» Niedosyt po meczu na Amex Stadium

dodał: sajmi14 dnia: 2018-04-17 19:47:29 komentarzy: 65

Tottenham w eksperymentalnym składzie zawiódł w meczu z Brighton. Spurs jedynie zremisowali z beniaminkiem 1:1 i tym samym stracili ważne dwa punkty.

Przed sobotnim półfinałem FA Cup z Manchesterem United, Mauricio Pochettino postawił na rotację. W składzie od pierwszych minut zamiast Dele Alliego zagrał Lucas Moura. Miejsce Davinsona Sancheza zajął Toby Alderweireld, a Moussa Dembele usiadł na ławce rezerwowych kosztem Moussy Sissoko.

Koguty dłużej utrzymywały się przy piłce od pierwszego gwizdka sędziego. Posiadanie futbolówki na nic jednak się zdało. Konstruowanie akcji przychodziło Tottenhamowi w największych bólach i to Brighton stwarzało sobie więcej sytuacji po kontratakach. Pierwsza, nieco nudna połowa, zakończyła się bezbramkowym remisem.

Początek drugiej połowy dał kibicom Tottenhamu nadzieje, że ich drużyna zainkasuje na wyjeździe trzy punkty. Błąd pod własną bramką popełnił lewy obrońca Brighton, który stracił piłkę na rzecz Heung-Min Sona. Skrzydłowy będąc przy linii końcowej zdołał utrzymać futbolówkę na boisku i podał do Harry'ego Kane'a. Anglik strzelił do niemal pustej bramki.

Euforia kibiców i zawodników Spurs nie trwała jednak długo. Zaledwie dwie minuty później Brighton doprowadziło do wyrównania. Jeden z zawodników gospodarzy wbiegł w pole karne, a goniący go Serge Aurier przypadkowo zahaczył nogą o przeciwnika. Rywal padł na murawę, a sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę wykonał Pascal Gross. Hugo Lloris wyczuł intencję strzelca, jednak nie zdołał obronić strzału.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Koguty z dorobkiem 68 punktów zajmują tym samym czwarte miejsce w tabeli. Podopieczni Mauricio Pochettino już w sobotę zmierzą się z Manchesterem United w półfinale FA Cup. Kolejne ligowe spotkanie Tottenham rozegra 30 kwietnia z Watford FC.

TOTTENHAM

Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Wanyama, Sissoko, Eriksen, Lucas, Son, Kane

 

ławka: Vorm, Trippier, Foyth, Dier, Dembele, Lamela, Llorente

 

BRIGHTON

Ryan, Bruno, Duffy, Dunk, Bong, Knockaert, Kayal, Stephens, Izquierdo, Gross, Murray

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: fingor Wysłano: 18 kwietnia 2018; 16:39

Dobry ten gif , ja widzę ,że ten klub naprawdę spędza Ci sen z powiek komornik ,hehe... 5 :22 ???

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 18 kwietnia 2018; 05:22

Jeśli ten człowiek (przyjmijmy że to człowiek, bo wszelkie bluzgi i obelgi to za mało na niego) nie dostanie wypierdolony z tego klubu chociażby za 5 mln euro to trzeba się zastanowić czy z tym klubem na pewno wszystko w porządku na wysokich szczeblach

https://twitter.com/EliteMartiaI/status/986316517439655937

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 18 kwietnia 2018; 02:41

W ogóle, obelgi są mega słabe. Konstruktywna krytyka - jak najbardziej.
Destroya: bez ironii, może faktycznie znajdź sobie klub, który nie będzie wywoływał u Ciebie tak negatywnych emocji?

