» Kane z kontuzją kostki

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-03-12 23:52:02 komentarzy: 35

Harry Kane zszedł w dzisiejszym meczu z boiska już w 10. minucie po urazie kostki. Nie wiadomo jeszcze, jak długo Anglik będzie musiał pauzować, jednak Mauricio Pochettino zdradził, że nie wygląda to najlepiej.

- Kontuzja wygląda jak ta przeciwko Sunderlandowi, ponieważ wtedy to była ta sama kostka. Jutro wszystko się okaże - powiedział argentyński trener Spurs.

Przypomnijmy, że poprzednia kontuzja kostki wykluczyła napastnika z gry na pięć kolejnych spotkań Premier League. Biorąc pod uwagę, że sezon wkracza w decydująca fazę, uraz najlepszego strzelca to najgorsza możliwa wiadomość dla fanów Kogutów.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: KRIS Wysłano: 15 marca 2017; 18:35

Pamiętam to. Aż za dobrze. Ciekawe jakby sie to wszystko potoczyło jakby trafił.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 15 marca 2017; 18:22

Mój ulubiony mecz sezonu w wykonaniu Janssena to pierwszy mecz sezonu z Evertonem. Wziął z 5 metrów strzelił prosto w Stekelenburga. Polecam sobie przypomnieć. 79-80 minuta meczu.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 15 marca 2017; 18:13

Jest jeszcze jedna kwestia co do transferów. Nie jesteśmy raczej klubem jakby to nazwać? Jednorazówki? Że kupimy i po sezonie się pozbędziemy. Raczej to wygląda tak że definitywnie oddajemy po minimum 2 sezonach bycia parodystą przez wybranego grajka. Dlatego wydaje się że Pierwszy do odstrzału Clinton, bo już dwa lata odbębni. Martwi ten kibic arsenalu. Nie pozbędziemy się go tak łatwo, bo on przebąkuje że jego przyszłość jest u nas. Normalnie jakbym Adebayora czytał. ***** żmija jedna za 40 baniek prawie żeśmy kupili w dedlajna. Co za jebana strata kasy.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 15 marca 2017; 18:07

Jancyn bo tak brzmi wymowa którą stosują Brytyjczycy. A raczej coś podobnego do Joncyn które wymawiają Holendrzy. Drakiur kiedyś napisał Wincynt, to pomyślałem czemu nie pociągnąć tego dalej i nie pisać dalej fonetycznie Wincynt Jancyn?

Na Sona nie napierdalam bo zarzekłem się po golu z Wycombe że złego słowa na niego nie powiem, a jakbym powiedział, to w avatarze na miesiąc za karę twarz paszteta Agniesi Radwańskiej u mnie ląduje. Więc mordę w kubeł w tej sytuacji stosuję.

A do Janssena nie wiem jak podejść. Niby dobrze żeby się obudził chociaż na ten przyszły sezon, ale jak da nadzieje po tym golu z Millwall, zostanie na następny rok i znowu będzie takim parodysta jak w obecnym to ja nie wiem czy to dobra opcja na ryzyko. Ponad 300 dni Kane był jedynym nominalnym napastnikiem w tym klubie po odejściu Adebayora. Póki co nie odczuwam żeby to się zmieniło w chwili zatrudnienia Janssena.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 marca 2017; 17:59

Mnie sytuacja z Janssenem nie bawi. To raczej smiech przez łzy. Wiele bym dal aby byl solidnym zmiennikiem, uzupełnieniem Kane'a i strzelil juz z 10 goli do tej pory (w meczach kiedy gral w podstawie w miejsce pauzujacego Harrego jego gole moglyby spowodowac ze wygralibysmy te kilka meczy wiecej zamiast je zremisowac - zgadnijmy ile pkt więcej bysmy mieli ?).
Natomiast forma jaka prezentowal i prezentuje prowokuje do szydery jaka z niego leci.

