» Mecz pod dyktando Tottenhamu - wygrana z Juventusem!

dodał: sajmi14 dnia: 2017-08-05 17:21:56 komentarzy: 26

Tottenham po dobrej grze zwyciężył z Juventusem na Wembley 2:0. Bramki dla Spurs zdobyli Harry Kane oraz Christian Eriksen.

Spotkanie ze Starą Damą było dla Tottenhamu ostatnim meczem towarzyskim w obecnym okresie przygotowawczym. Spurs rozpoczną swój sezon już 13 sierpnia potyczką z Newcastle United na St. James Park.

Zdecydowanie złą wiadomością dla kibiców Kogutów jest kontuzja Kierana Trippiera, który w pierwszej połowie meczu z Juventusem musiał opuścić boisko z powodu urazu. Anglik był później widziany chodzący o kulach z usztywnioną nogą.

TOTTENHAM

Lloris (C); Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Dembele; Sissoko, Eriksen, Dele; Kane

JUVENTUS

Buffon; Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Douglas Costa, Dybala, Mandzukic; Higuain

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Black Wysłano: 12 sierpnia 2017; 21:30

:) :) :)

:) :)">odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 12 sierpnia 2017; 13:14

Eriksen jako plan B Barcelony jak nir wyjdzie z dembele albo coutinho. Sanchez bedzie pożytek piłkarz świetny. Jeszcze jakiś noname z Granady jedyna komplikacja z nim to gol co ma 400 wyświetleń... podobno nie szukają 10 tylko napastnika i młodego bramkarza dziwne

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 12 sierpnia 2017; 08:21

Trzeba przyznać fajny mecz do oglądania. Duzo się działo.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 11 sierpnia 2017; 22:30

Jablona teraz to oni mają zabawę

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 11 sierpnia 2017; 22:01

Jakie śmieszne jest słuchanie komentarzy fanów arsenalu w pubie :p

">odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 10 sierpnia 2017; 23:58

Błagam już kupcie tego Barkleya za 30mln nie sprzedawajcie sissoko jakby on słaby nie był potrzebujemy głębię, a kto wie może w lidze mistrzów mu się grać zechce zatrzymajcie zawodników i dajcie ten sezon.

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 10 sierpnia 2017; 20:32

@spurs z jednej strony tak (pamiętam jeszcze te jego dośrodkowania na aut) z drugiej strony jest najlepszym lewym obrońcą w lidze i zarabia 70tysięcy.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 10 sierpnia 2017; 13:41

Przwpraszam bardzo ale gdyby nie Poch to ta super gwiazda" siedzialaby z podkulonym ogonkiem w jakims sunderlandzie apbo newcastle

odpowiedz
Autor: triangleefiks Wysłano: 10 sierpnia 2017; 11:32

On chce wzmocnień piłkarzy którzy są znani, a nie trzeba ich imion wpisywać w google by się dowiedzieć kto to + podwyżki i trofeum w tym sezonie. Jeśli mu tego nie dają w 2 angielskim klubie który jest daleko od jego rodzinnego miasta to nie dziwne, że chce odejść ja mu nie mam nic za złe, wręcz się dziwie, że jeszcze nie uciekł...

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 10 sierpnia 2017; 10:50

Skysports podaje ze Rose chętnie się przyłaczy do Chelsea jak ManU tylko kwestia czy go puszczą

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 10 sierpnia 2017; 09:36

>>Spurs napisał:
>>;Poch poqiedzial chyba wczoraj ( zobaczylem na twitt) ze potrzebuje 4 zawodników,czyżby serio Rose odszedł?,moze jeszcze Toby i będzie pakiet

Eeee raczej nie. My akurat potrzebujemy szeroką kadrę. Dla konkurencji zawodników lub w razie kontuzji. I lepiej nie mówcie takich głupot bo jeszcze wykraczecie :D

och poqiedzial chyba wczoraj ( zobaczylem na twitt) ze potrzebuje 4 zawodników,czyżby serio Rose odszedł?,moze jeszcze Toby i będzie pakiet

Eeee raczej nie. My akurat potrzebujemy szeroką kadrę. Dla konkurencji zawodników lub w razie kontuzji. I lepiej nie mówcie takich głupot bo jeszcze wykraczecie :D">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 10 sierpnia 2017; 08:47

70 tysięcy - tyle w temacie.


