh

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 27 listopada 2017; 17:09

Prawda. Ale sezon temu było to samo. Dele zaczął grać chyba od 2 bramek z Chelsea. Potem poszło. Kane też miał fajny jeden miesiąc, a od jakiegoś czasu lipa. Tylko że wciąż jedyny człowiek który może wsadzić bramkę z niczego. Jak z Dortmundem.

Ktoś pamięta ile lat temu po raz ostatni zdobyliśmy 6 pkt z WBA?

Nie zmienia to faktu że jestem tak samo wkurzony i zażenowany jak Wy.

Ktoś na Spursmanii napisał że mamy tyle punktów co po tej ilości kolejek rok temu. Faktycznie tak jest?

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 27 listopada 2017; 17:07

Ławka i tak wygląda dużo lepiej teraz niż ta z poprzedniego sezonu. Jeszcze wraca Lamela Wanyama i będzie to wyglądało solidnie.Wystarczy zobaczyć transfery z tego okna a poprzedniego. Sanchez to jest złoty chłopak Aurier gryzący trawe walczak ciekawie się zapowiadający Foyth może też coś być z Gazzanigi. Jedynie obraz tego okna niszczy ten dziad Llorente jakby nie można było sprowadzić kogoś potrafiącego wykorzystać setke.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 27 listopada 2017; 16:54

Pochettino wspominał że chciałby być jak Ferguson dla tego klubu. To najlepiej powinien opanować jeszcze metode suszarki na arogancje przy piłce takich zawodników jak Kane czy Alli. Dele zagrał więcej złych niż dobrych meczy w tym sezonie i często woli się pomieszać przy piłce jakieś ładne zagranie i tak nic z tego zazwyczaj nie ma. Mauricio wydaje się za miłym gościem a po takim meczu jaki miał już miejsce nie pierwszy raz powinien suszyć aż miło.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 27 listopada 2017; 14:08

Niestety kluczowi zawodnicy są z formą w lesie i jak co sezon jest ten sam problem - kompletny brak zmieników.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 27 listopada 2017; 11:50

Sorka ale zganianie słabej formy i gry na murawe nie jest zbyt rozsądne

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 27 listopada 2017; 11:46

A z lfc to źle zagraliśmy?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 27 listopada 2017; 10:02

>>Spurs napisał:
>>Under<br />
<br />
Z całym szacunkiem ale nie zrzucajmy gównianej formy piłkarzy do zvyt duzego boiska,przeciez to nie jest 2x większe od naszego WHL,po prostu gramy slabo,a klepac to przeciez mozna na kazdym boisku,duze czy małe

To jak wytlumaczysz, że na 5 ligowych meczów na Wembley jedyny znośny był przeciwko Chelsea?

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 27 listopada 2017; 09:13

Under

Z całym szacunkiem ale nie zrzucajmy gównianej formy piłkarzy do zvyt duzego boiska,przeciez to nie jest 2x większe od naszego WHL,po prostu gramy slabo,a klepac to przeciez mozna na kazdym boisku,duze czy małe

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 26 listopada 2017; 23:45

Na WHL było małe boisko, można było poklepać, łatwiej bronić się przed szybkimi kontrami.

Ale fakty są takie, że Kane i Alli grają prawdopodobnie na blokadach, Eriksen po powrocie z kadry całkowicie zgubił formę, trener zupełnie nie ogarnia, że grając na trzech stoperów z ogórkami tylko sobie utrudniamy życie.

Llorente... chyba klatwa. Ten transfer wydawal sie tak rozsadny, a Fernando okazal sie jeszcze gorszy od holenderskiego Soldado.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 listopada 2017; 19:03

Ale to chyba nie wina wembley że gramy prosto,schematycznie i takie tam,nie ma co zwalać na stadion tego że nic nie gramy ludzie

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 26 listopada 2017; 18:02

WBA, Swansea, Burnley, Palace. 4 ogorkowych rywali, 4 gowniane mecze. Dramat, pierdolone wembley.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 26 listopada 2017; 17:01

Już nawet za Arsenalem a jeszcze chwila temu była okazja od nich odskoczyć na 9 punktów. Sami sobie odebrali szanse na mistrza.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 listopada 2017; 13:09

Co do Sissoko to też mnie wkurwia. Myślałem że ja się na niego uwziąłem, ale widze jednak żę nie tylko ja. Gość jest mega irytujacy w swoich poczynaniach.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 26 listopada 2017; 10:59