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 15 marca 2017; 17:46

Ale sracie chrzanem o Janssenie. W ogóle ta wasza "ksywka" Jancyn mnie irytuje, nie wiem z jaką Janką się on wam kojarzy. Małpujecie teksy co większych malkontentów i hejterów, którzy wchodzą na tt24 i tyle. Janssen jest słaby, jest zagubiony, i jest złym transferem. W lecie raczej na pewno odejdzie, a klub straci na jego transferze pewnie z 15 baniek. Mnie ta sytuacja smuci, a mam wrażenie, że wielu z was cieszy i bawi. Chyba wielu z was nie chciałoby, że by Jannsen wniósł jakiś wkład do klubu (np. dał zwycięskiego gola w jakimkolwiek meczu) bo byście musieli trochę wyhamować z tą nagonką. (Jakoś o Sonie już nie piszeta takich głupot jak rok temu.)

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 15 marca 2017; 17:35

Czyli taka sytuacja :o Nawet nie wiedziałem.

A znając Łysego i jego smykalkę do dojenia to jeszcze zrobi tak że oni nam dopłacą xD

Nawet nie wiedziałem.

A znając Łysego i jego smykalkę do dojenia to jeszcze zrobi tak że oni nam dopłacą xD">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 15 marca 2017; 17:22

Wymiana bez dopłat byłaby fair, bo Barkley będzie miał rok kontraktu do końca

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 15 marca 2017; 16:37

W ogóle niech każdy napisze kogo by odstrzelił sam z klubu. Zobaczymy ile zawodników i jacy będą się pokrywali. Już powoli można myśleć o wietrzeniu szatni chyba co? Clinton, Łubudubu czy Sissoko priorytetami. No i ciekawe czy będzie zabawa z Jancynem w kolejny sezon czy astalawista bejbe.

W ogóle ostatnio info wyszło że możemy robić deal z Evertonem że my bierzemy Barkleja a oni Sissoko. Tylko nie wiem kto komu miałby dopłacać.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 marca 2017; 15:51

To ze karne strzelal to pamietam, ale w wielu meczach po powrocie byl cieniem samego siebie.
Dla mnie jego absencja to dramat, Harry gral ostatnio niesamowicie.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 15 marca 2017; 15:33

Od dziwo nie tak długo trzeba było czekać przecież. Co prawda karne po powrocie ładował, ale ja sam pisałem pamiętam że nie spodziewam się że Kane z miejsca stanie się tak bramkostrzelny. A on nieźle ładował.

Ciekawe jak Baczułaj u nas by grał? Wiedzcie że Łysy zablokował ten transfer do nas.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 15 marca 2017; 15:06

Kontuzja Harrego przytrafila sie w najgorszym mozliwym momencie. Byl w niesamowitym gazie. Jakos nie wierze zeby mial go godnie zastapic Son. Jak bedzie ustawiany na srodku ataku go obroncy beda go przestawiac jak pionka, warunkow fizycznych to on niestety do takiej gry nie ma (w przeciwienstiwe do Kane'a). O naszym latajacym holendrze nie bede pisal. Podniecanie sie 4 golami strzelonymi przez obu Milwall jest dla mnie zabawne, kto to jest Milwall ? Trzecioligowe dzbany, nie potrafili wymienic trzech podan. Niestety czarno to widze. Jak nie daj bog pogubimy punkty w kilku nastepnych kolejkach (np. remisami tak jak podczas jesieni gdy Kane pauzowal) to nawet gdy Harry wroci nie spodziewajmy sie ze tak szybko odzyska forme strzelecka (tak jak poprzednio, dopiero w grudniu sie rozstrzelal).
Jest takie powiedzenie ze nie ma ludzi niezastapionych. Ale sa ludzie ktorych trudno zastapic. I tak w to w naszej obecnej sytuacji kadrowej ja to widze.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 15 marca 2017; 13:25

Wincynt "jak nie teraz, to kiedy?" Jancyn. Za nim ta ksywa się ciągnie od pół roku albo teraz, jak pierwszy raz z leszczami z 4 ligi graliśmy. Tak jak Kojsu pisał, to nic nie zmienia że strzelił Millwall. Chwilę później wrócił na swój normalny poziom. Aż ***** nie wierzę że to powiem, ale sympatyczny rudzielec z Korei powinien zastąpić Kejna.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 15 marca 2017; 10:39

Janssen i tak będzie grał ogony, bo w podstawie będzie wychodził Son.

