» 1/16 EFL CUP. Nottingham Forest - Tottenham

dodał: Lolo dnia: 2022-11-09 14:44:41 komentarzy: 40

Po niedzielnej potyczce z Liverpoolem, w którą Tottenham przegrał 1:2, zespół Antonio Conte spadły na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Dziś Londyńczycy będą mieli dobrą okazję do rehabilitacji, bowiem ich rywalem w 1/16 Pucharu Ligi Angielskiej będzie zespół Nottingham Forest. Nottingham to na tę chwilę najgorsza na drużyna w Premier League. 20 miejsce w tabeli, zaledwie 10 punktów po 14 meczach, 10 strzelonych bramek i 30 straconych. Puchary jednak rządzą się swoimi prawami i jeśli faworyt się potknie to nie będzie miał już szansy na poprawę tylko pożegna się z rozgrywkami.

Steve Cooper ma spory ból głowy przed środowym spotkaniem. Nie dość, że sytuacja w lidze jest daleka od idealnej to na dodatek z kadry wypadło mu aż pięciu graczy. Są to: Giulian Biancone, Jack Colback, Moussa Niakhate, Omar Richards, Harry Toffolo. Niewykluczone, że Antonio Conte przeprowadzi kilka zmian i szansę dostaną rezerwowi. Poza tym z gry wykluczeni są Cristian Romero, Heung-Min Son oraz prawdopodobnie Richarlison.

 

Transmisja: Viaplay

Start: 20:45

Sędzia: Peter Bankes

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Digga Wysłano: 10 listopada 2022; 20:12

>>mefisto52 napisał:
>>A ja właśnie uważam, że ofensywnie grający trener dałby nam więcej niż wydawanie pieniędzy przez Conte, by dalej grać swój antyfutbol. Nic się nie zmieni tylko nazwiska na boisku. Od zwolnienia Pochettino ten klub upada i zaraz skończymy swój złoty moment w premier league wraz z odejściem Llorisa, Kane i Sona oraz z pustą gablotą.

Klub upada? 1 miejsce w grupie CL..4 miejsce w lidze. Można tak twierdzić gdybyśmy odpadli z CL i byli w środku tabeli.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 10 listopada 2022; 18:40

Ja ogólnie jestem bardzo pro Pączek ale należy pamiętać że ostatnie 8 miesięcy jego pracy to w lidze była turbo porażka i tylko trochę fartowne wyniki w LM to zacierają.

Ale uważam że jak już sprzedamy w lecie Kane’a i Sona to on powinien stanąć na czele odbudowy.

odpowiedz
Autor: mefisto52 Wysłano: 10 listopada 2022; 14:12

A ja właśnie uważam, że ofensywnie grający trener dałby nam więcej niż wydawanie pieniędzy przez Conte, by dalej grać swój antyfutbol. Nic się nie zmieni tylko nazwiska na boisku. Od zwolnienia Pochettino ten klub upada i zaraz skończymy swój złoty moment w premier league wraz z odejściem Llorisa, Kane i Sona oraz z pustą gablotą.

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 10 listopada 2022; 13:26

Dobrze, że jest ten nudny mundial

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 10 listopada 2022; 13:25

Taki późny Mourinho. Myślę, że jakby on był trenerem to by poleciał.
Nie uważam, że to dobry czas na zmianę trenera, ale raczej na poważne zmiany w kadrze, co przy Levym może skończyć się jak zawsze

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 10 listopada 2022; 09:10

Tak ogólnie to chyba był najgorszy nasz mecz od dawien dawna

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 listopada 2022; 22:57

wszystkie londyńskie kluby z PL w dupę

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 9 listopada 2022; 22:41

Jak to dobrze ze zbliżają się MŚ.

Jeszcze tylko sobota i odetchniemy na chwilę od tych popisów.

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 9 listopada 2022; 22:39

>>Lolo napisał:
>>Jakim rozegraniu? xD

Dokładnie jakim rozegraniu. Najpierw trzeba mieć piłkę i zawodników którzy ta piłkę chcą dostać. Bez żadnego ruchu z przodu nawet najlepszy rozgrywający nic nie da.

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 listopada 2022; 22:37

Jakim rozegraniu? xD

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 listopada 2022; 22:36

>>McFlay napisał:
>>Co tu da głębia ? Jak klepiemy ten sam schemat, nie ma znaczenia kto jest na boisku. Nawet najlepsi zawodnicy by tu nic nie dali. Zero ruchu z przodu. 30 wrzutek bez pomysłu. Wykorzystujmy najlepsze strony naszych zawodników a nie ograniczajmy ich betonową taktyka

O to, nie ma nic konkretnego w rozegraniu, jesteśmy czytelni

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 listopada 2022; 22:35

Żenujący mecz pod każdym względem

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 9 listopada 2022; 22:35

Co tu da głębia ? Jak klepiemy ten sam schemat, nie ma znaczenia kto jest na boisku. Nawet najlepsi zawodnicy by tu nic nie dali. Zero ruchu z przodu. 30 wrzutek bez pomysłu. Wykorzystujmy najlepsze strony naszych zawodników a nie ograniczajmy ich betonową taktyka

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 listopada 2022; 22:27

Nasz niemal pierwszy skład właśnie zgarnia w papę od któregoś tam składu Nottingham.

