» Pochettino: Tottenham musi wydać pieniądze w styczniu

dodał: Pacho dnia: 2018-10-21 09:03:48 komentarzy: 18

Tottenham Hotspur notuje dotychczas całkiem dobry sezon w Premier League, jednak Mauricio Pochettino jest daleki od satysfakcji. Ekipa Spurs po bramce Erika Lameli, odniosła zwycięstwo w starciu z West Hamem. Wygrana ta pozwoliła na utrzymanie kontaktu z czołówką ligi.

Biorąc pod uwagę fakt, że Koguty, jako pierwsza drużyna w historii Premier League, nie przeprowadziły żadnego transferu w letnim okienku, Argentyńczyk może być zadowolony z sytuacji w lidze. 46 - latek zwrócił jednak uwagę na to, że w styczniu klub z północnego Londynu będzie musiał głęboko sięgnąć do kieszeni, jeśli jego ekipa ma walczyć o najwyższe cele.

- W piłce nożnej zawsze musisz myśleć, że możesz się poprawić i musisz spróbować rozwijać swój  zespół - powiedział.

- Jeśli powiesz mi, że byliśmy tak sprytni, bo nikogo nie podpisaliśmy, a teraz po dziewięciu meczach jest to najlepszy jak dotąd start w Premier League dla klubu, nie będę typem osoby, która zamierza powiedzieć, że jesteśmy geniuszami.

- Chcieliśmy podpisać kontrakty z nowymi piłkarzami. Pojawiły się jednak pewne okoliczności a teraz to najlepszy start w Premier League dla Tottenhamu.

- Może to zbieg okoliczności, a może dlatego, że jednak jesteśmy geniuszami. W styczniu natomiast będziemy próbować zakontraktować nowych zawodników.

- Dziś możemy powiedzieć - dobrze, ale jeśli pytasz mnie, czy jestem szczęśliwy - tak, jestem zadowolony z wyniku, ale myślę, że nie możesz grać z losem, musisz odpowiednio zbudować zespół.

- W styczniu potrzebujemy jako klub, odświeżenia składu aby drużyna szła do przodu i rozwijała się.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: nnaderowy Wysłano: 24 października 2018; 14:45

Latem też potrzebowaliśmy jako klub odświeżenia składu. Nie wiem jak Wy, ale ja mam ciężko w te zapewnienia uwierzyć.
Barrios z tego co widzę najbardziej prawdopodobny, już pisałem pod postem o nim, że brzmi sensownie historia z Copa Libertadores - możliwe, że przyjdzie. Ja jestem zdania, że każdy w miarę przyzwoity nawet grajek w zimie powinien zostać wzięty. Wielu opcji nie mamy, ale nad każdą z tych które pozostały powinniśmy się jako zespół pochylić. Punktujemy nadzwyczaj dobrze, jak na tą grę, a jak dla mnie to wszystkie kolejki możemy kończyć smutnym i szczęśliwym 1-0. Każdy w miarę wartościowy zmiennik to dłuższy odpoczynek dla podstawy i zmniejszone ryzyko kontuzji.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 21 października 2018; 17:05

Levy kupi kogoś w zimę, żeby ocieplić swój wizerunek i zatrzeć źle wrażenie letnim okienkiem. Jednak jestem pewny, że nie będzie to nikt sensowny tylko jakieś zapchajdziury w miejsce tych, których chciał Poch a nie zostali sprowadzeni. Nie ma się co podniecać i czytać plotek. Będzie oficjalka to uwierzę. Na nasz środek pola to i byle Barrios dobry ale i tak powinniśmy rozbić bank na kogoś na lata na tą pozycję. Chociaż kto by u nas chciał grać lata ? Jesteśmy trampoliną do Realu jak ktoś wybija się ponad resztę.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 21 października 2018; 14:45

Ndombele to chyba za mniej niż 80 mln euro nie odejdzie... Zatem nie do nas.
Ciekawe co z tym Haidarą...

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 21 października 2018; 14:43

Dalej interesujemy się Malcomem... Nie wiem po co w sumie, w grę wchodzi podobno tylko wypożyczenie.
Under z Romy również na radarze, Arsenal też go niby chce

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 21 października 2018; 12:15

Wg. plotek jesteśmy po słowie z Jego agentem (Barrios'a).

Faktycznie dobrze wyglądał na Mundialu, choć Jego przeszłość nie napawa optymizmem.

Ake obserwowałam ostatnio w meczu Holendrów z Belgią. Imo. całkiem sensowny i perspektywiczny piłkarz.

No ale mimo wszystko priorytetem powinno być zastępstwo dla Dembele.

odpowiedz
Autor: Laertes Wysłano: 21 października 2018; 12:08

Barrios całkiem przyzwoicie wyglądał na MŚ, może nie geniusz, ale przyzwoicie. Jakby dalej był w okolicach tych 20 milionów to jak na moje całkiem prawdopodobny transfer.

Co do Lozano - pewnie będzie zbyt drogi :V

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 21 października 2018; 11:44

Z de Ligt'em ciekawa sytuacja będzie. Ciekawi mnie Jego wybór, jeśli zdecyduje się na tranfer. Barca faworytem jest, ale to jest ogarnięty chłopak i na pewno wie, że tam będzie wchodził z ławki. No i oby nie powtórzyła się sytuacja z Malcom'em, który już żałuje decyzji o wyborze Barcy i chce odejść zimą.