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 15 marca 2017; 10:27

Dzięki Bogu ze nie do konca sezonu,z tymi druzynami to tak po cichu licze na Janssena,nie przez to że strzelil bramke z Milwall ale licze na niego,bo jak nie teraz to kiedy?

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 15 marca 2017; 06:42

Jak piszą trzy, to pięć trzeba brać w ciemno ;) Przynajmniej terminarz nie wygląda teraz na jakiś mega trudny, więc myślę, że damy radę i bez Harrego wygrywać :p

Przynajmniej terminarz nie wygląda teraz na jakiś mega trudny, więc myślę, że damy radę i bez Harrego wygrywać :p">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 14 marca 2017; 22:31

Piszą, że Kejnu ze trzy kolejki tylko odpuści. Oby. :)

">odpowiedz
Autor: coys24 Wysłano: 13 marca 2017; 17:10

Gol Janssena nic nie zmienia i jego temat nie powinien być wgl poruszany jeśli chodzi o podstawę, tak samo z Sissoko, taka prawda. Son zagra na 9 gdzie pewnie będzie się wymieniać z Allim. Nie możemy być klubem jednego piłkarza, bo wiemy jak to było. Jak powtarzałem wcześniej, tak powtórzę teraz, modlę się o rozsądne okienko transfery i potrzebne outy z klubu. Robimy konkretne wyniki w lidze, a kadra nasza to nie kosmos i dobrze o tym wiemy, wiec musimy być zadowoleni. Szkoda Kane'a. ale takie życie, trzeba grać i walczyć. Tyle. Amen.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 13 marca 2017; 16:14

arsenal co sezon szpital a co sezon grają w tej top 4 i ciągną hajs od tych skorumpowanych kurew z uefa. Też bym chciał żeby Tottenham tak robił regularnie.

I kto się ma cieszyć z czego. Dobrze że nie zaczałem od nowa wywodów o polityce transferowej, bo wczorajsza okoliczność się nadaje do tego idealnie.

BTW. Paul Mitchell ponoć odszedł definitywnie z klubu.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 marca 2017; 16:10

Przemcio to z "Może Janssen się odblokował" miało tak zabrzmieć żeby kilku się trochę wyluzowało:D

a tak po za tym to mam nadzieję że w końcu może coś zacznie grać(czas najwyższy), jeżeli Harry wylatuje na dłuższy czas to Son wskoczy na jego miejsce i taki Jancyn jako "super rezerwowy" by nam się przydał..... Nawet na to żeby go faulowali w polu karnym:)



a tak po za tym to mam nadzieję że w końcu może coś zacznie grać(czas najwyższy), jeżeli Harry wylatuje na dłuższy czas to Son wskoczy na jego miejsce i taki Jancyn jako "super rezerwowy" by nam się przydał..... Nawet na to żeby go faulowali w polu karnym:)">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 13 marca 2017; 15:56

Ty to Komornik powinieneś dziękować Bogu, że jesteś kibicem Tottenhamu.

Gdybyś był kibicem Arsenalu, to byś w połowie sezonu w psychiatryku siedział, jak u nich wiecznie taki szpital. Ludzi w klubie do obwiniania by Ci brakło.

Takie bzdury piszesz, ale w sumie chyba zdążyłeś już ludzi do tego przyzwyczaić.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 13 marca 2017; 15:36

O ***** Przemciu, autentycznie wstałem i zaczałem klaskać po tym co napisałeś.

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 13 marca 2017; 15:35

"chłopak niczym sobie nie zasłużył żeby go wypieprzać z klubu" a czym sobie zasłużył, żeby w nim zostać? ;>

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 13 marca 2017; 15:10

>>Kotip napisał:
>>Jeszcze Wam (hejterom na Jancyna) zamknie pizdy i będziecie zdziwieni, że potrafi bramki strzelać.

I bardzo ***** na to czekam, bo mnie zależy na tym klubie. I niech strzela hattricki i niech zamyka mi morde BŁAGAM. Aby tylko to robił.
_______________
"szczególnie wiadomo, że żeby dobrze grać u nas trzeba przeczekać conajmniej sezon."

