» Spurs sprowadzeni na ziemię: West Ham 1-0 Tottenham

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-05-05 12:34:10 komentarzy: 75

Piątkowy mecz z West Hamem okazał się nieszczęśliwy dla piłkarzy Tottenhamu, którzy w derbowym starciu polegli 0-1. Jedyną bramkę zdobył Lanzini w drugiej połowie meczu.

Piłkarze Spurs w ogóle nie przypominali drużyny z poprzednich spotkań. Składnych akcji mieliśmy jak na lekarstwo - tylko raz Adryan musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i obronić strzał Sona i Kane'a. Z czasem gra podopiecznych Mauricio Pochettino jedynie słabła, West Ham wyprowadzał groźne kontry i właśnie jedną z nich podopieczni Bilicia wykorzystali. Niefortunne ustawienie obrony Spurs we własnym polu karnym wykorzystał Lanzini, ustalając wynik spotkania na 1-0. Do końca spotkania Tottenham bił przysłowiową "głową w mur" i spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy.

Porażka Tottenhamu sprawia, że w obliczu zaledwie trzech pozostałych spotkań szanse na mistrzostwo Anglii spadły niemal do zera.

Skład: Lloris - Dier, Alderweireld, Vertonghen - Walker, Dembele, Wanyama, Davies - Eriksen, Alli - Kane

Dla tych, którzy chcieliby stworzyć swoją wymarzoną jedenastkę Premier League, ruszamy z kolejnym sezonem w lidze Tottenham24.pl w Fantasy Premier League.

Kod naszej ligi to 471307-162855. Nie znasz FPL? Musisz poznać! Zarejestruj się klikając TUTAJ i dołącz do naszej ligi.

Udział w naszej lidze mogą wziąć wszyscy chętni gracze, jednakże rejestracja będzie możliwa do końca sierpnia. Każdy, kto zarejestruje się później, nie będzie brany pod uwagę przy ostatecznej klasyfikacji.

W tym sezonie dla dwóch najlepszych graczy naszej ligi przewidujemy nagrody rzeczowe

Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma KOSZULKĘ TOTTENHAMU

Za drugie miejsce nagroda to RĘCZNIK TOTTENHAMU

Obie nagrody ufunduje partner serwisu Tottenham24.pl, sklep Iss-sport.pl, który posiada najbogatszą ofertę koszulek i gadżetów piłkarskich.

 

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 15:13

Tu cicho-sza, tam cicho... Gdzie ten kibic Tottenhamu:

1) czy popełnił samobójstwo po meczu z młotkami?
2) czy kibicuje Czelsi?
3) czy schował się do miski z ryżem by nie oglądać porażki od mułów?
4) czy jest na WHL i żegna tę świętą bryłę betonu?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 13:17

Rozczulający tekst Okońskiego o WHL:

http://okonski.blog.tygodnikpowszechny.pl/2017/05/13/moje-zycie-ze-szczegolnym-uwzglednieniem-meczow-na-white-hart-lane/#more-2506

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 14 maja 2017; 13:14

A no właśnie co do United. Gdzie jest zapowiedź meczu ? :D

">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 14 maja 2017; 13:05

Dawać tych mułów i jechać z nimi!!

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2017; 20:23

A co to znaczy dogadany :P Mamy pod każdym względem więcej do zaoferowania.

Mamy pod każdym względem więcej do zaoferowania.">odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 13 maja 2017; 17:26

Klassen też super, ale on z kolei ponoć z Evertonem dogadany

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 13 maja 2017; 13:57

Ja bym widział Klaassena, jeśli mowa o Eredivisie. Zahę też bym chciał.

