» Eriksen ratuje trzy punkty na Selhurst Park!

dodał: sajmi14 dnia: 2017-04-26 20:01:09 komentarzy: 46

Tottenham pomimo nerwowego meczu zdołał wygrać z Crystal Palace. Gola na wagę trzech punktów w końcówce spotkania zdobył Christian Eriksen.

Drużyna z Selhurst Park była w ostatnim czasie w świetnej formie. Ekipa Sama Allardyce'a w minionych tygodniach odniosła sensacyjne zwycięstwa z Chelsea, Arsenalem i Liverpoolem. Również w spotkaniu z Tottenhamem zapowiadało się na niespodziankę.

Na początku pierwszej połowy to właśnie goście byli stroną dominującą. Zawodnicy Crystal Palace rzucili się na Tottenham i wykreowali kilka sytuacji podbramkowych. Szczególne problemy obrońcom Spurs sprawiali Wilfried Zaha i Andros Townsend.

Z czasem to jednak Koguty zaczęły dochodzić do głosu. W drugiej połowie to właśnie podopieczni Mauricio Pochettino dłużej utrzymywali się przy piłce i praktycznie zamknęli zawodników Crystal Palace na ich własnej połowie. Gra w ofensywie przypominała jednak momentami bicie głową w mur.

Gdy wydawało się, że Tottenham sensacyjnie straci punkty, gola na wagę zwycięstwa zdobył Christian Eriksen. Duńczyk otrzymał podanie w okolicach 30 metra i będąc nieatakowanym przez rywali zdecydował się na uderzenie z dystansu. Lecąca piłka odbiła się od ziemi tuż przy bramce, co utrudniło obronę bramkarzowi rywali. Tottenham objął prowadzenie, którego już nie wypuścił ze swoich rąk.

Koguty po zwycięstwie nad Crystal Palace z dorobkiem 74 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli i wciąż tracą cztery oczka do Chelsea.

Tottenham swoje kolejne spotkanie rozegra już w niedzielę. Na White Hart Lane przyjedzie drużyna Arsenalu, gdzie oba kluby powalczą o dominację w północnym Londynie.

TOTTENHAM

Lloris (C), Walker, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Kane

ławka: Lopez, Trippier, Wimmer, Sissoko, Nkoudou, Son, Janssen

 

CRYSTAL PALACE

Hennessey; Ward, Kelly, Sakho, Schlupp; Milivojevic, Puncheon, McArthur; Zaha, Townsend; Benteke

 

Dla tych, którzy chcieliby stworzyć swoją wymarzoną jedenastkę Premier League, ruszamy z kolejnym sezonem w lidze Tottenham24.pl w Fantasy Premier League.

Kod naszej ligi to 471307-162855. Nie znasz FPL? Musisz poznać! Zarejestruj się klikając TUTAJ i dołącz do naszej ligi.

Udział w naszej lidze mogą wziąć wszyscy chętni gracze, jednakże rejestracja będzie możliwa do końca sierpnia. Każdy, kto zarejestruje się później, nie będzie brany pod uwagę przy ostatecznej klasyfikacji.

W tym sezonie dla dwóch najlepszych graczy naszej ligi przewidujemy nagrody rzeczowe

Za pierwsze miejsce zwycięzca otrzyma KOSZULKĘ TOTTENHAMU

Za drugie miejsce nagroda to RĘCZNIK TOTTENHAMU

Obie nagrody ufunduje partner serwisu Tottenham24.pl, sklep Iss-sport.pl, który posiada najbogatszą ofertę koszulek i gadżetów piłkarskich.

 

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: meloman84 Wysłano: 30 kwietnia 2017; 10:12

Ja już od rana chodzę naładowany...tylko zwycięstwo ! :)

">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 30 kwietnia 2017; 08:13

Zapowiedzi, ani nic.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 29 kwietnia 2017; 14:55

No samochody so strasznie wrażliwe na to co się do nich mówi. Ostatnio zastanawiałem się nad sprzedażą to zaczęło coś mi stukać od spodu.

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 29 kwietnia 2017; 14:14

godzina drogi i jestem w poznaniu, no ale niestety złośliwość żeczy martwych jak tylko wystawiłem auto na sprzedaż tak od tamtej pory coś sie jeb.... psuje;)

więc zostaje mi oglądać mecz w domu, a w Poznaniu to Jest jakaś stała ekipa????/



więc zostaje mi oglądać mecz w domu, a w Poznaniu to Jest jakaś stała ekipa????/">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 29 kwietnia 2017; 13:50

No to masz kawaleczek :/

odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 29 kwietnia 2017; 12:06

Dla mnie nie ma problemu na paliwo oddam a do poznania mam 90 km. ....