Fajnie, że jest jasna deklaracja Mauricio w sprawie transferów. Łysy - idziemy na shopping! :D

">odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 21 października 2018; 10:51

Ake (Ani innego środkowego obrońcy) raczej nie kupimy zimą. Cały czas będziemy się jednak rozglądać za ŚO bo niemal pewna jest sytuacja Alderweirelda (odejście po sezonie).

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 21 października 2018; 10:43

Tzn. Ake to jest pozycja do kupienia zimą? Bo mnie sie zdaje że gdzie indziej trzeba szukać wzmocnień a nie na pozycji Ake. Bo zaraz wyjdzie na to co pisałem, ze Foyth to zwykła zapchajdziura która będzie się jebała po wypożyczeniach, ale nie, bo ja przecież sie nie znam,.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 21 października 2018; 10:41

Ale on ma chyba wyjebane w nas.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 21 października 2018; 10:37

Aaa i w dodatku Sky ostatnio informowało, że obserwujemy Nathana Ake. Z tego co czytam, to bardzo się rozwinął i imponuje w Bournemouth, ale zbytnio nie śledzę ich poczynań i gry ;)

">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 21 października 2018; 10:34

40 melo to sobie mozna pomarzyć.

Nie wiem czemu Griffithsowi nie dali nowych papierów.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 21 października 2018; 10:33

>>Szary napisał:
>>Siedze na thefightingcock i tam jakiś typek z PSV jest na tapecie i jakiś pomocnik z Macedonii z Fenerbahce. <br />
<br />
Nie no sorry że będę narzekał, ale ***** kiedy w końcu transfer na miarę tego gdzie jesteśmy?

Ten typek z PSV to Hirving Lozano i on akurat jest bardzo dobry. Niezwykle efektowny i efektywny skrzydłowy ;) W poprzednim sezonie miał udział przy 30 bramkach w Eredevisie. Do tego bardzo udany mundial. Tylko cena też zakręci się przy około 40 milionów, więc nie wiem, czy to nas nie dyskwalifikuje na starcie :P

W poprzednim sezonie miał udział przy 30 bramkach w Eredevisie. Do tego bardzo udany mundial. Tylko cena też zakręci się przy około 40 milionów, więc nie wiem, czy to nas nie dyskwalifikuje na starcie :P">odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 21 października 2018; 10:28

De Ligt nie podpisywał nowego kontraktu, ale i tak ma umowę do 2021 roku. W dodatku interesują się nim Barcelona i Juventus, więc tak jak mówisz - niestety przejedziemy się na nim.

Bazując na plotkach z poprzedniego sezonu:

Hector Herrera - ŚP - z wygasającym kontraktem w FC Porto. Kapitan zespołu. Podobno dobry rozgrywający. Pamiętam, że jakoś dwa lata temu Klopp o niego zabiegał, ale cena była zbyt duża.

Wilmar Barrios - ŚP - nazywają go "Kolumbijskim Kante", ale wiedzie co można zrobić z takimi porównaniami ;) Podobno jego agent potwierdził na Instagramie transfer do Tottenhamu zimą. Kwota w okolicach 20 milionów. Spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie będę oceniać przed pierwszym jego meczem.

Alex Grimaldo - LO - był przywoływany, gdy mieliśmy pozbyć się Rose'a, ale nie wiem, jakie są teraz plany w naszym klubie co do tej pozycji (Rose odzyskał zaufanie i zostaje?). Grimaldo ma klauzulę odejścia w Benfice w wysokości 30 milionów euro. Bardzo ofensywny, więc w taktyce Pocha powinien się sprawdzić.

Anthony Martial podobno nadal odrzucał kilka ofert nowego kontraktu od Manchesteru United.

Ooo i zapomniałem dodać, że Jack Grealish też przedłużył swój kontrakt z Aston Villą!

Podobno jego agent potwierdził na Instagramie transfer do Tottenhamu zimą. Kwota w okolicach 20 milionów. Spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie będę oceniać przed pierwszym jego meczem.

Alex Grimaldo - LO - był przywoływany, gdy mieliśmy pozbyć się Rose'a, ale nie wiem, jakie są teraz plany w naszym klubie co do tej pozycji (Rose odzyskał zaufanie i zostaje?). Grimaldo ma klauzulę odejścia w Benfice w wysokości 30 milionów euro. Bardzo ofensywny, więc w taktyce Pocha powinien się sprawdzić.

Anthony Martial podobno nadal odrzucał kilka ofert nowego kontraktu od Manchesteru United.

Ooo i zapomniałem dodać, że Jack Grealish też przedłużył swój kontrakt z Aston Villą! ">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 21 października 2018; 10:19

Siedze na thefightingcock i tam jakiś typek z PSV jest na tapecie i jakiś pomocnik z Macedonii z Fenerbahce.

Nie no sorry że będę narzekał, ale ***** kiedy w końcu transfer na miarę tego gdzie jesteśmy?

odpowiedz
Autor: Laertes Wysłano: 21 października 2018; 10:13

Ktoś się orientuje jak sytuacja de Ligta się prezentuje? Tzn. podpisywał niedawno jakiś kontrakt czy jest jak w czasie poprzedniego okienka? (Chociaż i tak pewnie za dużo będzie kosztował, i jak my byśmy ruszyli to inne kluby pewnie też :V)

A pewnie sprowadzimy co najwyżej Barriosa i dalej zostaniemy z półtorej napastnika.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 21 października 2018; 10:07

Z zawodników, z którymi byliśmy ostatnio łączeni, nowe kontrakty podpisali Zaha, Shaw i Chilwell.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 21 października 2018; 09:57

Zaha podpisał nowe papiery, czy nie?

odpowiedz