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 13 maja 2017; 05:16

>>;Pocsa. napisał:
>>Musimy załatwiać takie transfery jak najszybciej, pogra sobie jeszcze rok w Anderlechcie i zgłoszą się jakieś Junajtedy czy Czelsi.<br />
<br />
Mam nadzieję, że obserwujemy chłopaków z Ajaxu, Dolberg byłby marzeniem

Z tym że Tielemans to za te 23 miliony jest już ponoć dogadany z Monaco :/

ocsa. napisał:
>>Musimy załatwiać takie transfery jak najszybciej, pogra sobie jeszcze rok w Anderlechcie i zgłoszą się jakieś Junajtedy czy Czelsi.<br />
<br />
Mam nadzieję, że obserwujemy chłopaków z Ajaxu, Dolberg byłby marzeniem

Z tym że Tielemans to za te 23 miliony jest już ponoć dogadany z Monaco :/
">odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 12 maja 2017; 20:10

Musimy załatwiać takie transfery jak najszybciej, pogra sobie jeszcze rok w Anderlechcie i zgłoszą się jakieś Junajtedy czy Czelsi.

Mam nadzieję, że obserwujemy chłopaków z Ajaxu, Dolberg byłby marzeniem

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 12 maja 2017; 17:07

Tielemans nieoficjalnie za 23 mln euro...u nas sissoko za 35 mln euro...no comment :/

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 11 maja 2017; 17:47

Dier imo jest ofiarą tego braku przywiązania do konkretnej pozycji. To na ŚO go rzucają, do do środka pola, pojebane to. Nigdy w życiu bym się go nie pozbywał, a muły niech **********ą. Nikogo nam nigdy nie chcą sprzedać to i my im nie sprzedawajmy.

P{ocsa, nie wierz wszystko co jest w internecie. Ja to tak w ogóle znam tylko tego Brume z Wolfsburga, a o tym z Galatasaray to już 1 dnia było info że jakaś gazeta angielska jest pewna jego porozumienai z Tottenhamem, a chwilę później turecka zdementowała to. Beka. Typowe.

odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 11 maja 2017; 17:28

Jeszcze Bruma, który rzekomo podpisuje z nami papiery. Śmieszny transfer, widać Levy lubi wydawać kilkanaście milionów na chłopaczków do biegania na treningach

Nije -> Nkoudu -> Bruma

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 11 maja 2017; 16:02

podobno utd zlozylo 40 baniek za Dier'a dobre pieniądze za niego,on mnie nie przekonywuje wgl. dla mnie to słaby zawodnik traci duzo pilek i robi proste błędy.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 11 maja 2017; 08:14

No a o czym tu gadać? To nie są kanonierzy żeby o byle czym gadać pod newsem.

Z ciekawszych rzeczy to że niby Wanyama i Alderweireld nowe papiery mają podpisać, ale wyjebane w to, bo to plotki. Plotki srotki. Jak dojdzie do skutku to bedzie o czym gadać.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 11 maja 2017; 07:34

Jaki tu spokój nananana nic się nie dzieje nananana.... Nie ma nic ciekawego na temat kogutów?

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 9 maja 2017; 18:54

Nie wspieram patologi :P

">odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 9 maja 2017; 18:50

>>Komornik napisał:
>>Nie pierdol że na rafonixa albo danielamagikala wysyłałeś smsy xdd

HAHA nie no mam swoją godność ;)

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 9 maja 2017; 17:49

Nie pierdol że na rafonixa albo danielamagikala wysyłałeś smsy xdd

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 8 maja 2017; 11:38

Mam pytanie. Nie dałoby się zrobić innych funkcji dotacji, tak jak na przykład na streamach. Chodzi mi głównie o SMS, PayPal czy Paysafecard. Wydaje mi się, że ułatwiłoby to wpłaty. Dla mnie na przykład byłoby to dużo wygodniejsze i prostsze do zrealizowania. Tylko taka moja sugestia bardziej, aniżeli prośba.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 7 maja 2017; 17:52

Hej ludziska! Ale bolało! Niby to nic, seria zwycięstw się musi skończyć, ale kibic by chciał więcej zawsze.

Łapię się ciągle na tym że wyceniam prawdopodobieństwo przeskoczenia Che - jakiś to początek depresji chyba.

