» 1/4 EFL Cup. Tottenham - West Ham.

dodał: Lolo dnia: 2021-12-22 14:06:45 komentarzy: 31

W ćwierćfinale EFL Cup Tottenham zagra na własnym stadionie w derbowym meczu z West Hamem United. Drużyna Młotów złapała w lidze lekką zadyszkę, wywalczyli zaledwie 1 zwycięstwo w 5-ciu ostatnich meczach. Nadal zajmuje jednak wysoką, piątą lokatę. W dwóch poprzednich rundach EFL Cup pokonali Manchester United oraz Manchester City, do tego już raz mierzyli się z Kogutami w meczu ligowym, gdzie udało im się wygrać 1:0. Lekkim faworytem meczu jest Tottenhamu ale biorąc pod uwagę nieobliczalność West Hamy oraz to, że ta drużyna w ostatnich latach nam "nie leży", o awans do półfinału trzeba będzie mocno powalczyć. Najlepiej z podobnym zaangażowaniem jak w ostatnim meczu ligowym z Liverpoolem.

Antonio Conte nie może narzekać na sytuację kadrową swojej drużyny. Przed ostatnim ligowym spotkaniem żaden z testów na koronawirusa nie dał wyniku pozytywnego, co sprawia, że przed środowym meczem włoski szkoleniowiec ma szerokie pole manewru. Na murawie ze względów zdrowotnych nie zobaczymy Cristiana Romero i Ryana Sessegnona. W drużynie West Hamu za czerwoną kartkę pauzować musi Vladimir Coufal, natomiast urazy eliminują z gry Angelo Ogbonnę oraz Kurta Zoumę. Na murawie od pierwszej minuty prawdopodobnie nie zobaczymy także Łukasza Fabiańskiego, który powinien otrzymać do menedżera Davida Moyesa szansę odpoczynku. Miejsce w bramce Młotów zajmie Alphonse Areola.

 

Transmisja: Eleven Sports 2

Start: 20:45

Sędzia: Chris Kavanagh

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Marek St Wysłano: 26 grudnia 2021; 10:47

Nawet jedenstki media podają ... oczywiście prognozy . Aby do 16-stej ...

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 26 grudnia 2021; 09:26

Narazie nic oficjalnego nie ma i Palace jest xa tym, żeby zagrać mecz. Mowa była narazie o 2 członkach sztabu z covidem. Oficjalna decyzja za parę godzin. Niech mi nawet świąt nie psują bo boxing day to ich nieodłączna część dla mnie.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 grudnia 2021; 23:55

>>KRIS napisał:
>>Meczu chyba w ogóle nie będzie bo w CP epidemia Covid

No bez jaj. Właśnie zapowiedź pisałem xD

I transfery w fantasy porobiłem.

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 25 grudnia 2021; 23:39

Meczu chyba w ogóle nie będzie bo w CP epidemia Covid

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 25 grudnia 2021; 16:30

Z tego co widzę to jutrzejszego meczu nie będzie w TV.

edit: Poprawka, jednak będzie na C+ Now.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 24 grudnia 2021; 15:58

Dziękuję i też Wam wszystkim życzę rodzinnych, zdrowych i wesołych, a od strony sportowej kolejnej porcji cierpliwości, jak co roku :D

">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 24 grudnia 2021; 14:47

Hej koguty !

Całej naszej braci kibicowskiej skladam najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zdrówka, wszelakiej pomyślności no i dalszego progresu pod okiem Antonio :D

COYS !



COYS !">odpowiedz
Autor: Marek St Wysłano: 23 grudnia 2021; 10:53

Półfinał to dwu mecz . Taka drabinka ...

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 23 grudnia 2021; 10:25

Po przejęciu nas przez Conte teraz biegamy najwiecej. Cieszy bramka i asysta Stevena. Może w końcu się odblokuje.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 23 grudnia 2021; 05:06

A ciągle jest ta opcja że półfinały i finał na Wembley?
W sumie z tych trzech drużyn może Arsenal byłby trochę lżejszy, no ale skład półfinałów mocny, także bez większego znaczenia na kogo byśmy trafili. Liczyłem na Leicester, ale wyszło jak zawsze :D

">odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 22 grudnia 2021; 23:16

Wygląda to jakby zaczynało coś iść do przodu.

Oby. Na pewno dla mnie pierwszy od dawna promyk nadziei.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 grudnia 2021; 23:09

Arsenal - Liverpool
Chelsea - Tottenham

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 grudnia 2021; 23:02

tu będzie chyba https://twitter.com/Carabao_Cup/status/1473775777745453061

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 grudnia 2021; 23:01

Dzisiaj jak tylko zakończą się mecze.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 grudnia 2021; 22:56

No i dobra. Kiedy losowanie wiecie?

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 grudnia 2021; 22:36

Jakoś dowieźli.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 grudnia 2021; 22:01

Ale się dajemy gnieść

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:45

Nie no, chwilę po strzeleniu Lloris zaczął fruwać, różny za różnym szedł, straciliśmy kontrolę nad meczem

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:41

Ja wiem czy odpuściliśmy po bramce ?

Pochwały Conte chyba źle podziałały na Diera bo dał takiego babola przy wyprowadzeniu piłki że ło matko. Gol na jego konto. Sami podarowaliśmy im tą bramkę.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:40

Aha no i Skipp, serducho rośnie jak się na niego patrzy mecz po meczu

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:38

Szału nie ma, ale wstydu też :D piłeczki Lucasa dziś miodzio, Bergwijn też widać, że zmotywowany. Strasznie odpuściliśmy po bramce no i efekt jest jaki jest. Na szczęście West Ham też żadnego kosmosu nie gra. Jedyne co mnie martwi to że my z każdym potrafimy głupio umoczyć, a już z nimi to wyjątkowo często i wyjątkowo głupio. No ale może nie dziś

piłeczki Lucasa dziś miodzio, Bergwijn też widać, że zmotywowany. Strasznie odpuściliśmy po bramce no i efekt jest jaki jest. Na szczęście West Ham też żadnego kosmosu nie gra. Jedyne co mnie martwi to że my z każdym potrafimy głupio umoczyć, a już z nimi to wyjątkowo często i wyjątkowo głupio. No ale może nie dziś">odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:18

Dier musiał przypomnieć ze jest Dierem

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:18

Ja jebie,***** zawsze to samo

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:17

Ale się nacieszyliśmy. Kompletnie stanęli po golu.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:15

Berwijng nawet strzelił!

Lloris :O

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 grudnia 2021; 21:04

https://soccerstreams-100.tv/match/621336/eng.league_cup

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 grudnia 2021; 20:43

Ja oglądam na Eleven to nie pomogę

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 22 grudnia 2021; 20:43

Mój ulubieniec Drewerty na wahadle xD

odpowiedz
Autor: Spurs Wysłano: 22 grudnia 2021; 20:42

Zapodajcie linka panowie

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 22 grudnia 2021; 20:38

Całkiem mocny skład. Może coś z tego będzie

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 22 grudnia 2021; 19:56

Lloris, Doherty, Sanchez, Dier, Davies, Reguilon, Skipp, Hojbjerg, Lucas, Bergwijn, Kane

odpowiedz