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 kwietnia 2018; 02:37

Obelgi polecialy tylko w stronę Aurieea

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 18 kwietnia 2018; 02:36

>>Adam12 napisał:
>>I wy wszyscy nazywacie sie kibicami Tottenhamu Hotspur???<br />
Jestem z klubem od czasow Martina Jola i zostane do konca, nawet jak wroci Ramos i dolna czesc tabeli. Was opuszczam, nie widze sensu dyskusji i czytania obelg.<br />
Na koniec powiem ze Mauricuo Pochettino i Daniel Levy (tak, uwazam ze swietnie zarzadza klubem) doprowadzili ten klub na wysoko i doprowadza jeszcze wyzej. <br />
To dopiero 17 rok Levego w klubie. Dlugofalowy plan tego biznesmana, ale tez PRAWDZIWEGO kibica Tottenhamu Hotspur - nie takiego co po porazce i remisie wylewa wiadro pomyj na cala druzyne, sztab szkoleniowy i zarzad, zaklada regularny rozwoj.<br />
Przejrzyjcie wyniki sportowe i finansowe na przestrzeni ostatnich lat to moze w koncu przejrzycie na oczy!<br />
Nie pozdrawiam



A gdzie tu widzisz pomyje poza komentarzami trolla?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 18 kwietnia 2018; 02:21

Lekkie rozczarowanie, ale szczerze? Bardziej mnie elektryzuje sobotni mecz z United.

COYS!

odpowiedz
Autor: Adam12 Wysłano: 18 kwietnia 2018; 01:28

I wy wszyscy nazywacie sie kibicami Tottenhamu Hotspur???
Jestem z klubem od czasow Martina Jola i zostane do konca, nawet jak wroci Ramos i dolna czesc tabeli. Was opuszczam, nie widze sensu dyskusji i czytania obelg.
Na koniec powiem ze Mauricuo Pochettino i Daniel Levy (tak, uwazam ze swietnie zarzadza klubem) doprowadzili ten klub na wysoko i doprowadza jeszcze wyzej.
To dopiero 17 rok Levego w klubie. Dlugofalowy plan tego biznesmana, ale tez PRAWDZIWEGO kibica Tottenhamu Hotspur - nie takiego co po porazce i remisie wylewa wiadro pomyj na cala druzyne, sztab szkoleniowy i zarzad, zaklada regularny rozwoj.
Przejrzyjcie wyniki sportowe i finansowe na przestrzeni ostatnich lat to moze w koncu przejrzycie na oczy!
Nie pozdrawiam

odpowiedz
Autor: ridethelightning Wysłano: 18 kwietnia 2018; 00:35

Miałem ostatecznie wypierdolić ze strony ale występ tych paralityków i innych parodystów sprawił że postanowiłem ponownie napisać wpis na temat tego klubu co prawda nie będąc już fanem tego śmiesznego klubu. Mentalnie to ten klub nigdy nie dorośnie do wygrywania premier league. Man City pokazali jak daleko Tottenhamowi do klasowego zespołu z szansami na zdobycie krajowego mistrza. Jakieś fa cup na farcie to jedynie co czeka ten klub i o to może nie być tak łatwo bo taki standardowy arbiter przestał już być po stronie Spurs. Żenada to jedno słowo jakie dosadnie i dobitnie oddaje to co ten klub wyprawia w ostatnich spotkaniach. Za zszargane nerwy to moja wina sam tak sobie wybrałem ale jednak nikt nie zapłaci. Pochettino out bo szkoda na tych pastuchów z wiecznymi aspiracjami do bycia kimś. W tym klubie nie ma czegoś takiego jak wystawianie słabszego składu bo wtedy wiadomo że mecz w plecy. Kane bez formy nie ma szans z Salahem i sprawa jest zakończona. Son to jakieś nieporozumienie z tymi śmiesznymi dryblingami do rezerw albo niech już wypierdala do Korei. Jeźdźca bez głowy tego samego sortu co Walcott i Welbeck. Kiedyś myślałem że jest podobny do Sane ale dzisiaj wiem jak bardzo się myliłem. Już Sterling jest lepszy przynajmniej wypierdoli się na karniaka choć ostatnio też nie w formie. Eriksen chyba nigdy nie dostanie wolnego jakiegoś konkretnego to nie mam do niego większych żalów. Lucas nie ma gry w nogach i jakiś taki nieporadny . Sissoko to niech zostanie w Tottenhamie i pod niego budować nowy Tottenham bo szkoda tylko chłopaków z talentem na ten klub. Wanyama wiadomo mało gra to ci z miejsca nie złapie formy. Aurier to ***** więcej takich parodystów w obronie to będziecie mieli mokre sny do Ekkoto i innych Koboulów czy Dawsonów. Alderweireld pokazał klase kiedyś w barwach United czy innego City będzie dymał ten klub i chował do kieszeni takich Sonów czy innych Allich. Genialny gość gra raz na rok ale klase potrafi pokazać. Sanchez by się u niego wyrobił to pogonili zamiast dać kontraktu żydowskie pazie. Vertonghen standard robi jak umie za tych kurwów Aurierów by jakoś to miało ręce i nogi. Davies to ***** bez formy napierdala te dośrodkowania bardziej smiesznie niż Rose. ***** kto ich tam na treningach tego uczy tak to spierdalać ? Lloris karny to chyba obronił **** wie kiedy. Chyba Cech tylko gorszy. Guardiola by wyjebał w pizdziec tego żabojada razem z Sissoko Pochettino jest troche za mięki. A zmiany to już szkoda gadać bo **** dały. Licze na Chelsea by pogoniła ten klub to może chłopacy z talentem jak Kane Eriksen i im podobni nie będą marnować karier w tym klubie. Szalom !

