» Lloris: Pamiętamy o porażce

dodał: sajmi14 dnia: 2017-08-13 00:35:43 komentarzy: 10

Hugo Lloris przyznał, że zawodnicy Tottenhamu nadal pamiętają o ostatniej porażce z Newcastle United.

Przypomnijmy, że dwa lata temu, na zakończenie sezonu Spurs przegrali z Newcastle aż 1:5, przez co spadli na trzecie miejsce w tabeli, dając się wyprzedzić lokalnemu rywalowi - Arsenalowi. Kapitan Tottenhamu stwierdził, że był to wielki cios dla zawodników.

- Wciąż pamiętam, co czułem tamtego dnia. To było okropne, po prostu okropne... Jeśli spytasz o ten dzień Mauricio Pochettino, to będzie na ciebie bardzo zły.

- Nie wiem, czy był to mój najgorszy moment podczas mojej kariery w Tottenhamie, ale zdecydowanie jeden z najgorszych...

- Wciąż nie mogę wytłumaczyć, jak do tego doszło, ale będziemy ciężko pracować, aby więcej nie dopuścić do takiego wyniku.

- Przez długi czas było to dla nas bardzo bolesne, jednak w dłuższej perspektywie to doświadczenie pomogło nam jako drużynie. Uczysz się ze zwycięstw, ale jeszcze więcej możesz wynieść z takich porażek.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Jablona Wysłano: 13 sierpnia 2017; 15:31

A jak długo go nie będzie? Żeby wiedzieć ile trzeba będzie się męczyć z nim.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 13 sierpnia 2017; 13:17

:) :) :)

:) :)">odpowiedz
Autor: sajmi14 Wysłano: 13 sierpnia 2017; 13:06

Nie mam możliwości dawania banów. Będzie Wojtek i załatwi sprawę.

odpowiedz
Autor: Arracan Wysłano: 13 sierpnia 2017; 13:05

Może w Twoim przekonaniu "żydek gazowany" to pieszczotliwe, dla mnie jest to objaw antysemityzmu i coś, co trzeba tępić bezwzględnie. Przestań być chamem. Tobie się pewnie wydaje że taki mądrutki jesteś, no ale w sekrecie Ci powiem, że nie. Nie potrafisz dyskutować, nie potrafisz bronić swoich racji, jesteś opryskliwy i nawet nie umiesz pisać poprawnie. Uwierz mi, że Twoje opinie są tutaj najmniejszym problemem.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 13 sierpnia 2017; 13:04

Przestańmy zwracać uwagę na TO, skoro nie admini nie mogą TEGO zbanować.

Myślę, że chłopaki myślą o tamtym meczu, ale nie czują przez to większej presji.
Nie mogę się już doczekać, dajcie mnie już te emocje związane z meczem.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 13 sierpnia 2017; 12:53

:) :) :)

:) :)">odpowiedz
Autor: Arracan Wysłano: 13 sierpnia 2017; 12:41

Gdzie są moderatorzy? Mamy tu popis chamstwa, arogancji i obrzydliwego antysemityzmu i nie ma komu zrobić z tym porządku? No błagam.

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 13 sierpnia 2017; 06:38

Ej ej ej Black ogarnij się. Coś za bardzo się zdenerwowałeś. Wiadomo, że czasem człowieka biorą emocje, ale bez przesady. Za dużo przekleństw piszesz, ograniczyłbyś je. Mógłbyś dać przynajmniej jakieś znaki (cenzurę) typu * . # itp. między nimi. Samych dorosłych na tej stronie niema. Po drugie jak ta strona będzie wyglądać ?

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 13 sierpnia 2017; 03:06

Nikt chyba nie rozumie, co się wtedy stało. Na ten moment 3 pkt, tylko to się liczy.

odpowiedz
Autor: Black Wysłano: 13 sierpnia 2017; 01:15

:) :) :)

:) :)">odpowiedz
Sonda serwisowa

Brak sondy do wyświetlenia

Zawodnik meczu
Gracz meczu z Evertonem: ?
Statystyki serwisu

Najnowszy użytkownik: Boliekes3o
Strona istnieje od: 1648 dni
Użytkowników online: 0
Gości online: 67
Newsów: 5427
Lista online:

Partnerzy
serwisu
  • http://www.iss-sport.pl/shop,team,76
  • Tottenham3
  • Tottenham3
  • best gol
Wyjazdy-na-mecze build_links();