Jak mi się jednak na chwilę uda stanąć z boku, to tak sobie kombinuję, że będziemy faworytem do medalu w sezonie 2016/17 - czy ktoś rok temu mógł się tego spodziewać?

COYS!!

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 maja 2017; 17:34

City wygrywa wszystko - 78 punktów.
My przegrywamy wszystko - 77 punktów.

Teoretycznie jeszcze nie koniec.

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 7 maja 2017; 17:27

To mamy wice chłopaki już nikt nam nie odbierze :) chyba ze tylko wyżej

chyba ze tylko wyżej">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 maja 2017; 13:31

Chciałeś dobrze chłopie (który nie jesteś jak widać jak tamta paziówa) to zaczeli na ciebie napierdalać. I to jest właśnie kolejny argument na to co tam za element siedzi.Nie jesden tam już zrezygnował siedzieć.

Elo.

odpowiedz
Autor: WiorekAFC Wysłano: 7 maja 2017; 12:44

>>Komornik napisał:
>>Wyjaśniłbym ci Lucyna na twitterze na pw dlaczego to dziwne było i to nie chodzi o sam fakt pochwały przez kibica przeciwnej drużyny. <br />
<br />
Dobra, mój błąd, bo widze że faktycznie przypierdalają się do ciebie na k.com. Nieźle zajebałeś sobie w kolano dając taki sam nick jak tam. No ale to nie moje zmartwienie.

Moje też nie bo zrobiłem to we własnym interesie a nie strony k.com.
Wziąłem podobny nick bo to moje przezwisko, a nie mam zamiaru go zmieniać tylko dlatego żeby się ukryć przed ich sądem.

Domyślam się że masz nerwa bo jak ktoś się nabija z Twojej drużyny to boli (żarty z 4 miejsca itp pojawiają się nawet pod jakimiś totalnie niezwiązanymi z Arsenalem artykułami wrzucanymi na fejsa).
Nie będę przepraszał w imieniu k.com bo szczerze - to był ostatni raz kiedy się tam zalogowałem. Stronę będę odwiedzał żeby zobaczyć informacje o transferach czy stan zdrowotny piłkarzy.
W swoim imieniu wypowiedziałem się odnośnie klubu.
U Was rzadko kiedy będę się wypowiadał także spokojnie nie będziecie mnie widzieć pod każdym postem.
Pozdrawiam i miłego dnia.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 maja 2017; 12:34

Jak zwykle potem coś się przypomni, więc dopowiadam.

Dlaczego k.com mam za zwykłą paziówę part 2.

Oczywiście moderacja nie jest w stanie kontrolować tego jaki element rejestruje się na stronie. Ale skoro już zaczynam temat moderacji. Ja pamiętałem o ich pewnym wpisie na facebooku przy podpisaniu kontraktu Kane z nami.

Konkretnie ten
https://pbs.twimg.com/media/C7oR2vwW0AEdH60.jpg

Niektórzy widzieli jak podawałem go dalej w ostatnim czasie itp.

Ale szukajac go wtedy, scrollowałem ich fanpage i tam moderacja ładnie się popisała. Pamiętacie jak niedawno Juve zmienił herb? moderacja k.com nie omieszkała skorzystać z tej okazji i przerobiła nasz, gdzie wkleili w nasz herb gówno. MODERACJA.

Dla mnie to zwykły motłoch.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 maja 2017; 11:53