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 23:12

Potrzebne czy niepotrzebne...ja tu widze że siadła głowa troszke po LM albo to zmęczenie sezonem juz i to jest akurat najawiększy prolem w tej chwili

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:57

W sumie to niepotrzebne im podium, co nie?

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:56

A mówili że Aurier top 5 PO w europie XDDD nie moge, przepraszam. Ide spać.

odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:53

Trzeba uczciwie sobie powiedzieć, że ostatnie 3 lata (łącznie z tym sezonem) pokazują, że brakuje nam mentalności zwycięzców. Zobaczcie ile razy straciliśmy czy odpadliśmy, bo zabrakło nam charakteru. Nie potrafiliśmy postawić kropki nad i czy utrzymać wyniku.

Mam nadzieję, że ten jeszcze chłodniejszy prysznic po City (tamta porażka była wkalkulowana) uświadomi chłopakom, że trzeba nie tylko utrzymać miejsce w TOP4, ale również wywalczyć Puchar Anglii. Jeśli w ostatnich spotkaniach sezonu nie pokażemy, że mamy jaja to nie tylko Toby Alderweireld oraz Danny Rose zdecydują się na odejście latem.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:50

Ja już ***** w kościach czuje jak to się skończy. Nasz brak szczęścia, chelsea wiatr w żagle. Jeszcze jak w pucharze nie wyjdzie to znowu morale siądą. Ja jebie ***** ja nie wiem jak my to wypuścimy to szydera nie będzie miała końca.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:47

Zostaly 4 mecze a przy ewentualnej wygranej Chelsea jutro mamy zaledwie 5 pkt z 10 ....nie zdziwi mnie nic serio.polewka

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:47

Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi. Co ten poczetino znów wykombinował. Oszczędzał podstawe na sobotę? Przecież do tego meczu jest aż 4 dni, masa czasy na regeneracje. Czemu wystawił do środka od początku meczu dwóch drewniaków - Wania dziś nieźle irytowal. Dziś raczej straciliśmy szansę na 3 miejsce a nad niebieskimi jest już tylko 5 pkt przewagi. A z taka gra to w sobotę nie ma czego szukać.