To jest chore.

odpowiedz
Autor: Kotip Wysłano: 13 marca 2017; 14:20

Jeszcze Wam (hejterom na Jancyna) zamknie pizdy i będziecie zdziwieni, że potrafi bramki strzelać.
Właśnie widać było to zniszczenie psychiczne jak wczoraj władował bramkę, stadion ani go nie wyśmiał i wszyscy z pola oprócz Vorm'a przybiegli mu pogratulować brameczki. Ciężar spadł i ma motywację do strzelania kolejnych bramek. To że później spierdolił główkę to inna sprawa.
A poza tym to na faulu na nim gramy dalej w FA (mecz z Wycombe) to dzięki faulu na nim mamy wygraną nad evertonem 3:2. Więc ja wasze hejty i pierdolenie jaki to on jest zjebany mam w dupie. Mam zupełnie inne podejście od waszego i jak dla mnie chłopak niczym sobie nie zasłużył żeby go wypieprzać z klubu, szczególnie wiadomo, że żeby dobrze grać u nas trzeba przeczekać conajmniej sezon.

odpowiedz
Autor: przemcio129 Wysłano: 13 marca 2017; 13:20

Nie pierwszy raz nam Harry wypada i zapewne nie ostatni, nie ma co dramatyzować. Ja uważam tak jak Lucek, kontuzji się nie planuje i mogło się to wydarzyć w każdym momencie i każdemu zawodnikami - po prostu pech, nic więcej. Najazdy na Rudzkiego są śmieszne wg mnie. "Może Janssen się odblokował" hahaahah, dzięki Malko za wywołanie uśmiechu na mojej twarzy w te piękne popołudnie :'D

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 13 marca 2017; 13:14

A no i Tottenham to owszem, nie jest one man team, ale akurat zdobywanie bramek głównie ciąży na Kane. Kto go ma zastapić? Jancyn parodysta co po 8 miesiącach 1 gola z gry strzelił? Czy rudzielec z Korei? No *****, jak mamy takie alternatywy w ataku to ja już ide po żyletki.


I po co ten wjazd na Rudzkiego niektórzy robią? Żeby można było tak zrobić to sam bym zrobił. Bo jeszcze skończymy jak typowy Tottenham, bez pucharu i top 4. Ten jeden jebany mecz stawia na szali nasz sezon. Nie wiem czy są tu jacyś nowi, ale wiecie że do drugiego sezonu Poczetino to marzec był miesiącem sądu ostatecznego? Zawsze wszystko tu się zaczęło pierdolić.

Do Jancyna wracając, koleś niby strzelił bramkę z pizdami z 3 ligi, ale jego sytuacja się nie zmieni. Widzieliście przeiceż jak Kane zszedł to naturalnie powinien Jancyn wejść. Wszedł Eriksen. To wiele mówi. Poczetino go zdegradował. I słusznie, bo jest ćwierćpiłkarzykiem. Nie można opierać swojego losu o takich zawodników. On teraz jest mentalnie zniszczony, a jak dołożysz mu jeszcze wagę przyszłych decydyujących spotkań to on w psychiatryku wyląduje.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 13 marca 2017; 13:06

Każdy mi tu pierdoli że w każdym innym meczu mógłby się nabawić kontuzji, ale jakoś do tej pory nic nie było. Akurat ***** z ciotami z niższej ligi musiało się to stać.

A LM to ja mam w piździe sportowo. Skorumpowane ***** rozgrywki pełne kolesiostwa i przekrętów. I po naszym żałosnym wystepie mam je gdzieś. Ale pod jednym względem top 4 chce, bo nie będą chcieli odchodzić zawodnicy i będzie wabik na niezłych najemników, o ile Łysy nie spierdoli znowu tematu jak zwykle. Reasumując, chce top 4 tylko dla kasy, bo to będzie dawało dobry fundament pod dalszy rozwój.