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 28 kwietnia 2017; 23:32

To się po Ciebie pojedzie :p

">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 28 kwietnia 2017; 20:59

kurde ja mam auto u mechanika(turbina) więc nie dojadę:(

">odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 28 kwietnia 2017; 18:49

Poznaniacy, organizujemy coś na derby?

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 28 kwietnia 2017; 18:49

No Mauricio mówi że powinien wrócić na NLD, mam nadzieję że zagra

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 28 kwietnia 2017; 18:47

No lipa z tym Wembley :/

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 28 kwietnia 2017; 18:33

Ah już nie mogę się doczekać meczu z Arsenalem :) Nie wiecie czy Rose będzie już gotowy na te spotkanie ?

Nie wiecie czy Rose będzie już gotowy na te spotkanie ?">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 28 kwietnia 2017; 18:30

>>;Pocsa. napisał:
>>Oficjalnie - nowy sezon na Wembley! Skaczecie z radości?

Idę się zajebać. Pewnie wielu mi tego życzyło na tej stronie po cichu.

ocsa. napisał:
>>Oficjalnie - nowy sezon na Wembley! Skaczecie z radości?

Idę się zajebać. Pewnie wielu mi tego życzyło na tej stronie po cichu. ">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 28 kwietnia 2017; 18:25

Nie. Cóż jeśli wypadniemy po za top 4 to będzie można zwalić wine na Wembley :D pfu pfu Oby się tak nie stało.

pfu pfu Oby się tak nie stało.">odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 28 kwietnia 2017; 18:20

Oficjalnie - nowy sezon na Wembley! Skaczecie z radości?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 28 kwietnia 2017; 18:15

>>;Drakiur napisał:
>>;Panowie redaktorzy, wiemy coś o Dembele?

https://mobile.twitter.com/SpursOfficial/status/857924296471191554

rakiur napisał:
>>;Panowie redaktorzy, wiemy coś o Dembele?

https://mobile.twitter.com/SpursOfficial/status/857924296471191554">odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 28 kwietnia 2017; 17:17

Panowie redaktorzy, wiemy coś o Dembele?

odpowiedz
Autor: Lachus Wysłano: 28 kwietnia 2017; 15:46

>>skejcior87 napisał:
>>Kto mieszka w Tarnowie lub w okolicach chcialbym sie dowiedzieć i zrobić spotkanie kto bylby za ?

Ja z Tarnowa, ale mam 14 lat :P

">odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 27 kwietnia 2017; 21:56

@espada czasami wpadam do tarnowa ale to nie ja byłem

odpowiedz
Autor: Espada Wysłano: 27 kwietnia 2017; 21:05

>>skejcior87 napisał:
>>Trzeba coś zorganizować tylko derby w domu ogladne bo matura za tydz i pasuje coś się pouczyć hahah<br />


Ej a to tym co go spotkałem na krakowskiej jak jak szedłem w bluzie Tottenhamu a ty mi pokazywałeś Etui Spursów ?
Miałem taka sytuacje jakiś miesiąc temu.

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 27 kwietnia 2017; 20:37

Trzeba coś zorganizować tylko derby w domu ogladne bo matura za tydz i pasuje coś się pouczyć hahah

odpowiedz
Autor: Espada Wysłano: 27 kwietnia 2017; 01:55

>>skejcior87 napisał:
>>Kto mieszka w Tarnowie lub w okolicach chcialbym sie dowiedzieć i zrobić spotkanie kto bylby za ?

Ja z Tarnowa spotkanie na luzie zawsze

odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 27 kwietnia 2017; 00:48

@rusek wyślij gdzie i napisz mi na privie

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 27 kwietnia 2017; 00:32

>>skejcior87 napisał:
>>Kto mieszka w Tarnowie lub w okolicach chcialbym sie dowiedzieć i zrobić spotkanie kto bylby za ?

