» Daily Star: Transfer Gameiro w ciągu kilku dni

dodał: Wojciech Misiak dnia: 2017-05-31 11:35:55 komentarzy: 18

Tottenham jest bliski podpisania kontraktu z napastnikiem Atletico Madryt, Kevin Gameiro, informuje dziś Daily Star.

Gameiro dołączył do stolicy Hiszpanii latem ubiegłego roku za 28 milionów euro, przychodząc z Sevilli. Podczas całego sezonu na Vincente Calderon, Francuz zdołał strzelić 16 bramek w 42 występach, ale nie do końca przekonał do siebie Diego Simeone.

Hiszpański Don Balon twierdzi, że trener Atleti jest w stanie pozwolić Gameiro odejść. To samo źródło twierdzi, że Tottenham jest już po rozmowach z hiszpańskim klubem, ustalając kwotę 25 milionów funtów.

Ogłoszenie transferu 30-latka ma nastąpić w ciągu kilku najbliższych dni.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: nnaderowy Wysłano: 1 czerwca 2017; 10:07

No tu się nie zgodzimy pod względem oceny Gameiro, moim zdaniem kozak, ale to może tylko ja do gościa mam jakąś słabość. Z drugiej strony jak ściągali Soldado to też byłem podjarany :D

Jeśli chodzi o Defoe, moim zdaniem, jeśli chodzi o autorytet to nie sprawdzi się w tej roli, to nie jest taki lider przez duże L. Nie mówię, że Gameiro jest, bo to nieprawda, po prostu czysto piłkarsko mnie bardziej przekonuje. 30mln za dużo, to fakt, ale 20 dawałbym w ciemno.



Jeśli chodzi o Defoe, moim zdaniem, jeśli chodzi o autorytet to nie sprawdzi się w tej roli, to nie jest taki lider przez duże L. Nie mówię, że Gameiro jest, bo to nieprawda, po prostu czysto piłkarsko mnie bardziej przekonuje. 30mln za dużo, to fakt, ale 20 dawałbym w ciemno.">odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 czerwca 2017; 09:36

Ja o doświadczeniu mówię już od momentu jak nasi rok temu nie wytrzymali ciśnienia wiążącego się z walką o mistrza z lester. Doświadczenie jest temu zespołowi niezbędne, ale nie w postaci Gameiro. I na pewno nie za 30 mln za niego. Dla mnie to żaden wybitny piłkarz. I pewnie na dodatek nie umie po angielsku rozmawiać. Tu trzeba kogoś kto będzie w pewnym sensie autorytetem. Kim takim drugim po Poczetino. No mówię ci, bramostrzelny Defoe to ideał, bo jest darmowy i zna nasz klub od podszewki. Jako wieloletni piłkarz mógłby tych młodych sobie zaskarbić. Tylko mówię, on jest idealny, ale ma tyle lat co Poczetino. Przy Defoe każdy wygrywa, nawet Łysy.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 czerwca 2017; 09:18

Sprowadzamy spoza BPL, bo tak jak pisałem pod innym postem, już nawet broniące się przed spadkiem CP jest w stanie wyłożyć większą kasę niż my (Zaha). Wiem jaka jest polityka transferowa, wiem że bazujemy na młodych, wiem że to do nas nie pasuje. Ale mimo wszystko jeżeli Walker'a sprzedamy, to kogoś kupować będą, Walker out za 50, Gameiro, Turkish Dybala, paru młodych, wychodzisz na 0. Wiem, że mało w tym logiki, takie mam po prostu przeczucie, że coś jest na rzeczy i że mogą go kupić, a może to takie moje wyobrażenia, bo doświadczenia akurat nam brakuje i chciałbym tego gościa widzieć u nas.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 czerwca 2017; 08:58

Dobra, a dlaczego u nas tak jest że w większości paziówę sprowadzamy spoza BPL. A to dlatego że czołówka to sobie ma kasiorae na ukształtowanych graczy z czołowych lig innych niż BPL. A my musimy się zadowalać gwiazdkami tych słabszych lig.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 czerwca 2017; 08:55

I musisz pamiętać że zawsze jest to pieprzenie o szlifowaniu piłkarzy. Poczetino zarzeka się że nie jest w stanie pracować z ukształtowanymi piłkarzami. Żeby nie było różnicy w kwestii wieku, to co byłby za proflem na sezon sprowadzić Defoe? Ale jest problem. Defoe na sezon, Jancyn na wypożyczenie na rok i byłoby taniej od Gameiro, bo Defoe kosztowałby 0 funtów.