Poch chciał dziś wygrać najmniejszym nakładem sił przy okazji oszczędzając się na sobotę a tu okaże się że goowno wyjdzie z jednego i drugiego

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:46

Na United koniecznie 3-5-2. Toby jest tej druzynie bardzo potrzebny. A latem środowy pomocnik potrzebny od zaraz.

odpowiedz
Autor: Damian Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:44

Idzie sie wkurwic, ale trzeba oddac Brighton, ze dobrze murowali i nie dali sie naszym rozkrecic. Bywaja i takie mecze, wszystkiego nie da sie wygrac. Oby w sobote nam zrekompensowali.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:43

Nie wiem, jak można stawiać Auriera wyżej niż Trippiera. Niektóre osoby (niekoniecznie tylko tutaj) sporo o tym pisało w ostatnim czasie, ale głupota Auriera powala. Niby jest go więcej w ofensywie, ale co z tego, skoro żadne jego dośrodkowanie nie jest nawet choć trochę udane? Zazwyczaj za mocne lub zatrzymują się na pierwszym obrońcy. Słabizna również w wykonaniu Wanyama. Rozumiem, że brakuje mu gry, ale dzisiaj grał strasznie niepewnie i czasami chyba sam nie wiedział co robi na boisku. Każdy nazywający Brighton leszczami powinien się puknąć w głowę.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:42

>>nnaderowy napisał:
>>Moura też szału nie zrobił tak swoją drogą. Cały ten mecz do zapomnienia. Po dwóch takich 'seansach' w sobotę MUSZĄ być fajerwerki, bo aż wstyd. O vice już zapominam.

o vice? xdddd,kwestia czy wgl utrzymamy czwórke a tu marzenia o vice

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:41

>>Underek napisał:
>>Leszczami? Walczyli o kazda piłkę i świetnie się ustawiali. Nie mieliśmy pół sytuacji.

To chyba my jestesmy słabi niz oni wielce fantastyczni,nawet podsumuwując ich ostatnie wyniki..

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:40

Moura też szału nie zrobił tak swoją drogą. Cały ten mecz do zapomnienia. Po dwóch takich 'seansach' w sobotę MUSZĄ być fajerwerki, bo aż wstyd. O vice już zapominam.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:40

Leszczami? Walczyli o kazda piłkę i świetnie się ustawiali. Nie mieliśmy pół sytuacji.

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:39

Piłkarzyki pajacyki. Dno.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:38

Serio remisujemy z takimi leszczami Booze...

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:30

Dramat. Wszyscy graja poniżej poziomu. Ofensywa lezy, Kane schodzi głęboko, Son nie pokazuje się do gry, Eriksen gra jak Dier, Lucas jedyny ktory cos gra zszedl. Sedzia ch.. ci na imię

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:26

Na plus Toby. Dużo większy spokoj niż z Sanchezem

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:25

Jak mnie ten Aurier denerwuje

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:23

Wiedziało co robi Psg,takiego raka sprzedac ***** xD,nic gosc nie potrafi

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:22

Aurier Aurier ty kuuuuuuuuuuuuuyrwaaaa drewniakuuuuu

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:22

A nie przeciez Sissoko tez zlazł xD

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:20

Zamiast wypierdolic Sissoko to wyjebal Moure..no co za łazan masakryczny

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:19

Ja jebe co za lipaaaa

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:18

Ale oczy bolą, masakra. Fatalnie to wygląda, niezależnie od wyniku.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:14

Z Llorisa się zrobił Casillas, a reszta pokazuje dlaczego nic nie wygrywamy. Jak my to przegramy to jeszcze z top 4 wypadniemy. Tfu obym się mylił

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:11

Nie no parodia,Kejt oucik i ktos obojętnie bo **** z tego będzie

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 17 kwietnia 2018; 22:00

Eriksen to się chyba z Dier'em na nogi dzisiaj zamienił.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:57

>>triangleefiks napisał:
>>Ci komentatorzy nienawidzą chyba tottenhamu. Jak ja widzę jak reagują na nasze bramki i tylko takie o Kane strzelił. Obwinianie nie chwalenie naszy wk**wia mnie to w tym canal+


Bez przesady, ja też nie wyskoczyłem a kibicuje. Z dupy byl ten gol po prostu

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:56

Aurier jest niemozliwy. Co za ebany debil. Po prostu bezmózg.

