» Nuno Espírito Santo zwolniony!

dodał: Lolo dnia: 2021-11-01 12:22:53 komentarzy: 30

Z dniem 1 listopada 2021 Nuno Espírito Santo przestał być trenerem Tottenhamu. Razem z nim klub opuszczą członkowie jego sztabu: Ian Cathro, Rui Barbosa, Antonio Dias.

Pełne oświadczenie klubu:

"The Club can today announce that Nuno Espírito Santo and his coaching staff Ian Cathro, Rui Barbosa and Antonio Dias have been relieved of their duties.

Fabio Paratici, Managing Director, Football, said: "I know how much Nuno and his coaching staff wanted to succeed and I regret that we have had to take this decision.

“Nuno is a true gentleman and will always be welcome here. We should like to thank him and his coaching staff and wish them well for the future.”

A further coaching update will follow in due course."

 

Aktualizacja 2021-11-02: Nowym trenerem Tottenhamu został Antonio Conte!

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Lolo Wysłano: 4 listopada 2021; 16:18

Grubo.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 4 listopada 2021; 15:07

NEW: Antonio Conte is keen to offload Lo Celso, Bergwijn, Moura and Dele Alli. The club are also close to striking an agreement with AC Milan midfielder Frank Kessié. [AS]

#thfc #coys #tottenham

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 4 listopada 2021; 08:55

Wyglada na to ze Conte będzie korzystał ze swojego ulubionego ustawienia 352. Wszystkie gierki treningowe tak grali a było ich chyba 11.

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 3 listopada 2021; 09:47

Ja nie jestem fanem zwalniania trenerów jak rękawiczki ale tym razem się cieszę, że szybko poszło. Daleki jestem od obwiniania Nuno. Widać, że to dobry, miły gość i pewnie jeszcze gdzieś się odbije. Błędem było podpisanie go. Po Mourinho powinniśmy pójść drogą odbudowy. Trener budowniczy, najlepiej grający ofensywnie. Ten układ nie pasował i nie wyglądało na to, że danie czasu NES coś zmieni. Trzeba było reagować.

I jeśli się udało ściągnąć Conte - trzeba bić brawa. Nie jest to budowniczy, ale gość z jajami. Wydawało się, że jest poza naszym zasięgiem. Jeśli jednak było możliwe, trzeba było się w to pakować.

Ja nie uważam tak jak nnaderowy, że mamy słabych piłkarzy. Ja właśnie uważam, że są nieźli, potrzeba tylko trenera co ich ogarnie.

Bo na serio taki Sanchez w Ajaxie wyglądał dużo lepiej niż u nas, gra w repce Kolumbii to też coś. Emerson ociera się o Brazylie, Regulion o Hiszpanie. To nie są ogórki. Ndombele czy Lo Celso mają na pewno ogromne możliwości, a pokazują tylko promil z nich. Hojbjerg jak wyglądał na Euro każdy widział. Son, Kane to klasa od lat. Trzeba ich wszystkich ogarnąć, wziąć za jaja. Dodatkowo możemy się domyślać, że skoro Antonio się władował w ten projekt, to solidny hajs na transfery mu obiecali.

Potrzebowaliśmy nadziei, a zatrudnienie takiego szkoleniowca, to najmądrzejsze co w tej chwili można było zrobić. Bo na dziś graliśmy tragedię. Nawet jeśli zakładamy, że skład nie jest potęgą to wystarczy popatrzeć na Brighton, Crystal, Brentford, żeby zobaczyć jak można grać z dużo gorszą kadrą.

A takie kluby jak Ajax, Borussia - które żyją ze sprzedaży zawodników. Nie raz im w oknie kilku z podstawy odejdzie, a ciągle grają widowiskowo i walczą. My nie walczymy, nie biegamy - to nasz problem. Później odchodzi jeden z drugim z Tottenhamu i grają dużo lepiej. Kto by tu tęsknił za Capoue? a walczy z MU jak równy z równym. Foythy, Trippiery, pełno tego. Jestem pewny, że odchodzi od nas taki Tanguy, idzie do jakiegoś Milanu, Interu czy Juve i byłby tam gwiazdą. Lo Celso wraca do Betisu i byłoby to samo. Jestem przekonany o tym.