Ale jak jakimś cudem ten transfer do skutku dojdzie, to ja już nie wiem kto i czym myśli, bo chyba nie głową.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 1 czerwca 2017; 08:51

Ten klub jest klubem specjalnej troski, bo sobie można przytaczać zawodników innych klubów, jednak oni potrafią się odnaleźć szybciej w BPL niż nasi którzy są spoza BPL. A Gameiro ma 31 lat zaraz. To się nie kalkuluje finansowo Łysemu, bo on już droższy nie będzie. Tym bardziej jako ławkowicz. Dlatego się bierze takiego pazia Jancyna, bo on jeszcze młody jest. A Gameiro to nie jest inwestycja. The game is about profit. Pamiętaj o tym. Wystarczy zobaczyć jakie grajki przychodzili w ostatnich latach, to już goście powyżej 27 lat było zaledwie chyba dwóch.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 1 czerwca 2017; 07:19

W tym klubie? Co w nas takiego wyjątkowego, w każdym klubie to ma na tyle znaczenie, że mniejsze ryzyko jest biorąc kogoś ogranego z BPL. Niemniej jednak moim zdaniem Gameiro może do nas trafić. I byłbym zadowolony, bo mieć takiego napastnika na ławie, to niejedna lepsza od nas drużyna by chciała. Nie trafia do mnie argument, że 30 lat, bo może jeszcze pograć 2,3 sezony na poziomie, zwłaszcza jako rezerwowy. Spuszczacie się nad Defoe, a jak jest szansa, że przyjdzie lepszy napastnik to sceptycyzm.
Komornik, jestem najwyraźniej kompletnym kretynem z niską inteligencją, bo ja nie widzę przeciwwskazań jeśli chodzi o ten transfer.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2017; 23:04

Bo w tym klubie ogranie w BPL ma znaczenie. PRzychodzi taki agent nie z BPL i musi sezon bądź dwa stracić. W tym klubie to ma ogromne znaczenie. No Sissoko miał ogranie, ale po prostu złapaliśmy się na ****owego leszcza bez ambicji.


PS. Pojebało was jak myślicie że Gameriro może przyjść. Jak to się w ogóle kupy nie trzyma i średnio inteligentny koleś to zrozumie. Jak to jest typowa kaczka dziennikarska pokroju Mandźukicia. Za Redknappa może i bym uwierzył, bo Nelsen przyszedł.

odpowiedz
Autor: Twardy2 Wysłano: 31 maja 2017; 19:44

Co wy z tym ogranie w BPL? Sanchez, Hazard, Silva, Eriksen czy choćby Baily też byliby źli, bo nieograni w Anglii? Albo ktoś umie grać w piłkę i sobie poradzi albo nie i to jeszcze w tak mało taktycznej lidze jak BPL.

odpowiedz
Autor: MatiM Wysłano: 31 maja 2017; 19:42

Pocka
Haha, brawo rozbawiłeś mnie, gość jeszcze nie przyszedł a już go określasz jako wtopę. Przypomnę tylko, że większość prawie tu dostawała orgazmu jak przychodził Janssen. Ja byłem do niego od początku nastawiony sceptycznie, bo dla mnie król strzelców przeciętnej ligi to nie jest dobre wzmocnienie. Tutaj już został określony jako wtopa, a nawet jeszcze nie miał okazji zagrać, a może był by dobrym transferem. Ja tam go lubię, bo pomimo tego, że często był rezerwowym to zawsze poniżej pewnej granicy nie schodził. Trochę podobny do Giroud

odpowiedz
Autor: Pocsa. Wysłano: 31 maja 2017; 19:20

Mam nadzieję, że jest w tym tyle prawdy co w odejściu Rose'a, jeśli damy 30 milionów za 30 latka na ławkę ze średnimi statystykami to ten klub jest nienormalny.
Jest tyle nazwisk za mniejsze pieniądze z jakąś perspektywą, robiących już robotę w PL,
(Ijenaczo, Joshua King), a my i tak wolimy zrobić tradycyjny transfer ''wtopę''

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 31 maja 2017; 15:30

City chce za wszelką cenę Walkera - oni dają 40 mln, Łysy oczekuję 50 mln.
Manchester żegna się z Iheanacho - chce za niego 20 mln.

Dlaczego, nie zarządamy za Kyle'a 30 mln funtów + Iheanacho i po kłopocie. Jako joker z ławki statystyki miał świetne, młody zawodnik, z którego Pochettino mógłby wyciągnąć jeszcze więcej po kilku sezonach.

Czy my zawsze musimy zepsuć okienko kupowaniem zmienników dla Kane'a ludźmi pokroju Jansena czy 30 letniego Gameiro, który nigdy nie grał na angielskich boiskach. Nie trzeba być skautem, żeby widzieć, że niekóre nasze ruchy transferowe są po prostu bezsensownym marnowaniem pieniędzy.

odpowiedz
Autor: Jablona Wysłano: 31 maja 2017; 14:30

Saul to jest prze****.

odpowiedz
Autor: meloman84 Wysłano: 31 maja 2017; 13:00

Zdecydowanie bardziej podoba mi się plotka z Sidibe

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 31 maja 2017; 12:20

Ale bzdura. Jak z Atletico to tylko Saul, a na niego raczej nie mamy szans.

odpowiedz
Autor: Komornik Wysłano: 31 maja 2017; 12:14

Hit dnia IMO

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 31 maja 2017; 11:46

I to jest jakaś alternatywa dla Kane'a. Ale negocjowałbym, chociaż do 20 żeby zejść, jakby nie patrzeć gość ma 30 lat, a i nie ładował jak szalony w zeszłym sezonie

odpowiedz
Autor: Wojciech Misiak Wysłano: 31 maja 2017; 11:46

Jak najbardziej za, ale trochę drogi.

odpowiedz