Ale karnego nie było, nurek przypajacowal, on wygladal jakby umieral

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:56

Toż żaden karny, babol sędziego, nie Aurier'a.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:56

I jeszcze do wyciągniecia dla Llorisa no ja nie mogę

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:55

Co za łeb

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:55

XDDD niezły karny

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:54

aczkolwiek karny miekki jak ****

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:54

No to pograli

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:54

xd

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:54

Znowu ten ***** niedojeb Aurier

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:54

Ci komentatorzy nienawidzą chyba tottenhamu. Jak ja widzę jak reagują na nasze bramki i tylko takie o Kane strzelił. Obwinianie nie chwalenie naszy wk**wia mnie to w tym canal+

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:53

No i kupa, poprowadzili :D

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:52

ale farcik

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:52

hehehe, strzelili :D

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:51

Na boisku Tottenham. Człap! Człap Człap!
Nikt nie podaje, każdy gra sam. Człap! Człap Człap!
Sędzia im dzisiaj nie pomaga. Człap! Człap Człap!
Jak nie strzelą, to im biada. Człap! Człap Człap!

;-)

">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:50

>>Franklin Clinton napisał:
>>>>Spurs napisał:<br />
>>Na **** sie pcha kejn do wolnych skoro nie raz ani nie dwa potwierdzil ze robi to ****owo ? <br />
<br />
Oglądasz mecze Tottenhamu w tym sezonie? Zazwyczaj raz w meczu spróbuje i niejednokrotnie potrafił oddać groźny strzał. Zapomniałem, że Eriksen jest specem od tego i na jego gola z rzutu wolnego czekamy od października 2015 roku... chodzi o Premier League. <br />

To ja tak przypomnę, że Eriksen strzelił w tym sezonie z wolnego, ale z jakiegoś powodu ktoś bardzo nie chciał, żeby mu go uznali ^^

odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:46

>>Spurs napisał:
>>Na **** sie pcha kejn do wolnych skoro nie raz ani nie dwa potwierdzil ze robi to ****owo ?

Wydaje mi się, że dla niego na te chwilę bardziej istotny jest król strzelców od wyniku drużyny, to próbuje ze wszystkich możliwych okazji. A to się potem czasami odbija na wyniku.
Nie, że jakoś bardzo wjeżdżam na Kane'a, ale mam wrażenie, że cała drużyna gra lepiej jak nie musi grać pod niego. Nagle wtedy indywidualności mają więcej swobody w zagraniach :D

Ale możliwe, że gadam głupoty, bo mimo wszystko Kane krótko pauzował, więc jest to mało miarodajne.



Ale możliwe, że gadam głupoty, bo mimo wszystko Kane krótko pauzował, więc jest to mało miarodajne.">odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:44

Co chłopaki, parodie gramy?

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:43

>>Spurs napisał:
>>Na **** sie pcha kejn do wolnych skoro nie raz ani nie dwa potwierdzil ze robi to ****owo ?

Oglądasz mecze Tottenhamu w tym sezonie? Zazwyczaj raz w meczu spróbuje i niejednokrotnie potrafił oddać groźny strzał. Zapomniałem, że Eriksen jest specem od tego i na jego gola z rzutu wolnego czekamy od października 2015 roku... chodzi o Premier League.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:41

Son nic nie gra po czym akcja bramkowa z Kanem Lucas fajny ale nie oszukujmy się ładnie to wygląda nic z tego nie ma

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:33

Ale oni są bezproduktywni, jak ktoś ustawi nisko obronę i potrafi zamykać korytarze.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:33

Na **** sie pcha kejn do wolnych skoro nie raz ani nie dwa potwierdzil ze robi to ****owo ?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:26

Cinżko

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:18

Gosc co ma skilla ten braziliana

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:15

Nudy ale kontrolujemy

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:15

Ale padaka o.O

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 21:07

Dejwis to taka sredniawka ze to hit

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 17 kwietnia 2018; 20:21

Alez składzik o ****

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 17 kwietnia 2018; 20:10

No i doczekaliśmy się Lucasa! Liczę na udany występ Brazylijczyka i większą liczbę minut w końcówce sezonu. Fajnie będzie zobaczyć również Toby'ego po takiej przerwie. Trzy punkty obowiązkiem!

odpowiedz