» Lloris: Od kolejnych spotkań zależy przyszłość klubu

dodał: sajmi14 dnia: 2018-05-07 11:27:21 komentarzy: 43

Sezon nieubłaganie zbliża się do końca, a sytuacja Tottenhamu w tabeli zaczyna się komplikować. Do zawodników o lepszą postawę w dwóch ostatnich meczach zaapelował Hugo Lloris.

Tottenham zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli, jednak strata punktów przez Koguty w meczu z WBA pozwoliła Chelsea zbliżyć się na dwa "oczka".

Drużyna Spurs w ostatnich dwóch ligowych kolejkach zmierzy się z Newcastle i Leicester. W najgorszym przypadku Koguty mogą skończyć sezon na piątym miejscu, tracąc tym samym Ligę Mistrzów. Z drugiej strony Tottenham wciąż ma szansę wyprzedzić Liverpool i zakończyć rozgrywki na trzeciej pozycji.

- Jesteśmy w takim okresie sezonu - i jest to równe dla wszystkich drużyn - kiedy nie mamy takiej świeżości, jak we wrześniu, październiku czy listopadzie. Bardzo trudno jest grać w każdym meczu z taką samą intensywnością - powiedział kapitan Tottenhamu.

- Musimy zrozumieć, że dwa kolejne mecze są bardzo ważne i mają ogromny wpływ na przyszłość tego klubu i każdego zawodnika w szatni.

- Musimy wbić sobie do głów, że będzie ciężko do samego końca, do ostatniego meczu, do ostatniej minuty. Jesteśmy w Premier League i walczymy z Liverpoolem i Chelsea o miejsce w top4. To są wielkie kluby, które przywykły do grania i rywalizowania na tak wysokim poziomie.

- Teraz wszystko zależy od mentalności. Nie chodzi o kondycję i stan fizyczny. Chodzi o mentalność i właśnie w meczu z West Bromem zabrakło nam agresywności w kluczowych momentach. To bardzo rozczarowujące, ponieważ mogliśmy zakończyć sezon w lepszym stylu.

- Wszystko zależy od nas. Musimy jednak pozostać skoncentrowani i wierzyć w siebie. Nie ma miejsca na zwątpienie.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: judyta_p Wysłano: 15 maja 2018; 12:24

Po cichu liczę jednak na kibicowanie Spurs zdobywającym trofea. Nawet jeśli będzie ligowym średniakiem to i tak będzie to team, któremu będę kibicowała. To moi faworyci w grze o Puchar Anglii w następnym sezonie. Może być ciężko, lecz mam nadzieję na pełny sukces. Trzymam kciuki!!!

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 12 maja 2018; 12:47

Destroya i wtedy dalej będziemy oglądać mecze w koszulce Spurs tak jak robiliśmy to 8-10 lat temu będąc ligowym średniakiem i będziemy to robić nawet za 20 lat jak mielibyśmy oglądać streamy naszych meczy z Championship. Na tym polega bycie kibicem na dobre i na złe ale co może o tym wiedzieć sezonowiec z parciem na sukces, który zgrywa jakiegoś jebanego proroka tak jakby Twoja opinia o tym klubie zmieniła nasze podejście. Na szczęście Twoje "kibicowanie" jak szybko przyszło tak szybko pójdzie i za parę lat nasze oczy odpocznę od Twoich marnych żali.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 11 maja 2018; 17:41

Przemówił ! <3

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 11 maja 2018; 15:05

Mnie rozbawi do łez jak z tego klubu z wiecznymi aspiracjami na bycie kimś zostanie West Ham z imponującym stadionem.

odpowiedz
Autor: dwidera Wysłano: 11 maja 2018; 12:36

Campbell rozbawił mnie do łez

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 10 maja 2018; 08:28

Trzymam kciuki <3

odpowiedz
Autor: Campbell Wysłano: 9 maja 2018; 16:16

Ja jestem jedynie ofiara tego klubu oszukany i zdarty z człowieczeństwa i pozostałości dumy ludzkiej. Jeśli mam ocalić kogoś tymi dosadnymi wpisami przed kibicowaniem temu klubowi to moja misja musi trwać nadal. Dziwne że jeszcze nie jestem w kaftanie bezpieczeństwa ale to kwestia czasu. Tymczasem robię co mogę by ocalić pozostałych.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 8 maja 2018; 17:34

Polecam poczytać komentarze od początku . A nie widzę problemu by po skomentowaniu artykułu popisać o czymś innym :p