Sorry, ale tu nie ma już miejsca na pie*rdolenie o głębi składu, transferach, procesie. Nasze rezerwy powinny mieć lepszy wynik i występ niż to creme de la creme które nam dziś panowie zaserwowali.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 listopada 2022; 22:17

Widać że brakuje mu minut, ale biega w odróżnienia do pozostałych dziesięciu

odpowiedz
Autor: KRIS Wysłano: 9 listopada 2022; 22:17

Jestem poza domem, nie oglądam, ale po komentarzach widzę że niewiele straciłem:D

Jak Spence ?



Jak Spence ?">odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 listopada 2022; 22:17

Ta pi*da gwizdnela za wysoką nogę Sancheza czy co? Bo ja już zgłupiałem

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 9 listopada 2022; 22:13

Na obecną chwilę jesteśmy śmiesznym klubem.

Nasza taktyka to gra wahadłami, kiedy mamy je jedne z najgorszych w lidze. Od początku nasz pomysł to murarka, a ciągle dostajemy na pizdę do przerwy.

Obrzydliwie się to ogląda i jedyne co broniło to gówno do tej pory, to wyniki a te się skończyły. Nie widać też żadnej refleksji i reakcji u Conte.

Dobrze, że ten mundial bo gramy taką kupe, że nic tylko rzygać.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 listopada 2022; 22:11

Piękni jesteśmy, wszyscy ku*wa w tej parafii

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 9 listopada 2022; 22:01

Ktoś mi powie co musi się stać żeby nasz drużyna ruszyła się w ataku ? Wszyscy stoją i czekają na piłkę. Tak się nie da zdobywać bramek

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 listopada 2022; 22:00

O kurka, Richarlison! Już widzę, jak ryzykuje przed mundialem:)

">odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 listopada 2022; 22:00

chimwd, idę grać w Fifę

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 9 listopada 2022; 22:00

Wymienić Auriera na Royala to jak rozmienić dychę na dwie dwójki

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 9 listopada 2022; 21:59

Lol :D

">odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 listopada 2022; 21:59

Aurier pokazał jak się wrzuca

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 listopada 2022; 21:56

Nottingham gniecie

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 listopada 2022; 21:52

O!

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 listopada 2022; 21:52

Conte, wypi...aj.

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 9 listopada 2022; 21:52

Już nie jestem taki pewny xd

odpowiedz
Autor: kiriak Wysłano: 9 listopada 2022; 21:33

Spence to transfer klubu a nie Conte?! Co to ku.rwa znaczy?! Że za orzeszki jest piłkarzem, że Conte to robi ze swojej taktyki jakąś magię, co tylko wybrani rozumieją?
Tradycyjny Tottenham w pierwszej połowie. Bissouma ok

Był tylko jeden mecz w lidze, w którym w drugiej połowie zagraliśmy gorzej niż w pierwszej, to ten z Arsenalem.
Głaz do ogródka Conte, że nie potrafi ułożyć zespołu od początku

odpowiedz
Autor: Drakiur Wysłano: 9 listopada 2022; 21:32

Noo remisują z nami do przerwy to tak jakby już przegrali xd

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 listopada 2022; 21:30

niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu....

odpowiedz
Autor: McFlay Wysłano: 9 listopada 2022; 21:20

My nawet z Odra Wodzisław byśmy nie prowadzili gry. Taki nasz styl. Do straty gola tragedia później trochę lepiej

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 listopada 2022; 21:12

P O T Ę Ż N E Nottingham, nie istniejemy

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 listopada 2022; 20:58

Dla tych co nie widzieli tego cyrku: https://streamable.com/fxzxmo

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 listopada 2022; 20:54

loooooooooooooooool

odpowiedz
Autor: Lolo Wysłano: 9 listopada 2022; 20:48

Jesteśmy zawsze tam!
Gdzie Tottenham udaje, że w piłkę gra!
Aeao! Emerson goooool!

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 listopada 2022; 20:45

No, dziwna sprawa ze Spencem i Gilem. Może się opi*rdalają na treningach czy coś, bo aż niemożliwe

odpowiedz
Autor: Freddie91 Wysłano: 9 listopada 2022; 20:13

Dla mnie brak sprawdzenia Bryana w pierwszym składzie w takim meczu to żart. Jeśli Conte stąd się zawinie, nie będzie mi w ogóle żal.

Spence też mógłby w takim meczu zagrać. Ale Bryan po niezłej zmianie w Marsylii zasługuje na pierwszy skład w takim meczu!

Przed sezonem cieszyliśmy się z głębi składu, a teraz kilka kontuzji i czarna dupa. Ale jak ma być głębia jak Conte nie buduje sobie piłkarzy. Zajeżdża kilkunastu a reszta nie gra.

Ciekaw jestem czy dalsza część sezonu go obroni, bo na razie to tak wszystko średnio na jeża wygląda.

odpowiedz
Autor: nnaderowy Wysłano: 9 listopada 2022; 19:56

Wreszcie Forster, chciałem go zobaczyć. Skład śmieszny w sumie, zobaczymy jak to będzie szło. Kane oczywiście od 1 minuty, ja nie wiem, ten chłop to się zaora w końcu

odpowiedz