Więc nasz problem jest jakiś nie wiem, mentalny? Brak zaangażownia? Brak też jakichś schematów, taktyki. To nasz pożar. I jeśli ktoś ma go ugasić, to lepiej trafić nie mogliśmy.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 2 listopada 2021; 20:42

Cacuszko, do końca nie wierzyłem.

To teraz gwiazdeczki za mordy i do roboty! Po raz pierwszy od dawna będę czekał na nasze mecze

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 listopada 2021; 17:55

>>McFlay napisał:
>>Tottenham Hotspur FC is CLOSE to reach an agreement for Frank Kessie... <br />
<br />
[RudyGaletti] <br />
<br />
Antonio Conte and Fabio Paratici already making their moves... <br />
<br />
#COYS

Ten ziomek jest podobno tak samo wiarygodny jak Wojciech Kowalczyk :)



">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 listopada 2021; 16:27

Kiesa ma kontrakt do lata. Na prawe skrzydło fajna opcja by była. Ma tylko 24 lata

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 listopada 2021; 16:07

Ja od tego sezonu wiele nie oczekuje bo już mamy niezły falstart - top6 i bycie nad Arsenalem będzie spoko.

W przyszłym sezonie top4 to mus. Do tego w końcu jakiś playmaker musi przyjść

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 2 listopada 2021; 16:06

Tottenham Hotspur FC is CLOSE to reach an agreement for Frank Kessie...

[RudyGaletti]

Antonio Conte and Fabio Paratici already making their moves...

#COYS

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 2 listopada 2021; 14:42

Wy myślicie, że jak w stadzie baranów wymienicie 1 na wilka to od razu stado zmieni się w watache? Może sprzeda Dele czy Daviesa ale do wymiany to tu jest z 10 zawodników a do tego muszą dojść chętni na nich i porządne zakupy w zimę i lato. Nie przesadzałbym z tym optymizmem bo ten sezon i tak będzie mega ciężki.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 2 listopada 2021; 13:26

Jest haha.

Już oczyma wyobraźni widzę jak na treningach j.ebie tego muła Ndombele, lesera Alliego, paralityka Winksa, Drewertego, Daviesa- łiiiihaaaaaa !!

Wreszcie któś kto j.ebnie ręką w stół - albo zap.ierdalasz - albo won dziadu.

Miód k.urwa, miód

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 listopada 2021; 13:23

O to jestem spokojny. Dele i Tanguy raczej mogą się pakować

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 2 listopada 2021; 13:09

Wydaje mi się ze to nie wina zawodników. Tym co nie będzie się chciało to boiska nie powąchają

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 listopada 2021; 12:49

Ciekawe czy się weźmie za tych leserów czy też go zwolnią.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 2 listopada 2021; 12:43

Już jest oficjalka.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 2 listopada 2021; 09:38

Pofantazjujmy razem:

[Repubblica] Claim that Conte " promised" that Spurs will try to sign Vlahovic from Fiorentina. Other targets include Inter's de Vrij & Bastoni. Repubblica say Conte wants to sign one of these CBs for his 3-man Spurs defence

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 2 listopada 2021; 08:58

Odświeżam twittera jak głupi :D

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 2 listopada 2021; 08:19

Buon giorno ekipa :)

Jak tam, czekacie ? ;)



Jak tam, czekacie ? ;)">odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 1 listopada 2021; 21:49

Conte ma półtorej miesiąca z łatwym kalendarzem niech działa cuda. Lepiej nie mógł trafić. Nagle się okaże, że zawodnicy potrafią biegać pewnie.

odpowiedz
Autor: THfan Wysłano: 1 listopada 2021; 19:04

Levy: Antontio, zostań naszym trenerem!
Conte: Muszę mieć wpływ na cały zespół, duży budżet na trasnfery i całkowitą kontrolę nad nimi.
Levy: Money is not a problem.