Dopowiem jeszcze skoro przybysze z k.com czytają. Bo tam rozmowa się wywiązała o wyzywaniu po derbach. Nie robiłem tego i w ostatnio dluższym czasie staram się tego nie robić.Staram się też nie wywyższać. Ale ile jak ile lat wchodziłem czytac co tam ludzie o nas piszą to ciągle się powtarza - Kuraki,Kurczaki, KFC, szykujemy rosół dziś itp. Na palcach jednej ręki można było tam wyliczyć osoby które (przy derbach, bo do niedawna to był chyba jedyny moment sezonu poważniejszej rozmowy o Tottenhamie tam) osoby które nazwały nas Spurs czy Tottenham. O dziwo w tym sezonie zdarzały się osoby które tam to praktykowały. Ale i tak jest tam sporo osób robiących szuderkę. Co mnie najbardziej wkurwia to jak niejaki tevez nazwał nas podklubem. Gdzie bez ***** żadnych szejkowych pieniędzy klub zrobił niesamowity progres.Podklub *****, napisał podczłowiek. Ja szyderke jestem w stanie zrozumieć te kurczaki itd. ale żeby nie widzieć tego że ten klub zrobił tak wiele? Ciesza dupe takie tevezy bo dla nich brak tytułu dla Tottenhamu to największy sukces tego sezonu. Śmieszne. Ja nie będę ukrywał, używałem w poprzednich sezonach określenia , głównie z przyczyny takiej gdy wchodziłem na k.com czytać opienię o nas to wiadra fekaliów na nas wylewali. To czemu ja maiałem o nich pisać nielekceważąco? Ja też odczuwam emocje. tevez leszczu jak się zdarzy że to przeczytasz, to ci pisali, lata sukcesywnej polityki (nie transferowej bo to ***** beka nadal jest) budowania klubu zbierają plony.

I ile zwykle płaczu jest o to prześcignięcie nas przez nich. Rok temu już się pogodzili z tym, ale rzutem na taśmę im się udało. Jak mówią że w tym roku to co stało się faktem nie robi na nich wrażenia, to nie wierzcie, bo to ściema. To ich puchar co sezon, puchar NLD. Oni muszą się nami dowartościowywać. A w tym roku nawet tego nie mają. Dla nich prześcignięcie Tottenhamu to zrekompensowanie przejebanej walki Wengera o mistrzostwo Premier League. Ciągle się tym szczycą. (Ciekawe czy Liverpool też sobie wali tak konia przez lata że jest lepszy od Evertonu?). I moga sobie pierdolić że "Raz na 21 lat niech mają". Dobra mina do złej gry.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 maja 2017; 11:19

Wyjaśniłbym ci Lucyna na twitterze na pw dlaczego to dziwne było i to nie chodzi o sam fakt pochwały przez kibica przeciwnej drużyny.

Dobra, mój błąd, bo widze że faktycznie przypierdalają się do ciebie na k.com. Nieźle zajebałeś sobie w kolano dając taki sam nick jak tam. No ale to nie moje zmartwienie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 maja 2017; 11:13

Ale pierdolisz Lucyna. Kiedy wchodziłem na k.com do nich poczytać co piszą, to jakiś koleś nazwał nasz klub ";podklubem". To nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wielu ludzi na niego za to naskoczyło. Ja potrafię to sobie wyobrazić.

odklubem". To nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wielu ludzi na niego za to naskoczyło. Ja potrafię to sobie wyobrazić. ">odpowiedz
Autor: WiorekAFC Wysłano: 7 maja 2017; 10:33

>>lucek8584 napisał:
>>@WiorekAFC, nie zwracaj uwagi. Komornik sam nie ma szacunku do Arsenalu i nigdy by ich nie pochwalił, dlatego sytuacja, w której kibic Arsenalu chwali Tottenham, jest dla niego nie do pomyślenia.

Wiem bo na forum Kanonierów spotkałem się z podobnym odbiorem bo ktoś nawet wszedł tutaj i skopiował mój post.

Rozumiem sportową rywalizację, ale po co nienawiść do siebie wzajemna tylko na podstawie "Ja kibicuje A, B jest rywalem......Nienawidzę ich"

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 7 maja 2017; 10:16

@WiorekAFC, nie zwracaj uwagi. Komornik sam nie ma szacunku do Arsenalu i nigdy by ich nie pochwalił, dlatego sytuacja, w której kibic Arsenalu chwali Tottenham, jest dla niego nie do pomyślenia.

odpowiedz
Autor: WiorekAFC Wysłano: 7 maja 2017; 10:11

>>Komornik napisał:
>>To zbyt oczywiste.Nick+skrot klubu. Na dodatek tak szybko po sobie, jakby tu naprawdę był jakiś niesamowity ruch na stronie. Nie wiem kim jesteś i jaki masz w tym cel.

