» Przyjdzie Bale albo Martial? Pochettino nie ma pewności

dodał: Guzik dnia: 2018-07-31 12:04:57 komentarzy: 13

Jak przyznaje Mauricio Pochettino, Tottenham może zacząć nowy sezon bez żadnych wzmocnień.

Argentyńczyk nie ma pewności, czy Tottenham zakończy swój impas na rynku transferowym i zdoła kogokolwiek kupić przed startem Premier League.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu na trzecim miejscu w lidze, które daje powrót do Ligi Mistrzów, kibice liczyli na kilka dobrych transferów do klubu.

Brak zakontraktowania nowych zawodników jest tym większym zaskoczeniem, że Pochettino nalegał, aby góra klubu podejmowała ryzyko i była bardziej odważna, aby dotrzymać kroku rywalom.

- W zeszłym sezonie mówiłem wam kilka liczb, ale teraz nie wiemy - powiedział dziennikarzom.

- Nie wiem czy zakontraktujemy kogokolwiek, czy nie. Cały czas ciężko pracujemy nad tym, ale nie mogę powiedzieć, czy podpiszemy zero, jeden, dwa czy trzy nowe kontrakty.

- Cały czas pracujemy i skupiamy się na tym, aby wykonywać swoją pracę najlepiej jak umiemy. Staram się przygotować zespół do nowego sezonu.

Tottenham kampanię zaczyna 11 sierpnia od meczu z Newcastle United.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: jani Wysłano: 16 sierpnia 2018; 17:58

Nowy por,tal ero na którym znajdziesz sasiadke.
Ponad milion ofert z całej Polski!

www.flirciki24.Gq
____________________________________
Załóż konto za friko, Przeglądaj panienki!

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 1 sierpnia 2018; 09:14

>>takiartur napisał:
>>xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie ma lepszego komentarza, nie wiem czym ainam jeszcze się łudzisz to jest tottenham oni z dwa lata muszą się przestawić na to, że okienko startuje przed rozpoczęciem rozgrywek a nie trwa do 31 sierpnia xD
Jest mi wstyd za ten klub, ostatnio spotkałem się z kumplem który kibicuje Cwelsi, że jedynymi klubami bez wzmocnień w tym okienku to Burnley i Tottenham. Przeje*ane jednym słowem..
Start rozgrywek za pasem a na środku mamy tragedię bo Dembele to kocur ale grać po 90 minut w kazdym spotkaniu nie ma siły i Wanyama dzik nie wiadomo czy się wykuruje i coraz częściej zdarzają mu się kontuzję a granie Dierem i Winksem w środku jak dla mnie dla takiego topowego klubu jest bardzo ryzykowne. Mam nadzieje że się mylę, ale ten klub już do tego mnie przyzwyczaił, że są dwa/trzy nazwiska łączone z tym klubem i nikt więcej po czym są kupieni do innych klubów i szukanie na gwałt byle kogo.. Czemu nie mogą kupić kogoś normalnie przed rozpoczęciem albo na początku okienka?? BO TO TOTTENHAM!!

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 1 sierpnia 2018; 08:41

Czyli co ? Tytuł frajera okienka transferowego trafi do nas ? : /

odpowiedz
Autor: takiartur Wysłano: 31 lipca 2018; 16:03

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 31 lipca 2018; 14:09

Przecież nie powie, że negocjujemy z 7 grajkami na raz :D

Jeszcze sporo czasu do końca okna, spokojnie.



Jeszcze sporo czasu do końca okna, spokojnie.">odpowiedz
Autor: kanedinmypants Wysłano: 31 lipca 2018; 13:48

>>Conte napisał:
>>;***** to jest straszne jak ja to czytam. Ja jestem przerażony jeśli faktycznie on tak powiedział. Jeśli skończymy te okno bez sprowadzenie nawet jakiegoś Gearlisha to będzie prawdopodobnie największa kompromitacja jak istnieje liga angielska. Już Levy tfu wyrobił sobie tak nazwisko że chyba jest wypierdalany na pysk z każdych negocjacji.

Muszę przyznać ci rację. Najlepszy menedżer od wieków w tym klubie, a ten za przeproszeniem łysy pindol okłamał go i nie dotrzymał obietnic. Wstyd, żeby nie okazać trochę ambicji, gdy ma się najlepszy zbiór talentów od wieków i wzmocnić skład. Bo wszyscy odejdą wraz z Pochettino na czele jeżeli znów nie wygramy niczego.

**** to jest straszne jak ja to czytam. Ja jestem przerażony jeśli faktycznie on tak powiedział. Jeśli skończymy te okno bez sprowadzenie nawet jakiegoś Gearlisha to będzie prawdopodobnie największa kompromitacja jak istnieje liga angielska. Już Levy tfu wyrobił sobie tak nazwisko że chyba jest wypierdalany na pysk z każdych negocjacji.

Muszę przyznać ci rację. Najlepszy menedżer od wieków w tym klubie, a ten za przeproszeniem łysy pindol okłamał go i nie dotrzymał obietnic. Wstyd, żeby nie okazać trochę ambicji, gdy ma się najlepszy zbiór talentów od wieków i wzmocnić skład. Bo wszyscy odejdą wraz z Pochettino na czele jeżeli znów nie wygramy niczego. ">odpowiedz
Sonda serwisowa

Graczem meczu z Fulham był:






pokaż wyniki
Zawodnik meczu
NEWCASTLE 1:2 TOTTENHAM
Hugo Lloris

Liczba głosów: 37%
Gole: 0
Asysty: 0
stat4u
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: wacik491183
Strona istnieje od: 2010 dni
Użytkowników online: 1
Gości online: 54
Newsów: 5877
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol

Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/tottenha/public_html/95afa876a3ed293bab71e1a1a81136db/SeoPilotClient.php(394) : runtime-created function on line 18