» Pochettino: Ludzie czytali o mnie w Google

dodał: sajmi14 dnia: 2017-08-12 00:06:49 komentarzy: 8

Mauricio Pochettino na swojej przedmeczowej konferencji prasowej odniósł się do słów Danny'ego Rose'a na temat przeprowadzanych przez Tottenham transferów.

Przypomnijmy, że lewy obrońca Spurs udzielił niedawno kontrowersyjnego wywiadu, w którym stwierdził, że klub powinien sprowadzać znane nazwiska, a nie zawodników, o których informacji trzeba szukać w Google.

Polityka transferowa Tottenhamu przynosiła jednak w ostatnich latach wiele korzyści, a klub za niskie koszty wykreował takie gwiazdy jak Dele Alli czy Eric Dier.

- Gdy sprowadzaliśmy Erica Diera do klubu, nikt go nie znał, a teraz jest reprezentantem swojego kraju. To samo z Dele Allim, który grał w League One. Nie wiem, czy z takich rzeczy wypada sobie żartować - stwierdził menadżer Spurs.

- Jeśli chodzi o dzisiejsze gwiazdy piłki, rok czy dwa lata temu wielu z nas nic o nich nie wiedziało.

- Gdy ja przybyłem do Anglii pięć lat temu, ludzie tak samo nie wiedzieli kim jestem i pytali "kto to Mauricio Pochettino?" Jestem pewien, że też musieli użyć Google czy Yahoo, żeby się czegoś o mnie dowiedzieć.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: nnaderowy Wysłano: 13 sierpnia 2017; 03:16

Czy ktoś jest znany czy nie to nie ma to znaczenia. Tu chodzi tylko o to, żeby całość miała ręce i nogi.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 12 sierpnia 2017; 21:20

Więcej podcierania się funkcjonowaniem klubu i więcej sprowadzania resztek z rynku zbytu to wygracie coś zapewniam.

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 12 sierpnia 2017; 15:05

Miałem pisać. Wszyscy tacy zadowoleni a ja wolę puchar do gabloty aniżeli wicemistrza czy trzecie miejsce i kolejny niby dobry sezon, który za 10 lat zostanie zapomniany :/

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 12 sierpnia 2017; 14:49

I **** że jesteśmy nad nimi w lidze, jak United w zeszłym roku miało 3 trofea a my 0?

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 12 sierpnia 2017; 11:23

Nie dziwię sie pochetino bo rose przed nim to był pierwszy do ostrzelania to on go przekonał ze będzie najlepszy na tej pozycji zobaczymy czy w Manchesterach będę zdobywać trofea hahaha dwa sezony jesteśmy nad nimi :)

">odpowiedz
Autor: Adam12 Wysłano: 12 sierpnia 2017; 08:10

W.urwil się ):)

">odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 12 sierpnia 2017; 02:46

Taki to ma ciężką prace na tych konferencjach przyjmowanie goryczy na klate twardy jest jednak.

odpowiedz