» Powrót na krajowe podwórko.

dodał: nnaderowy dnia: 2019-03-08 07:53:55 komentarzy: 24

Po zwycięskiej potyczce w 1/8 finału LM czas wrócić do szarej ligowej rzeczywistości.

W najbliższej kolejce Tottenham na wyjeździe podejmie drużynę Southampton. Obie drużyny nie są w swojej najwyższej dyspozycji. Wystarczy powiedzieć, że "Święci" w ostatnich pięciu kolejkach, zwyciężyli jedynie raz ze słabiutkim Fulham, zaś "Koguty", które do niedawna liczyły się w walce o mistrzostwo, po 3 kolejkach bez wygranej, zaprzepaściły szansę na triumf, a muszą bardzo uważnie oglądać się na bardzo silna w tym sezonie 3 drużynową pogoń.

Obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu - Tottenham, aby umocnić się na 3 miejscu, zaś Southampton, aby dalej uciekać od strefy spadkowej.

Ostatnie 5 meczów między tymi drużynami to 4 zwycięstwa Tottenhamu i jeden remis, co wlewa w serca kibiców Kogutów dużo optymizmu. Przełamanie i zdobycie 3 punktów to obowiązek.

Początek meczu w sobotę, 9 marca o godzinie 16.

 

EDIT: Składy

Southampton: Gunn - Yoshida, Bednarek, Vestergaard - Valery, Hojbjerg, Romeu, Bertrand - Ward-Prowse, Redmond, Austin

Tottenham: Lloris - Walker-Peters, Sanchez, Vertonghen, Rose - Dier, Sissoko, Lucas, Eriksen, Alli - Kane

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Mortal Wysłano: 9 marca 2019; 16:34

Jak ja tęskniłem za Dele

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 9 marca 2019; 16:29

Ale akcja, Dele!!!

Choć mam wrażenie, że mały spalony

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 9 marca 2019; 16:29

Ładna asysta. Zamknąć ten mecz póki Southampton nie wyszedł z szatni.

odpowiedz
Autor: bela Wysłano: 9 marca 2019; 16:28

Już myślałem że to zepsuł przyjmując. Brawo <3

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 9 marca 2019; 16:27

Dele, Dele, Deleeeeeee <3

brawo Harry!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 marca 2019; 16:26

No, w końcu :)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 marca 2019; 16:23

Coś wpaść nie chce.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 marca 2019; 16:19

Dier mierzone : D

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 9 marca 2019; 16:11

Jaki Kane jest drewniany po kontuzji, oby szybko wrócił do formy.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 9 marca 2019; 16:00

Poch w loży, okropny widok, brrr :D

Po 3 punkty, COYS! <3



Po 3 punkty, COYS! <3">odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 9 marca 2019; 15:53

Rok temu to była męka i strata punktów

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 9 marca 2019; 14:51

Dobrze, że strona wróciła! Dzisiaj tylko 3 pkt. Trzeba utrzymać top 4 to jest cel na te 9 kolejek a zwycięstwo i remis United z Arsenalem ugruntują naszą pozycje na 3 miejscu przed nadchodzącym ciężkim terminarzem. Bez ligi mistrzów skład może się posypać całkiem.

odpowiedz
Autor: MalocchioZD Wysłano: 9 marca 2019; 12:04

Nawet skostniała UEFA pod egidą leśnych dziadów chce się ogrzać przy takim ognisku! Takie estadio nie otwierają się co tydzień na dożynkach :)

>>ainam napisał:
>>A co z tą umową którą zawarliśmy z UEFA, że musimy już całą tegoroczną edycję LM dograć na Wembley?<br />
<br />
Czy coś mi się pomyliło?<br />
<br />
Cieszę się niesamowicie, wracamy do domu!



>>ainam napisał:
>>A co z tą umową którą zawarliśmy z UEFA, że musimy już całą tegoroczną edycję LM dograć na Wembley?<br />
<br />
Czy coś mi się pomyliło?<br />
<br />
Cieszę się niesamowicie, wracamy do domu!

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 9 marca 2019; 11:29

A co z tą umową którą zawarliśmy z UEFA, że musimy już całą tegoroczną edycję LM dograć na Wembley?

Czy coś mi się pomyliło?

Cieszę się niesamowicie, wracamy do domu!

odpowiedz
Autor: kanedinmypants Wysłano: 8 marca 2019; 20:15

OFICJALNE: Pierwszy mecz na nowym stadionie zostanie rozegrany z Brighton, bądź z Crystal Palace w zależności od wygranej Brighton w FA Cup. I ćwierćfinał Champions League również zostanie rozegrany na nowym stadionie. COYS!!!!!

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 8 marca 2019; 19:59

Również dołączam się do życzeń! :D

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 8 marca 2019; 16:27

O właśnie, najlepszego! :)

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 marca 2019; 15:56

>>Mortal napisał:
>>Tak przy okazji, to wydaje mi się, że mamy tylko 1 użytkowniczkę Ainam, ale jeżeli czytają to jeszcze jakieś Panie, o których istnieniu nie mam pojęcia to Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowniczek strony z okazji Dnia Kobiet ^^

Dziękuję! <3

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 8 marca 2019; 14:23

Tak przy okazji, to wydaje mi się, że mamy tylko 1 użytkowniczkę Ainam, ale jeżeli czytają to jeszcze jakieś Panie, o których istnieniu nie mam pojęcia to Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowniczek strony z okazji Dnia Kobiet ^^

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 marca 2019; 14:21

WHL na zawsze <3

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 8 marca 2019; 14:20

Rany, koszmarna nazwa, ale mogło być gorzej, fakt..

@Mortal :D haha!

haha!">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 8 marca 2019; 14:19

Mogli wziąć tę firmę od bram garażowych, której reklamy męczyły nas przez sezon w ekstraklapie. Wtedy mógłby się nazywa The Nice Stadium. (tak, wiem, suchar :D)

)">odpowiedz