Żadnego negatywnego. Czy naprawdę docenienie innej drużyny (w tym ligowego rywala) jest aż takie dziwne?

Nie spodziewam się żadnych laurów czy coś. Po prostu doceniam ciężką pracę jaką wykonaliście. Nie mam z tym problemu przyznać że jesteście lepsi od nas w tym sezonie w lidze. Nie zmieniam Arsenalu na Tottenham, po prostu doceniam to jak gracie w sezonie.

Nie rozumiem po prostu co w tym dziwnego? Czy to że jesteśmy rywalami ligowymi ma oznaczać że mamy się nienawidzić po prostu "dla zasady"?

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 7 maja 2017; 08:45

To zbyt oczywiste.Nick+skrot klubu. Na dodatek tak szybko po sobie, jakby tu naprawdę był jakiś niesamowity ruch na stronie. Nie wiem kim jesteś i jaki masz w tym cel.

odpowiedz
Autor: WiorekAFC Wysłano: 6 maja 2017; 22:13

>>Komornik napisał:
>>Ale wy łykacie to jak młode pelikany. Przecież to jakieś multi napisało.

Przepraszam bardzo, napisałem to całkiem szczerze :)Gracie w tym sezonie niesamowicie i to całkiem młodym składem.

Przez ten komentarz zostałem naznaczony groźbą ukarania dożywotnim banem na stronie kanonierzy.com bo jak kibic Arsenalu może mówić dobrze o Tottenhamie :P

Serdeczne pozdrówki :)

Gracie w tym sezonie niesamowicie i to całkiem młodym składem.

Przez ten komentarz zostałem naznaczony groźbą ukarania dożywotnim banem na stronie kanonierzy.com bo jak kibic Arsenalu może mówić dobrze o Tottenhamie :P

Serdeczne pozdrówki :)">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 6 maja 2017; 20:42

Ale wy łykacie to jak młode pelikany. Przecież to jakieś multi napisało.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 6 maja 2017; 19:50

Oj są, ze świecą szukać takich
Dzięki i pozdrawiamy (a przynajmniej ja pozdrawiam)

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 6 maja 2017; 17:54

WiorekAFC a jednak są jeszcze kibice z klasą.....

odpowiedz
Autor: WiorekAFC Wysłano: 6 maja 2017; 10:12

Witam wszystkich fanów Tottenhamu,
Jako kibic Arsenalu chciałem wam szczerze pogratulować :) Macie wspaniałą drużynę, waszym rozgrywającym jest jeden z moich ulubionych zawodników (Christian Eriksen). Życzę Wam jak najwięcej sukcesów w nadchodzącym sezonie. Gracie naprawdę piękną piłkę, którą aż chce się oglądać. Jeżeli do końca sezonu wygracie wszystkie mecze, a Chelsea przegra mecz, zremisuje i 2 wygra, to raczej powinniście (przy korzystnych rezultatach) zdobyć mistrza, czego naprawdę, szczerze życzę. Miłego dnia :)

PS. Wczorajszy mecz to wypadek przy pracy :)

Macie wspaniałą drużynę, waszym rozgrywającym jest jeden z moich ulubionych zawodników (Christian Eriksen). Życzę Wam jak najwięcej sukcesów w nadchodzącym sezonie. Gracie naprawdę piękną piłkę, którą aż chce się oglądać. Jeżeli do końca sezonu wygracie wszystkie mecze, a Chelsea przegra mecz, zremisuje i 2 wygra, to raczej powinniście (przy korzystnych rezultatach) zdobyć mistrza, czego naprawdę, szczerze życzę. Miłego dnia :)