Ja z Dąbrowy pochodzę i będę tam majówkie spędzał. Skejcior, zapraszam na oglądanie derbów, Dąbrowa, knajpa się znajdzie. Tarnów od bidy :) pozdo

pozdo">odpowiedz
Autor: skejcior87 Wysłano: 27 kwietnia 2017; 00:26

Kto mieszka w Tarnowie lub w okolicach chcialbym sie dowiedzieć i zrobić spotkanie kto bylby za ?

odpowiedz
Autor: Rusek Wysłano: 26 kwietnia 2017; 23:53

Jak ja kocham takie nudne nudne nudne mecze. CP grało jak z nut, a my w pierwszej połowie nic normalnie. Jedyny pozytywny akcent to trucht Morisja w przerwie, który to zapowiadał dobrą zmianę (wiem że to się źle kojarzy tera). Druga połowa to solid Totnem z obecnego sezonu i już wtedy uwierzyłem, że się ten mecz wygra. Son i Sisoko przyśpieszyli ten mecz, kto z was by się odważył wymienić takie bożyszcza jak Wania i Dembele w takim momencie pytam??? Morosjo ma 6 zmysł, dopóki steruje bedzie gut.

Wczoraj plakaliśta nad CFC że fuksiarska - nie oglądałem meczu, ale nie wierzę w coś takiego. To tak jak by powiedzieć, że Totnem fuksiarski, że dziś strzelił. Nie. Jak się osiągnie pewien poziom to się czasami tak mecze po prostu wygrywa. Niech się ten sezon tak pięknie toczy (ktoś tu kurvva na tem forum w sierpniu pisał, że ten sezon będzie hoojowy :( ), nawet dajmy go wygrać CFC, czy jak kto woli, tym niebieskim skurvvielom, a następny będzie nasz, COYS!!!!!

), nawet dajmy go wygrać CFC, czy jak kto woli, tym niebieskim skurvvielom, a następny będzie nasz, COYS!!!!!">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 26 kwietnia 2017; 23:50

ale "runą na ziemie" :D:D:D

:D:D">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 26 kwietnia 2017; 23:27

Alexis :D :D :D

http://arsenalist.com/f/2016-17/arsenal-vs-leicester/sanchez-booked-for-simulation.html

:D :D

http://arsenalist.com/f/2016-17/arsenal-vs-leicester/sanchez-booked-for-simulation.html">odpowiedz
Autor: malko2311 Wysłano: 26 kwietnia 2017; 23:10

Mecz nudny jak flaki z olejem, pierwsza połowa do zapomnienia, druga lepsza i zmiany też na plus( chociaż sissoko dalej nie powala), cieszy fakt że mamy indywidualności które Nam wygrywają mecze czego Nam zabrakło w ostatnich sezonach, walczymy dalej ważne 3 ptk i życzę wszystkim Spokojnej nocki!!!!

COYS!

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 kwietnia 2017; 23:02

Geniusz Christiana uratowal nam dzis tylki. Co zagral dzis - profesor.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:50

Davies ładny mecz dzisiaj

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:35

:-)

">odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:35

Sen sen sen

odpowiedz
Autor: Espada Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:23

Jak nasi graja bo jade na nockę i nie mam jak oglądać ?

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:16

No nie.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:16

***** jak to nie ma bramki?!

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:11

Co za sędzia ja jebie

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:08

Dembele kontuzja, Wanyama kartka. Poza tym 0 czy 1 pkt niewielka różnica

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 26 kwietnia 2017; 22:04

Pytanie
Vo zrobil teraz Pochettino zdejmując dwóch najlepszych odbierających?...

odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 26 kwietnia 2017; 21:37

Townsend zanurkował :O

">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 26 kwietnia 2017; 21:24

Ciężko będzie to wygrać.

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 kwietnia 2017; 21:14

Super stream. Dzięki :)


">odpowiedz
Autor: PachPuch Wysłano: 26 kwietnia 2017; 21:13

http://www.streamcomando.com/en/stream/crystal-palace-tottenham-100697/hd-pol

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 kwietnia 2017; 21:11

Sędzia z dupy strasznie. Ciężko będzie

odpowiedz
Autor: MilesLives Wysłano: 26 kwietnia 2017; 21:07

Ktoś jakiś stream po polsku?

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 26 kwietnia 2017; 20:19

Dobra panowie, utrzymac forme z ostatnich meczy i bedzie dobrze. Jak pierwsi strzelimy gola to tego nie przegramy.
Kiełbachy w gore i golimy frajerow.

odpowiedz