» The Times: 10 mln różnicy między Spurs i City

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-05-30 09:48:31 komentarzy: 17

Manchester City przedstawi w tym tygodniu pierwszą ofertę kupna Kyle'a Walkera, zgodnie z tym, co możemy przeczytać w The Times.

Zainteresowanie Obywateli Walkerem, który w niedzielę skończył 27 lat, nie jest tajemnicą, jednak powszechnie wiadomo, że Daniel Levy nie jest łatwą stroną do negocjacji. Klub z Etihad Stadium ma przedstawić ofertę opiewającą na 40 milionów funtów, jednak The Times sugeruje, że Spurs nie sprzedadzą Walkera za kwotę mniejszą niż 50 milionów.

We wrześniu minionego roku Walker podpisał nową umowę, na mocy której zarabia 70.000 funtów tygodniowo. Kilka tygodni temu prawy obrońca miał zakomunikować klubowi, że chce odejść i nic nie wskazuje na to, aby pozostał w drużynie Mauricio Pochettino.

Walker w Manchesterze może nawet potroić swoje zarobki, ale równie istotnym jest dla niego fakt, że odległość z Etihad Stadium do jego rodzinnego Sheffield jest niewielka i transfer do drużyny Guardioli pozwoli mu na powrót do tego miejsca.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Drakiur Wysłano: 30 maja 2017; 20:07

Za 50 mln to go mogę osobiście podrzucić do manchesteru. Przecież to jest cena nie do odrzucenia.. Walker nie jest tyle wart.

odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 30 maja 2017; 17:42

Szczerze? To.cos czulem, ze Walker moze poleciec I miejmy nadzieje, ze to on, a nie Rose. z prostego powodu, wielkiego bólu to nie sprawi bo Trippier bez problemu rade. Ta pozycja jest najbardziej wyrownana. Pewnie bedzie ta sama akcja co z Balem czyli przeciaganie I targowanie. 50 baniek? Odpowiednia cena.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2017; 10:43

No żaden Lemar nie przyjdzie tak jak mówisz bo to nie ta półka. Zresztą w kwestii Walkera też myślimy podobnie. Lamela to zostanie. Znowu będzie się uczył gry od nowa. Takie sprzedawanie najlepszych i później kreowanie nowych na sprzedaż to jest taki jeden klub w PL już.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 30 maja 2017; 10:35

Trippier pokazał, że dźwignie grę, jakbym miał wybierać Rose/Walker to niech idzie Walker. Davies to jednak półka niżej. Boli tylko, że do City akurat, niechby była ta Barcelona czy Bayern, które się rzekomo interesowały, a tak wzmacniamy jednego z poważniejszych rywali.

Ja jestem ciekaw ile prezesunio planuje na wzmocnienia przeznaczyć, o "Lemarach" bym zapomniał, nie ma co się jarać, że cena niska, bo ta cena jest niska dla wszystkich, nie tylko dla nas, a nie ma klubu który z sympatii odrzuci lepszą ofertę. Teraz to może być 25, ale jak się jakieś City z Chelsea, Bayernami, Realami podłączy i zaczną licytować, to podejrzewam, że poniżej 60 to on nie pójdzie.

Kilku słabszych, mniej medialnych grajków, żeby ławkę sobie wykreować by się przydało. No i opchnąć szrot, Sissoko na pewno, Janssen ewentualnie, nie wiem co z Lamelą, on chyba ma jakiś problem o którym wie tylko on i szefostwo klubu, bo cała historia mam wrażenie się za kulisami toczy. A jeśli sprzedawać Janssen'a to alternatywa dla Kane'a musi być, bo to się tak nie da, żeby drużyna walcząca na wszystkich frontach miała jednego nominalnego napastnika, który z resztą też ze stali nie jest, bo co i raz wypada z kontuzją.



odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2017; 10:34

No ja też się skłaniam ku temu że Rose nie jest taki. Ale JEŚLI będzie masowa wyprzedaż to faktycznie tu nie chodzi o sport, trofea itd.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 30 maja 2017; 10:33

Ja tam jestem spokojny. Poza dwójką, o której teraz mowa (i tak uważam, że Rose zostanie), nikt inny nie odejdzie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2017; 10:28

No to ***** będziemy siedzieć jak na szpilach całe lato.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 30 maja 2017; 10:22

Co to jest w ogóle za pomysł, żeby klub dementował plotki jakiegoś The Mirror czy innego The Sun? Co Wy to wymyśliliście? Nigdzie z czymś takim się nie spotkałem.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2017; 10:19

>>sajmi14 napisał:
>>Jakby mieli dementowac każdą plotkę, to oświadczenia pojawialyby się codziennie. <br />
<br />
Kluby po prostu tak nie robią. Jedyna taka sytuacja miała miejsce przy transferze Berahino...

Przecież nie muszą każdej plotki dementować, tyko napisac że nikomu nie puszczą.

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 30 maja 2017; 10:18

Komornik już swoje. Nie przesadzaj, chociaż raz. Od czasów Bale'a, z klubu nie odszedł żaden zawodnik pierwszego składu. To już trzy lata!

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 30 maja 2017; 10:16

Jakby mieli dementowac każdą plotkę, to oświadczenia pojawialyby się codziennie.

Kluby po prostu tak nie robią. Jedyna taka sytuacja miała miejsce przy transferze Berahino...

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 30 maja 2017; 10:16

Temat Rose'a dopiero się rozpoczyna. Poczekajmy chwile. Pochettino powiedział, że odejdą ci pilkarze, którym pozwoli na to klub, a nie oni sami.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2017; 10:15

Bo tak jak mówiłem temu kibicowi zjednoczonych kilka dni temu, że ten klub nie ma nic wspólnego z walką o wynik sportowy, tu najwazniejszy jest wynik finansowy. Jak zaczną odchodzić masowo zawodnicy, to i sam Poczetino zobaczy że z tym klubem trofeów nie zdobędzie i w pizdu odejdzie, a przyjdzie jakaś pizda Manchini

odpowiedz
Autor: THfan Wysłano: 30 maja 2017; 10:08

A czemu miałby nie odejść? Jak wpłynie dobra oferta i będzie miał wyższe zarobki? To tylko plotki, ale dziwne jest to, że klub niczego na ucina, nie wydaje oświadczeń typu: Walker nie jest na sprzedaż. Rose nie jest na sprzedaż. Czyli czekają na oferty.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 maja 2017; 10:06

The game is about profit

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 30 maja 2017; 10:01

Sprzedaż jednego zawodnika z pierwszego składu nie byłaby tragedią. Szczególnie, że Trippier nie jest zły.

Rose nie odejdzie.

odpowiedz
Autor: THfan Wysłano: 30 maja 2017; 09:52

Robi się jak z Bale'em - zero oświadczeń, same pytania, czyli pewnie odejdzie. Jeszcze pojawiają się podobne ploty na temat Rose'a, ale tutaj mowa o United. Jeśli Tottenham straci obu bocznych obrońców to jak to się ma do oświadczenia, że nie będziemy sprzedawać kluczowych zawodników? Wiele klubów ostatnio pokazało, że są w stanie zatrzymać swoje gwiazdy, jak choćby CP czy WBA. Nie kapuję tego, ale faktycznie w Spurs chyba chodzi już tylko o wynik finansowy. Jak już się pojawia stabilizacja, to trzeba to rozwalić.

odpowiedz