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 13 marca 2017; 12:39

lucek8584
Brawo. 100/100, świetny komentarz

odpowiedz
Autor: kondis23 Wysłano: 13 marca 2017; 10:57

>>lucek8584 napisał:
>>Mógłby wejść w drugiej połowie i równie dobrze mógłby się wtedy nabawić tej kontuzji. Mieliśmy szansę wskoczyć do półfinału, to Poch wystawił mocny skład i bardzo dobrze zrobił. Ale wy to zawsze jesteście najmądrzejsi po fakcie. Jak jest szansa na wygranie trofeum, to trzeba robić wszystko, by je zdobyć.<br />
Komornik, sam niedawno mówiłeś o tym, że po co nam Top4, skoro się ośmieszamy w LM, więc co, zmieniłeś już zdanie? <br />
W tym meczu równie dobrze mógł się nabawić urazu Alderweireld i co wtedy? Mówilibyście "Trzeba było zagrać Wimmerem, to by się nie połamał" W takim razie najlepiej byłoby zagrać całym rezerwowym, by w razie czego, któryś z kluczowych nie wypadł. <br />
Masakra. Pochettino wystawia rezerwy i olewa puchar - źle. <br />
Wystawia najmocniejszy skład - też źle.<br />
Ogarnijcie się ludzie, bo to jest straszne, co wy tutaj wypisujecie czasem.

O fuck, ale pancz poszedł, szanuje szanuje.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 13 marca 2017; 10:14

Lucek oszczedziles mi czasu bo chciałem to samo napisać. Niektórzy nie wiedzą czego od życia chcą. Niestety jeszczę się taki nie urodził co by każdemu dogodzil. ...nie ma co dramatyzowac może Janasen się w końcu odblokowal

odpowiedz
Autor: darfer45 Wysłano: 13 marca 2017; 09:47

Kontuzje są wpisane w każdy sport. Zrozumiałbym narzekania na trenera, że wystawił Kane zaraz po kontuzji i ta się odnowiła, ale od tego czasu minęło już sporo czasu, nie widzę w tym żadnej winy Pochetino.

Tottenham to nie tylko Harry. Terminarz mamy dobry i nawet bez bramek Kane powinniśmy ograć Swansea i Watford, a na mecz z Arsenalem Kane już pewnie będzie zdrowy. Nie dramatyzujcie od razu, bo gdyby tottenham był klubem jednego zawodnika to nie było by nas teraz w top4 PL.

COYS

odpowiedz
Autor: lucek8584 Wysłano: 13 marca 2017; 09:29

Mógłby wejść w drugiej połowie i równie dobrze mógłby się wtedy nabawić tej kontuzji. Mieliśmy szansę wskoczyć do półfinału, to Poch wystawił mocny skład i bardzo dobrze zrobił. Ale wy to zawsze jesteście najmądrzejsi po fakcie. Jak jest szansa na wygranie trofeum, to trzeba robić wszystko, by je zdobyć.
Komornik, sam niedawno mówiłeś o tym, że po co nam Top4, skoro się ośmieszamy w LM, więc co, zmieniłeś już zdanie?
W tym meczu równie dobrze mógł się nabawić urazu Alderweireld i co wtedy? Mówilibyście "Trzeba było zagrać Wimmerem, to by się nie połamał" W takim razie najlepiej byłoby zagrać całym rezerwowym, by w razie czego, któryś z kluczowych nie wypadł.
Masakra. Pochettino wystawia rezerwy i olewa puchar - źle.
Wystawia najmocniejszy skład - też źle.
Ogarnijcie się ludzie, bo to jest straszne, co wy tutaj wypisujecie czasem.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 13 marca 2017; 08:48

Śmierdzi tym klasycznym sezonem Tottenhamu gdy na wiosnę zaczynamy gubić w **** punktów i spadamy za top 4. Jeśli jednak to uda się przezwyciężyć to ogromny sukces. Ale kto ma gole strzelać? Najgorsze to że to w takim meczu. Kane spokojnie mógłby wejść w 2 połowie jeżeli coś by nie szło. A jak wczoraj nasi rozjebali Millwall bez jego pomocy to w ogóle nie musiałby wchodzić jak się okazuje. No ale jak za dobrze idzie to musimy sobie koniecznie kłody pod nogi rzucać.

odpowiedz