PS. Wczorajszy mecz to wypadek przy pracy :)">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 6 maja 2017; 10:11

To nic nie znaczy. Medali za to nie dają, ani pucharów. Co z tego że np. Tottenham biorąc pod uwagę 2 sezony miałby mistrza.Co z tego że w 2016 Tottenham miał najwięcej punktów, jak się gra sezon od sierpnia do maja. Dla mnie np. takie statystyki nic nie dają, a wręcz wkurwiają.

odpowiedz
Autor: siofo Wysłano: 6 maja 2017; 09:53

Wiem, że troszkę offtop :)
CIES Football Observatory opublikowało listę 100 europejskich drużyn z najniższą średnią wieku. Pod lupę trafiło 31 lig starego kontynentu, a badany przedział czasowy dotyczył okresu pomiędzy listopadem 2016, a majem 2017.

Jeśli chodzi o Premier League to mamy najmłodszy skład:
1.Tottenham 25,81
2.Southampton 26,34
3.Liverpool 26,59
4.Arsenal (nie troll :D) 27.38
5.Bornemouth 27.42
6.Sunderland 27.49
7.Man Utd 27.52
8.West Ham 27.58
9.Everton 27.59
10.Middlesborough 27.64
11.Chelsea 27.67
12.Hull 27.82
13.Swansea 27.85
14.Crystal Palace 28.20
15.Leicester 28.26
16.Burnley 28.28
17.Stoke 29.15
18.Man City 29.17
19.Watford 29.37
20.WBA 30.18


CIES Football Observatory opublikowało listę 100 europejskich drużyn z najniższą średnią wieku. Pod lupę trafiło 31 lig starego kontynentu, a badany przedział czasowy dotyczył okresu pomiędzy listopadem 2016, a majem 2017.

Jeśli chodzi o Premier League to mamy najmłodszy skład:
1.Tottenham 25,81
2.Southampton 26,34
3.Liverpool 26,59
4.Arsenal (nie troll :D) 27.38
5.Bornemouth 27.42
6.Sunderland 27.49
7.Man Utd 27.52
8.West Ham 27.58
9.Everton 27.59
10.Middlesborough 27.64
11.Chelsea 27.67
12.Hull 27.82
13.Swansea 27.85
14.Crystal Palace 28.20
15.Leicester 28.26
16.Burnley 28.28
17.Stoke 29.15
18.Man City 29.17
19.Watford 29.37
20.WBA 30.18">odpowiedz
Autor: ModrzewCFC Wysłano: 6 maja 2017; 09:53

Gratulacje udanego sezonu troszkę szkoda że tak szybko skończyła się ta walka o mistrza Ale w tym sezonie gracie naprawdę świetny futbol co przyznaje jako fan Chelsea ;) Dzięki za wiele emocji należą się dla was brawa może za sezon coś się zmieni jak u nas z 10 na 1 ;)

Dzięki za wiele emocji należą się dla was brawa może za sezon coś się zmieni jak u nas z 10 na 1 ;) ">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 6 maja 2017; 09:32

Jaki kuźwa motłoch. Ktoś od nas w ogóle robi jakieś prowo konta na serwisach chelsea albo arsenalu i wyzywa, albo się wywyższa? Jeśli tak to po co to robić? ***** jeden z drugiem pewnie kibicują pół roku, ****a wie o tym klubie, trafił się sezon dekad (lepszy niż poprzedni sezon dekad) i odpierdala może już. Co tu się spodziewać jak na słynnej grupie kibiców nagonka na szkalowanie innych klubów. Jeśli ktoś od nas to robi, to przestańcie ludzie. Pare lat temu było, jak tu wparowali przegrańcy z kanonierów

odpowiedz
Autor: KAMOMEJA91 Wysłano: 6 maja 2017; 04:40

No właśnie, West Ham to jedna z tych drużyn z którymi nam ciężko się gra. Emocje więc definitywnie się skończyły w tym sezonie ale jeśli ktoś jest zawiedziony to już nie wiem.