Na obecne stawki, mnie to nie dziwi, że jest sfrustrowany. Hajsy z transmisji coraz większe, jakieś tournee nie tournee, też nie za frytki, ze sprzedaży 80mln, wydane 0, jak już nie kupujemy to powinniśmy podnieść płace chociaż. Jak ten sezon nie wyjdzie, to za rok każdy jeden (może poza Kane'm, chociaż nigdy nie mów nigdy) będzie chciał uciekać, a i niewykluczone, że Maurycy się zawinie.

Do niedawna apelował o spokój, już mówi, że powinniśmy kupić 2,3 gości, nie wierzę, że to po nim spływa.


Jeżeli chcemy kontynuować ten kierunek, który przecież całkiem fajnie wychodzi, to nie obejdzie się bez 100tyś. dla każdego z pierwszego składu.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 10 sierpnia 2017; 08:40

Poch poqiedzial chyba wczoraj ( zobaczylem na twitt) ze potrzebuje 4 zawodników,czyżby serio Rose odszedł?,moze jeszcze Toby i będzie pakiet

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 10 sierpnia 2017; 06:36

https://www.thesun.co.uk/sport/football/4209426/tottenham-news-danny-rose-exclusive/

Rose umarł w moich oczach.

odpowiedz
Autor: kokos14 Wysłano: 10 sierpnia 2017; 01:23

I nkoudou który grał bardzo dobrze we wszystkich meczach kontrolnych 1 bramka i 3 asysty :) 100% udanych dryblingow

100% udanych dryblingow ">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 7 sierpnia 2017; 21:26

Kontuzja Trippa jednak nie taaka maleńka...

odpowiedz
Autor: krzych86i Wysłano: 7 sierpnia 2017; 12:38

>>Jablona napisał:
>>>>krzych86i napisał:<br />
>>Na mnie dobre wrażenie robi ten Georgiou. Ciekawe jak będzie się rozwijał. A co jest grane z tym Lamelą? On zakończył karierę czy jak? <br />
<br />
<br />
https://youtu.be/pr3f6hHJtUk Żyje.

A no faktycznie jest skubaniec.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 6 sierpnia 2017; 08:56

>>krzych86i napisał:
>>Na mnie dobre wrażenie robi ten Georgiou. Ciekawe jak będzie się rozwijał. A co jest grane z tym Lamelą? On zakończył karierę czy jak?


https://youtu.be/pr3f6hHJtUk Żyje.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 6 sierpnia 2017; 06:35

Nie ma co się sugerować sparingiem z tym Siussioko.

Lamela miał kontuzję, operację i dochodzi do siebie powoli.

odpowiedz
Autor: krzych86i Wysłano: 5 sierpnia 2017; 22:57

Na mnie dobre wrażenie robi ten Georgiou. Ciekawe jak będzie się rozwijał. A co jest grane z tym Lamelą? On zakończył karierę czy jak?

odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 5 sierpnia 2017; 19:54

Nie wiem jak wam, ale mnie coraz bardziej przekonuje ten Sissoko :P Owszem, to tylko jeden mecz... zobaczymy :)

Owszem, to tylko jeden mecz... zobaczymy :)">odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 5 sierpnia 2017; 18:45

Ja w tv oglądam, ładny gol ;)

">odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 5 sierpnia 2017; 18:42

Słabego streama, na słabe wifi potrzebuję.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 5 sierpnia 2017; 18:34

Myślałem że robal z polski będzie bronił. Ale pewnie zmieni Buffona w przerwie.

odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 5 sierpnia 2017; 18:27

Ogólnie zaskoczył mnie ten Sissoko. W mediach głośno ostatnio o jego przenosinach do Turcji.

N'Koudou tymczasem nie zagra z powodu lekkiego stłuczenia.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 5 sierpnia 2017; 18:14

Wygląda jakbyśmy grali składem pod 1 kolejkę. Patrząc na listę kontuzjowanych szykuje się ustawienie 4-2-3-1 z Dierem w pomocy i Sissoko zastępującym Sona. Tego osatniego obawiam się najbardziej, zwłaszcza, że presezonu nawet nie grał w ICC.

odpowiedz