Co do City to prawda. Ale jednak oczekiwałbym od klubu z takimi aspiracjami tego wyrachowania i zimnej krwi by jednak na spokojnie zrobić kilka składnych akcji i zdobyć te bramki a nie na pałe na wysokich obrońców rywala na glówki. Wiem że pewnego poziomu nie przeskoczysz ale nie znaczy to że tak powinno się tłumaczyć tak mizerne ataki i nie uczyć się na błędach bo to już standard jak gramy z tak ustawionymi rywalami. A Llorente to mi śmierdział od samego początku. Że na każdej pozycji jest dobry zmiennik a zawsze jest problem z wystawieniem rezerwowego napastnika. Już jak za Janssena na brak Harryego lepiej wystawiać Sona. A Llorente jak ja już widze te jego podejście do piłki i nieporadne ruchy to krew zalewa. Gość gra jak jakiś emeryt z old boyów. Miał być siłowym zawodnikiem do przepychanek. Niech gość zobaczy Dembele on się potrafi przepychać to skała Llorente to tyczka. Ale nic mnie tak nie irytuje jak Sissoko i te jego rajdy gdzie wiesz że ile by nie przebiegł będzie strata i kontra.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 listopada 2017; 10:38

Nie ma co porównywać się do City. Tak naprawdę do City żaden klub w obecnej kampanii nie może się równać. Mają skłąd za grube miliony. Tak naprawdę dwa skłądy. Wychodzą jak po swoje, a reszta na miękkich nogach czeka na wymniar kary.Jesus nie strzela? Wychodzi Aguero i ładuje gola i odwrotnie. A u nas kto wchodzi za Kane? Llorente. Ja szczerze miałem go za lepszy transfer od Janssena, ale to chyba nie to też. Nie wiem jak wytłumaczyć to że nasi drudzy napastnicy nie istnieją.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 26 listopada 2017; 10:18

Bo człowiek czeka na ich mecz myśli sobie w końcu jakiś rywal do przełamania tej mizernej gry i takie coś widzi to szlag trafia. Nie wiem co jest nie tak z tym klubem jest w stanie pokonać klasowe zespoły a przyjdzie mecz w jakim idzie się po swoje trzeba udowodnić swoją wyższość nad rywalem to jakaś niemoc ich dopada. Man City nawet jak ma ten gorszy dzień w wbija tego jednego gola więcej i nie ma strat. W tym sezonie ta pogoń za liderem w sumie jakaś niepełnosprawna albo te City to narodziny jakiejś nowej potęgi. Nie wiem też jak można mieć coś do Sona bez niego to by już ta wczorajsza gra wyglądała do końca nie do zniesienia. Kto wam rozbije obrone ? Kane ? On już się zaczyna robić pyszny jak Lewandowski jeszcze sezon i tylko machanie rączkami będzie jak ktoś nie poda dokładnie na buta. Wczoraj była akcja Kane nabiega w pole karne ściąga na siebie obrone w tym czasie w pole karne wbiega Son a ten tam się wpierdala w tych obrońców zamiast dograć. A drybler z niego z całym szacunkiem mierny.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 listopada 2017; 10:15

Ja z reguły staram się nie stawiać wysokich celów przed sezonem bo ja się napalam na swoje cele. Dla mnie w każdym z ostatnich sezonów celem było top 4, a co ugra zespół dodatkowo to już bonus. PRzed tym sezonem tak samo. Niestety konkurencja jest za wielka w tym sezonie. Męczymy się dostarczycielami a gramy jak z nut Lidze Mistrzów. Trduno to wyjaśnić. Tzn. inne ustawienie zespołów i gęstość ustawienia słabszych robi swoje. Nie zdziwię się jak wypadniemy z top 4 na koniec sezonu, ale problemem będą kontrakty gwiazd. Jak zobaczą że nie ma LM zechcą odejść. Nic na to nie poradzimy. Trzeba przyjąć wszystko z godnością.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 26 listopada 2017; 09:55

destroya ty się uspokój z takimi stwierdzeniami jak żydowski śmietnik. Można mieć frustrację, ale nie sztuką jest w afekcie pierdolić rzeczy których się będzie żałowało, tylko przyjąć do wiadomości co się stało. Wczoraj nie zasłużyliśmy na 3 punkty i tyle. Co miał Liverpool rok temu powiedzieć jak chyba meczu z top 6 nie przegrał żadnego a męczył się z dostarczycielami punktów? Różnica jest taka żę niestety my i z topami nic nie gramy.