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 6 maja 2017; 00:41

@Chelsea mistrzem kurde widzę ze od ciebie takim jedzie takim cebulactwem weź sie kompromituj bo sam pokazujesz swoim zachowaniem jaki z ciebie kibic

odpowiedz
Autor: Adam12 Wysłano: 6 maja 2017; 00:39

No szkoda szkoda... Skonczylo sie ja 9 z rzedu, w przyszlym sezonie moze 10? Cholernie ciezki mecz, West Ham ewidentnie nam nie lezy. Panie chelsea, ciezko dyskutowac trzydziestolatkowi z nastolatkiem wiec po prostu pogratuluje mistrzostwa :) a wszystkim chamom gratuluje wicemistrzostwa i zycze rownie dobrego a moze nawet lepszego przyszelgo sezonu!!!

a wszystkim chamom gratuluje wicemistrzostwa i zycze rownie dobrego a moze nawet lepszego przyszelgo sezonu!!!">odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 5 maja 2017; 23:49

>>chelsea mistrzem napisał:
>>JEBA.Ć Koguty

Jeba.c ciebie smerfie pierdolony, tata ci do wanny wchodzil bo widać ze tak piszesz.

odpowiedz
Autor: chelsea mistrzem Wysłano: 5 maja 2017; 23:36

leje na was złote jajka w kurniku się skończyły

odpowiedz
Autor: chelsea mistrzem Wysłano: 5 maja 2017; 23:34

JEBA.Ć Koguty

odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 5 maja 2017; 23:23

>>Wojciech Misiak napisał:
>>Ciężko cokolwiek napisać po takim meczu. W sumie trzeba powoli podsumować sezon, a w całości nie możemy narzekać.

Wojtek mam nadzieję, że każdy cm2 tej reklamy coś dołoży do rozwoju strony xD

odpowiedz
Autor: gornik Wysłano: 5 maja 2017; 23:19

Szkoda, wielka szkoda. West Ham cały sezon błędy w defensywie, pełno prezentów dla drużyn przeciwnych, a dzisiaj niesamowity monolit. No nic, idziemy dalej, wielkie brawa dla zespołu bo progres zrobili niesamowity. Dla wszystkich narzekających, co zaraz będą obrażać itp., apeluję o spokój. Do Komornika apeluję o to żeby darował sobie smutne epitafium zakończone wspominkami o 1-5 z Newcastle :) Pozdrawiam

Pozdrawiam">odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 5 maja 2017; 23:16

Nie widziałem ale szacunek każdy może potknac dla mnie juz dużo w Tym sezonie udowodnili nie jedni mówili przed sezonem że ciężko będzie awansowac do top 4 a tu wicelider

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 5 maja 2017; 23:14

Ciężko cokolwiek napisać po takim meczu. W sumie trzeba powoli podsumować sezon, a w całości nie możemy narzekać.

odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 5 maja 2017; 23:08

>>;PiVi napisał:
>>musimy wygrać 1 mecz z 3 żeby utrzymać 2 ?

Wystarczy remis

iVi napisał:
>>musimy wygrać 1 mecz z 3 żeby utrzymać 2 ?

Wystarczy remis">odpowiedz
Autor: PiVi Wysłano: 5 maja 2017; 23:07

musimy wygrać 1 mecz z 3 żeby utrzymać 2 ?