">odpowiedz
Autor: kenjen Wysłano: 8 maja 2018; 15:21

Dlaczego nie komentujecie artykułu tylko innych użtkowników?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 maja 2018; 20:08

>>Mortal napisał:
>>A co jeżeli Jablona i destroya to jedna osoba, tylko Nas podpuszcza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spisek! :D

">odpowiedz
Autor: Mortal Wysłano: 7 maja 2018; 19:41

A co jeżeli Jablona i destroya to jedna osoba, tylko Nas podpuszcza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 7 maja 2018; 18:39

Jestem*

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 7 maja 2018; 18:26

Spoko, wszyscy myślą, że jesteśmy kolejnym kontem tego degenerata xD

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 maja 2018; 16:25

>>Szary napisał:
>>;Destroja, a Franklin Clinton to też twoje konto?

Kurde, pomyliłem się. Sorry Clinton.

estroja, a Franklin Clinton to też twoje konto?

Kurde, pomyliłem się. Sorry Clinton. ">odpowiedz
Autor: SSJIV Wysłano: 7 maja 2018; 16:03

Właśnie mówi to o czym wspominałem. Jak nie zagramy w LM to czeka nas latem rewolucja transferowa. Odejdą nie tylko Toby Alderweireld czy Danny Rose, ale w kolejce do odejścia ustawia się także Moussa Dembele, Christian Eriksen, Harry Kane czy nawet Hugo Lloris, który być może przeniósłby się do Paris Saint-Germain.

Mam nadzieję, że piłkarze pokażą charakter i wywalczą miejsce w TOP4. Potrzebujmy dwóch zwycięstw, aby zająć miejsce na podium. Mimo wszystko uznałbym to za skromny, ale sukces.

Jeżeli chcemy, aby zawodnicy poważnie traktowali nasz klub to musimy co sezon zajmować miejsce w TOP4, walczyć o angielskie puchary oraz dochodzić do co najmniej ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

odpowiedz
Autor: porażka Wysłano: 7 maja 2018; 15:53

I te piosenki glory glory Tottenham Hotspur ? Jakie glory ***** ? Gdzie ten klub i jaki czas temu zaznał w praktyce czegoś takiego jak gloria ?

odpowiedz
Autor: porażka Wysłano: 7 maja 2018; 15:48

Tych nieudaczników wspierałem za każdym razem kiedy mnie zawiedli. Może nie było mnie w tym okresie na stronie albo coś że sobie nie przypominasz. Ale moja cierpliwość się skończyła po tym West Bromie i będzie suszarka z mojej strony.

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 maja 2018; 15:43

Ani razu nie dało sie u Ciebie wyczytać wspierania klubu, pewnie jestes kibicem Arsenalu ktory sie musi powyżywać. Nawet po wygranej na Stamford wyzywales naszych.

Nie zmienia to faktu, ze nie wierze w sukces w tym sezonie. A to moze sprawic ze Kane, Eriksen i Poch znajda nowe wyzwania...

odpowiedz
Autor: porażka Wysłano: 7 maja 2018; 15:42

ekspert *

odpowiedz
Autor: porażka Wysłano: 7 maja 2018; 15:42

a ty jesteś **** nie ekspery xd

odpowiedz
Autor: Underek Wysłano: 7 maja 2018; 15:41

Destroya idz stad, nie jestes kibicem Tottenhamu tylko trollem, nikt cie tu nie chce.

odpowiedz
Autor: zniesmaczony Wysłano: 7 maja 2018; 15:14

Jak ten klub wtopi awans do ligi mistrzów to chyba z tych negatywnych emocji przerobie powyborczy klasyk Stonogi i wam na stronie się pojawi.

odpowiedz
Autor: zniesmaczony Wysłano: 7 maja 2018; 15:10

Nie

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 maja 2018; 15:06

Destroja, a Franklin Clinton to też twoje konto?