Tylko pewnie Levy nie wspomniał, że to będzie money w całości ze sprzedaży Kane w styczniu.

odpowiedz
Autor: THfan Wysłano: 1 listopada 2021; 19:02

Conte to kozak - w 1 sezonie w PL wygrana ligi z Chelsea, przerwanie bodajże dziewięcioletniej dominacji Juve we Włoszech, totalny człowie szatni z wielką charyzmą, nie wypalony Mourinho czy niepewny Nuno. Jest jedno ALE - musi mieć totalną kontrolę nad zespołem i transferami czyli coś, czego u nas nie ma od lat. Nie wierzę, że nagle w środku sezonu z dnia na dzień Levy się zmienił. Swoją drogą - nie można było tak od razu, latem? Szukanie trenera, skreślanie kolejnych kandydatur, a przecież to właśnie Conte był pierwszym wyborem. To świadczy jedynie o braku wizji sportowej tego klubu i o tym, że Levy'emu nie zależy na żadnym długofalowym planie. Nie wierzę, że coś się zmieni. Jeśli Conte dał się zwieźć Levy'emu, to w stycznu, najpóźniej w lato szukamy nowego trenera. Koleś miał jaja odejść z Interu po wygraniu ligi tylko dlatego, że władze ogłosiły wyprzedaż zawodników - wolał być bezrobotny.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 1 listopada 2021; 18:50

Jak by miało się wywalić, to już by się wywaliło. Ciekawe co się stało, że Levy poszedł na takie ustępstwa, na pewno Conte postawił na swoim i będziemy mieli pierwszy raz w tym klubie trenera z władzą absolutną(no, w pewnym sensie). Pewnie za jakiś rok złapie się z Prezesem za łby......najprawdopodobniej latem, kiedy ostatecznie bedzie chciał przebudować kadre pod swoje potrzeby.
W każdym bądź razie jeśli zatrudnienie Conte stanie się faktem, dojdzie do tego co było potrzebne i nieuknione od kilku lat - totalna rewolucja.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 1 listopada 2021; 18:50

Nawet dobrze się stało bo nie odpadliśmy z żadnego pucharu, do top 3 raptem 5 pkt a może Levy w końcu przejrzy na oczy, że jak nie zainwestuje pieniędzy w rozwój klubu to i zyski mu spadną. Lepsze to niż Nuno do końca sezonu. Niech się ktoś weźmie za te upadłe gwiazdeczki jak Dele czy Lo Celso i wywali z tego klubu. Nawet kupując młode talenty w ich miejsce a nie gotowych zawodników.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 1 listopada 2021; 18:27

@FabrizioRomano
Antonio Conte’s waiting to sign as new Tottenham manager, matter of final details. Contract until June 2023 confirmed and discussed now. Antonio’s camp & Spurs board talking about final clauses in order to announce the deal
Antonio Conte is currently in London.

Wypali to czy w.yjebie się na ostatniej prostej ?

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 listopada 2021; 17:27

Dzieje się, chyba ostatni gwizdek by Levy uratował twarz. W zimę możemy się spodziewać, że będą jakieś transfery.

odpowiedz
Autor: jerry Wysłano: 1 listopada 2021; 16:43

Co jak co, ale u nas zawsze coś się dzieje!:). To musiały wykresy Levy`emu ostro pójść w dół, że zrobił cos przeciw swojej naturze, a może po prostu bał się gniewu kibicow....

Jeśli Conte nic u nas nie ugra, to nigdy już niczego nie osiągniemy, podejrzewam, że wielu obiboków już trzęsie portkami, a częśc może się już pakować. przekiblują do zimy i pa pa.

Zabawne....a United zostaje ze Solskjearem na ławce, życie jest przewrotne.

. To musiały wykresy Levy`emu ostro pójść w dół, że zrobił cos przeciw swojej naturze, a może po prostu bał się gniewu kibicow....

Jeśli Conte nic u nas nie ugra, to nigdy już niczego nie osiągniemy, podejrzewam, że wielu obiboków już trzęsie portkami, a częśc może się już pakować. przekiblują do zimy i pa pa.

Zabawne....a United zostaje ze Solskjearem na ławce, życie jest przewrotne.

">odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 1 listopada 2021; 16:11

Tottenham expect Antonio Conte to manage the Vitesse game on Thursday, and the deal could be finalised within the next 24 hours! [Gazzetta dello Sport]

#thfc #coys #tottenham

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 1 listopada 2021; 16:11

Najmniej biegamy w lidze. Ogólnie wszystkie statystyki mamy jedne z najgorszych w całej lidze

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 listopada 2021; 13:26

Ciekawe ile będą szukać następcy. Decyzja chyba jednak dobra, nie wiem czy ktokolwiek zrobi coś lepszego, pewnie będzie ciężko, ale ilość strzałów celnych na mecz mówi wszystko.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 1 listopada 2021; 12:28

Oby z Conte wyszło...!

odpowiedz