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 5 maja 2017; 23:06

wypie*dalaj stąd odbycie je*any.Smerfie haha

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 5 maja 2017; 23:06

A jeszsze co do samego meczu. Dalismy sie przelamac frajerom (w tym sezonie WHU na wlasnym obiekcie wygral tylko jeden mecz z druzyna z pierwszej trzynastki tabeli - czaicie to ?). Okopali sie jedenastka na wlasnej polowie i zagrali naprawde dobrym pressingiem (momentami przy naszym graczu bylo trzech pilkarzy WHU) i to na nasza dzisiejsza marna dyspozycje starczylo. A gol to jakies kuriozum podobne do tego straconego z Burnley u siebie czy z Genk w LE.

odpowiedz
Autor: chelsea mistrzem Wysłano: 5 maja 2017; 23:00

brawo dla kurczaków hahahaha chelsea mistrzem

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 5 maja 2017; 22:57

My to jednak damy rade spyerdolic to co wydawalo by sie niemozliwe. Potrzeba nam 1 punkt do wicemistrza, damy rade ?

odpowiedz
Autor: siofo Wysłano: 5 maja 2017; 22:57

na szczęście 1pkt w zasadzie wystarczy by utrzymać 2.miejsce, wiec nie powtórzą raczej poprzedniego sezonu :) COYS! Już w przyszłym stadionie tymczasowo przenosimy się na Wembley?

COYS! Już w przyszłym stadionie tymczasowo przenosimy się na Wembley?">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 5 maja 2017; 22:57

No tak bezjajecznej gry to ja się nie spodziewałem.

I macie odpowiedź czemu nie grał Walker w poprzednich meczach. Najzwyczajniej w świecie Trippier gra bardziej jak Walker niż sam Walker.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 5 maja 2017; 22:56

No udany, zwłaszcza w europejskich pucharach =D

odpowiedz
Autor: siofo Wysłano: 5 maja 2017; 22:56

bądźmy szczerzy zrobili w tym sezonie rekord punktów w Premier League a też małe szanse były na mistrza nawet jakby Totki do końca sezonu wygrywali wszystko bo 4pkt to dużo było na 4kolejki do konca :)

">odpowiedz
Autor: siofo Wysłano: 5 maja 2017; 22:55

szkoda :)
ale i tak sezon jest bardzo udany :)


ale i tak sezon jest bardzo udany :)">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 maja 2017; 22:54

No cóż

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 5 maja 2017; 22:43

Ale 2 miejsca to już chyba nie zdążą spartolić?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 5 maja 2017; 22:26

Co za farciarski gol

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 5 maja 2017; 22:24

Może w końcu się obudzą? Bo to co nasi grają, to parodia

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 5 maja 2017; 22:24

Ehhhh

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 5 maja 2017; 21:41

Walkerowi spadła forma na koniec sezonu jednak. Nie dziwi już że Trippier wychodził na większe mecze.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 5 maja 2017; 21:23

Ładnie cisną, oby coś weszło w 1 połowie.

odpowiedz
Autor: dv8spurs Wysłano: 5 maja 2017; 21:13

Kartka dla Walkera wypatrzona...

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 maja 2017; 20:15

Z ciekawostek to powiem że Mason dziś wrócił do treningów z Hull. Dobra wiadomość.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 5 maja 2017; 20:08

Kłamczuch :P

#THFC: Lloris (C), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Wanyama, Son, Eriksen, Dele, Kane. #COYS



#THFC: Lloris (C), Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Wanyama, Son, Eriksen, Dele, Kane. #COYS
">odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 5 maja 2017; 19:21

Dzisiaj Harrison w 18-stce meczowej

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 5 maja 2017; 14:50

Nie będę pisał że bez problemu, że dobre przeczucie, bo głupieją wtedy. Ostatnio na półfinale tak pisałem. Mecz prawdy, a raczej godzinę przed meczem już będziemy mniej więcej wiedzieć co z Walkerem jak jeden ziomeczek na twitterze napisał.

odpowiedz
Autor: KAMOMEJA91 Wysłano: 5 maja 2017; 13:46

Jak mnie zawsze west nam denerwowal. Wygrać i zapomniane. Prawdę mówiąc po wygranej z Arsenalem, na której mi cholernie zależało to teraz końcówka sezonu już spokojna i bez emocji. Zmienić się to może chyba jedynie wtedy, gdy my wygramy a Chelsea wtopi w poniedziałek. Jeśli nie to już luuuuzik.

odpowiedz