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 maja 2018; 15:05

O masz, czyli destroja idzie na rekord, swój własny indywidualny :D

">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 maja 2018; 15:03

A nie, piąte.

odpowiedz
Autor: zniesmaczony Wysłano: 7 maja 2018; 15:03

Ciężko zliczyć już ile tych kont było ale poczta tymczasowa dobra opcja i nie trzeba wiele wysiłku. Tylko człowiekowi już motywacji powoli brak do robienia tych kont i udzielania się tutaj jak widzę to co widzę.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 maja 2018; 15:02

Czwarte z tego co się doliczyłem, ale coś mi mogło umknąć.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 maja 2018; 15:01

Jak to już jest multi multikonta :D

">odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 maja 2018; 15:00

A jak dostaniesz bana, to nie założysz nowego konta? xD

odpowiedz
Autor: zniesmaczony Wysłano: 7 maja 2018; 14:50

Jak nie dostane bana do czasu 13 maja obraza typu czarne gówno jest niczym co ja tu zrobie jak ten klub wtopi z Newcastle i Leicester.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 maja 2018; 14:38

destroja:

Ochłoń ciut. Na każdym kroku obrażasz kogoś, no ileż można.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 7 maja 2018; 14:34

Żałosne mocno.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 maja 2018; 14:12

>>zniesmaczony napisał:
>>Może w jakiejś alternatywnej rzeczywistości ten klub nie jest gównem szkoda że ja jestem w tej


Zaśmiane mocno :))


">odpowiedz
Autor: zniesmaczony Wysłano: 7 maja 2018; 14:09

Może w jakiejś alternatywnej rzeczywistości ten klub nie jest gównem szkoda że ja jestem w tej ;)

">odpowiedz
Autor: zniesmaczony Wysłano: 7 maja 2018; 14:08

Pozostaje oczami wyobraźni zobaczyć że ten klub na tym obrazku podnosi co innego i kto inny trzyma te trofeum nie ten szrotowy pizdzielec

odpowiedz
Autor: zniesmaczony Wysłano: 7 maja 2018; 14:06

13 maja będą takie jaja na tej stronie jakie jeszcze nie były nawet na Kanonierach. I co wy piszecie że nic nie wygrywacie ? Ja też tak pisałem ale jak zobaczyłem ten obrazek to zrozumiałem że jaki klub takie trofea

https://cdn.images.dailystar.co.uk/dynamic/58/photos/946000/tottenham-trophy-vincent-janssen-956946.jpg

odpowiedz
Autor: zniesmaczony Wysłano: 7 maja 2018; 14:02

Lloris ja i bez tego ci mogę napisać jaka będzie przyszłość tego klubu. Nawet nie czytałem co miał do powiedzenia ten kapitan bez genu kapitana i jednym słowem miękka faja.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 7 maja 2018; 13:46

- Musimy zrozumieć, że dwa kolejne mecze są bardzo ważne i mają ogromny wpływ na przyszłość tego klubu i każdego zawodnika w szatni.

Kluczowe zdanie. Cały projekt wisi na włosku, ja jestem pewien, że Chelsea zdobędzie komplet do końca rozgrywek, oni już poczuli krew. Liverpool jest do nas podobny, nie wiadomo czego się po nich spodziewać.
Jeżeli przewalimy to Top4 to cały długofalowy projekt w najlepszym razie cofnie się o dwa lata wstecz. A jak się Pochettino wkur*i to odejdzie i projekt upadnie już na amen. Pamiętacie jak Maurycy był wku*wiony na naszych po 5-1 z Newcastle? Jak to powtórzą, to chłopina nie wytrzyma.

odpowiedz
Autor: ainam Wysłano: 7 maja 2018; 13:10

Hugo, cieszę się, że dostrzegacie ten problem z mentalnością i mam nadzieję, że to nie tylko słowa. Potrzeba nad tym popracować, praca z psychologiem to podstawa w takich sytuacjach.

odpowiedz
Autor: Szary Wysłano: 7 maja 2018; 13:04

Nawet sam LL. SAM KAPITAN mówi o zjebanej mentalności. Komornik skurwysynu ty to nigdy nie masz racji.

odpowiedz
Autor: Franklin Clinton Wysłano: 7 maja 2018; 12:46

Mam wrażenie, że jeśli nie skończymy sezonu w czołowej czwórce, to w letnim okienku wszystko się po prostu posypie. I to tuż przed otwarciem nowego stadionu... Nawet nie chce o tym myśleć, ale Tottenham grający pod presją, to słaby Tottenham.

odpowiedz
Autor: Adebayor92 Wysłano: 7 maja 2018; 12:16

Powinno się udać tylko szkoda , że sami sobie wkładamy kij między szprychy :\ Co do mentalności to fajnie , że widzą problem tylko dlaczego nic się z tym nie robimy . Narazie to jest tylko wymówka od porażek ale nie ma co myśleć o przeszłości 6pkt i będzie stabilnie . COYS <3

odpowiedz