» Mauricio: To bardzo ważne, by rozpocząć sezon od zwycięstwa.

dodał: ainam dnia: 2019-08-11 13:08:17 komentarzy: 2

O wczorajszym spotkaniu:

Myślę, że zaczęliśmy dobrze i stworzyliśmy kilka okazji, ale po pierwszej bramce wszystko się zmieniło. Byliśmy trochę zdezorientowani i popełnialiśmy wiele błędów co skutkowało tym, że podejmowaliśmy złe decyzje. To była moja wina. W drugiej połowie naprawiliśmy te problemy i Nasza gra pozycyjna była zupełnie inna, kontrolowaliśmy mecz przez całe 45 minut. Wiedziałem już, że kwestią minut jest stworzenie okazji na strzelenie bramki i wygrania spotkania. To bardzo ważne, by rozpocząć sezon od zwycięstwa.

O absencji Jana Vertonghen'a:
Zawsze jest to ocena menadżera i trenerów. To już mój piąty sezon tutaj i znacie mnie, zawsze będą grać zawodnicy, którzy są obecnie w najlepszej formie i zasługują na grę. Nie sądzę, aby to był problem. Moją dzisiejszą decyzją była gra z Tob'ym i Davinsone'm, a na ławce miałam Dier'a czy Aurier'a.
Mam nadzieję, że Jan jak i inni gracze których nie było dziś na boisku, będą ciężko pracować i pokażą mi, że myliłem się, nie dając im szans na grę.