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 26 listopada 2017; 04:27

Juz znamy powód absencji dzisiaj Lameli o 14 urodzil mu się synek

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 25 listopada 2017; 18:55

Przyznam bywałem już na tej stronie do czasu bana. Pomyślałem wpadne przyznam wam racje co do spraw w jakich się myliłem. Ale po tym meczu mi przeszło. Niby z sezonu na sezon coraz lepiej ale w tym nawet nie będzie naciskania na lidera. Niech walczą w tym Champions League bo to jedyna szansa na ocalenie sezonu. Dzisiaj te ataki wyglądały tak cienko że to jest nie do opisania. Liverpool wygra Arsenal wygra i jak za dawnych czasów 6 pozycja.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 listopada 2017; 18:43

Destoya nie masz jakieś koszulki na sprzedaż?

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 25 listopada 2017; 18:40

Na **** wam wygrywać z Realami jak przyjdzie u siebie nie być w stanie wygrać z zespołem do dostarczania punktów. Nic ten klub się nie uczy od Chelsea Burnley Swansea po dzisiaj. Jak jest team ustawiony na obrone to jest cierpienie. Szkoda gadać. Nic nie wygra ten klub.

odpowiedz
Autor: destroya Wysłano: 25 listopada 2017; 18:36

Do tarcia chrzanu ta banda partaczy się nadaje. Ten mecz to był dramat. Kane jak już ma piłke to tylko myśli o strzale. Ktoś musi go sprowadzić na ziemie. Eriksen to jest dramat co dotknie to spierdoli. Llorente to jest parodysta nie godny mycia butów Vincenta. Biedny Mauricio że wpakował się w ten żydowski śmietnik.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 listopada 2017; 18:10

No niestety, w tym sezonie jak wywalczyły 4 miejsce to będzie sukces. Nie żalę się po dzisiejszym, po prostu konkurencja jest mocna i gra równo. MC to już mistrz, a MU i Che odskakują. Niestety, ale wracamy do naszego naturalnego miejsca w tabeli BPL.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 listopada 2017; 17:58

Ta drużyna nigdy nic nie wygra. Jak będą całe życie tracić punkty z jakimiś West Bromami, Burnleyami czy Swansea.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 25 listopada 2017; 17:56

Moze ta cala filozofia Pochettino przemija,hmm,**** wi,kolejny zjebany weeeks

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 25 listopada 2017; 17:54

Brawo panowie,o to wlasnie chodzi,dobra robota

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 25 listopada 2017; 17:38

Sam się popłacz. Grają paraliż to grają paraliż. Jeśli niezależnie od gry lubisz się podniecać, bo gra Tottenham, no to fajnie masz.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 listopada 2017; 17:33

Twardy popłacz się

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 25 listopada 2017; 17:32

Dawaj bit,dawaj bit

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 listopada 2017; 17:32

PrzebóG!!!

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 25 listopada 2017; 17:31

Całe szczęście, ze przełączyłem na Dortmund - Schalke i to co tam się stało przebija logiczne myślenie. Piłkarzom Tottenhamu trzeba puścić ten mecz i pokazywać do porzygu, jak się gra z zaangażowaniem i determinacją, bo grają taki paraliż, że ***** MAĆ!!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 listopada 2017; 17:29

Oni potrafią grać tylko z drużynami grającymi ofensywnie. Odpuściłem sporą część meczu dla BVB - Schalke. Ani trochę nie żałuję :-)

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 25 listopada 2017; 17:23

Ale oczy bolą

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 25 listopada 2017; 17:20

My serio nie mamy pomyslu na kulawe Bromwich xdd

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 listopada 2017; 16:54

Jedyna szansa dla nas, to że któryś murarz wyleci

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 25 listopada 2017; 16:48

Jak można ***** przegrywac z tak mizernym WBA,i to jeszcze u siebie,przerciez oni nie istnieli w meczu z CHE

odpowiedz
Autor: vicky2001 Wysłano: 25 listopada 2017; 16:40

Możecie powiedzieć czy warto football-shirts.pl/oferta/liga-angielska/tottenham/2017-2018-domowa/ Brać???

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 25 listopada 2017; 16:26

Jak my gramy żałośnie w lidze..

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 listopada 2017; 16:12

Z Borussią odrobić się dało, ale z tymi skurwysynami będzie rzeźnia

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 listopada 2017; 16:07

co to qrw??

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 25 listopada 2017; 16:03

ma ktoś jakiś ACE??

odpowiedz
Autor: DelCinek Wysłano: 25 listopada 2017; 15:54

Według oficjalnej strony spurs to na ławce ani jego ani Rose nie ma :/

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 25 listopada 2017; 15:51

Co z tym Lamelą ? Właśnie teraz nasi grają z City w Premier League 2, ale go tam nie widzę a w tamtym tygodniu grał. Czyżby dzisiaj na ławce będzie ? Zaraz się okaże.

odpowiedz